BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 1 hónapja #217552 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=15182

Hmmm,kicsit régi és lehet,h már olvastátok.Bocs érte...

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217535 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM, FELHÍVÁS!
Mint azt a vonatkozó topicban olvashattátok, a szeptember 25-ei Tolkien Klub témája "a dúnadánok a Harmadkorban". Ha bárkinek van ezzel kapcsolatos vagy kapcsolatba hozható képzőművészeti alkotása (portré, makett, rajzolt térkép, stb.), felolvasható verse, rövidebb novellája, esetleg színdarabfélesége, vagy lenne kedve/ihlete valami hasonlót létrehozni a közeljövőben, kérem, keressen meg E-mailben! ( angwen@tolkien.hu )

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217506 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia népek! Nemtudom meddig nem leszek neten mert otthon most nincsen és most is egy burgerkingből vagyok, mert van lukasórám és addig kijöttem ide.. (utána meg mehetek haza csak le kell jelentkeznem. ) Szal szukroljatok, hogy este legyen net mert már elvonási tünetekben szenvedek ezért ültem be ide, és szagolom a hambiszagot.. :/

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217504 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lamorak írta:

Alyr Arkhon írta: MInt talán tudjátok, az ELTE BTK-n (Lamorak szavaival élve - a diszkóban :D ) bevezették az ETR nevű "csodás" regisztrációs rendszert.


Nálunk már néhány éve ETR van, de még mindig csak félévente egyszer megyek bele beírni a jegyeket... pedig van benne kurzusfórum is, kíváncsi vagyok, a Szilmarilok-kurzuson miket írnak.

Alyr, sok szerencsét a kipihent DJ-khez a diszkóban :)


Ha még láttatok 30 savanyú képű filozófia szakost, amint a tanáruk épp arról akarja őket meggyőzni, hogy milyen jó is lesz majd az az ETR... :roll: szerencsétlen tanár hiába erőlködött, nem derített föl minket, amikor arról volt szó, hogy bevezetésre kerül az ETR..

Maedhrosról való beszélgetés:
nagyon jó ötlet! kezdjünk bele! Mármint a Szilmarilok topikban..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217502 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Káosz rulz, kolléga (és sorstárs)!

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217480 Írta: Zizzo
Zizzo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Óh, hogy az a... na jó poén, ma lett volna Infó óránk a fősulin, erre sehol senki, csak tanácstalan elsősők. hiába rohantam... kicsit unalmas ez a szervezetlenség itt a BMF-en, máshol is így van. Most abban a teremben netezek ahol az óránk lenne ;)

Itélet csere van írva a vényre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217443 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Supersonica írta:

Brisa írta: A pályázat legjobb alkotásai megjelennek a Magyar Tolkien Társaság negyedévente megjelenő folyóiratában, a Lassi Laurie oldalain is.


Utoljára január 3-án láttam Lassi-t, ezekszerint lemaradtam kettőről?


Nem maradtál le. Sajna a pénzhiánymegtörte az ütemet...

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217436 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

gilloth írta:
Alyr, Lamorak:

diszkó

??? 8O 8O (*nemérti)



Az ELTE egy diszkó.
Majd Lamorak elmondja a mondókát.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 1 hónapja #217434 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra írta: A Szilmarilok topkba tettem fel pár kérdést, Feanorra vonatkozólag. Ti hogy látjátok a dolgot?


öhm, bár azt hiszem, jónéhányan okosabbak itt nálam e témában, de szeretném jelezni, h ezen már permí is sokat törte a fejét, most már csak meg kéne fogalmazni... (*sóhajt)

Maedhrosról is beszélgessünk!!!! :csizmáskandúrszemek:

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Alyr, Lamorak:

diszkó

??? 8O 8O (*nemérti)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217427 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Perma még egy utsó próbát tesz: kétségbeesetten könyörög... :roll:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217423 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lamorak írta:

Alyr Arkhon írta: MInt talán tudjátok, az ELTE BTK-n (Lamorak szavaival élve - a diszkóban :D ) bevezették az ETR nevű "csodás" regisztrációs rendszert.


Nálunk már néhány éve ETR van, de még mindig csak félévente egyszer megyek bele beírni a jegyeket... pedig van benne kurzusfórum is, kíváncsi vagyok, a Szilmarilok-kurzuson miket írnak.

Alyr, sok szerencsét a kipihent DJ-khez a diszkóban :)


Na jó, de az nem egy diszkó, még az is lehet hogy az ETR rendesen működik...
Még mindig inkább a kipihent DJ mint a fáradt...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217422 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: MInt talán tudjátok, az ELTE BTK-n (Lamorak szavaival élve - a diszkóban :D ) bevezették az ETR nevű "csodás" regisztrációs rendszert.


Nálunk már néhány éve ETR van, de még mindig csak félévente egyszer megyek bele beírni a jegyeket... pedig van benne kurzusfórum is, kíváncsi vagyok, a Szilmarilok-kurzuson miket írnak.

Alyr, sok szerencsét a kipihent DJ-khez a diszkóban :)

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217407 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tökre nem kapcsolódik a témához,de a METALLICA rajongók figyelmét szeretném felhívni v.mire...

Nos, aki szeretné látni Magyarországon a Metallica filmet, az írja alá:
Aki szeretné látni Magyarországon a Metallica filmet, az írja alá!!!!
www.petitiononline.com/skomhere/petition.html

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217403 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ETR nálatok is? :lol:

Csapj bele! :mrgreen:

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217401 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MInt talán tudjátok, az ELTE BTK-n (Lamorak szavaival élve - a diszkóban :D ) bevezették az ETR nevű "csodás" regisztrációs rendszert. Ennek örömére kb 10szer olyan hosszú ideig kell sorban állni beiratkozásnál mint eddig, node sebaj.
Megnéztem otthon a beiratkozási lapot, mit látok:

Születési hely: Vác
Megye: Nógrád


Én eddig azt hittem, Pest megye...
(meg azt hitte a matáv, de a pest megyei önkormányzat is... )

Mik ki nem derülnek...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217381 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jól belevágok, rossz szokásom szerint a beszélgetés közepébe... :oops:
Viszont van egy fontos mondanivalóm.

Mostanában kevesebbet vagyok, leszek veletek. Ennek két oka van: az egyik, hogy otthon nem műxik rendesen a net, a másik, hogy el vagyok foglalva sok mindennel.
Ez természetesen nem jelenti azt, hogy a gondolataimban és a szívemben nem vagytok benne. Azt se jelenti, hogy akinek valami olyan természetű gondja, baja vagy öröme van, aminél úgy gondolja, hogy szívesen megosztaná velem, nem tehetné meg. Az én ajtóm bármikor, bárkinek nyitva áll, a tüzemnél, ha valaki úgy kívánja, lehet melegedni... Valahol azt olvastam, hogy a szeretet oylan, mint a tűz: minél közelebb ülsz hozzá, annál több árad rád a fényéből és a melegéből..
Tudjátok, én senkit nem erőszakolok magam felé.. ha zavarok is valakit, amikor hívom, akkor amiért hívom, az akkor tényleg oylan természetű dolog, amiben segítségre van szükségem- különösen, ha írok. (Ilyenkor borzalmasan fel vagyok gyorsulva).

Szeretnék valatak talizni, mostanság nem tudok, de majd eljön annak is az ideje. Mostani helyzetemet talán a követekező Zelk Zoltán idézet jellemzi a legjobban:

"S éppen mert mindegy, már készültem tovább vándorolni,
s ekkor
egy pehely az öröm tollazatából!
az ágak boldogsága az ember szívében is!
észrevettem, hogy egy sűrgő, ázott cinkepár
fészket rakott a vállamon.

Hát ne várjatok vissza még,
lássátok be, nem mozdulhatok,
mi lenne a tojóval, ha nem találná a fészket,
melyben a jövendőt elülteti?
mi lenne a hímmel,
ha megtérve a délután vermeiből,
a tojót elveszítené?
itt kell állanom,
míg a tojások át nem forrósodnak,
míg a fiókák csőre az első percet meg nem ízleli
és azután is,
minaddig,
mig röptükkel hidat nem építenek
a levegő örvényei fölött".

Köszönöm a jóságotokat és a segítségeteket. ha valaki el szeretne érni, ezen a számon megteheti:
06-70-503-1914


Ui: A Szilmarilok topkba tetem fel pár kérdést, Feanorra vonatkozólag. Ti hogy látjátok a dolgot?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217345 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: A pályázat legjobb alkotásai megjelennek a Magyar Tolkien Társaság negyedévente megjelenő folyóiratában, a Lassi Laurie oldalain is.


Utoljára január 3-án láttam Lassi-t, ezekszerint lemaradtam kettőről?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217336 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Magyar Tolkien Társaság összművészeti pályázata


A Magyar Tolkien Társaság 2005. január 3-án a XX. század egyik legnagyobb írója, az utolérhetetlen mítoszteremtő és nyelvész életműve előtt tisztelegve ismét nagyszabású rendezvényt szervez "Tolkien Születésnap 2005" címmel, J.R.R. Tolkien 113. születésnapján. Ez alkalomból képzőművészeti-, irodalmi- és iparművészeti pályázatot hirdetünk.

A versenyekre olyan alkotásokat várunk, amelyek tárgya J.R.R. Tolkien valamelyik, Magyarországon is megjelent művéhez ("A Babó", "A Gyűrűk Ura", "Szilmarilok", "Elveszett mesék", "A Gyűrű keresése") kapcsolódik az alább megjelölt témák mentén.

Kategóriák:

Az összművészeti pályázat az alábbi 5 kategóriában hirdetjük meg:
- Képzőművészet 1: Valák és maiák
- Képzőművészet 2: Háborúk Ardán
- Novella: Negyedkor
- Vers: Középfölde dalai (Középfölde népeinek versei, dalai.)
- Iparművészet: Az eldák népe (A tündék öltözékei, kiegészítői, ékszerei, fegyverei, használati tárgyai stb.)

A pályázaton minden kategóriába három korosztály elkülönülten verseng egymással: 8-13 évesek, 14-17 évesek és felnőttek (18 év felett).


Beérkezési határidő: 2004. november 14. éjfél

A kiválasztottakat és a díjazottakat 2004. dec. 29-éig értesítjük.


Feltételek
A pályázatra csak eredeti, jogtiszta, máshol még nem publikált, a szerzői jogok tekintetében semmilyen korlátozás alá nem eső műveket lehet benyújtani.
Amennyiben egy pályázó egy kategóriában több művel (maximum három, kivéve az irodalmi kategóriáknál, ahol csak eggyel lehet pályázni) is nevez, a zsűri kiválasztja a legjobbat, és a további értékelésben csak az az egy mű vesz részt.
A pályázaton nem vehetnek részt a pályázat előkészítésében, lebonyolításában, illetve értékelésében részt vevő személye! A pályázatra nem lehet nevezni a Magyar Tolkien Társaság korábbi pályázataira már beküldött alkotásokkal.
A meghirdető a beküldött pályamunkák kiállítási, felhasználási, publikálási, másolási/sokszorosítási jogát fenntartja, a beérkezett műveket semmilyen körülmények között nem küldi vissza! A művekért felelősséget nem vállal.

A pályázatok formátuma
Általános szabályok
A pályaműveket csak hagyományos úton, postán lehet beadni. Az alkotáson nem szerepelhet a szerző neve, személyi adatai vagy bármilyen az alkotó személy azonosítására alkalmas utalás.
A pályázó (neve, életkora, lakcíme, telefonszáma, e-mail címe), valamint az alkotás(ok) (korcsoport, kategória, téma) adatait mellékelten kell megadni egy képeslap nagyságú papíron.

Képzőművészeti kategória
Két témában várjuk az alkotásokat: 1) Valák és maiák; 2) Háborúk Ardán.
Minden pályázó maximum három alkotással pályázhat témánként. A pályamű lehet grafika (rajz), festmény, számítógépes grafika, egyéb képzőművészeti alkotás (szobor, dombormű, faragvány, üvegfestmény, szövés-minta stb.). A rajzok és festmények bármilyen hagyományos technikai alapon (papír, tábla, vászon) beküldhetőek, méretük képeslap nagyságtól az A3-as méretig terjedhet. Elfogadjuk az alkotás (jó minőségű, lehetőleg nagyobb - A5-ös, ill. A4-es - méretű) fényképét is.

Irodalmi kategóriák
A versek és novellák csak magyar nyelven adhatók be! Az irodalmi alkotás terjedelme legfeljebb 8700 karakter lehet (ez kb. 2 A4-es oldalnak felel meg szóközökkel együtt). A verseket és a novellákat gépelt, kinyomtatott formában fogadjuk csak el! A formátum mindkét kategória esetén a következő legyen: 12-es betűnagyság, szimpla sorköz, 2,5 cm-es margók.
Minden pályázó kategóriánként (vers és novella) egyetlen alkotással pályázhat!

Iparművészeti kategória
A kategória témája "Az eldák (tündék) népe". Olyan alkotásokat várunk, amelyek a tünde nép öltözékeit, kiegészítőit, ékszereit, fegyvereit, használati tárgyait stb. jelenítik meg.
Minden pályázó maximum három alkotással pályázhat. Lehetőség van az elkészített tárgyak, ill. azok fényképei, koncepció tervei vagy akár makettjeik beadására is. Az értékelésnél minden esetben az alkotás koncepcióját fogjuk figyelembe venni, nem jelent hátrányt, ha az alkotók nem vitelezték ki drága alapanyagok felhasználásával azt. (Viszont egy kézbe fogható, valóságos funkcionális környezetében kipróbálható tárgy a koncepcionális és tervezési részletekről is többet elárulhat.)
A beadott pályaművek összecsomagolt állapotban nem haladhatják meg az 1,5 méteres kiterjedést, illetve a 30 kg-nál nagyobb tömeget.

Értékelés
A beérkezett pályaműveket a Magyar Tolkien Társaság képviselőiből, illetve az adott terület független szakmai képviselőiből álló független szakmai zsűri fogja elbírálni. Az alkotások zsűrizésénél a legfontosabb szempontok a kreativitás és az eredetiség, a kivitelezés technikai színvonala, illetve a tolkieni mitológia minél mélyebb rétegeinek visszatükröződése.
A legjobbakat értékes nyereményekkel díjazzuk.
A zsűri által kiválasztott művekből az MTT az "Tolkien Születésnap 2005" helyszínén, valamint a www.tolkien.hu-n, a Magyar Tolkien Társaság hivatalos honlapján szervez kiállítást. A pályázat legjobb alkotásai megjelennek a Magyar Tolkien Társaság negyedévente megjelenő folyóiratában, a Lassi Laurie oldalain is.

Díjátadás
A Magyar Tolkien Társaság a 2005. január 3-i rendezvényen ünnepélyes keretek között hirdeti ki a nyerteseket, illetve adja át a díjakat.

A nevezés módja
Az alkotásokat ajánlott küldeményként az alábbi címre várjuk: MTT pályázat, Magyar Tolkien Társaság, 1701 Budapest Pf. 79. Kérjük, írd rá a borítékra azt is, mely kategóriába tartozik az alkotásod, így: pl. MTT pályázat/ Képzőművészet/ Valák és maiák.

Ne felejtsd megadni a nevedet, a korodat, a lakcímedet, a telefonszámodat és az e-mail címedet is! (Az adataidat bizalmasan kezeljük, nem adjuk tovább.)

Ha kérdésed van, írj: palyazat@tolkien.hu .


Plakátok:
Amennyiben szeretnél segíteni a pályázatunk népszerűsítésében itt találhatod kinyomtatható plakátjainkat. Ha van rá módod, kérjük, nyomtasd ki, és helyezd el minél több helyen.
www.tolkien.hu/palyazat2004/plakat1.doc

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217333 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eiával majd én megbeszélem a topikgazdaságát. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217315 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
szerintem Eia igenis maradhatna topicgazda itt továbbra is, nekem legalábbis hiányozna a neve a topic mellől. hagyományok rúlz, elég régi motoros (sajna csak volt) ő itt ahhoz, ahogy ezt a munkája iránt tisztelet jeleként megtegyük. ártani nem fog senkinek, az adatbázisban meg valamelyik táblában talán eggyel több rekord.

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217306 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Vewy írta: Eia épp most jelentette be nemtommelyik topicban, hogy nem ír többet a fórumba. Akkor ő gyakorlatban nemigen lehet topicgazda.


[size=9:28424b5c]Amúgy a topic neve és a többszöri mi-számít-itt-OFFnak vita miatt egy ideje már nem nagyon moderálgatott... :roll: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217303 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia épp most jelentette be nemtommelyik topicban, hogy nem ír többet a fórumba. Akkor ő gyakorlatban nemigen lehet topicgazda.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217297 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrocco mirimafea írta: (ennek a topicnak van most topicgazdája? :? )


Van, Eia.
Mindenesetre lesznek új topikgazdák, csak még nincs kiosztva.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217272 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
(ennek a topicnak van most topicgazdája? :? )

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217241 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta: izéé:bejelentés: 8)
Hehe...ugrálás közben a fél aluljáró hülyének nézett :twisted:


Hm...akkor legyél büszke magadra. :wink: 8)

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217226 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hello Emberek!!!!

Közérdekű közlemény :D :
A nővéreméknél születtek kiskutyák , keverékek, most jelenleg már 4hetesek!!!!!!!!!!!!!!
Szóval aki szeretne magának egy édes társat otthonra(sokan állitják, hogy jobb mint egy barát/barátnő :wink: )Azokat lelkesen biztatom, hogy hajrá!!!!!!!!!!!!!

És persze keressenek meg!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Iru :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217217 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Zarándok(Mist) írta: izéé:bejelentés: 8)
szóval bejelentem, hogy a mai délután folyamán beugrálódtam bolondnak!!


a kulccsontomon lévő lila folt bizonyítja!! Üdv a klubban téged is meg a többieket is :D
Amúgy egész idő alatt míg ott votunk, furán néztek ránk az emberek.. személy szerint ezt már megszoktam:DDD

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217215 Írta: Nefrédiel
Nefrédiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ahoj!
Minden fanatikusnak és kevésbé fanatikusnak egyaránt!!!
Aki támogatja, hogy a Metallica Some Kind Of Monster nevezetű mozifilmjét Magyarországon is játsszák a mozik, kérem, hogy írja alá ezt a petíciót!!! És akinek nem esik nehezére, terjessze ezt az ismerősei közt, akik hajlandóak e nemes célért harcolni :wink:

www.petitiononline.com/skomhere/petition.html
Ja és köszi minden aláírónak!!!

"Addig alszom, amíg fel nem ébredek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217211 Írta: Zarándok(Mist)
Zarándok(Mist) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Prérifarkas2 írta:

Orsie írta:

Zarándok(Mist) írta: izéé:bejelentés: 8)
szóval bejelentem, hogy a mai délután folyamán beugrálódtam bolondnak!! Szóval üdv minden kedves BTnek! :D
Hehe...ugrálás közben a fél aluljáró hülyének nézett :twisted:
Sorstársaim még Drowse, Orsie és Daro 8)

És én hogy elszédültem, tejóég :mrgreen: Én is üdvözlök minden kedves BT-t!

Bolondtesó szere!

én is :P

a soul in tension thats learning to fly
condition grounded but determined to try

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217176 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta:

Zarándok(Mist) írta: izéé:bejelentés: 8)
szóval bejelentem, hogy a mai délután folyamán beugrálódtam bolondnak!! Szóval üdv minden kedves BTnek! :D
Hehe...ugrálás közben a fél aluljáró hülyének nézett :twisted:
Sorstársaim még Drowse, Orsie és Daro 8)

És én hogy elszédültem, tejóég :mrgreen: Én is üdvözlök minden kedves BT-t!

Bolondtesó szere!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.395 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére