BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 8 hónapja #165893 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratu! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165891 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
"Ezt muszáj elmondanom..!"

Főleg, mert ti is jobban jártok, ha tudjátok...

OP lettem a chaten!!! :dance: :aragorn1: :deal: :bounce: 8) :evil3: :disappear: :mrfrodo:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165867 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meghallgatlak és lehet fel is tudlak venni. (ha találok egy üres kazit de szvsz találok) Régen amúgy is mindig hallgattam a Danuviust

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165866 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ankalimon írta: Egy kis érdekesség (remélem nem nagyon off-topic):

De, igen, ez itt OFF, mint minden más ebben a topicban, szóval majd megkérem Eiát, hogy törölje :twisted: :disappear:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165859 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kis érdekesség (remélem nem nagyon off-topic):

Ma este (január 15.) 23 órakor a Danubius rádión lesz egy beszélgetés a most megjelent "A Gyűrűk Ura filozófiája" könyv kapcsán a tolkieni világ filozófiai aspektusairól.

Szerény személyem lesz a beszélgetőpartner...

[size=9:jovewkj9]Ha valakinek van rá lehetősége, akkor esetleg rögzíthetné.....[/size]


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165854 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angwen: és én pont ezért szeretem annyira :D Douglas Adamsnek annyira egyedi, és érdekes (khm, néha, 'fura') stílusa van, hogy valaki vagy beleszeret, vagy nem. Ennyi :)

Deeee....ez az ember nem lehet Ford Prefect :cry: :cry:

i.imdb.com/Photos/Ss/0320691/underworld04.jpg

Akkor már inkább Szlarti 8)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165842 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta:

Angwen írta:

Supersonica írta: A forgatókönyvet még Douglas Adams kezdte el írni, majd miután szívroham végzett vele, a jegyzetei alapján Karey Kirkpatrick fejezte be.


Az egész hírből ez tetszik a legjobban. :evil: Szerintetek mi okozhatott neki ekkora megrázkódtatást?


Hát... ööö egy egész sor "dolog". Olvastad a könyveket?


Csak egyet, de őszintén szólva az is elég volt... Hogy is mondjam, kimeríti a fárasztó kategória fogalmát. Tény, hogy van benne néhány örökbecsű poén, de azért egymenetben végigolvasni kishíján agyhalál...

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165819 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Gratulálok mindenkinek!

Én meg észre se vettem, de elhagytam a 800-at.


Gratula! :D

Nekem meg 400! 8)

Brisa: a 22. század meg az elrontott filmek újraforgatásának százada lesz... :roll:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165693 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

olorin.papa írta: jesszus! ez ütős lesz... eszembe nem jutott volna a galaxis útikalauzból filmet csinálni...

:mrgreen: Én már láttam egy filmet belőle vagy valami feldolgozás félét :up: rettentő nehezen lehetett nézni... :dead: pedig a könyv nekem is tettszett :itscool:

Én is láttam már valamit: egy hatszor félórás sorozat, a 60-70-es évek sci-fi stílusában. (Aki látta az Orion-űrhajó tudja, mire gondolok.) Nem volt túl jó. Szerintem a könyv hangulatát úgysem lehet visszaadni. Abban a legjobbak a pároldalas beszúrások, amiknek legtöbbször semmi közük a történethez. Ezeket szerintem nem fogják mind belerakni.

Elanor írta: Amúgy van benne egy interjú, amiben azt nyilatkozta, hogy fontolgatta, hogy ír még egy Útikalauzt. Valami pozitívabb befejezéssel...

Az ötödik könyvre már nagyon ellaposodott a történet meg a stílus. Jó is hogy folytathatatlan vége lett.

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165682 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jesszus! ez ütős lesz... eszembe nem jutott volna a galaxis útikalauzból filmet csinálni...[/quote]

:mrgreen: Én már láttam egy filmet belőle vagy valami feldolgozás félét :up: rettentő nehezen lehetett nézni... :dead: pedig a könyv nekem is tettszett :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165584 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Angwen írta:

Supersonica írta: A forgatókönyvet még Douglas Adams kezdte el írni, majd miután szívroham végzett vele, a jegyzetei alapján Karey Kirkpatrick fejezte be.


Az egész hírből ez tetszik a legjobban. :evil: Szerintetek mi okozhatott neki ekkora megrázkódtatást?


Hát... ööö egy egész sor "dolog". Olvastad a könyveket?

Naggyon kiváncsi leszek arra a filmre. Úgy látszik a 21. század a megfilmesíthetetlen könyvek megfilmesítésének évszázada lesz. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165529 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!

Ha már a filmeknél tartunk...

Sir Ian McKellen a King Kong remake-ben?
www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=11435

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165503 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most olvasgatom épp A kétség lazacát (Douglas Adams hátramaradt/félbehagyott műveiből, és különböző publikációiból összeállított könyv), és abban is van szó erről a filmről, persze ott sincs semmi konkrétum, hisz akkor még nagyon kezdeti stádiumban volt a dolog.
Amúgy van benne egy interjú, amiben azt nyilatkozta, hogy fontolgatta, hogy ír még egy Útikalauzt. :cry: Valami pozitívabb befejezéssel... :cry:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165491 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Supersonica írta: A forgatókönyvet még Douglas Adams kezdte el írni, majd miután szívroham végzett vele, a jegyzetei alapján Karey Kirkpatrick fejezte be.


Az egész hírből ez tetszik a legjobban. :evil: Szerintetek mi okozhatott neki ekkora megrázkódtatást?

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165478 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: Te Léli, ez az emotikon marha jó, nem fejezi ki a teljes napunkat? :deal:

:lol:

(Egyébként meg a sörrel sincs semmi bajom :wink: )


Dehogynem :D 8) :x :evil: (Öh, Tomi, ez neked szólt :D )

(De nekem van ;) (bár kávét sem iszom...))

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165469 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát....MEGNÉZNÉM.
Fenntartásaim vannak...kiváncsi vagyok az olyan jelenetekre, amik bemutatják a könyv azon részeit, ahol kb. másfél oldalon keresztül semmi reális nem történik. :)
Egyébként az origo szerint Bill Nighy Szlartibartfaszt lesz. Legalább az biztató, hogy több hír szerint is ugyanaz a színész a téma a film kapcsán. Csak az nem tiszta, hogy kit alakít :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165442 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Supersonica írta: Filmre kerül a Galaxis útikalauz stopposoknak

2005-ben megfilmesítik végre Douglas Adams 25 éve készült Galaxis útikalauz stopposoknak című kultuszkönyvét. Arthur Dent földlakó, űrközi stoppos és földönkívüli barátja, Ford Prefect megtestesítésére a brit Martin Freeman és Bill Nighy szerződött le - tudta meg a BBC.

Bill Nighy
A földönkívülit játszó Nighy szuperlatívuszokban beszélt a technikai lehetőségekről, az eddig összeállt stábról és a forgatókönyvről. A helyszín egy izlandi gleccser lesz, a rendező pedig Garth Jennings, a Hammer & Tongs nevű videóklippeket készítő csapat tagja.

A forgatókönyvet még Douglas Adams kezdte el írni, majd miután szívroham végzett vele, a jegyzetei alapján Karey Kirkpatrick fejezte be. A történet hű az eredeti sci-fihez: Arthur Dent földlakó bolygóközi viszontagságait meséli el. A Földet felrobbantják, mivel egy bolygóközi szupersztráda nyomvonalán fekszik, Dent pedig kénytelen egy földönkívüli űrhajón stopposként menekülni.


jesszus! ez ütős lesz... eszembe nem jutott volna a galaxis útikalauzból filmet csinálni...

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165430 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratulálok mindenkinek!

Én meg észre se vettem, de elhagytam a 800-at.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165419 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta:

Sil írta: Ha már itt tartunk, nekem meg 3300 ... :mrgreen:

8O Öh, izé..... Ez szép.... Gratula! :) :aragorn1: :itscool: :sungl:

Köszi.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165413 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Filmre kerül a Galaxis útikalauz stopposoknak

2005-ben megfilmesítik végre Douglas Adams 25 éve készült Galaxis útikalauz stopposoknak című kultuszkönyvét. Arthur Dent földlakó, űrközi stoppos és földönkívüli barátja, Ford Prefect megtestesítésére a brit Martin Freeman és Bill Nighy szerződött le - tudta meg a BBC.

Bill Nighy
A földönkívülit játszó Nighy szuperlatívuszokban beszélt a technikai lehetőségekről, az eddig összeállt stábról és a forgatókönyvről. A helyszín egy izlandi gleccser lesz, a rendező pedig Garth Jennings, a Hammer & Tongs nevű videóklippeket készítő csapat tagja.

A forgatókönyvet még Douglas Adams kezdte el írni, majd miután szívroham végzett vele, a jegyzetei alapján Karey Kirkpatrick fejezte be. A történet hű az eredeti sci-fihez: Arthur Dent földlakó bolygóközi viszontagságait meséli el. A Földet felrobbantják, mivel egy bolygóközi szupersztráda nyomvonalán fekszik, Dent pedig kénytelen egy földönkívüli űrhajón stopposként menekülni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165405 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Wáááá, 3.000 regisztrált fórumos felett járunk!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165388 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta:

Dínchamion írta: Ja, igen.

Tegnap éjjel elfelejtettem beírni, úgyhogy picit outdated, de mindegy:

800!!! :!: :!:

:) :D :mrgreen: :wink: :agree: :bounce: :itscool: :dance: :pimp: :hello: :sungl: :tongue: :up:

Jövök föl, mint a talajvíz... :lol:

Üdv:


Gratula Dín, előadás-lelövők gyöngye! :D :cheers: (félreértés ne essék, ez kávé :D ) :dance: :deal:


Ehhe... :mrgreen:

Te Léli, ez az emotikon marha jó, nem fejezi ki a teljes napunkat? :deal:

:lol:

(Egyébként meg a sörrel sincs semmi bajom :wink: )

Sil: hát igen, még fejlődnöm kell, de jobb, ha elkezdesz visszafele tekintgetni, mert hamar beérlek ám! :D

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165380 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Gratu, Dín!


Ha már itt tartunk, nekem meg 3300 ... :mrgreen: [img]


Mit tudsz ennyit írni... 8O
(Hiába, akinek sok ideje meg ADSL-e van :twisted: Nekem meg csak modem, de azért az első tízben én is benne vagyok! :lol: (Voltam én már harmadik is, a régi szép, bőbeszédű időimben :mrgreen: )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165328 Írta: Zsizsik gazda
Zsizsik gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok! mindenki!

még csak most regisztráltam, remélem sokmindenkit megismerek majd
itt vszínű hogy megyek majd a feb 14. ei talira is!

üdv Zsizsik

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165310 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tarantino írta a Találkozások topikba, ahol ez off. A sajnálkozása a LEP-es afterpartira vonatkozik.

Tarantino írta: Sajnálattal olvasom, hogy "zártkörű" a buli. (Nem szerepeltem a darabban..se nem vettem részt az eddigi megmozdulásokba... :-( ...)... ennek ellenére, azért eljöttem volna, főleg hogy célom beolvadni a Mtt-be....minthogy már tagja vagyok én is. Csak még maga a közösséget nem ismerem nagyon...bár célom mostmár..elmentem a tolkien napra is..meg voltam a multkori találkán is..És nem csak most jöttem a fórumba se..már körülbelül másfél éve idejárok..csak mindig más nevem lett...( már volt szárnyas nazgul, bandi3120, és tolkienke is...)..ám ezen nevet találtam a leg találóbbnak..mert ki ismer rájön hogy milyen filmeket szeretek::(Tarantino).....bocs mindenkinek az életrajzi részletért...csak gondoltam sorokba folytom bánatom..::)))).....végül egy teljesen nem ide vágó kérdés..minek megválaszolását e-mail címemre kérném: Van aki már végig vitte a játékot, a return of the king-et?..csak mert lenne pár kérdésem....címem: sleepy-@freemail.hu ......szóval, bocsánat a sok nem ide vágó dologért


Megkérek minden topikgazdát, hogy végezze a munkáját! Nem díszítőelem a neve a topikok címe mellett! Tudomásul kell venni, hogy a LEP után több a moderálnivaló, de már nagyon unom, hogy nekem kell átnéznem és gatyába rázni őket. :rmad2:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165307 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Ha már itt tartunk, nekem meg 3300 ... :mrgreen:

8O Öh, izé..... Ez szép.... Gratula! :) :aragorn1: :itscool: :sungl:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165304 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Gratu, Dín!


Ha már itt tartunk, nekem meg 3300


8O 8O 8O

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165301 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratu, Dín!
Ha már itt tartunk, nekem meg 3300 ... :mrgreen:

Telcontar Léli írta: :cheers: (félreértés ne essék, ez kávé :D ) :dance: :deal:

Hát, nem úgy néz ki... :roll: Jó, hogy nem már ... :lol:
A kávé, az ilyen: vagy ilyen: :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165247 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: Ja, igen.

Tegnap éjjel elfelejtettem beírni, úgyhogy picit outdated, de mindegy:

800!!! :!: :!:

:) :D :mrgreen: :wink: :agree: :bounce: :itscool: :dance: :pimp: :hello: :sungl: :tongue: :up:

Jövök föl, mint a talajvíz... :lol:

Üdv:


Gratula Dín, előadás-lelövők gyöngye! :D :cheers: (félreértés ne essék, ez kávé :D ) :dance: :deal:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165206 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Az emberi ostobasággal valahogy úgy vagyok mint Gandalf a hobbitokkal. Mindig újra és újra, újabb és újabb meglepetésekkel szolgál...


A :twisted: mit hány éve is tanulmányozol..??????

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.496 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére