BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 6 hónapja #183024 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Affranc.
Na most csak nekem nem műxik a nyüves kep.tar.hu, vagy tényleg valami probléma van a szerverrel ma este?

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #183008 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Segítség!!!!

Most fedeztem fel, hogy eltűnt tőlem Estel egyik kazettája, ami, úgy emléxem, benne volt a magnómban Gesztesen.

Tehát tok nem volt, csak a kazi.

Egy felvett kazetta, Rednex van rajta, meg Jazz+Az.

Nem találta meg vki véletlenül?
:cry:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182965 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elryn írta: Üdv!

Emberek( tündék, törpök, mágusok, valák és Arda minden szóval szóló lényei)!
Nincs meg valakinek néhány kötet Margit Sandemo: Jéghegyek népe c. 47 részes könyvsorozatából? Lécci írjon privit, akinek esetleg van!

Vegyes -> Könyv kerestetik topic

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182958 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Emberek( tündék, törpök, mágusok, valák és Arda minden szóval szóló lényei)!
Nincs meg valakinek néhány kötet Margit Sandemo: Jéghegyek népe c. 47 részes könyvsorozatából? Lécci írjon privit, akinek esetleg van!

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182941 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Embörök valaki felvette a korcsolya VB-t? Én a gála végefelé tudtam bekapcsolodni (hehe Plushenko rajta van a kazin de a többiek nem) ha valaki esetleg meg tudná nekem szerezni azt megköszönném!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182936 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok

Valaki ismeri a cd mate nevű progit? Jocii ajánlotta... de Én nem tudom hogy kell használni. Megköszönném, ha valaki segítene.

Lij, you are my life!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182932 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FSZSZ tagok!

Szeretnélek titeket felkérni arra hogy mivel végre tavasz van.
el lehetnek kezdeni az aktív létet. ha valami még mindíg nem tiszta szóljatok.

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182922 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Nëo írta:

Nólindir írta: L'Elf, (Lau) ne izéljél, egy tüncnek igazán igazán nem para egy linalg vizsga... Tanulmányoztam én azt a könyvet hétvégén, és mondhatom, csodás dolgokat láttam benne... :sungl:


Azok a matrixok! Azok a vektorterek!!! ß)

Ja-ja, nagyon ARI-k voltak... :mrgreen:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182900 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: L'Elf, (Lau) ne izéljél, egy tüncnek igazán igazán nem para egy linalg vizsga... Tanulmányoztam én azt a könyvet hétvégén, és mondhatom, csodás dolgokat láttam benne... :sungl:


Azok a matrixok! Azok a vektorterek!!! ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182897 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, emberek, talán engem is megillet az ártatlanság vélelme, vagy mi!!! Legalább látatlanban ne próbáljon senki megölni! Nem halasztanátok el a vitát pro és kontra, amíg további infokat nem szereztek a várható sokk pontos okáról? :roll:
Lau: HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182894 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hehe, azon kevés kiváltságosok közé tartozom, akik TUDJÁK, mi történt Angwennel... :biggrin2: Csupa szép és jó, don't worry! :mrgreen:

L'Elf, (Lau) ne izéljél, egy tüncnek igazán igazán nem para egy linalg vizsga... Tanulmányoztam én azt a könyvet hétvégén, és mondhatom, csodás dolgokat láttam benne... :sungl:

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182883 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Angwen: ha levágattad a hajadat, akkor baromi rosszul fogsz járni, ha találkozunk!!!!!!!!! :P :twisted: Telcoval majdnem eljátszottam, de veled aztán elfogom!! :)


Fiona, szeretnélek figyelmeztetni, hogy Angwen is THK-s, és ha bántani akarod, úgy járhatsz mint amikor nem akartad visszaadni a sütimet...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182873 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen: ha levágattad a hajadat, akkor baromi rosszul fogsz járni, ha találkozunk!!!!!!!!! :P :twisted: Telcoval majdnem eljátszottam, de veled aztán elfogom!! :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182856 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Soksikert, Lau!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182852 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Laurelen: úgy imádkozom érted, ahogy a tanárom tanította: "Elalvás előtt, mint egy imát mondogasd: a harmonikus sor divergens!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182849 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ungabunga!
Pozitív energiákat sőt megoldási ötleteket is küldök :lol:
[size=9:2ezr0v15]Amúgy linalg rulz. De meg ne verjtek érte.[/size]
Opp, 100 múlt :D

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182842 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta: ha van egy tüncnyi időtök kérlek gondoljatok rám egy kis ungabungával holnap délután a lieáris algebra vizsgámon.


/me hivatalbol ungabungazik, volt par linalg vizsgam nekem is ß)
hajra Lau, a determinansok legyenek veled!
TG= Trivialis Generatorrendszer

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182840 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lau !!!

Minden Nolda erőmet latba véve hipnotizálok:)))

Hajrá!!!

Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182839 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Toma gazda írta: kiszőkítetted magadat????

viccet félre


Áh, lélekben elég szőke vagyok én anélkül is... :D :wink:
Egyébként az amatőr találgatásokra annyit tudok mondani, hogy MAJD MEGLÁTJÁTOK! :P :twisted:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182836 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
kiszőkítetted magadat????

viccet félre

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182833 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Népek, puszta jószándékból felhívom minden kedves MTT-s és egyéb fórumozó figyelmét, hogy készüljön fel egy kisebbfajta sokkra, mikor legközelebb meglát! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Ugye nem lettél kopasz? 8O Tavaly Telcontar eljátszotta ezt, nagyon megrázó élmény volt :eek2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182832 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta: Népek, puszta jószándékból felhívom minden kedves MTT-s és egyéb fórumozó figyelmét, hogy készüljön fel egy kisebbfajta sokkra, mikor legközelebb meglát! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


Ha levágtad a hajad akkor... :rmad2:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182830 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Népek, puszta jószándékból felhívom minden kedves MTT-s és egyéb fórumozó figyelmét, hogy készüljön fel egy kisebbfajta sokkra, mikor legközelebb meglát! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182829 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Unga Bunga rá-rá hajrá

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182828 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta: ha van egy tüncnyi időtök kérlek gondoljatok rám egy kis ungabungával holnap délután a lieáris algebra vizsgámon.


Lau: nagyon nagy UNGABUNGA :bounce:
Még egy ilyen randa tantárgyat :?

Áfi, Orsie: boldog március 28-át! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182823 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta: ha van egy tüncnyi időtök kérlek gondoljatok rám egy kis ungabungával holnap délután a lieáris algebra vizsgámon.


Pont egy tünc kérését tagadnám meg? Hajrá Lau!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182821 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
UNGABUNGA LAU!!!!!!!!!!!! SOK SIKKK :D :wink: :bounce: :deal: :hello: :cooljump:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182819 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ha van egy tüncnyi időtök kérlek gondoljatok rám egy kis ungabungával holnap délután a lieáris algebra vizsgámon.

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182815 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bn Bsz!!!!!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182812 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
KEDVES ÁFI ÉS ORSIE!!!

Nagyon Boldog Szülinapot kívánok Nektek, azaz Merin elyen líme valin nostare!!!
Pussz: Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 5.105 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére