BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 1 hónapja #216844 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta:

Cicaful írta: Senkit nem érdekel, de azért elújságolom... :P

Van bringám!!!
Ma vettem meg 50 € -ért - szinte ingyen volt! Csodaszép oldszkúl peugot. Tud fékezni, meg váltani is - amikor épp kedve tartja és akkor is kettőt egyszerre, ja és barack-rózsaszín szine van :D :D 8)
Bejárom vele az egész környéket!

die or bike!



Cica Khirálly vagy

A biciklis Cica a Finn utakon!! :)


Meneküljön, ki merre lát!!! (rémült tekintetű emotikon)
(na persze a hosszú finn éjszakákon ez nehéz... Cica, akassz ám törp olajlámpát a bringára!!!
mellesleg hogy a rákba ne érdekelne minket minden, ami Veled kapcsolatos!
pusz:
Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216841 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicaful írta: Senkit nem érdekel, de azért elújságolom... :P

Van bringám!!!
Ma vettem meg 50 € -ért - szinte ingyen volt! Csodaszép oldszkúl peugot. Tud fékezni, meg váltani is - amikor épp kedve tartja és akkor is kettőt egyszerre, ja és barack-rózsaszín szine van :D :D 8)
Bejárom vele az egész környéket!

die or bike!



Cica Khirálly vagy

A biciklis Cica a Finn utakon!! :)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216838 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aki nyerni akar egy GyU-s kérdőívvel: www.noklapja.hu/kerdoiv.php?id=59&kid=743#

[size=9:3kj0o4bx](PJ 5 évet áldozott a filmre az életéből...)[/size]

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216836 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Senkit nem érdekel, de azért elújságolom... :P

Van bringám!!!
Ma vettem meg 50 € -ért - szinte ingyen volt! Csodaszép oldszkúl peugot. Tud fékezni, meg váltani is - amikor épp kedve tartja és akkor is kettőt egyszerre, ja és barack-rózsaszín szine van :D :D 8)
Bejárom vele az egész környéket!

die or bike!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216833 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy hét mulva meg lesz az uj Sear Bliss album,de jóó :) ;)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216828 Írta: Tar-Telperien
Tar-Telperien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsi, hogy közbeszólok, de ki kell tombolnom magam!!
HÉTFŐN MEGJELENIK AZ ÚJ OSSIAN ALBUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ANNYIRA JÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheers: :D :D :up: :agree: :agree: :P :P :!: :cheers: :itscool: :itscool: :hello:

Más voltam én már mint gyerek
Mást láttam mint a többiek
Lelkem más dalra volt vidám
Szerelmem a mer

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216824 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, ezt most nem tudom, hova tegyem, úgyhogy jó lesz itt:
Találtak egy új Tolkien-levelet:
tinyurl.com/5zfl9

[size=9:1gxkcf0z]
Apropó, a tinyurl.com címen lehet a nagyon hosszú linkekből rövidet csinálni, ami nem törik meg emailben, és nem nyújtja ki a fórumot se, szvsz nagyon hasznos szolgáltatás... :wink: [/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216815 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ja één tudom:)) De ők nem tudják... elég brutál amit művelnek.. állandoan pofáznak.. rémes.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216809 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: de arra emlékszem, hogy -40hez hozzá kellett adni a 16ot... és az biztosan nem plusz huszonnégy akárhogy is nézzük..

Akkor -24, de ha utána volt még egy -1-gyel való szorzás, akkor simán lehet a végén 24 belőle... :wink: Mondom, a lényeg, hogy ha valamit változtatsz, mindkét oldalon ugyanazt kell csinálnod. Ha az egyik oldalhoz hozzáadsz 16-ot, akkor a másikhoz is. Így marad egyenlő, gondolj egy kétserpenyős mérlegre... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216808 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nem nem teljesen ez volt.. de arra emlékszem, hogy -40hez hozzá kellett adni a 16ot... és az biztosan nem plusz huszonnégy akárhogy is nézzük.. ( nemtom már annyira nem emlékszem egy csomo mindenre amit ma vettünk át.. valami biztos nem stimmel velem.. de hát ezt már megszoktam.. )

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216807 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn: kb így nézett ki, vagy pontosan? nem mindegy... Ha -1-ből kivonsz 2-t, az -3... Ha 2-höz hozzáadsz 1-et, az 3... [size=9:r9uv233i](tulképp mindegy, melyik oldalra viszed át...) [/size] Ha egyenletet oldasz meg, akkor minden változtatást mindkét oldalon végre kell hajtani. -40-hez miért adnál hozzá 16-ot, amikor a másik oldalról úgy tűnik el, ha kivonod? :wink: (Szvsz nem pontosan írtad le az előjeleket, mert csak a négyzetes tagok stimmelnek...)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216806 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Jó mondjuk az osztálytársaimnál azért jobb vagyok)) volt ma matekon egy egyenlet ami kb így nézett ki: -1x(négyz)-40+123x=2x(négyz)+16-4x

UGye rakosgattunk ide oda, és közölték, hogy a vége az az lesz, hogy 3x(négyz)+24+119... az a gáz, ez nem teljesn így van.. és hiába bizonygattuk... (szerintetek ha -40hez hozáadok 16ot az miota változik pozitivra?? és ha egyből ketőtt kivonok az miota lesz három?)
szóval nagyon gázvolt.. Németből érzem inkább ugy, hogy mindent elfelejtettem.. :/


Ha nem tévedek akkor ráadásul a -40-ből kivonni kell a 16-ot, -1x(négyzet)-ből kivonni a 2x(négyzet)-et és a végeredmény
-3x(négyzet)-56+127x
Ha valóban ez volt az egyenlet...

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216803 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó mondjuk az osztálytársaimnál azért jobb vagyok)) volt ma matekon egy egyenlet ami kb így nézett ki: -1x(négyz)-40+123x=2x(négyz)+16-4x

UGye rakosgattunk ide oda, és közölték, hogy a vége az az lesz, hogy 3x(négyz)+24+119... az a gáz, ez nem teljesn így van.. és hiába bizonygattuk... (szerintetek ha -40hez hozáadok 16ot az miota változik pozitivra?? és ha egyből ketőtt kivonok az miota lesz három?)
szóval nagyon gázvolt.. Németből érzem inkább ugy, hogy mindent elfelejtettem.. :/

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216801 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Más: Csak én vagyok feszült ezen a héten vagy más is így van ezzel? Én érzem csak úgy, hogy a nyáron sikerült szép üresre varázsolnom a fejecskémet?


Korántsem, nálunk nagyjából az egész osztály... :P Főleg kémiából... :roll:
Vedd elő a régi füzeteidet, könyveidet, és olvasgasd át, és így lassacskán eszedbe fognak jutni a dolgok. :idea: :wink: [size=9:18wqxask](Különben pár hét múlva lehet hogy már nem fogod érteni, ha az adott tárgyból a korábbi anyagra épít a mostani... :roll: )[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216798 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Orsie: Én utálom ezt az egész internetközpontúságot pedig nemis ismereme a Neptun rendszert.. Bár ma ölni tudtam volna, hogy a lukasórámban bemehssek a gépterembe és netelhessek. de neeeeem mert mért is lehetne használni.. na mindegy.. (eleve utálom a lukasórát..)
Remélem én olyan fősulira fogok menni (hahá még szé, hogy olyanra) ahol nem lesz erre szükség.. Azt hiszem azokon a helyeken ahova menni szeretnék nem kell órarendet összeállítani mert azt hisezm adják.. na mindegy.


Más: Csak én vagyok feszült ezen a héten vagy más is így van ezzel? Én érzem csak úgy, hogy a nyáron sikerült szép üresre varázsolnom a fejecskémet?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216796 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok... bocsánat hogy elütö ka tárgytól.. meg nem is tudom ide való e... de lenen egy problémám. Elfogyott az ÖSSSZES NIGHTWISH jegy. Legalábis Pesten... amennyiben valakinek van ismerőse/fölös jegye ( jó vic :P )/ tud szerezni vagy stb. az kérem írjon egy privit mert nagyon kellene... Persze még van esély hogy átviszik nagyobb helyre és akkro lesz még jegy... de ki tudja... bár azért van egy kicsi. Boccs újra.

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216779 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én kifejezetten örülök, hogy a Neptun kimaradt az életemből, mivel nagyon sok rosszat hallottam róla. Tudom, arra hivatott az egész, hogy megkönnyítse a diákok életét, de ahogy én hallottam, néha több kárt csinál, mint hasznot... és itt is ezt olvasom.

A másik dolog, hogy Magyarország azért annyira nem jár az élen az internet elterjedésében, mint a nyugat. Otthoni felhasználó még mindig viszonylag kevés van, gyors kapcsolattal rendelkezők meg pláne. És akkor itt a probléma, amit a Neptun is felvet, hogy mi a teendő, ha valakinek sürgősen kell a nethozzáférés, pl Neptun miatt. És nincs otthon net, nincs pénze/ideje elrohanni NetCaféba, az egyetemi gépek meg mondjuk foglaltak (nálunk az egyetemi gépek nagy nullák voltak és volt kb 5, amit lehetett bármikor használni.. a többit csak órákon, ha ott volt netes órád..) Szóval ilyenkor aki nem tud otthonról netezni, főleg nem a nap bármely szakában, az bizony eleve hátránnyal indul. Emlékszem, mennyit idegeskedtem, mikor még nem volt itthon netem és sürgősen kellett volna egy jegyzet, amit elküldtek nekem, de csak éjjel tudták megoldani és akkor én hová rohanjak.. és másnapra kellett volna...

Szóval nekem ez kicsit szúrja a szemem, hogy a Neptun is pl feltételezi, hogy mindenki simán megoldja a nethozzáférést. És akkor még szarakodik is a rendszer... uff. Nem tudom, Ti mit gondoltok erről...

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216764 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Neptunhoz még annyit, hogy nálunk még gyerek cipőben jár, 2 éve "működik", vagyis akkor vezették be, amikor én ide kerültem, és hát azon az előadáson ahol elmesélték, hogy kéne használni egy olyan nő volt az előadó aki a BMFes rendszert ismeri, ami különben hasonló, de mégsem... Na ezek után kellett felvenni a tárgyakat, kész rémálom volt, mert a tanáraink se értettek hozzá :evil: Mostmár rutinosnak mondhatom magam, de a rendszer csak nem akar megjavulni :x

Sil amit a régi rendszerről mondtál kb ugyanez van most is csak virtuális úton- betelt a csoport, nem tudok a sajátomba jelentkezni, az óráim ütik egymást, most mit csináljak, valaki segítsen- de nem segit senki... :( És hiába van itthon netem és kényelmesen el tudnám intézni a tárgyfelvételt stb stb, már amikor működik -végső esetben nekem is a Távoli Asztali Kapcsolatokkal szokott- akkor is be kell mennem leirni a kifüggesztett órarendet- ami macerás, ha 2. és 3. os óráid is vannak és 60 ember lökdös közben-, akkor aztán persze, hogy egyidőben van minden órád, hja és mindez azért, mert a Neptunra nem viszik fel az időpontokat, hogy mikor van, csak a csoport számát és a tárgy nevét látod :? Ez aztán a rendszer...

Ezt játszottam végig tegnap egyéb problémákkal párosítva és ezért kaptam fel a vizet, amiért nem győzök bocsánatot kérni :oops: :oops: :oops:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216757 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk a Neptunnal az volt a legnagyobb gáz, hogy elmondták, hogy kell feltelepíteni, stb, aztán ha otthon megcsináltam, a tűzfal nem engedett felcsatlakozni:/
sokkal egyszerűbb a honlapon keresztül belépni, de azt nem mondták el persze, amilyen nagyon okosak... én meg órákig izzadtam a telepítővel...
de szvsz sokkal jobb, mint az a könyöklés, ami a Neptunk nélkül megy...

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216733 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bár én szerencsére még pont kimaradtam a Neptun áldásaiból, öcsike szenved vele rendesen... (Mondjuk ha kicsit türelmesebb lenne, és mellőzné a dühkitöréseket, sokkal hatékonyabb lenne... pl ha megvárná, amíg a progi reagál, és nem nyomkodná közben összevissza a billentyűket... :wink: )

Patiszon írta: Tegnap még 9 után átjöttek szerencsétlen barátnőim, mert egyikük gépén sem futott a Neptun kliense :( ((

Ha nem fut a gépen a Neptun kliense, akkor Távoli Asztali Kapcsolatot vagy miafenét kell létrehozni, és úgy műxik.

Egyébként ti már nem tudhatjátok, de szvsz ez sokkal jobb, mint ami azelőtt volt: régen az egész első hét azzal ment el, hogy beiratkozzunk, meg megpróbáljuk felvenni a tárgyakat, lehetőleg úgy, hogy ne ütközzenek egymással... Meg persze izgulni, hogy a kiválasztott csoportba beférjünk, és tülekedni a faliújságnál, amikor többszáz ember próbál nyelvi órákat felvenni úgy, hogy a faliújságon levő listákra kell hozzá feliratkozni, némi tömegverekedés kíséretében... :roll: Mellesleg a leckekönyv kitöltését akkor se mondták el lassabban, és akkor is alapból 3 óráig tartott, csak voltak még tárgyak függőben, amiket nem tudtunk rögtön beírni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216729 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Erenya) írta: Zizz, rúúúlz az avatárod! :up: :up:


Mostmár nem keverlek majd Alcarral! ;) :D

Mosmá musz vol lecserélni ;) De nem ilyet akartam... mind1 ;)
Miér nem lehet ide feltölteni avatart... vagy belinkelni? öh... ne hőbőrőgjünk ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216728 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Zizz, rúúúlz az avatárod! :up: :up:


Mostmár nem keverlek majd Alcarral! ;) :D

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216720 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah gyerekek, csak poén volt ez a főiskola vs egyetem... amugy meg nekem még kedvem sem volt megnézni a Neptunt. Ott lett elegem, hogy nem megy semmilyen cuccom a Budapest banknál (se az internetes se a mobilos) pedig mindent jól csináltam... aztán meg a beiratkozáson is vért hugyoztam. Milyen egy *ar ország... előszőr ledarálják a Neptun használatát ("itt kell belépni a bejelentkezés alatt..." a beállításokat a beállítások menüből érhetjük el..." ehh...sokat segit...) ami mellesleg tök evidens, csak nem mükszik... aztán meg töltsük ki a szemét kis leckekönyvet... hahh. Volt aki 4-et cseszett el. Egy csaj dirigált, de olyan gyorsan, hogy mire az első pontot kitöltötted a mondókáj alapján, addigra ő már a 4. et mondta... esélytelen. Alig vártam, hogy szabaduljak...

Timona: amugy én is fősulis vagyok, és nekem is nehéz lesz....

Szürke: mos mi van? még egy évet ott kell maradnod??

Patiszon: amugy a Neptun sztm nem feltétlenül jó 5let (eltekintve attól, hogy mükszik-e vagy sem...) miért kéne mindent netről csinálni? kisseb biztonság, netet kell szerezni, kevésbé ellenőrizhető. stb... ráadásul nem mükszik ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216719 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Prérifarkas2 írta: Kész! Neptun egy nagy rakás sz*r! Nem sikerült 4 fontos órát felvennem, mert betelt a jelentkezés, pedig egész nap próbáltam rácsatlakozni, és nem ment!!!!!! Perme perpill dühöngő őrült!!!!


Szia Prérifarkas2! Sziasztok!

Bocsánat, hogy így 'idearcátlankodom', csak, látom, hogy olyan dologról van szó, amihez én is értek egy nagyon keveset.
A Neptun igenis jó dolog, csak éppen ahogy működik, az nem mindig jó. Mivel engem a BMÉ-re vettek fel, nekem automatikusan adták meg az órarendemet, nekem bele se kellett szólnom.
Tegnap még 9 után átjöttek szerencsétlen barátnőim, mert egyikük gépén sem futott a Neptun kliense :( ((
Itt meg bosszankodhattak (eleve is elég idegesek voltak), hogy nem tudtak jelentkezni egyes órákra :/
Ja, ők a Pázmányra kerültek.

Sok sikert a továbbiakban!

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216717 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az ETR-ről én is tudnék mesélni... De hát mit várunk tőle? Programozók csinálták. Azokról meg tudjuk milyenek.....[;-]

Aki fent volt hétfő hajnalban a chaten úgyis hallotta életem eddigi legnagyobb dühkitörését. Az, hogy nem sikerül felvenni egy tárgyat, nálam a diplomázás idejét egy évvel csúsztathatja. Magyarul megduplázhatja egyről kettőre.

Majdcsak túlélem.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216714 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na ezt most kivételesen bevágom két topicba is, bocs a moderáktól, remélem, nem haragudnak meg nagyon...

Tehát, holnap érkeznek haza Egyiptomból a szerencsések- Arden, Eia, Aranna, és a többiek -, elvileg 16.40 körül érkezik meg a repülőgép, tehát aki szeretné látni őket, az jöjjön oda. Talit elé szervezni szvsz így tizenhat órával előtte már nem nagyon fogunk tudni. Ferihegyre menő buszjárat a 'Kőbánya-Kispest' metróállomástól indul, amely a 3-as metró vonalán található.

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216706 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem haragszom én senkire :) na jó talán a Tanulmányi Osztályra egy kicsit..., meg tudom én, hogy poén volt csak nekem most rosszkor és rossz helyen. Mégegyszer bocsi, én sem akartam senkit bántani!

Arra már rájöttem, hogy nem ez érdekel szakmailag, és talán ez az egyik baj, de tanulok, mert akarok, majdcsak lesz valahogy :roll:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216691 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért fősulija válogatja...
De én inkább azt mondom, hogy aki tanulni akar, az fősulin is tud. Én mondjuk kényszerből kerültem egyetemről fősulira, de jól elvagyok itt...a baj csak az, hogy nem egészen ez érdekel...nade mit lehet tenni :) .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216687 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kész! Neptun egy nagy rakás sz*r! Nem sikerült 4 fontos órát felvennem, mert betelt a jelentkezés, pedig egész nap próbáltam rácsatlakozni, és nem ment!!!!!! Perme perpill dühöngő őrült!!!!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216686 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Zizzo: gondolom poénnak szántad :D
(perme most jót röhögött)

ööö... izé... néhányat elvégeztem... nem szakadtam bele, az tény, de még viccből se "nézzük le" a fősulisokat... nem igazán fair, asszem...

Bár ahogy fentebb említettem, biztos vagyok benne, hogy poénnak szántad, hát semmi gond, ugye? :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.625 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére