BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 1 hónapja #216684 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zizzo írta: Főiskola azé jobb, mert ott nem kell annyira tanulni. Viccesen a középsuliban mi mindig ugy fogalmaztunk: "h*lye vagy, dehogy megyek egyetemre, ott tanulni kell... nem, nem. Én főiskolás leszek ;) "


Ezen most be is sértődhetnék..., csak egyszer egy hétig próbálná ki egy közgázos(egyetemista) az én PSZFemet(fősuli), az sírva menekülne vissza a Dunapartra :twisted: Ez nem rang függő, hanem intézményfüggő :roll: Nálunk sportot űznek a diákok megbuktatásából, szivatásából, mert kicsi az épület, sok a diák, kreditrendszer miatt meg egyre több, ergo szórni kell a népet, bentmaradni kész kínszenvedés, én már csak tudom 2 éve tapasztalom, sőt asszem Min is bizonyithatja...
Bocsánat a kiakadásomért, de a lelkembegázoltatok :?

NEPTUN meg húzzon a francba, mert sz*rt se ér, nálunk még az órarendet se képes megmutatni, akkor lesz gáz, ha azon kell majd nálunk is befizetni a cuccokat :( El se merem képzelni azt a káoszt...

Még egy bocsánatkérés ide a végére is, mert ma csak 3 órám ment rá arra, hogy beiratkozzak, talán ezért vok ingerlékeny :oops:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216672 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Főiskola azé jobb, mert ott nem kell annyira tanulni. Viccesen a középsuliban mi mindig ugy fogalmaztunk: "h*lye vagy, dehogy megyek egyetemre, ott tanulni kell... nem, nem. Én főiskolás leszek ;) "

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216663 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Artemisz: ezért fogok én főőőiskolára jááárni:)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216658 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra írta: Azt hiszem, elnézést kell kérnem a tegnap délután általam beírtakért.

Sajnos eszméletlen módon ki voltam borulva, ugyanis alig 5 óra leforgása alatt annyi minden kijutott, ami kb. három hétre is elegendő lett volna, és amikor feljöttem ide.. hát azt hiszem, minimum túlreagáltam a dolgokat..

Ha valakit megbántottam,még egyszer elnézést.

Megértéseteket köszönöm.


Felejtve! ;)



Ami az etr-t és genyó alteregóikat illeti, ide süssetek, mit olvastam épp az imént az Idézetek könyvében:

"Egyetem az, amivé a főiskola lesz, ha a kart többé már nem érdeklik a diákok..."

Erre csak kedvenc mondásomat reagálhatom. DEMILYENIGAZ! :evil: :roll:

SUX etr...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216639 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Serrana írta: Hellosztok! Tudjátok új vagyok itt, de régen tudok már az MTT-ről csak eddig nem volt lehetőségem feliratkozni. De hát jobb később mint soha. A bemutatkozásomban sokat megtudhattok rólam de lehetséges hogy az e-mail címemet nem, ezért a hiányt pótolnám: rexio@freemail.hu .
Serrana :) :)


Szióka!
Te az a Halász Dia vagy aki az én Pippin (Kinga) hugicám osztálytársa? :)
Ha nem, akkor is üdv! :wink:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216636 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok népek!

Lenne egy óriási kérdésem! Lenne-e valaki akinek már van Kincső féle 8órás táborvidejo (teljes) és kölcsönadná nekem egy hétvégére, hogy átmásoljam magamnak:?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216632 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Serrana írta: Hellosztok! Tudjátok új vagyok itt, de régen tudok már az MTT-ről csak eddig nem volt lehetőségem feliratkozni. De hát jobb később mint soha. A bemutatkozásomban sokat megtudhattok rólam de lehetséges hogy az e-mail címemet nem, ezért a hiányt pótolnám: rexio@freemail.hu .
Serrana :) :)


Szió, itt! :)
Üdvözlünk lökött köreinkben, meg minden ilyen szokásos cucc. :D
Várunk ide még sokszor!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216621 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt hiszem, elnézést kell kérnem a tegnap délután általam beírtakért.

Sajnos eszméletlen módon ki voltam borulva, ugyanis alig 5 óra leforgása alatt annyi minden kijutott, ami kb. három hétre is elegendő lett volna, és amikor feljöttem ide.. hát azt hiszem, minimum túlreagáltam a dolgokat..

Ha valakit megbántottam,még egyszer elnézést.

Megértéseteket köszönöm.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216588 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
NEEM nem rólam vanszó azért én értek a gépekhez! (ill a nethez) valamilyen szinten.. Neem én még csak jövöre érettsigizem.. :)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216586 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: És azt képzeljétek el, hogy van olyan aki annyit se ért a gépekhez mint én.. még e-mail cimet sem tud csinálni.. az, hogy a rákba fog boldogulni az egyetemen? (ebben az évben érettsigizik...)


Rengeteget segítenek felsőbb évesek, meg a tanárok is. Nekem is meggyült a bajom a tantárgyfelvétellel, meg mindennel, de kiderült h nem olyan bonyolult, ha nem mindenre magadtól kell rájönnöd.. Ha lesz infó órád(nemtudom hova jeletkezel,) akkor ott is segitenek majd. ;)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216584 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És azt képzeljétek el, hogy van olyan aki annyit se ért a gépekhez mint én.. még e-mail cimet sem tud csinálni.. az, hogy a rákba fog boldogulni az egyetemen? (ebben az évben érettsigizik...)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216562 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dae/siss írta: Tudjátok, mi az a Neptun? Na, az az informatikai cucc, amivel fel lehet venni az egyetemi tantárgyakat.

Na, szal ezt a cuccot én ÚÚÚÚÚTÁLOM :rmad2: :crazy: :crying: :bawling: :shake: :mad2: :dead: :quasi:


Egyet értek!! Nemtom melyik állat találta ki, hogy minden *art a neten kelljen csinálni... ráadásul nekem pl a szemét internetbank se mükszik... nem beszélve a mobilbankról... így hogy a rosebbe utalom át a lóvékat... a Neptun miatt neten kéne... hát f*ck!

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216559 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dae/siss írta: Tudjátok, mi az a Neptun? Na, az az informatikai cucc, amivel fel lehet venni az egyetemi tantárgyakat.

Na, szal ezt a cuccot én ÚÚÚÚÚTÁLOM :rmad2: :crazy: :crying: :bawling: :shake: :mad2: :dead: :quasi:


Mi ugyanúgy utáljuk az etr-t, Sissem! :evil:

Szolidaritás ezerrel... :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216558 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Min: Én nem irigylem.. Én nem akarok elszakadni.. De erről a témáról én is szívesen beszélgetek bárkivel priviben. (cseten vagy itt a forumon)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216556 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudjátok, mi az a Neptun? Na, az az informatikai cucc, amivel fel lehet venni az egyetemi tantárgyakat.

Na, szal ezt a cuccot én ÚÚÚÚÚTÁLOM :rmad2: :crazy: :crying: :bawling: :shake: :mad2: :dead: :quasi:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216553 Írta: Serrana/Taurin
Serrana/Taurin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hellosztok! Tudjátok új vagyok itt, de régen tudok már az MTT-ről csak eddig nem volt lehetőségem feliratkozni. De hát jobb később mint soha. A bemutatkozásomban sokat megtudhattok rólam de lehetséges hogy az e-mail címemet nem, ezért a hiányt pótolnám: rexio@freemail.hu .
Serrana :) :)

-A szerelem olyan mint az alkohol...
-Elbódít?
-Nem! Öl, butít és nyomorba dönt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216545 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmmm... iskola kezdés, elmult egy ujabb nyár, az ember azt se tudja hol áll a feje. Uj problémák, ujra szürke hétkőznapok...
Személy szerint tele vagyok félelemmel ezek miatt...

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216544 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta:

Ringbearer írta: Min, mért irigyled Eiát?

Mert Ő képes elszakadni.


Te tudod, Minctünc, de hiányoznál... :roll:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216540 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Én vagyok az egyedüli, akinek tetszik a sulija és szeret is odajárni? Annak ellenére, hogy csak 4 napja járok oda? :)


Fio drága nem vagy egyedül ezzel! Igaz, hogy fárasztó, de határtalanul élvezem!

Más:

Eia drága! Hiányozni fogsz! :closed:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216534 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ringbearer írta: Min, mért irigyled Eiát?

Mert Ő képes elszakadni.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216527 Írta: Nati
Nati válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is szeretek suliba járni és a köcsög oszt.társaimat meg megszoktam és valamennyire tudom kezelni őket(szerencsére vannak kivételek).Csak az volt a baj, h. a nyáron elszoktamn az utálkozós nézésektől és beszólásoktól, kicsit ble kellett szokjak újra...
Viszont a tanáraim jóók, és az osztályon kívüli barátaimat meg ölegethetem, szal igazából nem lehet okom panaszra, hacsak a sok órám miatt nem(elvileg olyan36) Na min1, idén nekem a nyelvizsgákra kell koncentrálni, szal annyir nem érdekle az olyan,mint fizika és biosz(ezek a világ leghülyébb tantárgyai szvsz-időpocsékolás)

"Százszorszép jóéjszakát"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216526 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Én vagyok az egyedüli, akinek tetszik a sulija és szeret is odajárni? Annak ellenére, hogy csak 4 napja járok oda? :)


Félreértés ne essék, én szeretem a sulimat és az osztályomat is, de talán neked is akad olyan személy a sulidban, akit nem szívlelsz annyira. Meg azért a dolgozat az dolgozat és azt nem annyira szereti az ember lánya. :)


Más: 15 darab videókazetta van nálam, amire táboros felvételeket kell másolnom! 8O Ma kaptam meg postán Nellas és Panni küldeményét, szombaton is kaptam 6 db-ot, és azelőtt is volt jópár, amit nem tudtam csinálni mert digiztem és egyszerre 2 dologra nem tudom használni se a kamerát, se a kazettákat... Úgyhogy megvan a szeptemberi programom... :) Aki mostanában adta, ne számítson villámgyorsaságra, mert időrendben próbálok haladni. Ha jól emlékszem akkor Pécsen kaptam ezek közül az elsőket, tehát akik Pécsen adták, azoké lesz legelőször kész. :idea: Ha valakinek tartozom, aki még Pécs előtt adta, visítson priviben! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216525 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Én vagyok az egyedüli, akinek tetszik a sulija és szeret is odajárni? Annak ellenére, hogy csak 4 napja járok oda? :)


Nem! :)
Bár nem kifejezetten az oszt.társak miatt, de egy kivételével télleg rohadt jóarc tanáraim vannak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216524 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én vagyok az egyedüli, akinek tetszik a sulija és szeret is odajárni? Annak ellenére, hogy csak 4 napja járok oda? :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja - 20 éve 1 hónapja #216523 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia: nagyon fogsz hiáyozni :( :cry: :cry:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216517 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ryana: nekem van triplamatekom :lol: ma volt először, erősen megviselt, de még élek :lol:
Persze ez biztos köszönhető annak is, hogy a suliban kitalálták a társalgó nevezetű rész,t, ahol puhafotelek is vannak ;D

fogta és elindult megkeresni magát

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216510 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Timona írta: Kincső, én azt hittem, hogy csak nekem volt ilyen kémia tanárnőm, ezek szerint náluk ez génhiba :P


Nem hiszem, mert az előző tanárnő tényleg nagyon jó fej volt, bár voltak konfliktusaink de láthatóan arra törekedett, hogy minél többet tudjunk, és minél jobb jegyeink legyenek, amellett emberileg is jóban volt velünk (kivétel amikor nem, t.i. az egyetlen, de súlyos hibája, hogy hangulatember). Különböző okok miatt leadott minket de ezt hagyjuk...
Mi holnap olaszból új tanárral, idén 3. olaszórán szintfelmérő dogát írunk, de mindenképpen naplós jegyre, semmi "javaslat", vagy eldöntheted, hogy kéred-e a jegyet... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216509 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát szörnyűséges statisztikák vannak róla h összesen mennyi időt töltünk suliban meg tanulással meg ilyenek. :) Nem is ez a szörnyű, hanem h tényleg alig marad meg a tudásból valami… Én már most elfelejettem mindent amit tavaly tanultam. :P
Mi megpróbáljuk otthonossá tenni a környezetet: viszünk be macismézet meg csokikrémet reggelire, párnát a székre, és egy merülőforralót is be akarunk újítani h hideg téli napokon teát főzzünk. B) (meg szervezkedünk Rudiautomata ügyben) Ennyi igazán kijár ha már 3ig ott rohadok. :P Gondoltunk puha fotelre is, csak azért erős versengés lenne, érzem. Meg egy ágy se ártana néha, lyukas órákban pl simán hasznát venném. :) Mondjuk először lehet h az ablakot kéne szigetelni mert tavaly kicsit volt csak esélyes a tüdőgyussz ott mellette…

Szerencsére így 11.-ben már megszabadultunk egy-két olyasféle kellemetlenségtől, mint kémia. >:) És van egy csomó olyan órám, amit szeretek. Csak ezzel a fakultációdologgal jár, h ilyenek vannak h duplamagyarok meg triplaangol, hehe. B) Ma volt részem benne és kicsit ütős, hát ha még egybe lesz tartva. Még jó, h szeretem. Egy triplamatekon pl meghalnék. Áhh, elképzeltem, sztem görcsben rángatóznék a végére… :P

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216504 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gimis nosztalgia RULZ! :twisted:

Kincső, én azt hittem, hogy csak nekem volt ilyen kémia tanárnőm, ezek szerint náluk ez génhiba :P
Viszont volt egy biosz tanárom fél évig, akit csiptem :) , előtte 5 évig a föci tanárom is volt :lol: most pedig a haverom, fura az élet :D

Különben meg attól gimi a gimi, hogy fölösebbnél fölösebb információkkal tömik tele a pici fejeteket, hogy aztán minél gyorsabban elfelejthessétek azokat (nem mintha a fősuli, vagy egyetem jobb lenne :roll: ), a rendszer sz*r, de nem mostanság fog megváltozni :?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216499 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajjaj, de jó hogy ezen én már túl vagyok!

Drága gimistáim, nosztalgiát ébresztettetek bennem! :twisted: :P



Ami Eiácskát illeti, én csak arra tusdom magyarázni, amivel Angie is indokolta asszem a Gondolatokban nemrég: túl sok az új ember, egész más lett minden, és nem az újakkal van baja, a világért se, csak épp minden dolog a világon keletkezik, kiteljesedik és végetér. És mindenki maga érzi, hogy ez mikor jön el....


[size=9:1rcrluoc]Na, jó, befogtam.... :roll: [/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.561 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére