BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 1 hónapja #136650 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrodel Melian írta: Én nem láttam :cry: (nem vagyok pesti, így elég nehéz is lett volna). Mi van rajta? Egy kép? Melyik kép?


Aiya Névrokon :wink: ,

a TTT DVD-megjelenés/ Aragorn, és ráadásul nagyon jó fotó! 8)

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136647 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én nem láttam :cry: (nem vagyok pesti, így elég nehéz is lett volna). Mi van rajta? Egy kép? Melyik kép?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136640 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már' aure!

...az amerikai eseményekre én itten most nem vesztegetnék több szót, úgyis mindenki tudja a hírekből...


DE LÁTTÁTOK A HETI PESTI EST CÍMLAPJÁT?!?!?!?!

ő A KHIRÁLY!!!
:dance: :hello: :aragorn1: :hello: :dance:


(...ezennel szép napot mindenkinek...!!! :D )

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136636 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Villámcsapás egy erőműbe... Szóval egyetlen villám térdre tudja kényszeríteni a nagy Amerikát... :roll: A Természet megint megmutatta, hogy ki is az úr... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136624 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hirtelen áramkiadás bénította meg helyi idő szerint csütörtök délutántól több amerikai és kanadai nagyváros életét. Egyelőre nem világos, terrorcselekmény történt-e.

A városok között van New York, Detroit, Cleveland, Connecticut, New Jersey, Kanadában pedig Ottawa és Toronto. Több helyütt pánik alakult ki, emberek ezrei áramlottak az utcákra New York központjában, Manhattanben. New York élete szinte teljesen megbénult, nem közlekedik a metró, a föld alatt rekedt szerelvényekből megkezdődött az emberek evakuálása. Zűrzavar van a repülőtereken, és több kórház szintén áram nélkül maradt.

A hatóságok egyelőre teljesen tanácstalanok, a belbiztonsági minisztérium haladéktalan vizsgálatot indított, nem zárva ki a terrorcselekmény lehetőségét sem. A Kaliforniában tartózkodó George Bush elnököt haladéktalanul tájékoztatták a kialakult válsághelyzetről.



(MTI)

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136622 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akinek van Cnn je az kapcsolja be mert elképesztő New yorkot evakuálják!!!!!!!!!!! :embarassed: áramszünet vagy mi

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136590 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: gondoltam tegnap a csillagnézősökre...eddig tiszta volt az ég, este meg klasszul beborult, de azért néha a Marsot lehett látni. a csillagászokat is el tudtam képzelni mennyire örülhettek a borult égnek.. amúgy hogy bírjátok ezt az iszonyú meleget?

A meleget egész jól :wink: - nem úgy, mint a felhős eget éjjel. :cry:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136563 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
gondoltam tegnap a csillagnézősökre...eddig tiszta volt az ég, este meg klasszul beborult, de azért néha a Marsot lehett látni. a csillagászokat is el tudtam képzelni mennyire örülhettek a borult égnek.. amúgy hogy bírjátok ezt az iszonyú meleget?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136557 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrodel Melian írta: Azt vettem észre, hogy a Fórum a nap nagy részében (amikor én látom) elég üres, viszont amikor reggel megint megnézem sok új hozzászólás van. Mikor vagytok fenn sokan? :?:

Azt vettem észre, hogyha nem szólok hozzá, hanem csak olvasgatok, akkor egy idő után kirúg. Átlag 3-6 embert szoktam egyszerre bejelenkezettként látni. Ez a nap egészére elosztva azért elég sok hozzászólást indukál. :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136508 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, én chatre nem járok, de mostanában úgy vettem észre, hogy (kb. a tábor óta) egy csomó vendég van. 8O Általában 7-8, és van, hogy többen vannak a vendégek, mint a regisztráltak... Ez nekem nagyon furcsa, eddig ilyen nem volt...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136503 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én mindig délelőtt vagy délután vagyok, este zárva van a suli, úgyhogy sose látom az estieket a cseten...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136498 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
amugy hébe hoba szoktak lenni emberek ás mondjuk reggel héttől este 8ig elég sokan vannak fent (mikot bejövök ált 2-3ember mindig van itt)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136494 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrodel Melian írta: Azt vettem észre, hogy a Fórum a nap nagy részében (amikor én látom) elég üres, viszont amikor reggel megint megnézem sok új hozzászólás van. Mikor vagytok fenn sokan? :?:


Mem tudom honnan kerülnek ide. Pedig én még késő este is néztem, s akkor szinte még nem volt semmi. :hein:

Aldarion :boromir2:

Más lett a világ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136456 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Éjjel-) Én legalábbis éjszaka elég sok embert látok chaten is.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136439 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt vettem észre, hogy a Fórum a nap nagy részében (amikor én látom) elég üres, viszont amikor reggel megint megnézem sok új hozzászólás van. Mikor vagytok fenn sokan? :?:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136389 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát én csak egy részt láttam. az utolsó előttit_) Mindenesetre megprobálom jövöhéten is megnézni. (éjjel fél 12kor kezdődik) Mostmárt legalább tudom ki kicsoda-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136381 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, te láttad a filmet, nem én... :roll: (Mondjuk igaz, hogy 4 részes...) Így elég kaotikusnak tűnik a történet. Arról szól, ha jól értem, hogy van egy hatalmas (és omladozó) kastély, és ebben él és uralkodik a Groan dinasztia. De van egy szolgafiú (kukta?), aki ki akar törni a szolgasorsból (ő Steerpike, a főgonosz). Azon a napon, amikor megszületik Titus, a trónörökös, sikerül megszöknie a konyhából, miközben Flay (aki valamiféle tanácsadó lehet a gróf mellett, nem tudom) és Swelter (aki a konyha főnöke) éppen vitatkoznak, és hamarosan egyre feljebb emelkedik, méghozzá úgy, hogy a grófi család tagjait manipulálja, kihasználja őket. Végül sikerül rávennie Titus nagynénjeit, hogy egy családi összejövetel alatt gyújtsák fel a könyvtárat (ami a gróf számára nagyon fontos). Steerpike hős lesz azzal, hogy kimenti a családot az égő könyvtárból, így még jobban megnő a befolyása, a gróf pedig beleőrül a könyvtár elvesztésébe. Swelter megpróbálja megölni Flayt, de végül ő hal meg, és közben a gróf is meghal (halálra csipkedik a baglyai). Steerpike gúnyolódásának hatására Flay megsérti a gróf özvegyét, így száműzik a kastélyból. Steerpike a ceremóniamester tanítványa lesz, és egyre nagyobb lesz a hatalma, de közben Titus is nő... Egy nap talál egy titkos átjárót, elhagyja a kastélyt, és találkozik Flay-jel, aki persze végig rajta tartotta a szemét. Titus persze utána büntetést kap a szökésért, de ettől csak még jobban utálja Steerpike-ot és a ceremóniákat, a régi rendet. Steerpike meg akarja ölni a ceremóniamestert is, de elhibázza, és beteg lesz, de még a betegágyból is folytatja a manipulációt. Viszont egyre többen gyanakodnak rá. Flay visszatér a kastélyba, hogy összecsapjon Steerpike-kal. Titus persze segít neki ebben. Leleplezik Steerpike-ot, hogy halálra éheztette Titus nagynénjeit, de Steerpike megöli Flay-t, és elmenekül. Végül Titus megöli Steerpike-ot. Röviden ennyi. (És persze egy csomó mellékszálat még így is kihagytam... :roll: ) Hmm, egész érdekes film lehet...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136372 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
és ez magyarul nem jelent meg igaz? Kár hogy nem tudok angolul..
És Lee bácsi mit játszik benne? Mert mondjuk leginkább ez érdeklne-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136335 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megvan. Lee bácsi mint Flay, Zoë Wanamaker, és a film (azaz inkább minisorozat) címe: Gormenghast! :wink: (Mondjuk ez már tegnap is elég gyanús volt...)
us.imdb.com/Title?0197154

www.bbc.co.uk/drama/gormenghast/ ... flay.shtml

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136333 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fuu hát lehet hogy nem jol irom a nevét de Zoa Wanmeker is játszott benne a többieknek em tudom a nevét-( :cry:
És mivel a film felétől néztem ezért nem is tudom miről szolt de hogy mindenki kettyós volt benne az biztos.. Lee bácsi MR. Flyt játszotta.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136299 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rabyn, tudnál mondani abból a filmből valami másik szereplőt? Christopher Lee ugyanis arról híres, hogy bekerült a Rekordok Könyvébe, mint az a színész, aki a legtöbb filmben játszott... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136296 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csokolom!

Emberek ujra a segítségetek kellenne.. Lapozgatom így éjfél tájban a tv-t, (ki akartam kapcsolni de hátha elérek még egy hiradot)
És a BBC PRIME on kin akad meg a szemem egy Gandalf kinézetű Christopher Lee-n. (ugy nézzett mint az én képzeletbeli Gandalfom) Naná, hogy végignéztem a filmet bár alig értettem belőle valamit. DE nem ebben kéne segíteni hanem, hogy mi lehetett a film címe. Most lett vége így fél1 körül. A port.hu nem adott felvilágsítást és a BBC oldalán se találtam meg a film cimet. valami G betűs film (talán gondessz vagy valami hasonlo) mert a végén ott volt, hogy pontosan mi de nem tudtammegjegyezni. szóval ha valaki meg tudja nekem mondani mi volt ez a film. (elég parádés szereposztása volt..) azt nagyon megköszönném.
Pussz

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136241 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Filmzene topicban már írtam, de ide is beteszem a biztonság kedvéért:

Blind Guardian: The Bard's Song videoklip (koncertfelvétel) :dance: :
users.skynet.be/bk284505/Bard.mov
25 MB, Quick Time kell hozzá. Siessetek a letöltéssel, mert ez a link nem fog sokáig élni. (Napok óta győzködtünk egy srácot a BG fórumon, hogy töltse fel, és végre megtette... :D )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136222 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ankalimon írta: Túl erős a telehold. Csak hajnalban van remény érdemleges dolgot látni...

Igen sajnos, ezt én is tapasztaltam. :(

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136219 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Túl erős a telehold. Csak hajnalban van remény érdemleges dolgot látni...


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136202 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nézte valaki tegnap a Perseida-meteorrajt? És ma megy ki valaki?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136181 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
JEJEJEEEEEH!!!!!!! Megcsináltam, és eltűntem az univerzoomban :wink:
Naggyon jóóó játééék!!!!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136121 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Galadh: A gombok mellett vannak kis ikonok is, hogy melyik mire való. :wink: A mutatót pedig 50-re kell állítani.

Aug: És Macromedia Flash Player-ed is van?

Lyana: A TAB billentyű segítségével megnézheted, hogy mikre lehet ráklikkelni. :wink: A csigára felesleges...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136113 Írta: Lyana
Lyana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Segítene valaki? Ott a harmadik szinten elakadtam. Amikor a fán kinőnek a virágok, meg valami csiga mászik ott alul. Ott mit kell csinálni?

"A tűzből parázs lesz - majd az is kialszik,
De, ha lehunyod a szemed, a fényét újra látni fogod..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136095 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MIÉRT NEM JÖN BE A JÁTÉK???? Pedig van Quicktimeunk is... vagy ez nem függ össze...? :( :cry: :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.411 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére