BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 1 hónapja #136061 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ottt vagyok, ahol fel kell kapcsolni a villanyt, és lehet nyomogatni a gombokat, és akkor füstölnek azok az izék, meg megy a piros mutató, de semmi egyéb. Sil, miccsináljak?????????

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136037 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
már sil segit nekem. az a baj, hogy ez baromi byonolult dolog(

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136032 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem Rabyn, irj egy mailt Svinnek!

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136028 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HELP MY!!!
Valaki mesélje el nekem nagggyon részletesen hogy hogyan kell ilyen forumot csináltni mint ez! Mert ilyet (csak más szinekkel) szeretnék a lapomra.. de nemtok angolul. már letöltöttem mert arra rájöttem hogyle kell de ezekután?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #136001 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula Rabyn! :D

Neked is Ring. :D

És Svinnek is. Megizzadt egy kicsit. :evil3:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135996 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
En is vegig csinaltam, marha joo! :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135992 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gondolkozz egy kicsit Rabyn... ha a hangyásznak tele a szája a hangyával (amit nem neked kell elkapnod! Csak intézd el, hogy eljussanak a hangyászhoz)... :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135991 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
WOOOOOW SIKERÜLT VÉGIGVINNI4!! TISZTA KIRÁLY-))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135989 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jovanna-)) hülye mano-))
Ja már a gombás résnzél vagyok de nem tudom elkapni a hangyákat. És mindig felszippant majd kiköp az kedves izé. Itt mit csináljak? Mert itt nem lehet átmenni mindig meg eszik akkor is ha van éppen a szájábal bogár

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135988 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hajrá gyerekek, ne adjátok fel! :mrgreen: :dance: :hello: :up:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135987 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Supersonica, kapcsold fel a villanyt... :wink:

Rabyn, esetleg ha kinyitnád neki az ajtót a kicsi izén... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135986 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Héé annál a résznél ahol a bigyo belemegy abba a hogyhivjákba és a figura kimászik a balrangbol mit kell csinálni? már feljött az a kicsi izé is odalentről. De nem megy bele ez a süket mano-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135982 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Supersonica: A kód rá van írva az ajtóra... :wink:


:oops: Uhmmm, tényleg :oops:
Tovább is jutottam, de onnan csak a feketeség, hosszú perceken keresztül :o

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135976 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
De én nem találom magam sehol(
Pedig a fazon már elejette a pipát és már kulcsként is használtam lenyomtam a piros gombot de hol a manocska? :cry:

Közbe megvan-)) siielt-) (de inenn hova sielek tovább?-))) /ki a képernyöröl) Na és onann hogyan tovább?-) ülük a háziko tetején és integetek-)) közbe bégetnek azok az izék és az egyik folyton belepottyan egy katlanba)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135971 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tényleg tök cuki az a játék. Én hamar megmentettem a kis aszteroidámat. :D

Rabyn, az elején nekem is nehézségeim adódtak. Először a pipás fazont kell rávenni, hogy ejtse el a pipát, aztán azt kulcsként használni a postaládaszerűségben. Utána megnyomod a gombot és rögtön meglátod magadat (mármint a manócskát). Aztán... találd ki. :wink:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135969 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Idesüssetek, milyen ari kis játék :lol: :
www.freshsensation.com/samorost.swf
Főleg a mókust imádom. :wink: Ja, és a hangszórót kapcsoljátok be hozzá!
Nem nehéz rájönni, hogy mit kell csinálni, és szvsz egész ötletes. Kár, hogy ilyen rövid... [size=9:33yb4dot]A Blind Guardian fórumon kevesebb mint 10 perc alatt kivégeztük.[/size] :wink:


Te ezzel mit kell csinálni? :oops:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135967 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FIGYELEM VALAKI NEM TALÁLTA MEG A TOLLTARTOMAT?? EGY NÉGYFÉLE ANYAGBOL ÖSSZEVART ÖSSZEFIRKÁLT ZIPZÁROS TOLLTARTO!!! HA VALAKI MEGTALÁLT NAGYON SZÉPEN KÉREM IRJON NEKEM EGY PRIVIT!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135958 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem tudjátok véletlenül, hogy honnan lehetne Gyűrűk Urás polifonikus csengőhangot és színes háttérképet letölteni a telefonomra (S-E T310)?
Kösz!

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135942 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Supersonica: A kód rá van írva az ajtóra... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135933 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Játék:
Én már a hangyászoson túl vagyok, de a kulcsoknál akadtam el, hogy bejussak a házba ;)
Mi a kód?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135916 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hazaérteeeeeeem! 8) :twisted:
(Most egy egész napom fog rámenni, hogy annak, amkiet eddig összeírtatok, csak a felét is elolvassam...)

Galadh, Mau: nagyon szép az oldal. :itscool:

És utólag valin no/e stare mindenkinek, akinek volt! :hello:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135914 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Galadh írta: Siiil, mi a fenét kell csinálni azon a pályán, ahol a gombák táncikálnak, és egy hangyászsül ül a hídon?????


Galadh: fel kell jutni a lépcsőn az ajtóhoz. Csak oldd meg, hogy a hangyász ne téged szipkázzon fel :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135910 Írta: Mau Rauser
Mau Rauser válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostarë Rayan!!!!!
(Kicsit megkésve bár :lol: )

:dance: :hello:

(200!)
Egyébként jelentem, hogy elindult Galadh fóruma, és most már olyan nagy hibák sincsenek benne :)

Üdv:
-- Mau

Ez a művészet csodája, hogy az ember néha nagyobbat szarik, mint amekkora a seggén kifér.
(Weöres Sándor)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135889 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Siiil, mi a fenét kell csinálni azon a pályán, ahol a gombák táncikálnak, és egy hangyászsül ül a hídon?????

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135886 Írta: Vewy
Vewy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sil, nagyon tetszik ez a játék!
Nagyon szép a design-ja, és az egész olyan szürreális! :quasi:
Nekem legjobban a kecskék hangja tetszett, annyira, hogy egy csomót klikkelgettem rájuk, mielőtt megoldottam a pályát. :clown:

Köszi! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135882 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sil, amikor a negyedik a pályán az a... khmm... valami bemegy a fej szerű dolog szájába 8O :roll: :wink: 8) :lol: :oops: :twisted: ehhehe... a piszkos fantáziám... :roll:

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135880 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Augustíne írta: Hát, nemtom. én várok, de csak az az elszakadt szélű Quicktime-jel jön be a lap közepén... ;) :?

Akkor töltsd le a QuickTime-ot... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135877 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
á KÖSSZENTYŰ!!!kATTINTGATTAM ARRAFELÉ, DE NEM HASZNÁLT, AZTÁ FELNAGYÍTOTTAM, ÉS ÚGY MÁR LÁTTAM. hÁT AZ A BAJ, EGY KICSIT VAK VAGYOK :oops:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135876 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta:

Augustíne írta: Nekem be sem jön!!! :( ((

Várj, amíg betölti... Úgy se jön be?


Hát, nemtom. én várok, de csak az az elszakadt szélű Quicktime-jel jön be a lap közepén... ;) :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 1 hónapja #135874 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Augustíne írta: Nekem be sem jön!!! :( ((

Várj, amíg betölti... Úgy se jön be?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.379 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére