BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 4 hete #137604 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Léli!

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137600 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot Léli!!!!!!

A kis hyles hapsik, csak neked: :) :aragorn1: :fight: :aragorn3:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137590 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot, Anyám!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137589 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli, Eru éltessen sokáig! :bounce:
[size=9:213tj04f]Most már felelősségre lehet vonni orv-fényképezésért :twisted: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137588 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot!!! :D :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137586 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
LÉLI NAGYKORÚ LETT :!: BOLDOG SZÜLINAPOT :!: :cheers: :dance: :hello:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137462 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ezt a cikket a Művészetek Völgye fesztiválról szerintem érdemes elolvasni.

hvg.hu/szemle/cikk.asp?oID=4278B ... 654AC95595

Én többször jártam már a kapolcsi fesztiválon, de az itt leírtak még engem is megdöbbentettek... Nagyon régen olvastam ilyen minden szempontból és hosszú távon is pozitív tartalmú hírt a médiában.


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137452 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:wink: Hello! Nem ez a téma, de valaki mopndja már meg az ujság mikor jelenik meg! És esetleg kinél kell érdeklődni... :oops:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137442 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez a játék rémségesen nehéz, főleg az ilyen ügyetleneknek, mint én.

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137423 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog aug. 20-át mindenkinek!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137401 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrodel Melian írta:

Galadh írta: A megzében mit kell csinni a nazgúlokkal? Ne az úton menj, és próbálj meg ésyrevétlen maradni.

De hova kell mennem? A hídhoz és tovább? (Bocs, hogy ilyen tudatlan vagyok! :oops: )

Én is sokat szenvedtem vele... Igen, a hídhoz. Ahídon áll majd egy nazgúl. Őt úgy kell eltenni az útból, hogy köveket dobálsz, (lehetőleg ne a folyó irányába :wink: ) aztán uccu neki, szaladj át a hídon...
Az azután következő résznél is lesz egy... akkor menj a patakmederben, és megintcsak dobálj köveket!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137373 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nimrodel: a kérdés engem is érdekel! :wink: :oops:

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137371 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM AKI OLVASSA ADJA TOVÁBB!!!

mivel csak egy szerencsétlen darab dedalont sikerült beszerezni kérnék valakit, hogy hozzon legalább még1et... biztos ami biztos..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137342 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: A megzében mit kell csinni a nazgúlokkal? Ne az úton menj, és próbálj meg ésyrevétlen maradni.

De hova kell mennem? A hídhoz és tovább? (Bocs, hogy ilyen tudatlan vagyok! :oops: )

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137331 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrodel Melian írta: Tudom, hogy a Fellowship of the Ring PC-s játék már lejárt téma lehet, :oops: de nekem eddig nem indult el a gépemen, és így csak most tudom játszani. Nem tudnátok segíteni? :roll: Ugyanis nem tudom, hogy mit kell csinálni a Nazgúllal. (Meg sokan azt mondják, hogy az Öreg-erdőben akadnak meg, amikor a fák elfogják őket. Ott mi a teendő?)


Segít a profi :D

Öregerdő: Amikor Fűzfaapó lesom az öklével, te gyapjál rá mindíg az a kézre, és egy idő után megjelenik Bombadil :) )

A megzében mit kell csinni a nazgúlokkal? Ne az úton menj, és próbálj meg ésyrevétlen maradni.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137330 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom, hogy a Fellowship of the Ring PC-s játék már lejárt téma lehet, :oops: de nekem eddig nem indult el a gépemen, és így csak most tudom játszani. Nem tudnátok segíteni? :roll: Ugyanis nem tudom, hogy mit kell csinálni a Nazgúllal. (Meg sokan azt mondják, hogy az Öreg-erdőben akadnak meg, amikor a fák elfogják őket. Ott mi a teendő?)

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137307 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Van csak nincs még scannelve.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137304 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor Aragorn meg Gerontofil-)))


_Ne Ha telco szigeten nem mondta kb 12millioszor, hogy TÉNYLEG LEVÁGATJA A HAJÁT akkor egyszer sem... (mivel naponta meg akartuk győzni, hog NE tegye) Én hál'égnek még nem láttam kopaszon-) Biztos naon csini-) (kép valaki kép?-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja - 21 éve 1 hónapja #137275 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: Arwen viszont pedofil! ß) Gondoljatok csak bele...

Aragorn meg az igen idős nőkhöz vonzódik, esetleg még némi anya komplexusa is van?
Maradjunk inkább abban, hogy a tünde lét bizonyos értelemben örökifjúvá tesz.

_Neo írta: Nem fogjatok elhinni, de Telcontar kopasz!!!!

Csillaghullás nézős tali után már kénytelen voltam elhinni. Morganával szemben azért én reménykedem benne, hogy kinő újra, legalább részlegesen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137265 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: Mellesleg, hajnalban pihent agyammal kitalaltam am valamit! Ezek a tundek mind perverzek... Legolast ugye tudjuk, Arwen viszont pedofil! ß) Gondoljatok csak bele...

húúúú... ez fájt! :) de azért gondolom te sem bánnád ha egy tündelány miattad lenne pedofil...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137251 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta:

_Neo írta: Vettem is 6 litert... Vagy haromszazezret?

Teccikerteni ß)


Nem... de biztos én vok a hülye. 8) :D


nem en mondtam... ß)

Mellesleg, hajnalban pihent agyammal kitalaltam am valamit! Ezek a tundek mind perverzek... Legolast ugye tudjuk, Arwen viszont pedofil! ß) Gondoljatok csak bele...

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137250 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta:

_Neo írta: Aiya!

Nem fogjatok elhinni, de Telcontar kopasz!!!!

[size=9:1sy0b6gl]de Morgana szerint jol all neki ß)[/size]


_Neo, egy kicsit le vagy maradva...
Mi már tudtuk egy ideje... :wink:


Kosse belem! ß) En tegnap tudtam meg, es szerintem igenis van hirerteke a dolognak

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137247 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: Vettem is 6 litert... Vagy haromszazezret?

Teccikerteni ß)


Nem... de biztos én vok a hülye. 8) :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137246 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: Aiya!

Nem fogjatok elhinni, de Telcontar kopasz!!!!

[size=9:i5ivfqvo]de Morgana szerint jol all neki ß)[/size]


_Neo, egy kicsit le vagy maradva...
Mi már tudtuk egy ideje... :wink:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137241 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem, nem, ezt a kepet nem tudom magam ele idezni... Pedig mar vagy 10 perce probalom...

Tesco gazdasagos:
:arrow: Vmi nagy szakertoje a temanak megvalaszolhatna, h mi az az ipari szalonna? 8O :? (a Tg majkremben van)
:arrow: Apropo, neakardtudni! Szereztem egy remek kis fuzetet az E-szamok rejtejerol! A mu vegen nehany termekrol pontos felvilagositas van, pl. Csemege vastagkolbasz TESCO, Lecsokolbasz TESCO, parizsi TESCO, Tartos virsli TESCO, TESCO Almaital...
Gondolom, nem vagytok idezetekre...

Rabyn, gyogyulj meg!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137233 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!

Nem fogjatok elhinni, de Telcontar kopasz!!!!

[size=9:crqgrhwh]de Morgana szerint jol all neki ß)[/size]

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137221 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Arden ott voltál táborban-)) Még mindig azzal járkálok orvoshoz. De azért leirom neked-)

Hőhullámok, gyomorfájás, aluszékonyság, hányinger, szédülés, ha ezek elöjönnek akkor érdekes látás. (olyan fura körvonala van a dolgoknak) és náha ugy érzem hogy összevissza ver a szivem. (pedig nem nézegetek közben olyanokrol képek akikmiatt doboghatna összevissza)

Na ezt magyarázza meg valaki)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137218 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!

Nagy oromhirt kell kozolnom veletek!
ISMET KAPHATO A TESCO GAZDASAGOS MIRUVOR!!!

Vettem is 6 litert... Vagy haromszazezret?

Teccikerteni ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137179 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Emberek mindenki megnyugtatására: A hasam ultrahangja semmit se hozott ami rossz lenne.. Szal ott nincsenek gondok.. Felmerül a kérdés, hogy AKKOR MI BAJOM VAN??? De legal. a gyomromnak nincsen esmmi baja)

ennek örülök... :D
leírnád a tüneteid és akkor megkérdezem a szüleimet mert mind2en orvosok...

Örökké nem eshet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #137178 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jé, mit találtam! :o
www.kryty.cz/Nokia%203310-Pan%20prstenu.htm
Kár, hogy ilyet élőben még nem láttam, és ha láttam volna, akkor se mennék vele semmire - az én mobilomra ez aligha menne rá. :( [/b]

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.456 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére