BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 1 hónapja #217174 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta: izéé:bejelentés: 8)
Hehe...ugrálás közben a fél aluljáró hülyének nézett :twisted:


Hat nem ez a celja az egesznek???
Udv a klubban!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217162 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta: izéé:bejelentés: 8)
szóval bejelentem, hogy a mai délután folyamán beugrálódtam bolondnak!! Szóval üdv minden kedves BTnek! :D
Hehe...ugrálás közben a fél aluljáró hülyének nézett :twisted:
Sorstársaim még Drowse, Orsie és Daro 8)

És én hogy elszédültem, tejóég :mrgreen: Én is üdvözlök minden kedves BT-t!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217159 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta: Hehe...ugrálás közben a fél aluljáró hülyének nézett :twisted:


Biztos vagy benne, hogy csak a fél? :twisted: :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217158 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
izéé:bejelentés: 8)
szóval bejelentem, hogy a mai délután folyamán beugrálódtam bolondnak!! Szóval üdv minden kedves BTnek! :D
Hehe...ugrálás közben a fél aluljáró hülyének nézett :twisted:
Sorstársaim még Drowse, Orsie és Daro 8)

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217129 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta:

Arden Borough írta: kep.tar.hu/arden


És ki az a szimpatikus arab fiatalember ott a bazárban? :lol:

a táncolásra gondolsz?
ő Mohamed,az egyik a három közül akikkel összeismerkedtünk :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217087 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
/me is szomorú nagyon a koncertjegyek miatt..szívesen mentem volna nagyon, szobatsammal együtt... :cry: :bawling: :bawling:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217076 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom h erőszakos vagyok meg minden de ze nagyon fontos lenne:

Arwena írta: Sziasztok!

Emberek ha van vállalkozókedvű fiú itt aki táncolna velem a szalagavatómon bécsi keringőt (a betanulásért nem kell fizetni csak a ruhakölsözést) heti egy alkalom próba. aki esetleg vállalja annak részletezem. Fontos volna. ja és vasárnap estig max kéne priviben.


Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217074 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: kep.tar.hu/arden


És ki az a szimpatikus arab fiatalember ott a bazárban? :lol:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217065 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ilyenkor márt nincs fenn senki?
vajon azért mert a nooormális ember ilyenkor alszik?
hmm azér rulez :)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217059 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Népek, meg kell hogy osszak veletek egy nagyon-nagyon _neoid poént:
--Mi az, ha a warrior princess megfázik?
--?
--Xéna-nátha!
:mrgreen:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217047 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nah én most el,már győri taliig nem leszek neten,ugyhogy aki akar emiatt telefonon elérhet....
olyan is jöhet aki nincs jelentkezve,várom szeretettel...
számom: 06 30 461 32 97
majd szombaton re...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217046 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tényleg, ARDEN! Milyen volt délen????!!!!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217044 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arden: kössz a csippet, rákerestem, de csak egymás kárán röhögQ hozzászólásokat láttam. Azért köszi :?

Eena nQvérem: lobbizzunk azért, hogy az egész tuszt átcuccolják az Arénába! Mondjuk én mr a kezdetektQl tudtam, hogy ez lesz és nagyon nem értem, hogy miért rakták ki a pi...izé...PeCsába. Szóval a spúrságot is mi szívjuk meg. *jellemzöö*

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217039 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217021 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mírrand, nem vagy egyedül, nekem se jutott :crying: :bawling:

fogta és elindult megkeresni magát

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217015 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudjátok mi volt a tollbamondásnak az első mondata, amit írtunk? :)
"A győri Révai Miklós Gimnázium tanulói 1988-ban ünnepelték iskolájuk fennállásának 200. évfordulóját..." vagy valami ilyesmi :) (Aztán még fél oldalon keresztül szólt arról, hogy ki is volt Révai...)

[size=9:49mf7x6v]Eia... szipp... :cryyy: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217002 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
esetleg egy tipp,a metalforum.hu-n olvastam hogy egy srácnak 4 eladó jegye van,valszeg lecsaptak gyorsan,de esetleg még lehet van neki...
holnap meg megnzem győrben van e még,bár nem sok reményt fűzök hozzá,mert elég sok nightwish fan van itt...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216996 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Permí métségbe esetten próbál foggal/karommal Nightwish koncertjegyet szerezni, de már az öngyilkos gyermek belenyugvásával ápolgatja megmaradt idegszálait. :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:
Bárki, aki jeggyel, vagy akár csak tippel tudna szolgálni, annak a nevét aranybafoglalnám.
/me nagyon el van keseredve, és nagy-nagyon szeretne egy jegyet!!!!

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216979 Írta: _Phelan_ (Caranthír)
_Phelan_ (Caranthír) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az oks hogy válogatás de HOLLLLL??? :) bocsi vak vagyok tényleg sehol nem látom.

Then you'll see, tears won't wash this away, Memories of the years that started the pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216969 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta: (Alyr: [size=9:2du3bawr]miért nem jó a LEP-K(H)E cím? :D Csak bele kell írni hogy "lelkem mélyén lepke vagyok..." :twisted: [/size])

[size=9:2du3bawr]Na igen, én is épp ezt akartam javasolni... Hisz a LEP helyett is idén csak LEP-ke lesz... :wink: [/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216956 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Jövő hétvégén, Vasárnap, 14:00-tól Szereplőválogatás az új Humoros Előadáshoz.


Az ugye szeptember 19. akar lenni? :roll:
Csak a félreértések tisztázása végett. :wink:


(Alyr: [size=9:jd3inxy5]miért nem jó a LEP-K(H)E cím? :D Csak bele kell írni hogy "lelkem mélyén lepke vagyok..." :twisted: [/size])

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216912 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hozzátenném, hogy akiknek - majd ha meglátják - valami fenomenális ötelete támad a darabbal, vagy normális ötelet arra hogyan végződjön, nyugodtan mondja meg, nem lesz elnyomva. (legalábbis általam...)

A szöveget sajnos nem tudom nyilvánosság elé tárni mert Léli szerint titkolni kell még... (szerintem meg nem... )


UI: Aki mindent elsöprő vágyat érez rá, hogy címet adjon a darabnak az vegye fel velem a kapcsolatot. Ugyanis még csak munkacíme van és nem akarom azt eljátszani vele mint a KHEvel aminek munkacíme is maradt.
(a címe egyelőre LEP-KHE)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216910 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok, drága nép!

Már nagyon hiányoztok itten Szegeden... De most végre nethez jutottam (épp programozás órám van :) ), úgyhogy beírok ide valamit, amit már múlt hétvégén elkezdtem terjeszteni.

Jövő hétvégén, Vasárnap, 14:00-tól Szereplőválogatás az új Humoros Előadáshoz.

Azok jelentkezését várom, akik:
:arrow: Készek kéthetente hétvégén próbára járni (mert én csak ekkor vagyok fenn Bp-n)
:arrow: A próbákon elfogadják, hogy én vagyok a főnök, és nem próbálnak szándékosan felidegesíteni (mint pl. Kölyök..)
:arrow: Természetesen mindenkinek meghallgatom a véleményét, ez jóindulatú diktatúra :)
:arrow: Készek megtanulni a szövegüket :)

Ha minden jól megy, akkor Alyrral ketten fogunk dönteni a jelenlévők (és nem jelenlévők) szerepének megosztásáról. Aki nem tud jönni, de szeretne szerepelni, írjon nekem egy.... ööö.... emilt aa.... hm.. mondjuk a gardonyi.zsuzsa@stud.u-szeged.hu címre, elvileg ezt egész könnyen tudom nézni, csak még nem nagyon próbáltam :) Amúgy fogalmam sincs, milyen időközönként jutok nethez, elvileg bármikor, mer van egy erre fenntartott szabad terem... De ez majd kiderül, mikor van rá időm is.

Most más nem jut eszembe... majd legközelebb :) Sziasztok, puszi :)
Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216900 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jippí, tök jó, képzeljétek, jövőre megyek régi népek testösszetételéből TDKzni! :dance:
Most még gyorsan elvégzek egy csonttani specit, aztán irány a temető :twisted:

Bocsi, csak nagyon boldog vagyok

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216885 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ha beiratkozáskor nme adtak, akkor az gáz :P máshonnan nem fogod tudni.. sztem kérdezz utána valahol

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216883 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hahh... még mindig Neptun: honnan az istenből szerezzem meg az azonosítót hozzá? beiratkozáskor nem adtak... neten nem találom... királyság, kezdek ettől a *artól idegbeteg lenni..

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216866 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Prérifarkas2 írta:

Patiszon írta:

Prérifarkas2 írta: Kész! Neptun egy nagy rakás sz*r! Nem sikerült 4 fontos órát felvennem, mert betelt a jelentkezés, pedig egész nap próbáltam rácsatlakozni, és nem ment!!!!!! Perme perpill dühöngő őrült!!!!


Szia Prérifarkas2! Sziasztok!

Bocsánat, hogy így 'idearcátlankodom', csak, látom, hogy olyan dologról van szó, amihez én is értek egy nagyon keveset.
A Neptun igenis jó dolog, csak éppen ahogy működik, az nem mindig jó. Mivel engem a BMÉ-re vettek fel, nekem automatikusan adták meg az órarendemet, nekem bele se kellett szólnom.
Tegnap még 9 után átjöttek szerencsétlen barátnőim, mert egyikük gépén sem futott a Neptun kliense :( ((
Itt meg bosszankodhattak (eleve is elég idegesek voltak), hogy nem tudtak jelentkezni egyes órákra :/
Ja, ők a Pázmányra kerültek.

Sok sikert a továbbiakban!


Én is Pázmány! :x :?


dettó... :dead:

Ahhoz, hogy a jó jelzővel lehessen illetni egy dolgot, előfeltétel, hogy működjön is. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216858 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tar-Telperien írta: Bocsi, hogy közbeszólok, de ki kell tombolnom magam!!
HÉTFŐN MEGJELENIK AZ ÚJ OSSIAN ALBUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ANNYIRA JÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cheers: :D :D :up: :agree: :agree: :P :P :!: :cheers: :itscool: :itscool: :hello:

Rulez!!!! :D :D :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216856 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Patiszon írta:

Prérifarkas2 írta: Kész! Neptun egy nagy rakás sz*r! Nem sikerült 4 fontos órát felvennem, mert betelt a jelentkezés, pedig egész nap próbáltam rácsatlakozni, és nem ment!!!!!! Perme perpill dühöngő őrült!!!!


Szia Prérifarkas2! Sziasztok!

Bocsánat, hogy így 'idearcátlankodom', csak, látom, hogy olyan dologról van szó, amihez én is értek egy nagyon keveset.
A Neptun igenis jó dolog, csak éppen ahogy működik, az nem mindig jó. Mivel engem a BMÉ-re vettek fel, nekem automatikusan adták meg az órarendemet, nekem bele se kellett szólnom.
Tegnap még 9 után átjöttek szerencsétlen barátnőim, mert egyikük gépén sem futott a Neptun kliense :( ((
Itt meg bosszankodhattak (eleve is elég idegesek voltak), hogy nem tudtak jelentkezni egyes órákra :/
Ja, ők a Pázmányra kerültek.

Sok sikert a továbbiakban!


Én is Pázmány! :x :?

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja - 20 éve 1 hónapja #216849 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Emberek ha van vállalkozókedvű fiú itt aki táncolna velem a szalagavatómon bécsi keringőt (a betanulásért nem kell fizetni csak a ruhakölsözést) heti egy alkalom próba. aki esetleg vállalja annak részletezem. Fontos volna. ja és vasárnap estig max kéne priviben.

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.565 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére