BESZÉLGETŐS topic

Több
15 éve 10 hónapja #373209 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta:

Snuffles írta: Áá, én is akarok moderátor lenni, mert akkor nem lenne ingerem válaszolni az ilyen kis jöttmenteknek, hanem szó nélkül törölhetném az offjait :P


Sokkal viccesebb átírni a hozzászólásait.
:D :twisted:

(amúgy egyáltalán nem szoktam másokét átírni, de jelen esetben jó ötletnek tűnt)


miről maradtam le ?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373202 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: (amúgy egyáltalán nem szoktam másokét átírni, de jelen esetben jó ötletnek tűnt)

Á, az ilyen emberekét lehet. Főleg, amilyeneket írt :P Habár erős lenne a kísértésem, hogy minden helyesírási hibát kijavítsak, amit csak találok. :/

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373200 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek!

Halloweenre a jelmezemhez szükségem lenne egy japán stílusú kardfélére. Akár dísz, vagy akár gagyi, vagy akár valami utánzat. Meg tudom ígérni, hogy nem hámozok vele hajába főtt krumplit, nem csorbítom ki a székház sarkain, és nem hentelek vele (a hírekben legalábbis nem fogjátok látni :twisted: ) Tud valaki kölcsönadni? :szépennézésártatlanul:

Köszönöm előre is, a kedves kölcsönadó felajánlását priviben várom.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373197 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Snuffles írta: Áá, én is akarok moderátor lenni, mert akkor nem lenne ingerem válaszolni az ilyen kis jöttmenteknek, hanem szó nélkül törölhetném az offjait :P


Sokkal viccesebb átírni a hozzászólásait.
:D :twisted:

(amúgy egyáltalán nem szoktam másokét átírni, de jelen esetben jó ötletnek tűnt)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373196 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Áá, én is akarok moderátor lenni, mert akkor nem lenne ingerem válaszolni az ilyen kis jöttmenteknek, hanem szó nélkül törölhetném az offjait :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373084 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elnézést , hát én sem figyeltem Ulmo, de maximálisan igazad van... :oops:

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373082 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Könyörgöm, az ég szerelmére, ha már Queen-rajongónak vallja magát valaki, legalább annyi fáradságot vegyen, hogy megtanulja leírni az énekes nevét: Freddie Mercury (született Farrokh (Frederick) Bulsara).
Akit állandóan emlegettek, Freddy, a Rémálom az Elm utcában c. horrorklasszikus főgonosza.


Én magam részéről természetesen tudom hogy Freddie-nek kell írni azt a Freddyt! :) Csak a gyorsírás nem... :)
Egyébként tényleg szörnyen néz ki, szóval bocsánat :roll:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373068 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Könyörgöm, az ég szerelmére, ha már Queen-rajongónak vallja magát valaki, legalább annyi fáradságot vegyen, hogy megtanulja leírni az énekes nevét: Freddie Mercury (született Farrokh (Frederick) Bulsara).
Akit állandóan emlegettek, Freddy, a Rémálom az Elm utcában c. horrorklasszikus főgonosza.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373050 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, és aki szívesen meghallgatná, hogy szólnak a Queen '80-as '90-es évekből vett slágerei két akusztikus gitáron és egy kongán, az jöjjön el a Queen Unplugged Projekt koncertre! :)
Ma este 8-kor lesz a Hunyadi tér 11-ben a Rockrandevú nevű vendéglátóipari egységben. (Az Oktogonnál érdemes leszállni, és onnan elindulni az Andrássy úton a Hősök tere felé a jobb oldalon, és a Csengery utcánál jobbra fordulni, ptt van a tér.) A belépés ingyenes! :) Érdemes valamivel hamarabb jönni, mert nem túl nagy a terem, viszont - sajnos - füstös...
Én már voltam hétfő este, akkor a '70-es évek dalaiból adtak elő, szerintem nagyon jól nyomták! :) ) Még a Bohemian Rhapsody is volt, pedig nem gondoltam volna, hogy azt is el lehet játszani akusztikuson úgy, hogy jól hangozzon... és lőn. :D

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373045 Írta: Eleniel (csillaglany)
Eleniel (csillaglany) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatlakozom Bounce-hoz! Isteni volt a koncert!!!! :D

Freddie nagysága elvitathatatlan, de Brian és Roger a maga nemében akkora zseni, hogy akkor is meghallgatnám őket, ha a Boci bocit játszanák el, csak ők ketten... :D
És Paul Rodgersnek iszonyat jó hangja van! Jó választás volt a fiúk részéről!

Még nem tértem magamhoz a koncert óta, a 3. sorból csápoltam a színpad benyúló részén, egyszerűen király volt!

És ma KEZET FOGTAM BRIANNNEL!!! Vááááááá!!!!

Elmentünk szobrozni a szállodájuk elé, és kijöttek mindhárman, és mivel kábé 15-20 ember volt ilyen kitartó, hogy még a koncert után is odamenjen, mindenkinek aláírtak, meg kezet fogtak, volt néhány kedves szavuk... Hihetetlen élmény volt!!!
Dedikáltattam Briannel a BUMM - A világegyetem teljes történte c. alapművet. :) ) Ha már az egyik társszeruőt tisztelhetjük benne... meg egyébként is. :D Az a pasi egy gentleman. :)
A szobatársam meg óriási Roger-fan, neki dedikálta a gyakorló gumilapját is!! :) )) Aszonta, vesz másikat, mert ezen nem mer gyakorolni. :)
Elképesztő volt!!!

Sail away, sweet sister
(Brian May - Queen) :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373018 Írta: Bounce
Bounce válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta: majd gondolj ránk közben :)


Meglesz :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373012 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Bounce írta: Brian-ékat akkor is megérte látni. Hatalmas hangulatot csináltak. Paul meg volt, amikor háromnegyed órára visszavonult, és csak ők bontakoztak ki, és haláli volt. Aztán meg elmaradhatatlan volt a Tavaszi Szél is.. felejthetetlen volt! És persze Freddy-t is megidézték a Bohemian Rhapsody-nál, ugyebár. Most voltam másodszor, de ez jobb volt, mint a 3 évvel ez előtti.
És megyek AC/DC-re is! :D Már a gondolattól is elkezdem vakarni a kezem ^^


majd gondolj ránk közben :)

azt hallottam, már tárgyalnak velük mégegy koncertről, a sikerre való tekintettel...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja - 15 éve 10 hónapja #373010 Írta: Bounce
Bounce válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brian-ékat akkor is megérte látni. Hatalmas hangulatot csináltak. Paul meg volt, amikor háromnegyed órára visszavonult, és csak ők bontakoztak ki, és haláli volt. Aztán meg elmaradhatatlan volt a Tavaszi Szél is.. felejthetetlen volt! És persze Freddie-t is megidézték a Bohemian Rhapsody-nál, ugyebár. Most voltam másodszor, de ez jobb volt, mint a 3 évvel ez előtti.
És megyek AC/DC-re is! :D Már a gondolattól is elkezdem vakarni a kezem ^^

[size=9:pl3tf8yv]szerk.: Ulmo, igazad van, javítottam, szégyellem is magam..[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373002 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tünde írta:

Nóli i linantea írta:

Trithyn írta: úgy hogy alig volt meghírdetve... :evil:

Volt AC/DC koncert? 8O :D


lesz, de másfél nap alatt elfogyott a jegy :( igaz, úgysem tlne rá, mint ahogy a Queenre sem.. bár Freddy nélkül annyira nem is érdekelt, én még láttam vele :)


Én is ezzel vigasztalom magam hogy Freddy nélkül úgysem az igazi...és igen, AC/DC csak jövő áprilisban lesz... valszeg nélkülem/nélkülünk :wink:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #373000 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Trithyn írta: úgy hogy alig volt meghírdetve... :evil:

Volt AC/DC koncert? 8O :D


lesz, de másfél nap alatt elfogyott a jegy :( igaz, úgysem tlne rá, mint ahogy a Queenre sem.. bár Freddy nélkül annyira nem is érdekelt, én még láttam vele :)

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372993 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Trithyn írta: úgy hogy alig volt meghírdetve... :evil:

Volt AC/DC koncert? 8O :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372992 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Bounce írta: Bocsánat, hogy mindenbe belerondítok, de muszáj megosztanom..

ISTENI VOLT A QUEEN KONCERT!!!! :D :D

Köszönöm a lehetőséget, hogy elmondhattam :)


Ez nem számít belerondításnak :P Én is mentem volna, de az időhiány nem engedte! :roll:
AC/DC-re is mentem volna, ott pedig a gyorsaság nem engedte... 26 óra alatt vitték csak el a jegyeket... :roll: úgy hogy alig volt meghírdetve... :evil:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372974 Írta: Bounce
Bounce válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsánat, hogy mindenbe belerondítok, de muszáj megosztanom..

ISTENI VOLT A QUEEN KONCERT!!!! :D :D

Köszönöm a lehetőséget, hogy elmondhattam :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372944 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső (Thilanna) írta: Jön! Jön! Jön!
A NAAAGY BORÍTÉKOLÓ- ÉS TEAPARTY!
Várhatólag október 30-án csütörtök délután gyűlnénk össze egy jó hangulatú teázásra az MTT Ajtósi Dürer sori helyiségébe, és közben gyorsan beborítékolnánk a KGY-meghívókat és a TLV 1. fordulóját is. Minél többen vagyunk, annál gyorsabban és jobb hangulatban telik el a munka ;) Teát és vízforralót biztosítok, bögrét hozzatok, és esetleg valami rágcsát!
Pontos időponttal még jelentkezem. :idea: ;)

Várhatóan du. 5 körül kezdenénk, és szeretném, ha minél előbb privivel/e-maillel/stb. bombázna az, aki jönne! Ha nem leszünk elegen (min. 4-5 ember) csütörtökre, Halloweenre fogom vinni a borítékolnivalót :P :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372929 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta:

Trithyn írta:
A muffinpapír olyan mint a papírzsebkendő... sohasem elég! :D

Ajaj akkor viszont nem is veszek :D Legalábbis zsepim szinte sosincs és hál égnek nem is szokott kelleni, úgyis utálok orrot fújni...


Reméltem is hogy ezzel elijesztelek... :twisted: :wink:

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372927 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Trithyn írta:

Attila írta:

Nóli i linantea írta: Okéj, köszönöm az infókat, ellenőriztem, a forma szilikonos, ergó nyugodt lélekkel hagyom ki a papírkát belőle. :)
De majd ha olyna helyen járok azért veszek, mert az úgy roppant elit módon néz ki :D


:lol:
A papír tényleg nem drága, csak nálam mindig vagy elfogy, vagy eltűnik. 8)


A muffinpapír olyan mint a papírzsebkendő... sohasem elég! :D


Nálam ugyanilyenek a tollak, sosincs nálam amikor kellene, ha van nem kell, egyébként meg mindig elhagyom. Kicsit úgy érzem magam, mint a Főnöknőm egy boszorkány c. könyvben a főnöknő, aki mindig mindenhol elhagy egy-egy több száz dolláros sálat. Nem baj :D

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372926 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Trithyn írta:
A muffinpapír olyan mint a papírzsebkendő... sohasem elég! :D

Ajaj akkor viszont nem is veszek :D Legalábbis zsepim szinte sosincs és hál égnek nem is szokott kelleni, úgyis utálok orrot fújni...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372924 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta:

Nóli i linantea írta: Okéj, köszönöm az infókat, ellenőriztem, a forma szilikonos, ergó nyugodt lélekkel hagyom ki a papírkát belőle. :)
De majd ha olyna helyen járok azért veszek, mert az úgy roppant elit módon néz ki :D


:lol:
A papír tényleg nem drága, csak nálam mindig vagy elfogy, vagy eltűnik. 8)


A muffinpapír olyan mint a papírzsebkendő... sohasem elég! :D

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372919 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Okéj, köszönöm az infókat, ellenőriztem, a forma szilikonos, ergó nyugodt lélekkel hagyom ki a papírkát belőle. :)
De majd ha olyna helyen járok azért veszek, mert az úgy roppant elit módon néz ki :D


:lol:
A papír tényleg nem drága, csak nálam mindig vagy elfogy, vagy eltűnik. 8)

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372910 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Okéj, köszönöm az infókat, ellenőriztem, a forma szilikonos, ergó nyugodt lélekkel hagyom ki a papírkát belőle. :)
De majd ha olyna helyen járok azért veszek, mert az úgy roppant elit módon néz ki :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372906 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Attila írta:

Sötét Úr írta: Szóval, ha végigkóstolom mindet,akkor utána nyugodtan arra foghatom, hogy a sütőbe ragadt? Ezt nem árt tudni! :)


Igen, végül is, innen is megközelíthető a példa. Egyébként csak azért mondtam, mert utolsó angol órán Halloweeneztünk, és készítettem, 24 db Portóis csokis muffint, és elfelejtettem oldalt is kellőképpen bevajazni az oldalát és amikor vettem ki, mindegyiknek az oldalán egy harapás szerű nyom volt, alig volt kellemetlen úgy felszolgálni. :D :P


hát tudod, ha minden egyes kis toszt külön rendesen kikensz, akkor épp beleőrülsz a végére, a papír meg 100 darab vagy 200-300 forint, szerintem megéri...

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372903 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sötét Úr írta: Szóval, ha végigkóstolom mindet,akkor utána nyugodtan arra foghatom, hogy a sütőbe ragadt? Ezt nem árt tudni! :)


Igen, végül is, innen is megközelíthető a példa. Egyébként csak azért mondtam, mert utolsó angol órán Halloweeneztünk, és készítettem, 24 db Portóis csokis muffint, és elfelejtettem oldalt is kellőképpen bevajazni az oldalát és amikor vettem ki, mindegyiknek az oldalán egy harapás szerű nyom volt, alig volt kellemetlen úgy felszolgálni. :D :P

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372902 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szóval, ha végigkóstolom mindet,akkor utána nyugodtan arra foghatom, hogy a sütőbe ragadt? Ezt nem árt tudni! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372893 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli i linantea írta: Valaki muffin sütésben járatos ember tudna nekem segíteni?
Muszáj a muffin sütőt külön kipányvázni papírizébigyóval? Vagy hanyagolható? Esetleg ha eléggé szükséges akkor tudtok adni tippet hogy mivel váltható ki? Vagy hogy hol lehet venni :D


Figyelj, nem kötelező a papírt betenni a muffin sütőbe, ki is lehet vajazni. Érdemleges egyszer vízzel átöblíteni, majd eltörölni, és utána bevajazni, ha nincs otthon papír. :wink:
A vaj vagy margarin szétkenésénél ügyelj arra, hogy az oldalára is jusson, különben oda fog ragadni, és amikor szeded ki olyan lesz, mintha mindegyikbe beleharaptál volna (személyes tapasztalat). Sok szerencsét :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
15 éve 10 hónapja #372877 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez most egy teljesen értelmetlen hozzászólásom (remélem, hogy nincs sok társa), viszont épp az 1400. a sorban :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.311 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére