BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 3 hete #138301 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ma, azaz 27-én 19:25-től a Pro7-en a Galileo c. műsorban szó lesz arról, hogy hogyan készül egy tünde íj... :wink: Talán érdemes megnézni, a Galileo a színvonalasabb ismeretterjesztő műsorok közé tartozik.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138226 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ajánlom a :

webmozi.lap.hu/

itt van sok link , és segitség is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138216 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
KEtőtt és könnyebbet-)) apa szerezte.

Nekem sajno pont a ma éjjel nem jo.. (DVD-t nézni)
De mi lenne ha a táboros talira (ha jösz) elhoznád? :lol: és akkor az extrákat megtudnánk talán nézn (engemet ugy is csak az érdekel)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138195 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Ryana nekem va n ilye progi de nem tudom használni!


És meg tudnád írni h mi a neve vagy honnan lehet beszerezni?

Köszi

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138191 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya Galadh, Rabyn,

ha ma este fél 9 nem késő Nektek (korábban nem vagyok otthon sajna :evil: ), akkor várlak Benneteket szeretettel... :wink:

Meg mindenki mást is! Előtte privit kérek please!

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138183 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ryana nekem va n ilye progi de nem tudom használni!

Én meg üzöm a videtékát hátha bent lesz egyszer!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138176 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Melian, ugye hogy mi közel lakunk egymáshoz?... :D :P 8)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138175 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimrodel Melian írta: Annyira nagyon jó neked! Úgy irigyellek érte!


Aiya Névrokon :wink: ,

mondanám, hogy nézzük együtt, de látom, győri vagy... :(

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138171 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Annyira nagyon jó neked! Úgy irigyellek érte!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138170 Írta: Melian
Melian válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!

Éljen! Éljen! Éljen!!!!!

Most hozta a futár és itt van a kezemben!!!

A Két Torony - DVD!!!

Óóóóriási!!!


Ma éjjel nem alszom...

:dance: :bounce: :hello: :aragorn1: :legolas1: :frodo1: :dance: :bounce: :hello:

Melian
*tiuda meina tiutjandei*

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138089 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kis segítség kellene! Ki az, akinek van olyan programja, amivel videófájlt lehet forgatni? Ha vkinek van, az lécci privit vagy mailt vagy bármit írjon!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138041 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Draku, Ithil! :D 8) :P

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138037 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sikerült a KRESZ-vizsgám!!!! [size=9:pvhvp7qd](és csak két hibám lett)[/size] :dance: :dance: :cheers: :dance: :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #138029 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fiona írta: KERGEMARHAKÓR!!!!!!!
www.vicclap.hu

Üssétek be a keresésnél, hogyKergemarha és állitsátok be azt, hogy programok között a másik téglalapban. És kihozza.. :) Jo mulatást



Azóta ezt hallgatom))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137985 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta: Soha ne Homlesz-kutyázz aszfalton, mer marha szar (annak ellenére igen jót szórakoztunk! :biggrin2: )


Fáj a térdem... ki tudja, miért? :roll:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137984 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hi!

Hobbit mindenkit üdvözöl és azt üzeni, hogy szeptembertől megint lesz.

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137971 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
KERGEMARHAKÓR!!!!!!!
www.vicclap.hu

Üssétek be a keresésnél, hogyKergemarha és állitsátok be azt, hogy programok között a másik téglalapban. És kihozza.. :) Jo mulatást

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137767 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyteljesítményű porszívóval. :wink:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137764 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
csok mindenkinek!!!!
Bodog sznapot mindenkinek!
vanvalakinek valami hatásos modszere arra, hogy hogyan lehet egy buli maradványait villámgyorsan eltüntetni?? (öcsémék csakkupit csináltak rendet azt nem)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137749 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Wow, ide beírja, hogy virrasztók, engem meg megszólnak, hogy reggel netezek... ezért most éjjel jöttem fel.. beeee. :D
Egy jótanács így éjjel felé... csak olyan erkélyen aludj, ami kívülről zárható és ezenkívül még kívül (is) rendelkezik sötétítőfüggönyökkel... ja és mégegy: Soha ne Homlesz-kutyázz aszfalton, mer marha szar (annak ellenére igen jót szórakoztunk! :biggrin2: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137736 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:dance: Én most érkeztem haza ataliról, és mondhatom hogy nagyon jól szórakoztam! :wink: :P Talán még mindig buliznak... :?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137661 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Estel, nem húztatok el véletlenül olyan fél11 körül a Városháza mellett???

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137660 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jajj, de jó nektek, hogy ott lehettek! Engem nem engedtek el, pedig ráadásul győri vagyok. :cry:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hete #137641 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jó reggelt, innen a Győr-Plázából minden otthonmaradónak! ;) Mi vagyunk a Virrasztók: Aug, Estel, Fim és Ryana. Épp azt várjuk, hogy nyisson mán a "BÓT"... :D
Puszi, Pá, MÚÚÚ!!

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137639 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oisin: Pár nappal a tábor előtt volt téma ebben a topicban, hogy ki milyen zenét hallgat, és a Rhapsody-t elég sokan felsorolták... :wink:

Én is kíváncsi lettem rá (miután a táborban is áradoztak róla), úgyhogy a tábor után belehallgattam abba a két Rhapsody-albumba, ami a tesómnak van meg mp3-ban. De be kell vallanom, engem valahogy nem fogott meg annyira... :oops: Nekem nagyon egyformának tűnnek a számaik, és a szövegek is eléggé egykaptafára készültek... :? [size=9:3udg4nxh]Bár lehet, hogy nem kéne minden együttest a Blind Guardianhoz mérnem, mert azt a szintet nem sokan ütik meg...[/size]

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137638 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek,

Van valakinek Rhapsody CDje? Hallgattam a 7végén és nagyon +tetszett.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137631 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom senni közöm hozzÁ :oops: de BOLDOG SZÜLINAPOT! :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137623 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG SZÜLINAPOT, LÉLI!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137614 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hete #137609 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare, Léli! :hello: :cheers:

És most nézem, hogy 20-án volt John Noble (Denethor) és Alan Lee születésnapja, 21-én pedig John Howe-é...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.458 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére