BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 7 hónapja #167388 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Laurelen írta:

Galadh írta:

Aranymag írta: Galóc shirály a profilod!!!


Azt avatarnak hívják, lányom :D


kivéve,ha tényleg a profilodra gondolt...


ez nem valószínű :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167383 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta:

Aranymag írta: Galóc shirály a profilod!!!


Azt avatarnak hívják, lányom :D


kivéve,ha tényleg a profilodra gondolt...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167382 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aranymag írta: Galóc shirály a profilod!!!


Azt avatarnak hívják, lányom :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167374 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SZÜRKE GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Galóc shirály a profilod!!!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167364 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta:

Ankalimon írta: Holnap (2004. 01.21.) megint lesz egy kis Tolkien téma a médiában. Az RTL Reggeliben szerény személyemmel reggel fél hét és hét óra között (megint "A Gyűrűk Ura filozófiája" könyv az apropó).

Aki tudja vegye fel...


Én felkeltem ( :? ), megnéztem. Kellemesen csalódtam az RTL-esekben, bár az igaz, hogy nem hagyták szegény Ankalimont kibontakozni... :D

:twisted: De megérdemelte! Máskor a LEP-en kevesebbet beszél, és akkor több időt kap a tévében is! :twisted: :lol: :D

Üdv:

Egyetértek! :) Mindkét részével :twisted:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167361 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Felagund írta: Ja, és ami igazán érdekes, hogy lesz Alvin és Superbutt koncert is...


KOMOLY?????? MEGYÜNK!!!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167359 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT MINDEN ÁGINAK!

Ezen kívül még egy jeles napot lehet ma ünnepelni: MA VAN HUGGING-DAY, azaz AZ ÖLELÉS NAPJA! Ezért érezze magát mindenki alaposan megölelve! :D
Hogy még szemléletesebb legyen a dolog, katt ide: 8)
www.care2.com/ecards/build/1/4913
www.care2.com/ecards/build/1/4912

Puszi

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167358 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ankalimon írta: Holnap (2004. 01.21.) megint lesz egy kis Tolkien téma a médiában. Az RTL Reggeliben szerény személyemmel reggel fél hét és hét óra között (megint "A Gyűrűk Ura filozófiája" könyv az apropó).

Aki tudja vegye fel...


Én felkeltem ( :? ), megnéztem. Kellemesen csalódtam az RTL-esekben, bár az igaz, hogy nem hagyták szegény Ankalimont kibontakozni... :D

:twisted: De megérdemelte! Máskor a LEP-en kevesebbet beszél, és akkor több időt kap a tévében is! :twisted: :lol: :D

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167327 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aki még nem nézte:

Nézzétek meg a főoldalon található Danubius videót a LEPről, mert szvsz nagyon jó, és a film zenéjével van aláfestve!!!

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167311 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:pippin4: :bounce: :cheers: :dance: :hello: 100. :hello: :dance: :cheers: :bounce: :pippin4:

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167289 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hali!

Nem tudom mennyire tartozik ez ide, de láttam a TV-ben, hogy szombaton 14:00-tól a Westend tetején valami hó-show lesz (snowboardosok, miegymás...)
Ja, és ami igazán érdekes, hogy lesz Alvin és Superbutt koncert is...

És az egész tök ingyér'!!!

Nemtom kit érdekel... :?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167268 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Mi ez a nagy negatív hangulat? Ne tessék sopánkodni, van idő, lehetőség, tessék tanulni, gyakorolni, készülni! Sírásból nem lesz ötös. Mi lesz az egyetemen/főiskolán, ha már most ilyenek vagytok?


Nna, megszólalt a felnőtt, komoly ember!!

Ejnye, Ulmo, kicsit több 1üttérzést vártam volna a "kicsik" felé! :nono: Ha a memóriám meg nem csal, nemrég még Min is középsulis volt!


Én szinte semmi munkával és nem semmi mázlival slisszoltam át kitűnővel az érettségin, de nekem volt 1 csodás angoltanárnőm, akinek a nyelvvizsgát köszönhetem, és egy jó laza magyartanárnőm, meg 1 töritanárnő, akinek a kedvence voltam, és egy csodás matektanár, plusz egy oltárian gyík matek írásbeli!

1ébként mi se hittük el annakidején a nagyoknak:
Az érettségi olyan, hogy előtte mindenki halálra parázza magát, aztán meg röhög kínjában, hogy "Ezért nyűglődtem ennyit?"
Nagy lazaság lesz, meglátjátok! Ilyenkor még a legköcsögebb tanár is jó fej és segítőkész, mert pontosan tudja, mennyire izgul mindenki! Főleg a szóbelin! Elvégre neki se érdeke, hogy beégj az elnök előtt, mert az az ő munkáját minősíti!

HIGGYETEK NEKEM!!!! :wink:

És sok szerencsét!!!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167267 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN, Gillz & Ágik!!!!


Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167261 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
CSAtlakozom az elottem szoloakhoz

boldog névnapot,
boldog névnapot,
boldog névnapot,
boldog névnapot,Ágik

(énekelve)

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167260 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No ma már Ágnes-nap van, akkor: BN, Ágnesek!
[size=9:2svteo61](És köszi a tegnapi gratulációkat :lol: )[/size]

Rabyn: türelmem végtelen, időm kevés, de beleférhet a matek tavasszal.

Artemisz: csak a délutáni vizsga maradt el, reggel levizsgáztam: az eddigi egyik legeslegnehezebb vizsgám volt, és 3-as lett. Shiráj.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167250 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot minden Ágnesnek!! :) :hello:

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167235 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot, Gillz, és Theala, kedves barátnőm! ;) :hello:

Na.. Mostan látom csak, h télleg, még nincs 21-e, de akkor Thealának előre. ;)
Ja, és akkor viszont ma nekem is van. Meg Szürkének. Dejó. :)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167226 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta:

Arden Borough írta: Boldog Névnapot Gilzz, Te páncélimnges szűz Rohanból! :)


Az Nim volt, te okos:))) Gillz Gornit jáccotta :)

De megjegyeztem ezt Gilzz-re a LEP-en és csúnyán nézett rám ezért most ezt szittya fejemmel nm lehetett kihagynik... :)
ja: *metáááááááááááál*

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167225 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: [size=9:2fnmgob6](Csak halkan jegyezném meg, hogy a névnapi üdvözlet kicsit elkapkodott, holnap lesz Ágnes nap...Vagy Gillz civilben Fábián, esetleg Sebestyén? :) )[/size]

Hát, a vezetékneve Fábián ;)

Szóval ma is, meg holnap is Boldog Névnapot gilly! :)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167220 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi ez a nagy negatív hangulat? Ne tessék sopánkodni, van idő, lehetőség, tessék tanulni, gyakorolni, készülni! Sírásból nem lesz ötös. Mi lesz az egyetemen/főiskolán, ha már most ilyenek vagytok?

[size=9:ke64nqe7](Csak halkan jegyezném meg, hogy a névnapi üdvözlet kicsit elkapkodott, holnap lesz Ágnes nap...Vagy Gillz civilben Fábián, esetleg Sebestyén? :) )[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167218 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arden Borough írta: Boldog Névnapot Gilzz, Te páncélimnges szűz Rohanból! :)


Az Nim volt, te okos:))) Gillz Gornit jáccotta :)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167213 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot Gilzz, Te páncélimnges szűz Rohanból! :)

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167211 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
boldog névnapot!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167206 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN Gillz és minden sorstársadnak!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167204 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT GILLZ!!!!!

ezért jár egy kis pluszpont vampire-ben? :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167172 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is szinte szín 3as leszek, 1-2-őt kivéve... :(

Boldog névnapot Gillz! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167116 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem vagy szín 5ös Léli? :oops: akkor én mit szóljak... Életemben nem volt még se félévkor, se év végén 3-asnál rosszabb jegyem... Idén 3ból állok bukásra, ebből 2-őt sikerült úgy-ahogy kijavítanom egy-egy db bizonytalan és morcos 2-esre... De még mindig ott az a rohadt töri, érettségi tantárgy és én KÉPTELEN vagyok megtanulni :( :cry: :(

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167105 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta:

Telcontar Léli írta: egyébként halkan megjegyzem, hogy a matek szép, és jó, meg érdekes, meg minden, csak tételeket ne kéne tanulni... (főleg, ha nem is kellenek! :evil: )

Tételeket,mi tavaly tanultuk,de gondolom még biztos fogunk....Ja meg idén a Pitagorasz tételt.... [size=9:104h7f6h](a dolgozat feladatainak felét Pitagorasz tétellel kellett volna megcsinálni,csak erre én nem mindig jöttem rá... :? )[/size]

Én nem csak ilyenre gondolok, mint a Pyht! (azt tessék jól megtanulni. Eccerű, de nagyon hasznos! És a későbbiekben nagyon is fontos lesz!) Hanem érettségi tételekre. Tök szar, mert ezek miatt nem vagyok most szín5-ös, és ez tök gáz... és még ráadásul én központizni fogok, és ahhoz nem is kellenek a tételek!!!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167098 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Tinúviel!Tinúviel! írta: Mert ugye Tin és a matek..az elég fura így együtt említve! :wink: :twisted:

Na akkor rólam ne is beszéljünk.... :?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 7 hónapja #167097 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát én nekem nem sikerültek fényesen a dogáim...
Ha van olyan akinek nagy a türelme és kémia illetve matek korrepot bevállal a következő félévben akkor az keressen fel.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.504 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére