BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 1 hónapja #216490 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eena: igen ezt má mi is mondtuk a tanerőknek de nem igazán érdekli őket.. Főleg a biosztanárt nem aki szerintem megbuggyant!!! Tavaly baromi jófej volt, mostmeg... Szigor itt szigor ott pampampampogállandoan...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216483 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A lexikális tudást, pl töri évszámok, vagy kedvenc költőink életrajzai - állítólag 80 %ban el is veszítjük a suli utáni 3-4 évben :) Szóval lol, semmi értelme az egésznek :)

Az én sulimban is már buzgón írjuk a dolgozatokat, amik szépen be vannak csomagolva "ismétlő feladatsor" névbe :) a jegyet persze "javasolják" rá, a felelés pedig "interjú" néven közismert, jól hangzik, mi? :lol:
persze 4.ben nem csodálkozom semmin, eddig mindenkitőlk azt hallottam, hogy ha mást nem, akkor ezt az évet kell végigtanulni - hurrá, előre örülök neki, szerintem erősen a talik rovására fog menni a dolog :P a nyelvvizsgákról meg ne is beszéljünk :P

egyébként ha vkit érdekel a tanulás, akkor az olvashat róla itt midnenféléket: www.necc.hu/amittudniakarsz/tanulas/
sztem érdekes :) pszichológusjelöltek előnyben ;)

fogta és elindult megkeresni magát

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216479 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kincső: ooo ezt szokd meg! Ahogy haladsz majd felfelé egyre rosszabb lesz.. Nekünk ezzel kezdék az évet.. és a biosztnaráom (aki egy állat..) már feletetett. hátudodhovamenjen..

Nim: egyébként egyet értek. én reggel hatkor kelek, 7:40re BENT KELL lennem. most mondjuk jó az órarendem, de legkésőbb 15:10kor jövök ki.. és akkor mégtanulni kell.. Nemtudom ki találta ki ezt a rendszert de szívesen a kezébe adtam volna ma az iskolatáskám amikor televlt tankönyvekkel. cieplje csak! Ha okos leszek és sokat tanulok és én leszek aköv. oktatási minisztert akkor úúúúgy megváltoztatom a rendszert, hogy csak na!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216478 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Részvét nossém :( Az ilyeneket tanítani sem kéne engedni.Szadista állatok,visszaélnek a hatalmukkal.A mi irodalomtanárnőnk szerintem ideális tanár.Mindig segítőkész,kedves mindenkivel,minden dolgozatot bejelent előre,megbeszéljük,h miből írjunk...És persze nála mindenki jó tanuló,de nem azért,mert nem megérdemelt 5-ösöket ír be,hanem mert tiszteli az osztály és meghálája a jószándékát :)

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216477 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Akkor váltsunk témát.

Nemtudom ti, hogy vagytok vele de nekem már most elegem van a suliból. Ma már kiabáltam az osztálytársaimmal, hogy fogják be mert nem hallom a tanárt.. Rémes. Nem tudjátok, hogyan lehet szétszedeteni egy 38 fős osztályt? A diri közölte, hogy nem szedik szét mert 30 fő felett kap csak a suli támogatást..


Mi 32-en vagyunk :P Ha lesznek bukásra állók,akkor sima ügy.Amúgy nem tudom,h lehetne szétszedni egy ekkora osztályt :|
Nekem is elegem van.Az a bosszantó,h míg a szülők többségének 8 órás a munkaideje,mi mennyit dolgozunk már!!Átlag 6 órát töltünk ott és még du. is órákat tanulunk.Ez már bőven kiteszi a 8 órát.Szerintem ez így nem fair.
Múltkor jöttek nekem azzal az érvvel,h Amerikában a tanulók többsége azt sem tudja,h hol van Magyarország vagy Svájc pl. De nincs igazuk?Minek tudni,ha így is boldogan megélnek?És nem hajszolják agyon magukat.Több marad a valódi életre.Kíváncsi vagyok,h hány felnőtt hasznosítja teljes mértékben az iskolában megszerzett tudását.Azzal egyetértek,h tanulni kell,de azért ne csak ebből álljon már az életünk,mikor itt a fiatalság,ki kéne használni.Szerintem gimiben szelektálni kéne,h pl kémiából csak az tanulja ilyen szinten az anyagot aki kémia szakra akar menni.Másnak oly felesleges...
Sok zagyvaságot mondtam,de nem igazán értek egyet az oktatással...

"Similis simili gaudet"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216475 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát ha nem akarja a diri se akkor nem nagyon lehet... :roll:
Ne tudjátok meg milyen matek-kémia tanárt kaptunk... 8O
Pénteken duplamatek volt az első óránk vele, elmondta a tudnivalókat, pl. hogy gyakran szokott iratni bejelentés nélküli röpdogát, és feleltet házi feladatból is táblánál, közölte hogy arcokat nagyon gyorsan megjegyez, de neveket nehezen, de névtábla nem kell, de meg se kérdezte a neveket!!! Akit felszólított, attól jó esetben megkérdezte, de egy csomószor nem. Majd írtunk 2,5 oldalt és feladott annyi leckét, hogy tegnap több mint egy óráig írtam. Ma meg egymás után volt matek-kémia. Kémián elmondta, hogy minden órán feleltet legalább egy embert, és ahhoz valami egetrengető dolognak kell történnie, hogy ne feleltessen. A dolgozatban kér egy csomó számítási feladatot, meg előre elmondta hogy egy általa tesztkérdésnek nevezett feladat milyen nehéz, de lesz minden dogában...
Komolyan az jött le az egészből, hogy nem is érdekli kiket tanít, csak minél több karót bevághasson! 8O Ez a nő azt hiszi, hogy csak az ő tantárgyai léteznek?!

[size=9:33frtmr7]Permí próbálja elterelni a figyelmét... :( (( [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216471 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor váltsunk témát.

Nemtudom ti, hogy vagytok vele de nekem már most elegem van a suliból. Ma már kiabáltam az osztálytársaimmal, hogy fogják be mert nem hallom a tanárt.. Rémes. Nem tudjátok, hogyan lehet szétszedeteni egy 38 fős osztályt? A diri közölte, hogy nem szedik szét mert 30 fő felett kap csak a suli támogatást..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216464 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta: Én egyelőre még a meredek-magam-elé-és-próbálom-bőgés-nélkül-feldolgozni-a-dolgot stádiumban vagyok, és ettől a tárgyilagos boncolgatástól egyelőre felkavarodik a gyomrom, szóval könyörgöm, ezt még pár napig hagyjuk!!! :o :roll: :(


ok.
Ha valaki tárgyilagosan akarja boncolgatni a dolgot, privát üzenetben rendelkezésére állok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216461 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én egyelőre még a meredek-magam-elé-és-próbálom-bőgés-nélkül-feldolgozni-a-dolgot stádiumban vagyok, és ettől a tárgyilagos boncolgatástól egyelőre felkavarodik a gyomrom, szóval könyörgöm, ezt még pár napig hagyjuk!!! :o :roll: :(

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216458 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Phaedra írta: Árnylatabban: ha tényleg magánélet, akkor valóban nem. ismerhettek, nem szeretek más életében kutakodni.

De ha ez jele egyfajta bomlásnak a társaságon belül., ez esetben talán nem árt egondolkodni, mi mit csináltunk rosszul, hogy egy társunk többé nem érzi jól magát köztünk.

Nem keresek bűnbakot, meg az ember életében valóban vannak olyan időszakok, hogy akik addig fontosak voltak a aszámára, már valamiért nem azok. De abban az esetben, ha az őt körülvevőkkel elégedetlen, akkor azért nem árt odafigyelni, hogy a még bentmaradóknak tudjunk olyasmit nyújtani, mai miatt azt mondja, hogy jó itt lenni.

Hangsúlyozom: nem akarok senkiben sem vájkálni, sem senkit megsérteni, pusztán fel szerettem volna hívni a figyelmet arra, hogyha egy régi tag elmegy, az nem feltétlenül jó jel.

Természetesen nem akarok vitát szítani.

Köszönöm a türelmeteket és megértést, és azt is, hogy elhiszitek, hogy semmi rossz szándék, vagy kutakodási vágy nincs bennem.


Azért...
Egy ilyen társaság elsősorban nem azért van, hogy egyes emberek igényeit kielégítse, nem lehetünk mindenkire tekintettel azon a szinten, hogy úgy csináljuk hogy feltétlenül mindenkor az ő igényei szerint legyen minden. Tekintve, hogy ez lehetetlen. Mindenki igényeit nem tudjuk kielégíteni, főként akkor ha eszünkbe jut, hogy nekünk is vannak ilyen vagy olyan kívánságaink stb.
Nem hiszem, hogy a társaság bomlásnak indult, ha meg igen, akkor nem tudjuk megállítani azzal, hogy önvizsgálatot kezdünk.
Bármily szomorú is, egy ember miatt nem tud egy társaság megváltozni, még akkor se ha nagyon akar.

Én azonban azt hiszem, nem elsősorban azért ment el Eia, mert hirtelen megutáltuk vagy olyan dolgokat teszünk amik nem tetszettek neki.
Mindenki változik, mi is ő is. Lehet hogy egyenlőre ez így neki túl sok, hogy windows hasonlattal éljek: be kell zárnia egy ablakot.
Persze ez puszta fikció, nem tudom az okokat, csak tippeltem.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216457 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hozzátenném, a megfontolás is megvolt...
Már jó régóta.
:crying:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216456 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Alyr Arkhon írta: Hogy hiányzik az meg a miénk.


:cry: :cry: :cry:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216455 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Árnylatabban: ha tényleg magánélet, akkor valóban nem. ismerhettek, nem szeretek más életében kutakodni.

De ha ez jele egyfajta bomlásnak a társaságon belül., ez esetben talán nem árt egondolkodni, mi mit csináltunk rosszul, hogy egy társunk többé nem érzi jól magát köztünk.

Nem keresek bűnbakot, meg az ember életében valóban vannak olyan időszakok, hogy akik addig fontosak voltak a aszámára, már valamiért nem azok. De abban az esetben, ha az őt körülvevőkkel elégedetlen, akkor azért nem árt odafigyelni, hogy a még bentmaradóknak tudjunk olyasmit nyújtani, mai miatt azt mondja, hogy jó itt lenni.

Hangsúlyozom: nem akarok senkiben sem vájkálni, sem senkit megsérteni, pusztán fel szerettem volna hívni a figyelmet arra, hogyha egy régi tag elmegy, az nem feltétlenül jó jel.

Természetesen nem akarok vitát szítani.

Köszönöm a türelmeteket és megértést, és azt is, hogy elhiszitek, hogy semmi rossz szándék, vagy kutakodási vágy nincs bennem.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216453 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Finduilas írta: A miértje meg végképp nem tartozik ránk. Szerintem...


Szerintem sem.
Ha akar megy ha akar marad, ha akar visszajön.
Hogy miért az az ő dolga.
Hogy hiányzik az meg a miénk.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216452 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A miértje meg végképp nem tartozik ránk. Szerintem...

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216451 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Érthetőbben: nem az gáz, hogy elmegy, hanem ennek a miértje lehet az....

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216448 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenki akkor megy el, amikor akar. Ez nem "gáz". Hagyjuk meg neki is a lehetőséget erre. De arra is, hogy bármikor meggondolja magát. :)

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216446 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia, az Istenért, mi történt, kivel vagy mivel van bajod? nem tudunk valahogy segíteni??

Más: emberek, ne haragudjatok, de ha az ok a társaságban keresendő, akkor itt valami nagyon- nagy gáz van... hangsúlyozom a HA szócskát...

Eia, nem mondom, hogy maradj, hiszen ha te jobbank érzed, bármi is az oka, hogy elmenj, a tartózataás annál rosszabbb.. minden esetre arra kérlek, gondold át, fontold meg, ne egyszer, legalább azt, hogy most végleg elmész, vagy inkább pihensz pár hónapot?

Ha az előbbi mellet döntenél, úgy tiszta szívemből kívánok Neked nagyon- nagyon sok boldogságot, nyugalmat, és jó egészséget! Ég áldjon..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216445 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia: :( sajnálni fogjuk, ha nem leszel itt.

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja - 20 éve 1 hónapja #216444 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia...... :( Miért? De tedd ahogy jónak látod. De nekem hiányozni fogsz

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216440 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ben Kenobi írta: Idézek egy kicsit a Múlt-kor.hu egyik cikkéből:

a Múlt-kor.hu a 'Tudatlan angol iskolások c. cikkében írta: A brit fiatalok aggasztó hányada gondolja úgy, hogy a spanyol Nagy Armadát Kolumbusz vagy épp a Gyűrűk ura Gandalfja győzte le 1588-ban.

Gandalf, aki legyőzte a spanyol Armadát. :lol: Ez teccik. :D


úristen 8O azért a magyarok nem gondolnak ilyeneket.... :roll:

Gandalf győzte le? jó....az én apám meg legolas, nem? :D

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216439 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Miért? :roll: .... :cry:

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216436 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia, tudod mi erről a véleményem.
Min, mért irigyled Eiát?

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216378 Írta: Tar-Telperien
Tar-Telperien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gyöngyszem írta: ezek jók, de ebbol postán nem lehet rendelni???


nézd meg a headbanger.hu-n, ott le van írva mindennek az ára és lehet rendelni is!!!! :deal: :lol:

Más voltam én már mint gyerek
Mást láttam mint a többiek
Lelkem más dalra volt vidám
Szerelmem a mer

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216374 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha elmégy kinek küldök sünis képeket?
:(
SZÜRETIBÁL HÉTVÉGÉN NÁLUNK, MIN D MEGVAGYTOK HÍWA, GYERTEK EL
AGYAGFALVA-szept 11 egész nap, reggel csősz tali, este bál :D :D :D :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216371 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szomorú volt ezt olvasni :cry: [size=9:3ihgvc2h]nagyon hiányozni fog nekem a kis 30-as vala...[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216365 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia: ne menj el... :(
[size=9:3imckyca](azért valahol irigyellek ám...)[/size]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216362 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
8O

Eia...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216360 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
8O

:(

:crying:





:closed:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #216359 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:65c49f8w]Félreértések elkerülése végett: az alábbi hozzászólást Eia nevében, az Ő kérésére tettem be. Mint azt páran nyilván tudjátok, jelenleg még a többiekkel együtt Egyiptomban van, és szerdán 17 óra körül jön(nek) majd haza a megérdemelt nyereményútról... itt viszont alighanem ez volt az utolsó üzenete. :neutral: :shake:
Ezennel "végakaratának" eleget tettem. Egyéb kommentárt nem fűzök hozzá, csak annyit kérek: emlékezzünk Rá! :crap: :mrfrodo: :closed:
[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.450 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére