BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 8 hónapja #100518 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jaj, ez… Tudom, hogy nem pont idevaló, de muszáj megosztanom Veletek…
Kedvenc bátyám meg akar tanítani programozni:

Elágazás:
HA a videón Legolas megy,
AKKOR visszatekered,
KÜLÖNBEN elore.

Ciklus:
AMÍG el nem unod Legolast
ADDIG végignézed
MAJD visszatekered.

(… hoppá, ez egy végtelen ciklus!!!
De ez már nem:
AMÍG el nem romlik a kazetta. :) )

Hát nem édes? :roll: :D

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100443 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
miért? Pedig tök jó volt! :D Na. jó! Így is Gorni! :)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100440 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
azt hiszem, ezentúl elhagyom a Celandine-t és visszaváltozom simán kriszanává... épp itt az ideje. Épp, mikor fordul a szerencse, és minden megváltozik
Új nap virrad
és ez az 500. hozzászólásom (nem mintha ennek bármi jelentősége is lenne)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100376 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szméagolt ne hagyjátok már ki! És engem meg ne vegyetek bele! Szerénységem csak azért megy, hogy felmérje, mekkora az érdeklődés (és segítek az előkészületekben). Ellenben Szméagol, Léli és Ulmo... szóval nekik nehezebb lesz a dolguk. A beszámolót pedig majd a noldás topikban olvashatjátok.

Peredhil: Ma lesz a Noldás Program első foglalkozása... (Ld. a részleteket a tolkien.hu főoldalán).

Ja, amúgy köszike. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100371 Írta: @One
@One válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

kriszana-Celandine írta: Valin Estare, Dodiee :!:
Brisa, Ulmo, Léli nagyon sok sikert ma délután a noldás foglalkozáshoz!
Remélem a következőn ott tudunk lenni, hogy drukkoljunk nektek 8)
Aztán majd számoljatok be mindenről :wink:


Én is drukkolok!
Khööm... de miről is van szó? :D

"Próbálom kitalálni, vajon a kamikaze pilóták, miért hordtak sisakot?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #100369 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare, Dodiee :!:
Brisa, Ulmo, Léli, Szméagol nagyon sok sikert ma délután a noldás foglalkozáshoz!
Remélem a következőn ott tudunk lenni, hogy drukkoljunk nektek 8)
Aztán majd számoljatok be mindenről :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100347 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem akar valaki feljönni a chatre?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100346 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fimbrethil írta:
nem tudja valaki, miért nincs kedvem hozzászolni semmihez mostanában?
pedig járok erre ha nem is tul sürün


Sztem ez mindnekivel előfordul néha!! Pl. nincs sehol olyan téma, ami megmozgtaja a fantáziádat ;) vagy ilyesmi.
Vagy velem olyan is szokott lenni, hogyha egy ideig nem tudok jönni, és amikor feljövök látom, hogy mennyi új hozzászólás van, akkor kicsit rossz érzés, hogy "tejóég, már megint miről maradtam le", meg hogy "gyorsan be kéne hozni a lemaradást", stb, de nem igazán van lelkierőm mindne topicot végig nézni, és ezért írni sincs nagyon kedvem.
De aztán újra bele lehet lendülni ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100342 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: én benne lennék a hocsatában bár nagyol olvad, mikor lezs?


nem tudja valaki, miért nincs kedvem hozzászolni semmihez mostanában?
pedig járok erre ha nem is tul sürün

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100337 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
További magyarázatok:

-Frodó elejtette a névjegykártyáját...

-Samu szeretné ha Frodó ahelyett hogy megint Szauronnal szemez, (aki egészen el is vörösödött ettol) végre ledobná neki a tündekötelet

-Samu továbbra sem tud úszni

-Gollam talált 2 szót amiben nem kell selypíteni...

-Frodó nem akarja ledobni Samunak a tündekötelet, mert észrevette hogy az reggel pont itt hagyott el egy csomag lembast, és most Frodó kivételesen NAGYON ÉÉÉHES...

kell még? ;)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100322 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem! :evil:
Ez azért van, mert már nem látja Samut, annyira el van alélva szegény...( különbenis úgy is lehet értelmezni, hogy Frodó rálépett Samura, és ő ott kiabál a talpa alatt... :lol: 8) )
De ha akarod, kitalálok még más magyarázatoto is... :D :wink: .

Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100318 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Moszkva téren 28-as buszra fel. Végállomáson le. Megfordulsz, hogy az az út amin a busz feljött pont a hátad mögött legyen. Egy hármas útelágazás lesz előtted. Elindulsz a baloldalin, onnan meg már másfelé nem is lehet menni.

PS: Iru, nem skizofrén kissé a hobbitod, hogy a saját nevét kiabálja? :D

Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100314 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Oké, akkor eddig a Harang-völgy, vagy Városliget. Szavazzatok!! (a Városliget jónak tűnik... :roll: )
Oisin: majd bővebben el tudod nekem mondani, hogy hogyan kell arra közlekedni? :wink: mert nem nagyon tudok tájékozódni arra felé... :oops: :oops: .
Én se a most hétvégére gondoltam. Mondjuk vmikor hét közbe, Csüt. v. péntek, v. amikor a többségnek jó! Azt hiszem, h. most több suliban is szünet lesz a jövő héten... :roll:
Szóval írjátok meg, h. nektek mikor jó. Én jövő héten ráérek, hétvégén már kevésbé... :cry:
addigis, pápá...és drukkolok a noldás programhoz, főként Ulminak! :D :twisted:

Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100310 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szánkózásra én inkább a Harang-völgyet ajánlanám. Kb. úgy viszonyul a Királydombhoz mint a Ködhegység a Sírbuckákhoz. 28-as busz végállomásától 5-10 perc felfelé, aztán száguldás lefelé. Csak arra kell figyelni hogy idejében fékezzetek, nehogy elveszítsétek a fejeteket a sorompónál (nem vasuti) - szó szerint! :frodo3: :merry2: :pippin3: :sam1:

Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100304 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Irunien írta: Szóval: Kinek van kedve hógolyózni, szánkózni jönni a Margit-szigetre?( ha tudtok jobb helyet, szívesen fogadom :wink: )


Én inkább a Városligetet ajánlom. Főleg, ha lesznek szánkók is. A Király-dombról jó buli lecsúszni... márha lenne szánkóm. :roll:

:idea: Mindenki drukkoljon ma, pontban 16 órakkor :!: Egyrészt, hogy a noldás programon legyenek gyerekek (20 fő), másrészt, hogy Ulmoéknak sikerüljön minden. Mondjuk ez utóbbiban nem kételkedem, mert eszméletlen jó dolgot találtak ki, és nagyon ügyik... :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100274 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Iru, én benne lennék, de legközelebb 15-én leszek Pesten... Sopronban valaki hócsatát? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100085 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Iru:OK!!!! :itscool: benne vagyok de nekem se jó a most 7vége!

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100059 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Iru:lehet h ismerlek téged, mmint Bkalász nem olyan nagy :lol: ...

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100058 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is benne vagyok, csak tényleg ne ezen a 7végén legyen!... :roll:
Majd írjátok be a talis topicba, és +szervezzük! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100053 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Iru: én is szívesen megyek, de NE most hétvégén, OK?
(De hol lehet a szigeten szánkózni :hein: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100049 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot!

Iru:én benne vagyok :wink:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100048 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hello!
Dobjunk fel egy új témát: ( nem mintha Ulmi névnapját nem tisztelném :lol: , de minden elmúlik egyszer... :cry: )
Szóval: Kinek van kedve hógolyózni, szánkózni jönni a Margit-szigetre?( ha tudtok jobb helyet, szívesen fogadom :wink: )
Csatáznánk, mint Aragornék Helm-szurdokban...szóval Király lenne.... :D 8) :dance: :dance: :itscool: :sungl: :evil3: :mrgreen: :hello:
Várom az érdeklődőket... :roll: :wink:
Üdv, Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99994 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Ulmo! nagyon sok boldog névnapot és hajrá noldák! Fog az menni!

:gandalf2: :glorfindel1: :legolas3: :elrond1:

Ők meg a Valák megsegítik az ügyet..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99944 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem nem tetszett, pedig mindenki azt mondja, hogy milyen jó... :? Hát, ízlések, és pofonok. :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99937 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hu, tökre jól vagyok most. Le tudtam tölteni a Monthy Python Gyalogg Galoppból a Sir Robin históriáját. :D :dance: :bounce: :pimp: :biggrin2: :cheers: :fight: :aragorn1: :cooljump: KIRÁLY!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99907 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Névnapot Ulmo! (ha kicsit megkésve is...)
És köszi, hogy válaszoltál a kérdésemre!

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99856 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare, Ulmo!!! :D
Drukkolok!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99838 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha tudnám, kit hogy hívnak...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99830 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még egyszer köszönöm mindenkinek a jókívánságokat! :oops:
Csütörtökön drukkoljatok majd, hogy jól sikerüljön a nolda-program nyitó foglalkozása (vezeti: Léli, Szméagol, Ulmo).

(Gandalf: ugye maradt még a miruvorból? :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99825 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot, Ulmo! :hello: :hello: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.160 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére