BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 1 hónapja #135246 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta:

_Neo írta:

Galadh írta: NNa egy kis önhirdetés: lécci akinek kedve van, látogasson el a honlapomra!

galadh.uw.hu

Köcce!
Regisztrálhadtok is!


Aiya!
franky az oldalß)

//az "erdeje" szot nezzetek meg, gond van a j betuvel (nem kell ala potty- foleg nem 3, es el kene forgatni 180 fokban ore helyett anna)//

es elloptad a poenomat ß)



Opss... köszi, hogy szóltál...
milyen poénod??????


khm... Duplolas

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135231 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135230 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:hello: :hello:BOLDOG NÉVNAPOT A KRISZTINÁKNAK! :hello: :hello:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135229 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta:

Galadh írta: NNa egy kis önhirdetés: lécci akinek kedve van, látogasson el a honlapomra!

galadh.uw.hu

Köcce!
Regisztrálhadtok is!


Aiya!
franky az oldalß)

//az "erdeje" szot nezzetek meg, gond van a j betuvel (nem kell ala potty- foleg nem 3, es el kene forgatni 180 fokban ore helyett anna)//

es elloptad a poenomat ß)



Opss... köszi, hogy szóltál...
milyen poénod??????

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135226 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: NNa egy kis önhirdetés: lécci akinek kedve van, látogasson el a honlapomra!

galadh.uw.hu

Köcce!
Regisztrálhadtok is!


Aiya!
franky az oldalß)

//az "erdeje" szot nezzetek meg, gond van a j betuvel (nem kell ala potty- foleg nem 3, es el kene forgatni 180 fokban ore helyett anna)//

es elloptad a poenomat ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135221 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Aeglos írta:

Fiona írta: Ost-in Edain Népe!!!!!

Találtam magunknak egy igazán szép képet!!!!! Remélem bejön!!!! :D

www.imaginistix.com/details.cfm?Id=724

Márcsak a tehenész legények/lányok képét kell belegrafikázni a pasas feje helyére, és tuti nyerő lesz!! :D (vagy akit akarunk :wink: )

Fio


Fio: A képet meg tudnám szerkeszteni de sajnos védett :( (védik letöltés ellen.) Így elmenteni sem lehet

Üdv: Aeglos :eowyn2:


mielott megnezed a kepet, uritsd a Temporarry Internet Files konyvtaradat (mar ha Internet Explorert hasznalsz), nezd meg a kepet/oldalt, es frissitsd a Temporary Internet Files konyvtarat, masold ki a tartalmat, es valahol benne lesz a kep, szabadon szerkesztheto. minden megjelenitett tartalom lejon a T.I.F. konyvtarba, kiveve par streaming videot.

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135210 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
NNa egy kis önhirdetés: lécci akinek kedve van, látogasson el a honlapomra!

galadh.uw.hu

Köcce!
Regisztrálhadtok is!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135185 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Ost-in Edain Népe!!!!!

Találtam magunknak egy igazán szép képet!!!!! Remélem bejön!!!! :D

www.imaginistix.com/details.cfm?Id=724

Márcsak a tehenész legények/lányok képét kell belegrafikázni a pasas feje helyére, és tuti nyerő lesz!! :D (vagy akit akarunk :wink: )

Fio


Fio: A képet meg tudnám szerkeszteni de sajnos védett :( (védik letöltés ellen.) Így elmenteni sem lehet

Üdv: Aeglos :eowyn2:

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135180 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatlakozom az előttem szólókhoz:
Valin Estare, Krisztinák! :cheers: És Morwennek is, mert neki meg tegnap volt. :wink:

És egy cikk, amit nem tudok hova betenni: hogyan befolyásolja a Gy.U. a divatot?
katt ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135175 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NÉVNAPOT MINDEN KRISZTÁNAK!!!!!!!!!! :D 8) :cheers: :dance: :cooljump: :hello: :itscool: :dance:

Küldöm nekik azokat a helyes kis hapsikat az emotikomok közül... Tessék válogatni, meylik melyiké lesz.... :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135173 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Neo: TÁÁÁMOGATOM!!!!!! Imádom Sophie-t!!! :D

VALIN ESTARE A KRISZTINÁKNAK!!!!!

:D :lol: :agree: :hello: :dance: :cheers: :cheers: :evil3: :bounce: :smokin:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135154 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!

Valin estare, Laivini!
Boldog nevnapot, Krisztinak!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135136 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!

Javasolnam tiszteletbeli tagnak Sophie Marceau francia szinmuvesznot. Amellett, hogy hires es gyonyoru, igen sokat tesz Tolkien nepszerusiteseert, amint azt a mellekelt kep is mutatja:

hippy.csoma.elte.hu/neo/temp/sm2.jpg

Tessek tamogatni az 5letem! ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135133 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Léli írta:

Fiona írta: Ost-in Edain Népe!!!!!

Találtam magunknak egy igazán szép képet!!!!! Remélem bejön!!!! :D

www.imaginistix.com/details.cfm?Id=724

Márcsak a tehenész legények/lányok képét kell belegrafikázni a pasas feje helyére, és tuti nyerő lesz!! :D (vagy akit akarunk :wink: )

Fio


Javaslataim: Oisin Őfelsége, Brandír gazda (Ost-in-Edain főtehenésze), Lord Árnyelf, Áfi, Kriszana, Fin (mint népeik vezetői), Virág (mint a tábor főszervezője) és Ancalimon báci (büntetésül, mert még mindig nem írta meg a verset).
Aki össze tudja ezeket a képeket szerkeszteni, az plz gyorsan tegye meg, és az eredményt tegye mindenki számára elérhetővé és feltűnővé :!: :twisted:

Léli


Számitunk néhány válallkozó emberre, aki teljesitené, et az aprocska kis kívánságot!!!! :D De szerintem, még a csapaton belüli tehenész legények/lányokat is bele lehetne tenni... :twisted: :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135119 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Viván a Megawattban (ma, azaz 5-én kedden 22 órától) lesz a Cross Borns! :itscool: Úgyhogy videókat élesíteni! :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135081 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: Ost-in Edain Népe!!!!!

Találtam magunknak egy igazán szép képet!!!!! Remélem bejön!!!! :D

www.imaginistix.com/details.cfm?Id=724

Márcsak a tehenész legények/lányok képét kell belegrafikázni a pasas feje helyére, és tuti nyerő lesz!! :D (vagy akit akarunk :wink: )

Fio


Javaslataim: Oisin Őfelsége, Brandír gazda (Ost-in-Edain főtehenésze), Lord Árnyelf, Áfi, Kriszana, Fin (mint népeik vezetői), Virág (mint a tábor főszervezője) és Ancy báci (büntetésül, mert még mindig nem írta meg a verset).
Aki össze tudja ezeket a képeket szerkeszteni, az plz gyorsan tegye meg, és az eredményt tegye mindenki számára elérhetővé és feltűnővé :!: :twisted:

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135078 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fio: júúúj!!!!! BRUTÁL! 8O :D :mrgreen: Majd Brandír fejét odatesszük! ;)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135077 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ost-in Edain Népe!!!!!

Találtam magunknak egy igazán szép képet!!!!! Remélem bejön!!!! :D

www.imaginistix.com/details.cfm?Id=724

Márcsak a tehenész legények/lányok képét kell belegrafikázni a pasas feje helyére, és tuti nyerő lesz!! :D (vagy akit akarunk :wink: )

Fio

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134814 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare minden kedves érintettnek ;)

Árnyelf , tetszik a billentyűzeted!!! :D :D :D Köszi! :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134773 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia!!! Igen, emléxem rád! :D Jó, h újra itt vagy!
Háát, nem igazán hinném, h mindenki Nemo-rajgó lesz itt ( :mrgreen: ), de majd +látjuk. Én személy szerint eléggé kiváncsi vagyok a filmre! :wink:
Mindenkienek: Köszönöm! Nagyon aranyosak vagytok! Tökjólesik, ha gondolnak az emberre! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134771 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Rég jártam itt, Eya és Aug talán még emléxik rám.. :cry:
Meg persze Rogue, akinek az unszolására megrohamoztam ismét a fórumot:-) Sok szépet hallottam ám a táborról, sajna nem tudtam menni, de persze a "jövőre-már-igenis-biztosan-ha törik, ha szakad" ismét fennáll :D

A halacskás animációst ne fikázzuk, ki tudja, lehet, hogy ez is műfajteremtő lesz, mint a Mátrix :twisted: :lol:
a végén még átalakulhat a fórum, és minden ős-tolkienes Nemo-rajongó lesz:-)

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134752 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aug, csatlakoznek az elottem szolokhoz!

Boldog nevnapot!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134734 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:legolas3: :dance: :bounce: :cooljump: :bounce: :dance: Boldog Névnapot Augustíne! :dance: :bounce: :cooljump: :bounce: :dance: :legolas3:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134710 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Booooldog Névnapot, Aug, ANYÁM! :D

Már kezdek visszasüllyedni normális (haha ) emberi mivoltomba...és akkor, mikor már úgy érzem, hogy jól vagyok, rámtör, hogy Mennnnyire hiányoztok... :cry:

Hell

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134635 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jajj Lestat...

Na csak annyit, hogy boldog név- és szülinapot mindenkinek, én most ötödikéig eltűnök, de aztán újra jövök és könyörtelenül tovább rontom a színvonalat!

Pá,
Galadh

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134631 Írta: Lestat
Lestat válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szijasztok!
Na látom elcsórták az avatárom. :? na mind1. :roll:
Megkérhetnék valakit, hogy e-mailben vagy priviben küldját a gyu naplókat, mert elvesztetettem őket :oops: email: nik@vnet.hu
Örök hála és köszönet :wink:

"Tisztán, tömören visszhangzott a szűk szobában, úgy sírt könyörögve, ahogyan egyedül a hegedű képes. "

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134582 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arwenke, te piszok mázlista! :twisted: Nem elég, hogy hallhattad a Dreamlandet, még sapkát is szereztél... Kérek részletes beszámolót az Élménybeszámolók topicba! :roll:

És csatlakozom az előttem szólókhoz: Boldog Aug-napot! :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134581 Írta: Arnyelf
Arnyelf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:twisted:

BOLDOG AUGNAPOT AUG! :)

...az Ön kedvenc, ...

<---== ÁRNYELFJE ==--->

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134580 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amit most írok az főleg azoknak lesz jelentőségteljes akik ott volt tegnp a szigeten a Cross Borns koncerten...
fantasztikus volt a koncert mikor is a végén Feca a színpad hátuljáról (asszem) előhozott egy dedikált sapkát majd kihajította a közönség soraiba!na gondoltam ugrok egy nagyok érte...hát nem elkaptam??dehogynem!enyém a dedikált sapka!!!
örülök neki nagyon!nacsak ennyit akartam...
boldog névnapot minden Krisztinának (bn ujra Nodlee!) és másnak aki mostanában ünnepli!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #134571 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Augustine nap van?? Juj..... :D


BOLDOG NEVEDNAPJÁT AUG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :dance: :cheers: :bounce:

Küldök neked egy csomó: :legolas1: :legolas3: :legolas6: :legolas5: :legolas4: :glorfindel1: :haldir1: :celeborn1: egy csomó helyes kis tünde hapsit.. :D

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.391 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére