BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 8 hónapja #98407 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek nagyon boldog születésnapot!

Lijnek is, és minden fórumosnak, akit illet, hosszú, boldog életet, erőben egészségben, minden égi-földi jóban! :P :cheers:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98394 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A mostani témához kicsit off, de idevaló..
Boldog szülinapot Lij! :hello: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98323 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nocsak, Telcontar...már 80? :lol: Én azt hittem, kb.2.."Namarie megint vackorba harapott és most kötözködik"

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98315 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta: Demon: apám nagyon köszöni... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: (Anyám még nem látta... hiába.. tanárgyerek vaok)

Demon Hunter írta: Gratula mindenkinek aki sikeresen levizsgázott. :D
Aki nem annak is. :oops:
Mindenesetre már túl vagyunk rajta.Most a következo vizsgaidoszakig be se megyek a suliba.
Aztán meg kapja be az összes felsooktatási intézmény,beleszámítva a tanárokat is.


Oké, szukítsük a kört a BMFre és az Yblre... :P Legfoképp a mocsok mecha tanárokra...HALÁL..orkok ésastöbbi ésatöbbi :twisted:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98314 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmmm... Cate Blanchette-tel 80%-on vagyok... inkább választom Heidi Klumot, vele 99% :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98290 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hé, ez nem is rossz!
Én&Orlando:
physical: 99%
emotional: 100%
intellectual: 65%
total: 88%
:biggrin2:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98214 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Demon: apám nagyon köszöni... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: (Anyám még nem látta... hiába.. tanárgyerek vaok)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98207 Írta: Demon Hunter
Demon Hunter válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula mindenkinek aki sikeresen levizsgázott. :D
Aki nem annak is. :oops:
Mindenesetre már túl vagyunk rajta.Most a következő vizsgaidőszakig be se megyek a suliba.
Aztán meg kapja be az összes felsőoktatási intézmény,beleszámítva a tanárokat is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98166 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És február 15.-én Lijes tali ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #98157 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyertek a chatre Mberek :!:
Néhány információ:
:arrow: Elijah wood tiszteletére koccintás holnap (jan. 28-án) Astoriánál a Bruger Kingben 16:00kor.
:arrow: pénteken találkozó 16:00tól a Kicsi@Világban
:arrow: vasárnap napközben FELIRATOS TTT nézés a Duna Plazában!
More info: találkozások ill. nézzük meg együtt a filmet topic.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98065 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Rayan;dejot szorakoztunk a baratnommel az ajanlott oldaladon :lol: :lol: !
Ewan McGregor lett a befuto 100%-kal,es azis kiderult,hogy Elvisz nem a zsanerem(erzelmileg;0% :lol: )!es Jennifer Lopez 99%!
/es asszem most minimum 10 pontot csokkent az IQ-m,de jol esett :lol: !!/

es ez a 200-adik hozzaszolasom!!!!! :D :D :D
pussz Nektek;joejt!!

/a vizsgazoknak pedig egy nagy vodor sz*rt!!!!! :wink: /

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98057 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nerwen, Irunien: megteszem. Drukkolok. úgyis tudjuk, hogy ügyesek, okosak, és szépek vagytok!

Ja, és még egy Tescos gyöngyszem: Megkérjük azt a kedves vásárlót, aki tévedésből elvitte a másik vásárló kosarát, sürgősen fáradjon a vevőszolgálati pulthoz!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98051 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Tudom, hogy sokan ismeritek, de ajánlanám mindenki figyelmébe az alábbi oldalt:
www.celebmatch.com/

Itt derülhet ki, hogy összeillesz-e a bioritmusod alapján kedvenc sztároddal. A 'Browse for a match' link alatt rákereshetsz az illető nevére, aztán már csak be kell ütnöd a születésnapod dátumát, és szinte azonnal, ezüsttálcán kapod az eredményt. :D

Hadd örömködjek most egy kicsit...
Erre varrjatok gombot! Összeillés alapján Dominic Monaghannel 90, Elijah Wooddal 99%-ot írok... :!:
Aaaahhhhh, ide nekem a hobbbbitokat :oops: :oops:

*bizonyám, drágaszágom, ceppet szem vagyunk válogatószak*
*ész mi lesz a komisz szőke tündével? szereted, vagy nem?*
*iiiigen, persze hogy szeresszük, drágaszágom, de ha eccer olyan magasz, hogy szegény jó Rayan még fel szem éri, hogy puszit adhasszon neki...*
*aszt mondod, egyelőre kénytelenek leszünk beérni asz apró hobbitkákkal?*
*úgy ám, drágaszágom, finom, porhanyósz huszi*

;)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98038 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én drukkolok, bár már mondtam ezt chat-en is... :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98031 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Drukkoljatok, mert szerdán vizsgázom! *remego kezét próbálja lefogni..*
:cry:

Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98022 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nerwen! Sok sikert!
Én még soha nem láttam olyan Crunch-os dobozt, amiben kárty is lett volna, de majd keresek... :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97962 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jesszus szerdán vizsgázok matekből 8O :x :(

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97958 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi, Pennie!

Még egy kérdés, nem igazán tudom, hova tehetném. A Crunch gabonapelyben csak ilen mozikártya van: :aragorn1: ? Másfajta nincs?

Ma láttam a Tescoban, meg azt is, hogy valaki félig kicsakarta az egyiket a dobozból, :roll: de nem bírta teljesen, a legnagyobb örömemre. Gondolom, rászóltak.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97759 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Lehetne egy kérésem? /Telcontar, ne olvasd :) / Ha esetleg egy Galadriel-figurát fel lehetne tenni...Vagy van, és csak én nem látok a szememtől? Mert a Celeborn melletti fehér ruháshoz azt írja ki, hogy Celebriant...

Amúgy az illetékeseknek köszönet értük, tündé.. akarom mondani, tündeiek..

Én elküldtem Svinnek egy csomót, volt köztük Galadriel. Nála lehet reklamálni, az Óhaj, sóhaj... topikban! :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97747 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Area írta: Egy fekete lovas emotikont kaphatnék?????? Ha kell, meg is szerzem, csak legyen egy!!!!!


Area és Namarie: Kerressétek meg, és küldjétek el Svinnek. Szerintem berakja a kérésetekre a többi közé.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97739 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy fekete lovas emotikont kaphatnék?????? Ha kell, meg is szerzem, csak legyen egy!!!!!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97733 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Burárum... Stimmt...

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97675 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehetne egy kérésem? /Telcontar, ne olvasd :) / Ha esetleg egy Galadriel-figurát fel lehetne tenni...Vagy van, és csak én nem látok a szememtől? Mert a Celeborn melletti fehér ruháshoz azt írja ki, hogy Celebriant...

Amúgy az illetékeseknek köszönet értük, tündé.. akarom mondani, tündeiek..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97631 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmmm. :fight: ez Aragorn? :roll:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97587 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az Anikótól tudom, hogy te vagy!!!!!

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97585 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Area írta: Neeeem az Anikó, ha tudni szeretnéd. 8) Vannak forrásaim.

Ez most mit jelent :hein: Nem értelek :eek4:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97583 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Neeeem az Anikó, ha tudni szeretnéd. 8) Vannak forrásaim.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97582 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Area írta: Én is tudom már tegnap óta, hogy te ki vagy.

Burárum... így jár, aki túl sok mindent ír be a profiljába... és elárulja az álnevét a testvérének... gondolom ő árult el 8)

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97577 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is tudom már tegnap óta, hogy te ki vagy.

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97565 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Area: HAHHAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!! MÁR TUDOM, KI VAGY! :evil3: :dance: :mrgreen:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.765 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére