BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 6 hónapja #181939 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Boldog Névnapot Cueddo!

Gratulálok Eia és többiek!


Csatlakozom! Boldog névanapot a Gáboroknak!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181938 Írta: Lamorak
Lamorak válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta: Szóval a Delta vetélkedőn résztvevő csapatunk megynerte az egyhetes egyiptomi utat! (Mau, Esgal Eithel, Silmeriel, Árdí meg ín)


Azta! Gratulálok mindenkinek, az ugye mehet, h az MTT-nek küldtök egy képeslapot majd? Még egyszer nagy-nagy :mrfrodo: a csapat minden tagjának!

(Mi is ez a Delta vetélkedő?)

Lamorak
Pantes anthrópoi tou eidenai oregontai physei.
(Aristotelés)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181920 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot Cueddo!

Gratulálok Eia és többiek!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181918 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta: Boldog névnapot Cue és minden Gábor! :wink: :cheers: :bounce:


8O
Affene! :evil:

Majdnem mindig én szoktam első lenni, ez nem éééér!!!! :bawling:

BOLDOG NÉVNAPOT, CUEDDO!!!!

meg a többi Gábor... kik azok?
:hein:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181915 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN, Gáborok!

A vetélkedőről: Minden héten kaptunk négy képet az alapján egy témára kellett gondolnuk és kb 5 oldalas fogalmazást összehoznunk.

Vérvételről: Én szívesen mennék, csak még nem vaok nagykorú me gmindig leesik a vérnyomásom kicsit.. (családomba én vaok a feketebárány.. apai ágon mindenki magas vérnyomású, nekem meg túl alacsony :dead: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181903 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Eiáék! :wink:
És ha már ilyen közel a holnap, akkor (tudom, hogy nem szereted a neved, de azért):
Boldog névnapot Cue és minden Gábor! :wink: :cheers: :bounce:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181899 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia: Én mostan ehhez nem tudok újat mondani, csak papagájként ismételni a többieket! :wink: De nem baj az...Szal: ÉLJEN!!!! Ügyik vagytok!

(Amúgy ha már az ismételgetésnél tartunk, most megismétlem Artemiszt is: mi is ez a vetélkedő??? Vagy én vagyok nagyon hülye? :wink: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181871 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta: Arden még nemtudja, h mi az ára a kérésének(tulképpan csak az idézet a priviből), de majd ha elolvasta... :evil3:

<Arden> írd be kérlek a beszélgetősbe!!
<Eirlatan> miiit?
<Arden> hofy nyertünk és hogy mit :)
<Eirlatan> hát.. írd be ha akarod
<Arden> írd be kérlek é nem tudok mit írni,mert sok lenne benne a csunya szó :)
<Eirlatan> minek?
<Eirlatan> najó :D D
<Arden> köszi :) )

Szóval a Delta vetélkedőn résztvevő csapatunk megynerte az egyhetes egyiptomi utat! (Mau, Esgal Eithel, Silmeriel, Árdí meg ín)


GRATULÁLOK!!!!!!!!
Ittis köszönet Bogdán tanárúrnak(ősömdrága) aki nagy segítségünkre volt a versenybe! ;)



GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!


Többiek: adjatok vért, mindenki, aki csak tud! Én is adtam ma, nem olyan rossz az. A bátortalanabbja vigyen magával kísérőt, akivel beszélgethet közben! Engem is kísértek...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181870 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo: köszike:)
Télleg tündérek vagytok:) (szippsziopp)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181868 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia: ez komoly? 8O Gratula! :hello:
/me sárgul az irigységtől, és földig hajol a mázlisták csapata előtt... :)

Rabyn: jó újra látni téged a fórumon! :bounce:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181865 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
woooowww!!!!!!
Gratulla!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181857 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Héhéhé!! 8O

MI ez a vetélkedő??

/me szóhoz se jut a döbbenettől

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181856 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia GRATULA :lol:

Irigyellek, én is szeretnék mielőbb eljutni Egyiptomba :)

Bezzeg, amikor én voltam iskolás, akkor maximum a leányfalui strandra nyertünk hajóutat :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181854 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arden még nemtudja, h mi az ára a kérésének(tulképpan csak az idézet a priviből), de majd ha elolvasta... :evil3:

<Arden> írd be kérlek a beszélgetősbe!!
<Eirlatan> miiit?
<Arden> hofy nyertünk és hogy mit :)
<Eirlatan> hát.. írd be ha akarod
<Arden> írd be kérlek é nem tudok mit írni,mert sok lenne benne a csunya szó :)
<Eirlatan> minek?
<Eirlatan> najó :D D
<Arden> köszi :) )

Szóval a Delta vetélkedőn résztvevő csapatunk megynerte az egyhetes egyiptomi utat! (Mau, Esgal Eithel, Silmeriel, Árdí meg ín)
Ittis köszönet Bogdán tanárúrnak(ősömdrága) aki nagy segítségünkre volt a versenybe! ;)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181853 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN Silme és Sünee és a többi Bea! :wink: :cheers:

Drukk mindenkinek! :wink:
Grat Sil, Ulmo és Ery! :agree:
Üdv újra köztünk Rabyn! :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181852 Írta: Moiraine alias Elyanon
Moiraine alias Elyanon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ebben nagyon nagy igazság van.. ez kábé annyira igaz, mitn amikor vizsga vagy bármilyen számonkérés előtt próbálsz meg még ismételni.. Mert azzal is az a gáz, hogy mégjobban összezavarja az embert.. kedvenc irodalomtanárom kedvenc elfoglaltsága volt állandóan azzal zargatni engem, hogy amikor vizsga volt mindig kivette a kezemből a füzetet meg a tételeimet, hogy ne merjek tanulni mert rosszabb lett.. 3 ilyen vizsga után rájöttem hogy igaza van.. azóta nem nézem át az anyagot dogák és egyebek előtt ;) ) és megpróbálok nem izgulni is, mert az is el tudja rontani....

1 élőnek ki a halál hallatlan palástját erőlteti erőtlen vállára nincs útja egy halottal ki akár a halál halála is lenne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181847 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nólindir, tom h nem nyugtat meg, de szombaton előadások előtt annyira ideges voltam, h khm... hát öözié.. szal eléggé fájlaltam a kezemet (finom kifejezés az, h bele..öövertem a falba).. de kiderült, h tök feleslegesen. Mikor elkezdődött és bekerültünk a színpadra annyira csodálkoztam, h megy az előadás a maga menetében, a zsűri szerint mindenki tökterészetesen mozgott a színpadon és naon jóra értékelték az egészet ;)
Szal csak no para, mer ha idegeskedsz csak elcseszed (tapasztalat, nézd meg a németjegyeimet ;) )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181845 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
NIni, Ulmo tud spanyolul!!

Elcsacsoghatnánk néha, hogy én se felejtsem el.. :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181843 Írta: Moiraine alias Elyanon
Moiraine alias Elyanon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv Rabyn :) örülök hogy végre hazajutottál :)

1 élőnek ki a halál hallatlan palástját erőlteti erőtlen vállára nincs útja egy halottal ki akár a halál halála is lenne

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181841 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: Boldog névnapot Beus! (van amugy Bea név is vagy csak Beáta?ezen gondolkodtam tegnap...)


Egy baráti jótanács: nézd meg egy naptárban :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181838 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drtukkkk drukk

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181835 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
VÁÁÁÁ

1 IDEGGUBANC vagyok

Gracias chicos! (júj, köszönöm a sok biztatást...! :D )

argh

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181833 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Beus! (van amugy Bea név is vagy csak Beáta?ezen gondolkodtam tegnap...)
Sok sikert Nólindir! érdekes verseny lehet :) ...
Üdv ujra köztünk Rabyn! :)
Gratula a kinevezetteknek,meg a jubilálóknak! :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181831 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta: No ha már drukkolás, én is kérnék egy kicsit:

Holnap reggel spanyol OKTV döntőbe megyek

légyszi-légyszi-légyszi sikerüljön... :roll:


Te deseo mucha suerte! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181827 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá Nólindír!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181824 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nólindir írta:
(És a drukkolásom csak azokra van káros hatással, akik olyan gonoszak mint te! Szóval nyugodtan drukkolhatok... :mrgreen: )

[size=9:bpig5e6a]Holnap neked is fogok...[/size]


1.) Ezexerint _Neo is gonosz, mert ők is kiszívtak...
2.) Reméljük a helyszínen nem olyan romboló a hatás ;)
(már megkértem Angwent, hogy legyen szíves téged ott kint gúzsbakötni, és a szádat kipeckelni, hogy ne tudj nekünk drukkolni :twisted: )

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja - 20 éve 6 hónapja #181823 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hűha Julcsi ez már komoly:) Nagyondrukk, soksikert!!!

Ja és üdv újra kisszivem, és BN anyámlányom, Beuf:)))))

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181822 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Silme! :wink:
Hajrá Neo! :P
Ügyes legyél Nólindir!!! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181821 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá, lányka!!

Vamos a la playa...

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 6 hónapja #181816 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá!!!!!!

Varázsigét már küldtem, úgyhogy tutti sikerülni fog!!!

:deal: :cheers:

/me szurkol

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.427 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére