BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 6 hónapja #182245 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Léli írta: Bódog szülinapot,Oisin!!!


[size=9:2d5t8ujz]Ismételten csatlakozom az előttem szólókhoz:[/size]Boldog Szülinapot Oisin! :hello:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182232 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta: [[size=9:2d16kmko](kérünk megint ungabungát,plííz)[/size]


ungabunga helyett , én a magam részéről Hajrá-t kiátok ....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182226 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSZ Oisin!

és előre is

BUJÉK
, tekintve h hétvégén Egerbe leszek, és akkor nemtom kívánni... :dead:
[size=9:1rqu7trb](kérünk megint ungabungát,plííz)[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182224 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bódog szülinapot, Oisin, kedvenc Mesélőnk!!! :) ) :bounce: :cheers: :deal: :fight: :mrfrodo: :sauron1:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182214 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi, gyerekek, a vigasztalást! :D *szipp* I love you all... :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182210 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves nép!

Ma ugye márc. 25-e van, Szauron bukásának és a Negyedkor kezdetének a napja - nálunk pedig a Tolkien-olvasásé. :frodo1:

Több info itt, a British TS-től, nézzétek meg:
www.tolkiensociety.org/ed/tolkienreadingday.html

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182179 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Orsie írta:

Minerva írta: Elegem van azokból, akik nem válaszolnak a privátjaimra! Pedig megkapták őket! :( Ennyire nem érdemlek választ? :( Pedig csak akkor írok, ha valami fontosat szeretnék mondani... :( :bawling: :rmad2: :bawling: :rmad2:
/me elkenődött de nagyon...


Min, drága nagyikám, én válaszoltam a Csigafórumon is! :mrgreen:
/me vigasztalja Min-t :D


Min egy cipőben járunk :)

/me is vígasztalja Min-t

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182159 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula nekik, Morgana!

_Neo, megkérlek ne offolj és ne is tegyél rá kísérletet. :evil: Valamint ha nem vetted volna észre egy-két hozzászólásod már eltűnt részben vagy teljesen. ahogy a mostani is...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182154 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
foa: Valin Estarë, Eruneri!
BN, Gaborok ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182153 Írta: GalenEszter
GalenEszter válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT MINDEN GÁBORNAK!
[size=9:f2etniqq]Elnézést a pár perces késedelemért.... :-) [/size]

"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182152 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Elegem van azokból, akik nem válaszolnak a privátjaimra! Pedig megkapták őket! :( Ennyire nem érdemlek választ? :( Pedig csak akkor írok, ha valami fontosat szeretnék mondani... :( :bawling: :rmad2: :bawling: :rmad2:
/me elkenődött de nagyon...


Min, drága nagyikám, én válaszoltam a Csigafórumon is! :mrgreen:
/me vigasztalja Min-t :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182136 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Artemisz (Celebthil) írta: Affene! :evil:

Majdnem mindig én szoktam első lenni, ez nem éééér!!!! :bawling:


Ez a verseny... :P Nem csak te szeretnél első lenni. :wink:
[size=9:2h04cg1v](Ha az nem fer szerinted, hogy még volt fél óra éjfélig akkor bocsika., de reggelente nem nagyon tudok netezni...)[/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182129 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Cueddo-Bátyó!!!!! :) Meg a többi Gábornak is... :)

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182127 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
boldog cueddo- és gábornapot! :D


"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182126 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Cueddo,és Gáborok! :)
Természetesen mjd küldünk szuvenírt Egyiptomból ha egyáltalán eljutunk odáig...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182124 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot Cueddo!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182120 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT CUEDDO!

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182113 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
eljegyzés rulz..
kivanko nekik igy latatlanban sok boldogsagot..

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182112 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
KÉPZELJÉTEK!

Tudom, ez most nagyon off, de két régi barátom

ELJEGYEZTE EGYMÁST!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Olyan nagyon boldog vagyok! Annyira örülök nekik!!! Biztos voltam benne, hogy így lesz, és mégis!!!!

Csak meg akartam osztani veletek az örömömet, amit szavakkal kifejezni most képtelen vagyok.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182108 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT, CUEDDO, ÉS EGYÉB GÁBOROK:)))))

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182103 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia Drága!!! Tiszta szívből gratula nektek!!!

és persze...

Valin estare, Cueddo és minden Gábor!!!
Alcar

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182089 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT CUEDDO!!!!! :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182047 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Elegem van azokból, akik nem válaszolnak a privátjaimra! Pedig megkapták őket! :( Ennyire nem érdemlek választ? :( Pedig csak akkor írok, ha valami fontosat szeretnék mondani... :( :bawling: :rmad2: :bawling: :rmad2:
/me elkenődött de nagyon...


!kérek válaszpriviket Minervának! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182039 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot, Cueddo!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #182018 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Elegem van azokból, akik nem válaszolnak a privátjaimra! Pedig megkapták őket! :( Ennyire nem érdemlek választ? :( Pedig csak akkor írok, ha valami fontosat szeretnék mondani... :( :bawling: :rmad2: :bawling: :rmad2:
/me elkenődött de nagyon...

Írj nekem, ígérem válaszolok! :wink:

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181997 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Majd hozunk homokot nektek is :mrgreen: osztálynak má igértem :mrgreen: (meg az ofőnek a fáraók atkát 8) ) Egyenlőre jussunk el addig :roll: (még asse tudjuk, h mikor és hogyan és má elegem van az osztályom megjegyzéseiből.. és egyes tizedikesekéből is)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181978 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Min: ne aggodj nkem se mindig válaszolnak rögtön... Má mexoktam :)

Bódóg névnapot Gáborok

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181969 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elegem van azokból, akik nem válaszolnak a privátjaimra! Pedig megkapták őket! :( Ennyire nem érdemlek választ? :( Pedig csak akkor írok, ha valami fontosat szeretnék mondani... :( :bawling: :rmad2: :bawling: :rmad2:
/me elkenődött de nagyon...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181941 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta:

Ery írta: Boldog Névnapot Cueddo!

Gratulálok Eia és többiek!


Csatlakozom! Boldog névanapot a Gáboroknak!



hat ehhez mit lehet még hozzáfűzni?

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181940 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egyiptom?! Aztamindenit! Sirályság!!! És aki megy, annak kellemes piramisokat =D Kűgyetek képeslapot, lééééééci!

Beus: Borravaló-effektus, de nagyon boldog nevednapját utólag is =*

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.457 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére