BESZÉLGETŐS topic

Több
20 éve 8 hónapja #165173 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ja, igen.

Tegnap éjjel elfelejtettem beírni, úgyhogy picit outdated, de mindegy:

800!!! :!: :!:

:) :D :mrgreen: :wink: :agree: :bounce: :itscool: :dance: :pimp: :hello: :sungl: :tongue: :up:

Jövök föl, mint a talajvíz... :lol:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165133 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Ha jót akartok nevetni, ajánlanám az Index RotK-fórumát. Csak annyit hozzá, hogy nagy az isten állatkertje... :roll:
Klikk ide

Az még hagyján! De lyukas a kerítés, kevés a vadőr és a biztonsági rendszer nem működik... :shake:
Az emberi ostobasággal valahogy úgy vagyok mint Gandalf a hobbitokkal. Mindig újra és újra, újabb és újabb meglepetésekkel szolgál...

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165122 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Te-jó-ég :!: 8O
Sz.Balázs nagyon szimpatikus figura. A király visszatér egyértelmű lenyúlása A jedi visszatér-nek. :lol: Anyám.

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165074 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha jót akartok nevetni, ajánlanám az Index RotK-fórumát. Csak annyit hozzá, hogy nagy az isten állatkertje... :roll:
Klikk ide

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165070 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta:

Rabyn írta: ring: Naggyo türelm,es vagy?D

Ha véletlenül mégse lenne az, én is szívesen segítek :) ;)


Nos, általában nem vagyok az, de szívesen segítek, sztem
nem foglak megenni! Sőt akkár ketten is kikupálhatunk a
kottaolvasás művészetéből! :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165066 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi szépen! 8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165061 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Írja meg nekem valaki nagyon gyorsan légyszi, hogy ki volt Gollam magyar hangja!!!

Köszönöm!!!


Láng Balázs

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #165059 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Írja meg nekem valaki nagyon gyorsan légyszi, hogy ki volt Gollam magyar hangja!!!

Köszönöm!!!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164977 Írta: Nerdanel
Nerdanel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok! :)
Még nem volt alkalmam ehhez hasonló fórumokra látogatni,Artemisz "beszélt" rá,hogy nézzek el ide.Nagyon tetszenek Tolkien írásai,de úgy érzem nem vagyok olyan elkötelezett rajongó,mint Artemisz.A Gyűrűk ura trilógiában leginkább a nyelvezete fogott meg és a természetleírása.Hasonlóképpen érdekelnek a finn,lapp mondák (mesék):tündérekről manókról.Bravúros a magyar fordítasban:törpök,tündék...
Most már be is fejezem,lehet,hogy "szószátyárnak" tűnök. :roll: Sajna mennem kell :(

"Nem hivalgó, cifra páva
Nem modern az én szivem.
Egyszerűség lakik benne
Mosolyogva szeliden."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164949 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ne haragudjatok fenn a chatten nemtudom mi a baja a gépemnek
:( floodol mint gép
:(
nem én csinaltam

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164609 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Kincső írta: Egy nagy kérésem lenne!
SÜRGŐS!!!

Van itt valaki budapesti, aki tud színeset nyomtatni, ha elküldöm neki e-mailben az anyagot, és délután el tudok menni érte?

Légyszi segítsetek!!!

Aki tud, az hívjon/SMS-ezzen: 06/30 520 6447.

Köszi előre is!

Kincső


Köszi a segítséget, de hál' égnek közben megjavult a nyomtatónk. 8)

(Eia, ezt a két hozzászólást majd kitörölheted.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164593 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: ring: Naggyo türelm,es vagy?D

Ha véletlenül mégse lenne az, én is szívesen segítek :) ;)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164592 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ardie: Igen én is most vettem észre (najo a sajtóbemutótn is láttam már de nem tűnt fel)
és nagyon jót nevettem anya meg nem udta mértDDD

ring: Naggyo türelm,es vagy?D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164583 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy nagy kérésem lenne!
SÜRGŐS!!!

Van itt valaki budapesti, aki tud színeset nyomtatni, ha elküldöm neki e-mailben az anyagot, és délután el tudok menni érte?

Légyszi segítsetek!!!

Aki tud, az hívjon/SMS-ezzen: 06/30 520 6447.

Köszi előre is!

Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164578 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: üdv!
Kellenne nekem egy nagyon nagyon nagyon türlemes ember aki élőben meg tudna engem tanitani kotátt olvasni.

ha gondolod, én szívesen. :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164532 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arden: hát meg amikor moziban tekintettük meg a werkfilmet a premier elott - azt hiszem, elég sokan emlegettünk az MTTsek közül :D ;)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164526 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudom láttátok -e a mostani esti rtlklubos Így készült a ROTK műsort...Szemet szúrt számomra a rendező neve...Dan Arden :)
Gondolom az ő cége az Arden Entertainment amit meg is jelöltek a műsor végén...Amugy tök sok bővítettese jelenet volt benne szal elég jó volt!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164463 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szió mindenkinek!

Wetás LoTR figurák minden mennyiségben:

www.sideshowtoy.com/cgi-bin/cate ... y=lotrhome
www.sideshowtoy.com/cgi-bin/cate ... &item=9335
www.sideshowtoy.com/cgi-bin/cate ... type=store
www.sideshowtoy.com/cgi-bin/cate ... type=store
www.sideshowtoy.com/cgi-bin/cate ... type=store
www.sideshowtoy.com/cgi-bin/cate ... type=store
www.sideshowtoy.com/cgi-bin/cate ... type=store
www.sideshowtoy.com/cgi-bin/cate ... type=store
www.sideshowtoy.com/cgi-bin/cate ... type=store
www.sideshowtoy.com/cgi-bin/cate ... type=store

Van, amelyik nagyon jó, de pár szerintem irtó gázra sikerült 8)
Az összeset nem raktam ki, megtaláljátok ha szétnézegettek az oldalon

Kiváncsi lennék, mit szóltok hozzájuk!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164339 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Figyelm!!

keresek Holtak vezérén kívül még valakit aki mostanában regisztrált Alsóörről!!

az írjon!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164301 Írta: DaroNight
DaroNight válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: Ja és aki tud róla mondani vmit, vagy tudja, h Askew kicsoda, az írja már meg:)


Askew egy hosszú vörös(a végén szöke)hajú,nagyfülü,3/4-es nadrágos karakter,szakadt harisnyában,és papucsban(aminek a talpán egy maci vagy mi van).Remélem kielégitő választ adtam! :D

" A sirodat hiába ássák
A vérrel vegyitett sárba
Hisz gyilkosod se látta
A mosolyodnak apadását "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164299 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
üdv!
Kellenne nekem egy nagyon nagyon nagyon türlemes ember aki élőben meg tudna engem tanitani kotátt olvasni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164292 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na ez most nagyon off lesz, bocsi Eia...
Szal rengetegen kérdezték, hogy mit jelent az én chates nevem, vagyis Askew. Szal fogalmam sincs, hogy ki ő, csak találtam róla képet, és nagyonnagyon megteccett:)

Szal akkor ő bizony így néz ki:

elfwood.lysator.liu.se/fanq/l/u/ ... r.jpg.html

és még ezen is rajta van, tessék megkeresni:) :
elfwood.lysator.liu.se/zone/c/a/ ... 2.jpg.html


Ja és aki tud róla mondani vmit, vagy tudja, h Askew kicsoda, az írja már meg:)

Köcc, Galadh (vagy Askew? :D )

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164172 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
egy csöppet off lesz de azéárt beírom:

Hogyan is méri az idejét az ember?
A kisgyerek: Reggeltől estig
A kisikolás: Szünettől szünetig
A középiskolás: Dogától dogáig
Az egyetemista/fősulis: ZHtól vizsgáig vizsgától ZHig
A felnőtt: Szabadságtól szabadságig
Az idős ember: az unkokák látogatásától, az unokák újabb érkezéséig

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164123 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Először is a nevünkről ejtenénk pár szót.
Azért lett F.Sz.Sz. a nevünk mert, aki látta vagy hallotta hogy ,
A vezetőség fagyoskodott dec.06-án Győrben.
De ez még nem jelenti azt hogy a jövendőbeli vagy jelenlegi tagokra fagyhalál várna.
Ezért a nevünkhöz semmi közünk sincs.
Hogy mi a célunk?
Célunk különösebben nincs. Nem kívánunk megélni ebből.
Végsősoron az ösztönzött minket hogy ti talán sőt biztosan éltek közösségi életet és
Ezen belül vetélkedtek is.(, ha meg nem akkor mondjuk csak ezért jönnétek össze)gondolat
Versengéshez csoportok is kellenek. Ebből akad itt négy egészen véletlenül.
Tűz (Mau Rauser), Víz (Jacopo), Föld (Holtak Vezére), Levegő (Toma gazda).
Hogyha sűrűbben akartok vetélkedni akkor érdemes külön csoportba jelentkezni azon embereknek
akik sűrűbben összejárnak
A versengésről annyit hogy ez úgy zajlana le hogy minimum 4 ember összejön külön külön csoportokat képviselve és játszanak egyet és az eredményt elkülditek a vezetőség minden tagjának és akik részt vettek rajta
időpont, és lehetőleg hogy történt a pontozás persze normális és IGAZGÁSOS értékek között legyen.
Memóriakártyázás:
Pl. Van 4 testvér Peti, Tomi, Laci, és Jani. Mind a négyen az F.Sz.Sz. tagjai.
És kedvük támadt meóriakártyázni a végeredmény Peit 5 pár Tomi 4 pár Laci 3 pár Jani 2 pár
A négy testvér így határozott hogy Peti kap 5 pontot aki az 1. cs. tagja volt Tomi négyet ő a 2.cs. tagja
Laci 3 at ő a 3. Cs. tagja és Jani aki 2 pontot ért el ő a 4. cs. tagja.

Ha Foci kézi vagy valamien sportágot játszik a 4 csapat akkor jobb a hagyományos pontozást követni.

Azért kell leadni az eredményt mert ez a 4 csapat verseng egymással, és időszakonként az eredményt lezárjuk!
És lesz egy időszakos nyertes.

Talikon nagyobb versengés is lehet.

(A THK-s dolgokkal természetesen nem foglalkozunk az olyan dolgokat természetesen ők szervezik!)
Remélem csatlakoztok még elegen!!

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #164082 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ezek a cikkek az Indexen... durvák....ez yolesik nekik? h igy fikázzák a GYUt?

"Apropó, ha van hihetetlenül vicces, ám egyszersmind szánalmas mellékvágánya a filmnek, az a hobbitok internetes lebuzizása. Igaz, elképesztő mennyiségű ölelkezést és sírdogálást produkál a Frodó–Samu duó, de akik komoly homocirkuszt csinálnak egy mély, tolkieni félszerzetbarátságból, nézzenenek magukba alaposan alulról!"

ez már jobb! :) de igen, miért kell ebbol egybol hobbitbzuizást csinálni? más is szokott ölelkezni, azt is le kéne buzizni egybol???

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163948 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melyanna írta: Kedveseim,

van egy darab átadó jegyem péntekre (holnap, 9.), a Duna Plazába, a 21:15-ös angol nyelvű RotK-ra, 1090 pénzért!!!

Ha valakit érdekel, a (20) 9414-833-ra SMS-t küldjön!!!

Köszipuszi


Ez még mindig él, kérlek Benneteket, valaki vigye el, odaadom ajándékba!!! És ugye ez ma este lesz!
Naon bánom, de nem tudok elmenni, kicsit túlszerveztem az életemet ezen a héten... :crying: Hét nap alatt négyszer szerettem volna megnézni, na ez nem jött össze... :bawling: :bawling:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163940 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Wow, Aranymag, nemsokára címlapra kerülsz! :)
/tényleg jobb lett volna, ha Galadriel úgy támolyog be Celebon oldalán. :twisted: /

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163929 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aranymag írta: Képzeljétek emberek mi történt velem!
Reggel állok a büfében, épp alszom el (suli reggel nyóc óra..), erre odajön egy tök ismeretlen csaj, és megkérdezi: Szia, nem te voltál a az a lány aki Galadriel volt
a Tolkien napon?? Ránéztem, és láttam, hogy egy gyűrű figyeg a
nyakában, mosolyog, és halálra dícsért minket!! :lol:


Én a filmben is sokkal inkább néztelek volna téged, mint Cate Blanchette-t. :) Íme a válasz arra, ki is lenne jobb Galadriel nála...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163902 Írta: ildy
ildy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Ma hallottam, hogy az új részből vmi 3D-s kártyákat ad ki a Nestlé. A Crunch dobozokban lesznek benne. Én szívesen vennék belőlük, meg a régebben kiadott Lay's-es kártyákból is. Egyébként hol tudok Gyűrűk Ura kártyákhoz hozzájutni? Nem a decipheresekhez, hanem az itthon kiadottakhoz. Más Gyűrűk Urás cuccok is érdekelnek. Bocs, ha rossz helyre írtam, de nem találtam keres-kínál rovatot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 8 hónapja #163832 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma Egy Johnatan Brandises film lesz a csigakettőn (katicák cimmel)

Holnap a rtlklubbon a Terorr iskolája film lesz. Sean Astinnal a főszerepben!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.507 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére