BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 2 hete #220403 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta:

Ery írta:

Phaedra/Namarie üzente: írta: Vasárnap 11.00-kor a Szent István Bazilika elől felvonulás indul az állatok Világnapja alkalmából. Gyertek minél többen, házikedvencet is hozhattok.


tudomtudom hüly kérdés DE AZ HOL VAN? Szeritnem simán kimegyünk a huommal ha felébredünk.


A Deák Ferenc tértől 3 perc gyalog, a Bajcsy-Zsilinszky úton kifelé. Már onnan látni fogod sztem a tömeget (meg a Bazilika kupoláját ;) ) 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220376 Írta: amberblood
amberblood válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Halálvirág írta: Mi az, ritka, négybetűs női név?
-Béla.

Miért rossz a kígyónak?
-Nem is rossz neki.

Mi az: Feldobják piros, leesik sárga és a szomszédéknál felgyullad a villany?
- Óriási véletlen.

Miért rak a rendőr szappant a párnája alá?
- Mert hülye.

:D :D :D Ezeket úgy bírom!


Hajjjaj :) :) :) :) :D :D :D :D

-Kicsi, fekete és nem bírja el a kaszát?
-Halál fia

...bocs... :roll:

"Szép a tavasz és szép a nyár is,
de szebb az ősz s legszebb a tél..."

/J.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220369 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: 1979 jan. 7-én halt meg (javítsatok ki, ha félreírtam)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220363 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta:

Phaedra/Namarie üzente: írta: Vasárnap 11.00-kor a Szent István Bazilika elől felvonulás indul az állatok Világnapja alkalmából. Gyertek minél többen, házikedvencet is hozhattok.


tudomtudom hüly kérdés DE AZ HOL VAN? Szeritnem simán kimegyünk a huommal ha felébredünk.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220359 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra/Namarie üzente: írta: Vasárnap 11.00-kor a Szent István Bazilika elől felvonulás indul az állatok Világnapja alkalmából. Gyertek minél többen, házikedvencet is hozhattok.


"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220354 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jó,akkor én is vicceket...
ezek a győri társaságom kedvenc viccei...
I.
A kígyó a fán szotyit eszik és arra megy a nyuszika.
-Nem adnál egy kis szotyit kígyó?-kérdezi a nyuszika.
-De, persze kaphatsz.
-Akkor adnál egy marokkal?
-Ku**a anyád nyuszika!
II.
A nyuszika szomorú, hogy megbántotta a kígyót és odamegy bocsánatot kérni.
-Te figyelj kígyó, ne haragudj hogy beszóltam multkor,jó?
-Jól van,nyuszika nem vagyok rád mérges...
-Huhh,megnyugodtam,de ez biztos?
-Igen,az.
-Jó,akkor kezet rá?

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220352 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halálvilrág: honnan tudjam?
Kincsö: leginkább azt szeretném tudni, hogy hány gyereke volt és mikor halt meg.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220346 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Más: Olaszosok segítségét kérném!

erewhon.ticonuno.it/2002/storia/ ... unella.htm
erewhon.ticonuno.it/2002/storia/ ... nella1.htm
erewhon.ticonuno.it/2002/storia/ ... nella2.htm
De leginkább ezt:
www.brunella.altervista.org/php/frameindex.php

ezt kellene nekem lefordítani.


Váá, ehhez nekem még igencsak szótár kell :roll: :D
Ha esetleg jut rá időm akkor próbálhatok valamit produkálni, de nem ígérek semmit... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220339 Írta: Halálvirág/Gemini
Halálvirág/Gemini válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi az, ritka, négybetűs női név?
-Béla.

Miért rossz a kígyónak?
-Nem is rossz neki.

Mi az: Feldobják piros, leesik sárga és a szomszédéknál felgyullad a villany?
- Óriási véletlen.

Miért rak a rendőr szappant a párnája alá?
- Mert hülye.

:D :D :D Ezeket úgy bírom!

Rabyn: Miért pont rockercsávóhoz? :x

darált Halál
bang bang

Elvakít a napfény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220325 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt a múltkor csetre is beírtam

Öreg nénike megy a temetőben keresi a férje sírját, de nem találja. odamegy egy fiatal rockercsávohoz.- Ne haragudjon fiatalember, de nem tudja, hogy hol van a 203as parcella? - Há még ilyet kimásznak azt nem találnak vissza?


Más: Olaszosok segítségét kérném!

erewhon.ticonuno.it/2002/storia/ ... unella.htm
erewhon.ticonuno.it/2002/storia/ ... nella1.htm
erewhon.ticonuno.it/2002/storia/ ... nella2.htm
De leginkább ezt:
www.brunella.altervista.org/php/frameindex.php

ezt kellene nekem lefordítani.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220237 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hogy hívják a becsületes angol altatóorvost?

- Honesteziológus...

Wáááááá, és én ilyen embereket tanítok!!!
(halkan jegyzem meg azért, egy ilyen poénra legalább hármat kapnak :twisted: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220233 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Kincső írta:

Alyr Arkhon írta:

Kincső írta:

(Estel Adániel) írta: A Tolkien_HU összes rokoni szálát feltérképező gráfról már régóta tudjuk, hogy nemhogy síkba, de még a háromdimenziós terünkbe sem ágyazható be maradéktalanul... :roll:
Ilyen szempontból nyugodj bele, amit leírtál, az így is van. ;) Legfeljebb nem tudjuk szemléltetni. (Egy vonalnak elmagyarázni, mi az a gömb, nagyjából analóg probléma.)


Eszem ágába sincs vonalaknak gömbről magyarázni... :D
De ha a gyanútlan tünc csak egyetlen valakit fogad nővérévé, meglepődik, ha kiderül, hogy ezzel milyen rengeteg bátyhoz, nővérhez, húghoz, öccshöz jut... :D

Már csak az a kérdés, hogy az ilyen "távoli" testvérek elfogadnak-e mindig igazi testvérnek egy új családtagot... :roll: :)


Csak bizonyos esetekben van igazad, mert ha valakit valakiddé fogadsz akkor nem leszel az ő összes rokonának rokona.


:hein:
A felét se ismerem feleannyira... vagy mi van? :)
Ha úgy érted, hogy attól, hogy xyz-t tesómmá fogadom, attól nem feltétlenül lesz automatikusan tesóm xyz-nek a tesója meg az ő tesója meg az ő tesója, mert lehet hogy velük nem fogadjuk egymást tesóknak, vagy pl. ha apámnak fogadok vkit akkor nem lesz automatikusan nagybátyám/-néném az összes tesója stb., arra vonatkozott az utolsó mondatom.
Ha másra gondolsz akkor nem tudom mire :D


nem másra.
Persze ez csakis a fórumon igaz.


OFF: Olyan szép ez az idézetben idézetben idézetben idézetben idézet :D
ON

Ha valaki esetleg segítene fizikából (ld. néhánnyal lentebbi hozzászólásom), az dobjon egy privit vagy egy mailt pls!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220231 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta:

Alyr Arkhon írta:

Kincső írta:

(Estel Adániel) írta: A Tolkien_HU összes rokoni szálát feltérképező gráfról már régóta tudjuk, hogy nemhogy síkba, de még a háromdimenziós terünkbe sem ágyazható be maradéktalanul... :roll:
Ilyen szempontból nyugodj bele, amit leírtál, az így is van. ;) Legfeljebb nem tudjuk szemléltetni. (Egy vonalnak elmagyarázni, mi az a gömb, nagyjából analóg probléma.)


Eszem ágába sincs vonalaknak gömbről magyarázni... :D
De ha a gyanútlan tünc csak egyetlen valakit fogad nővérévé, meglepődik, ha kiderül, hogy ezzel milyen rengeteg bátyhoz, nővérhez, húghoz, öccshöz jut... :D

Már csak az a kérdés, hogy az ilyen "távoli" testvérek elfogadnak-e mindig igazi testvérnek egy új családtagot... :roll: :)


Csak bizonyos esetekben van igazad, mert ha valakit valakiddé fogadsz akkor nem leszel az ő összes rokonának rokona.


:hein:
A felét se ismerem feleannyira... vagy mi van? :)
Ha úgy érted, hogy attól, hogy xyz-t tesómmá fogadom, attól nem feltétlenül lesz automatikusan tesóm xyz-nek a tesója meg az ő tesója meg az ő tesója, mert lehet hogy velük nem fogadjuk egymást tesóknak, vagy pl. ha apámnak fogadok vkit akkor nem lesz automatikusan nagybátyám/-néném az összes tesója stb., arra vonatkozott az utolsó mondatom.
Ha másra gondolsz akkor nem tudom mire :D


nem másra.
Persze ez csakis a fórumon igaz.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220228 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Kincső írta:

(Estel Adániel) írta: A Tolkien_HU összes rokoni szálát feltérképező gráfról már régóta tudjuk, hogy nemhogy síkba, de még a háromdimenziós terünkbe sem ágyazható be maradéktalanul... :roll:
Ilyen szempontból nyugodj bele, amit leírtál, az így is van. ;) Legfeljebb nem tudjuk szemléltetni. (Egy vonalnak elmagyarázni, mi az a gömb, nagyjából analóg probléma.)


Eszem ágába sincs vonalaknak gömbről magyarázni... :D
De ha a gyanútlan tünc csak egyetlen valakit fogad nővérévé, meglepődik, ha kiderül, hogy ezzel milyen rengeteg bátyhoz, nővérhez, húghoz, öccshöz jut... :D

Már csak az a kérdés, hogy az ilyen "távoli" testvérek elfogadnak-e mindig igazi testvérnek egy új családtagot... :roll: :)


Csak bizonyos esetekben van igazad, mert ha valakit valakiddé fogadsz akkor nem leszel az ő összes rokonának rokona.


:hein:
A felét se ismerem feleannyira... vagy mi van? :)
Ha úgy érted, hogy attól, hogy xyz-t tesómmá fogadom, attól nem feltétlenül lesz automatikusan tesóm xyz-nek a tesója meg az ő tesója meg az ő tesója, mert lehet hogy velük nem fogadjuk egymást tesóknak, vagy pl. ha apámnak fogadok vkit akkor nem lesz automatikusan nagybátyám/-néném az összes tesója stb., arra vonatkozott az utolsó mondatom.
Ha másra gondolsz akkor nem tudom mire :D

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220198 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta:

(Estel Adániel) írta: A Tolkien_HU összes rokoni szálát feltérképező gráfról már régóta tudjuk, hogy nemhogy síkba, de még a háromdimenziós terünkbe sem ágyazható be maradéktalanul... :roll:
Ilyen szempontból nyugodj bele, amit leírtál, az így is van. ;) Legfeljebb nem tudjuk szemléltetni. (Egy vonalnak elmagyarázni, mi az a gömb, nagyjából analóg probléma.)


Eszem ágába sincs vonalaknak gömbről magyarázni... :D
De ha a gyanútlan tünc csak egyetlen valakit fogad nővérévé, meglepődik, ha kiderül, hogy ezzel milyen rengeteg bátyhoz, nővérhez, húghoz, öccshöz jut... :D

Már csak az a kérdés, hogy az ilyen "távoli" testvérek elfogadnak-e mindig igazi testvérnek egy új családtagot... :roll: :)


Csak bizonyos esetekben van igazad, mert ha valakit valakiddé fogadsz akkor nem leszel az ő összes rokonának rokona.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220197 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

(Estel Adániel) írta: A Tolkien_HU összes rokoni szálát feltérképező gráfról már régóta tudjuk, hogy nemhogy síkba, de még a háromdimenziós terünkbe sem ágyazható be maradéktalanul... :roll:
Ilyen szempontból nyugodj bele, amit leírtál, az így is van. ;) Legfeljebb nem tudjuk szemléltetni. (Egy vonalnak elmagyarázni, mi az a gömb, nagyjából analóg probléma.)


Eszem ágába sincs vonalaknak gömbről magyarázni... :D
De ha a gyanútlan tünc csak egyetlen valakit fogad nővérévé, meglepődik, ha kiderül, hogy ezzel milyen rengeteg bátyhoz, nővérhez, húghoz, öccshöz jut... :D

Már csak az a kérdés, hogy az ilyen "távoli" testvérek elfogadnak-e mindig igazi testvérnek egy új családtagot... :roll: :)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220194 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Tolkien_HU összes rokoni szálát feltérképező gráfról már régóta tudjuk, hogy nemhogy síkba, de még a háromdimenziós terünkbe sem ágyazható be maradéktalanul... :roll:
Ilyen szempontból nyugodj bele, amit leírtál, az így is van. ;) Legfeljebb nem tudjuk szemléltetni. (Egy vonalnak elmagyarázni, mi az a gömb, nagyjából analóg probléma.)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220193 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom, nem illik két hozzászólást egymásután írni, de nagyon más téma...

Artemisz (Erenya) a Gondolatok topicban írta: BÉESZ A FÓRUMON, ALCAR, TE NAGYONDRÁGA EMBER!!!
Boldog vagyok, hogy ismerhetlek, pláne, hogy a húgod lehetek! :hello: :D
*nagynagyölelés* [/color]

8O
Akkor, ha nekem Eruntale a Nővérkém, neki meg Peredhil az öccse így nekem is, de Peredhil Artemisz öccse is akkor én a saját bátyámnak a keresztlánya lennék? 8O :hein:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220190 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsika hogy belerondítok a témába, de fontos lenne!
Keresek olyan fizikából okos embert/tüncöt/hobbitot/stb.-t, aki tudna nekem segíteni a mechanikai rezgések témakörében feladatmegoldásban!
Tudniillik hétfőn dogát írunk és már végigrágtam magam az összes feladaton, de van jópár, ami sehogysem akar kijönni, akárhogy próbálkozom. :roll: :?
Nagyon megköszönném, ha segítene valaki!

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220189 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem akar meghívni valaki engem egy kávéra?
Alkalmasint viszonzom.

(viszont ha ez így megy elalszom és akkor billentyűmintás lesz a fejem)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220176 Írta: Running
Running válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok

Keresek embereket, akik szeretnek szerepjátékkal fogalkozni és imádnak fordítgatni. Az érdeklődők a szurkulet.fw.hu oldalon jelentkezzenek.

Üdv

szurkulet.hu - Minden Gyűrűk Ura rajongónak. Leírások, képek, zenék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220171 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát az alsóbb osztályokból nem sok embert ismerek sajnos... meg ott megincsak nincsenek már fiuk (osztályonként 2-3 fiú van) mert mi voltunk asszem az utolsó informatikus osztály itt. ugyhogy én már csak a fórumosokban bizom.....

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220170 Írta: amberblood
amberblood válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta:

amberblood írta: OFF:

Timona írta:
Öcsémnek idén lesz a Szalagavatója és mechatronikai suliba jár


Mechatronikai suli? Gazdagrét???


Nagyon OFF: igenigen :)


szegény... :roll:

"Szép a tavasz és szép a nyár is,
de szebb az ősz s legszebb a tél..."

/J.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220169 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

amberblood írta: OFF:

Timona írta:
Öcsémnek idén lesz a Szalagavatója és mechatronikai suliba jár


Mechatronikai suli? Gazdagrét???


Nagyon OFF: igenigen :)

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220164 Írta: amberblood
amberblood válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
OFF:

Timona írta:
Öcsémnek idén lesz a Szalagavatója és mechatronikai suliba jár


Mechatronikai suli? Gazdagrét??? Én anno ott végeztem tanulmányaim... keringő nélkül... nem vagyok egy táncos lábú... :)

"Szép a tavasz és szép a nyár is,
de szebb az ősz s legszebb a tél..."

/J.A./

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220162 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az én gimis osztályomban 4. év végére 10 lány volt és 19 fiú, de az osztálykeringőnknél átjött 1 lány a másik osztályból pluszba, kellet még egy külsős srác, meg még egy az egyik alsóbb osztályból... Hogy miért? Mert a mi fiaink NEM voltak hajlandóak táncolni velünk... Nekem is úgy lett párom, hogy a magyartanárunk nem hagyta annyiban és kijelölte azoknak az osztályból a partnert akinek nem volt... :? Ettől függetlenül nagyon jól sikerült, de állatira nehezen hoztuk össze a dolgot.

Öcsémnek idén lesz a Szalagavatója és mechatronikai suliba jár, az egész évfolyamon 5 lány van, és nem lehet külsőst vinni a tánchoz!!! Ez enyhén hülye szabály egy ilyen helyzetben :evil: Ezért Ő keringőzni nem is fog, csak vmi bajor sörtáncot adnak elő söröskorsóval a kezükben :lol: Erre befizetek :P

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 2 hete - 20 éve 2 hete #220160 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, /me most tanít egy osztályban, ahol 34 (!!) fiú van, és egyetlen lány sem, mert asztalos és karosszérialakatos szakmákra ritkán jelentkeznek lányok... :roll:

Nem tudom, hogy ők majd hogy oldják meg a táncot, mert a többi szakiskolás osztályban van lány de a több a fiú mindenhol...
[size=9:hrpkezin](Talán a szakközépben van oan h több a lány, de akkor azok minden fiú-többségű osztályban táncolnak majd??? )[/size]

Amúgy csak 21 angolos van ebben az osztályban, de már az se semmi!!! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220155 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én jártam anno a legjobban: 21 fiú - 3 lány felállás; szerettem :D :P :P
És legalább a lányok között se volt "csípem, rúgom, harapom a másikat"
It was pretty good!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220153 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arw: Nálunk tavaly egy darab fiú volt 20 lányra. Most ebben az évben asszem 5 fiú van 33 lányra.. Nálunk úgy oldják meg, hogy a régi évfolyamokból hoznak fiúkat, ja és az alsóbb évfolyamokkal próbálkoztál már? Nálunk asszem nem is lehet külsös embert hozni (sajnos pedig már tudom kit kérnék meg, elvégre összeszokott táncpáros vagyunk) Ja és nekem még egy évem van.)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220147 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: HÉ mindenki! Ezt most néztem a tar.leli.húúúról. Nézzétek Drizztet! Beküldjük Az Év Art Fotója pályázatra?

kep.tar.hu/leli/index.phtml?aid= ... id=5707063

Azér ez se gyenge:
kep.tar.hu/leli/index.phtml?aid= ... id=5707143


Hm....
Kivancsi vagyok, Leli gepe hogy turi a tameshigirit ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.531 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére