BESZÉLGETŐS topic

Több
15 éve 10 hónapja #373723 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: A Tolkien Hu levelezőrendszere egyelőre csak IE alatt működik, Firefox alatt nem!

new.onlinemail.hu/

Tökéletesen működik Firefox alól is, csak hozzá kell adni a béna lejárt és amúgy is érvénytelen tanúsítványukat a kivételekhez.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373722 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem is műxik tűzrókával :)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373721 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem működik Firefox alatt is. Munkahelyi gépről és otthoni mini-notebook-ról is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #373720 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: A Tolkien Hu levelezőrendszere egyelőre csak IE alatt működik, Firefox alatt nem!

new.onlinemail.hu/


Nekem IE alatt sem műxik, de meglehet, hogy erről a Delejművek mindenre kiterjedő figyelme tehet :evil:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373698 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Panni írta: Bocsánat, hogy megszakítom itten a rendet, lenne egy kérdésem: nincs meg véletlenül valakinek Elli Kokkinoutól a Paw Paw című szám? :oops: Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni!


Megszereztem, ha kell keress meg emesenen!!! :wink:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373695 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HILFE, HILFE! :D

Kar'sa a Terry Pratchett topicban írta írta: Ellenben a Going Postal is megfilmesítésre kerül, MÉGHOZZÁ MAGYARORSZÁGON!!!
(...)
Tudja valaki, hogy tudnék statisztának jelentkezni? Semmi tapasztalatom nincs, de ebben nagyon szívesen résztvennék... :roll:


Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373694 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

dorwinion írta: A Tolkien Hu levelezőrendszere egyelőre csak IE alatt működik, Firefox alatt nem!

new.onlinemail.hu/


Mellékesen megjegyezném, hogy nekem a régi mail.tolkien.hu linkről is ideugrik.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373691 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Tolkien Hu levelezőrendszere egyelőre csak IE alatt működik, Firefox alatt nem!

new.onlinemail.hu/

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373686 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsánat, hogy megszakítom itten a rendet, lenne egy kérdésem: nincs meg véletlenül valakinek Elli Kokkinoutól a Paw Paw című szám? :oops: Nagyon hálás lennék, ha valaki tudna segíteni!

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373578 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dindae írta: Attila, nem kell túlreagálni. Lesz még mtt-s rendezvény, sok, tudom hogy rossz hogy nem jutottál el valahova ( én pl táborba xD). de az mttben az a jó hogy bármikor megismételhető :) Ottleszel legközelebb.


Most nem is arról van szó, hogy teszem azt, nem mentem el idén MV-be mert nem akartam, (nem tudom miért nem, nem minthogyha bármi is lett volna vele), ide szerettem volna menni, és hogyha vagyok annyira, normális?, hogy megnézem azt a naptárat, amibe beleírtam, hogy program PÉNTEK reggel 8, és én nem SZOMBAT reggel 8-kor megyek el, akkor el tudtam volna menni Halloweenra.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373577 Írta: Dindae
Dindae válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Attila, nem kell túlreagálni. Lesz még mtt-s rendezvény, sok, tudom hogy rossz hogy nem jutottál el valahova ( én pl táborba xD). de az mttben az a jó hogy bármikor megismételhető :) Ottleszel legközelebb.

"No one knows, what the future holds, if we just hold on, maybe life could be sweet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373576 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Missy, Kisvakond: Köszönöm az együttérzést, nagyon jól esett. :nagyölelésmindakettőtöknekegy picitfájófejjelésegykönnyesarccal:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373574 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgy néz ki, hogy a levelezőrendszer régi címét megszüntették. Most ezek a címek működnek:

onlinemail.hu
new.onlinemail.hu/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373531 Írta: Missy
Missy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Hülye vagyok, hülye vagyok, hülye vagyok. :rmad2: :rmad2: :rmad2: :rmad2: :rmad2:
A saját hülyeségem miatt nem tudtam elmenni az MTT-s Helloweenra.. Ha megnézem a naptáram, és látom, hogy az a dolog, amire mennem kellett volna, az nem szombaton (vagyis ma), hanem péntek reggel volt, akkor el tudtam volna menni. Alig vagyok ideges :bawling::rmad2:


Ez csak egyszerű figyelmetlenség. Kezdesz hasonlítani rám ezen a téren. :-)
Már nem érdemes rajta bánkódni, meg a fejed a falba verni ökörség címén, mert attól csak fájni fog. Nyugi.
Te is jól szét vagy zuhanva látom. :lol:

Sötét fellegek úsztak lomhán az égbolton, követve az ifjú tünde útját az erdei ösvényen.
(Tünde énem,félig meddigLevinhood, DH2000. segítségével)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373530 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta: Hülye vagyok, hülye vagyok, hülye vagyok. :rmad2: :rmad2: :rmad2: :rmad2: :rmad2:
A saját hülyeségem miatt nem tudtam elmenni az MTT-s Helloweenra.. Ha megnézem a naptáram, és látom, hogy az a dolog, amire mennem kellett volna, az nem szombaton (vagyis ma), hanem péntek reggel volt, akkor el tudtam volna menni. Alig vagyok ideges :bawling::rmad2:



ez biztos nem vigasztal de én sem voltam
nyugodj meg ilyen sokakkal előfordul

:együttérzően megsimogatná Attila buksiát, nagy puszi a homlokára:

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #373512 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hülye vagyok, hülye vagyok, hülye vagyok. :rmad2: :rmad2: :rmad2: :rmad2: :rmad2:
A saját hülyeségem miatt nem tudtam elmenni az MTT-s Halloweenra.. Ha megnézem a naptáram, és látom, hogy az a dolog, amire mennem kellett volna, az nem szombaton (vagyis ma), hanem péntek reggel volt, akkor el tudtam volna menni. Alig vagyok ideges :bawling::rmad2:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373441 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
off

ezt egy ismerősöm mutatta, gondoltam megosztom Veletek:



on

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373328 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Segítséget szeretnék kérni: láttam régebben egy Gyűrűk Urás képregényecskét, amiben a Queen Bohemian Symphony alapján Galileo helyett Bombadillot kiáltoztak, tudna segíteni nekem ezt valaki megtalálni? Tudom, hogy GIYF, de semmi értelmes találatot nem ad tök alapvető keresőszavakra sem.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373275 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: Ajajj Snuff beindult, lesz itt haddelhad... :lol:

Hehe, moderálok én élő szóban, ha itt nem is :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373273 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Ez a kis nyamvadt blogban is támad :) Igaz, már kitöröltem, de még egy ilyen gerinctelen alakot! Nahát. :(
Peredhil, megkérhetlek arra, hogy megírod nekem a valódi nevét, telefonszámát vagy valamit? Szeretném neki személyesen megmondani, hogy nem szeretem, ha ezt teszik velem. Amíg még Budapesten vagyok, addig.


Ajajj Snuff beindult, lesz itt haddelhad... :lol:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373271 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez a kis nyamvadt blogban is támad :) Igaz, már kitöröltem, de még egy ilyen gerinctelen alakot! Nahát. :(
Peredhil, megkérhetlek arra, hogy megírod nekem a valódi nevét, telefonszámát vagy valamit? Szeretném neki személyesen megmondani, hogy nem szeretem, ha ezt teszik velem. Amíg még Budapesten vagyok, addig.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373263 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Utólagos engedelmetekkel, beraktam Ben hozzászólását is Orsie hozzászólásába az Infotopicban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373262 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta:

Gandalf írta: Két regisztrációja is van, mindkettőről szokott írni. :lol: Én múlt héten törölgettem őt.

Vérszemet kaptam, hadd törölgessek! :twisted:


a másik neve a rohadtfattyú? írtam Ankalimonéknak

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373259 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Két regisztrációja is van, mindkettőről szokott írni. :lol: Én múlt héten törölgettem őt.

Vérszemet kaptam, hadd törölgessek! :twisted:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373258 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben írta: Csak h ne a kömf-topikot offoljam össze vele:

Tünde írta: ha kell meghívó az xfree-re szólj.. már Kincső és Nóli is ott van

nee, xfree-re könyörgöm, neeee. nincsenek normális közepes méretű képek, csak thumbnailek, arra rákattintva meg egy egész élet kivárni, míg betölti, rohadt lassú... bármi mást, picasa, vagy fotoalbum.hu, v kérj SÚ-tól accountot képMutatóhoz, nemtudom. :) (szegény Nólinak ezt párszor már a nyakába zúdítottam, amikor átköltözött. :P )

Ben, informatikai topicba áttettem a témát, oda írj pls :) amúgy köszi.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373252 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csak h ne a kömf-topikot offoljam össze vele:

Tünde írta: ha kell meghívó az xfree-re szólj.. már Kincső és Nóli is ott van

nee, xfree-re könyörgöm, neeee. nincsenek normális közepes méretű képek, csak thumbnailek, arra rákattintva meg egy egész élet kivárni, míg betölti, rohadt lassú... bármi mást, picasa, vagy fotoalbum.hu, v kérj SÚ-tól accountot képMutatóhoz, nemtudom. :) (szegény Nólinak ezt párszor már a nyakába zúdítottam, amikor átköltözött. :P )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373238 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Két regisztrációja is van, mindkettőről szokott írni. :lol: Én múlt héten törölgettem őt.


de pont ez a lényeg, hogy ne törölgessünk hanem tiltsuk ki, viszont ha senki nem szól a guruknak, akik tilthatnak, akkor ők ugyan honnan tudják? én most nem láttam, nem tudok nyilatkozni róla...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373237 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Két regisztrációja is van, mindkettőről szokott írni. :lol: Én múlt héten törölgettem őt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373234 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
már megint? ugyanaz mint múltkor, szólni kell Ankalimonnak vagy Ulmonak hogy törölje és tiltsa

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373224 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Snuffles írta: Áá, én is akarok moderátor lenni, mert akkor nem lenne ingerem válaszolni az ilyen kis jöttmenteknek, hanem szó nélkül törölhetném az offjait :P


Sokkal viccesebb átírni a hozzászólásait.
:D :twisted:

(amúgy egyáltalán nem szoktam másokét átírni, de jelen esetben jó ötletnek tűnt)

én is, én is hadd legyek modi :) de tényleg.
Alyr, jól csináltad :up:

(amúgy Fio már nem nagyon jár erre, szívesen megörökölném a jókívánságok topic gazdai jogait. először oda írt az a féreg.)

Tünde: éjjel jött egy kis idióta, és a jókívánságok és a zene topicokban elkezdte Peredhilt cseszegetni. és még a nevét se bírta rendesen leírni :P de Alyr tök jól átírta az ocsmány hsz-t nagyon kedvesre :twisted:

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.338 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére