BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 7 hónapja #104595 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: sajna idáig 1ik sulim sem ezekben a kerületekben volt... :(
[size=9:menk8fag]Miért? Amúgy van különbség?[/size] :?

Ryana: Édes v. sós? :oops: :roll: :roll:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104542 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Megint sütöttem lembast. :D
Most abból a receptbol, amit a Legolasos topicban találtam...
Szóval ez is elég fura lett. Mit ne mondjak... Nem túl bizalomgerjeszto... Szóval a színe vhol a szürke és a barnásfekete között van, iszonyat büdös, de FINOM! A legjobb, hogy ez utóbbit csak ketten tudjuk tesómmal, szóval nekünk marad az összes! :twisted: 8)

Amúgy... Szerintetek milyennek kéne lennie? Mármint szín, forma, állag... :?:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104485 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Segítséget kérnék tőletek. Arról van szó, hogy a szakdolgozatomban a 7. és a 13. kerület pedagógusait hasonlítom össze...

Szóval van köztetek olyan, aki Budapest 7. vagy 13. kerületében jár suliba?

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104429 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Még 1x (itt is) VALIN NOSTARE, Reinatha!!!

[size=9:jryi7j7u]Hány éves lettél?[/size]

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104399 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot, Reinatha! :hello: :cheers: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104283 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare!!!!! :hello: :hello:

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104280 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Reinatha!!!!!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #104164 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
El, Kaki: Tudom hogy ez a BESZÉLGETŐS topic.. de attól még.. a személyes dolgokat privibe/cseten is meg lehet beszélni... :roll: (asszem kezdem érteni, mi lehet a beszélgetősben off.. ;) ) + a felesleges megjegyzéseket mellőzni (például minek ide a Gyűrű felirata? :roll: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104115 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hello mindenkinek!
Megragadnám az alkalmat, hogy meghívjam a társaságot az Átjáró napra vasárnap de 10től a MOM Parkban. Az MTT-nek is lesz egy standja felállítva. Várunk mindenkit szeretettel!
Ulmo: nagyon jó ez a keresztrejtvény!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104016 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare, Léli!! (hogy én se maradjak ki :arrow: bár kicsit +késve)
:)
Elanor: Ez halál aranyos volt!!! :D
Ulmo: köszi, tök jó!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103880 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Min: részvétem :( ;)

Nem tudtam, hová tegyem be: Gyűrűk Ura-keresztrejtvény, angolul tudóknak!
homepage.mac.com/elizabethhuber/test3.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103845 Írta: Demon Hunter
Demon Hunter válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Minerva: együttérzek veled... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103731 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot a Zsuzsáknak! :D (apám nője is az... :x :P )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103684 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare Léli!!! :dance: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103656 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Leli: bocsánat , tévedni emberi dolog ...

akkor pontositok hoyg minden ZSUZSÁNAK és ZSUZSANNÁNAK :)

igy a pontos !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103654 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:oops: :) 8) :D Köszönöm mindenkinek

Csak egy kis pontosítás: nem szülinapom van... (és nem Zsuzsanna vagyok, csak Zsuzsa (de attólmég ienkor tartom a névnapom :) ))

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103645 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Izé...szeretném írni (a vége már tudom mi lesz, hehehe :) ), de most nincs ihletem... :quasi:
De azért majd folytatom, minél hamarabb, főleg, ha így ösztönzöl ;)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103644 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elanor, ez nagyon aranyos :lol:
Mondd, ha már itt találkoztunk, mikor folytatod a novelládat a Kószák Könyvében? Nagyon kíváncsi vagyok, mi lesz az aranyhajszál sorsa?
Eddig nagyon tetszik, csak így tovább :!: Gratula :wink:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103642 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare Léli!!

Van egy aranyos sztorim:
Tegnap a bátyám kapcsolgatta a TV-t, és az RTL Klubbon a Philadelphiai zsaru c. film bemutatója ment, amiben Anthony Edwards, alias Green doki szerepelt. Ezt látva elkezdtem ecsetelni a bátyámnak, hogy milyen rossz lehet, amikor egy színész szerepel egy sorozatban, vagy egy nagyobb filmben, aztán ez a szerep rajta marad, és mindenkinek ez a szerepe fog eszébe jutni róla, ha meglátja egy másik filmben. Na, a bátyám átkapcsolta a TV-t a (2)-re, ott pedig a Tűréshatáron túl c. film ment John Rhys Davies-szel. Én, ahogy megláttam, rögtön felkiáltottam: Gimliiiii!!!
Hát igen.... :wink: :lol:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103634 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem akarok ünneprontó lenni, ezért: Boldog születésnapot Léli és minden kedves Zsuzsannának: Valin Estare!
Továbbá: szavazzatok a TTT-re, hátha megnyeri a BAFTA-n a legjobb film díját. Most 75%-on áll :P :
www.bbcamerica.com/genre/movies_ ... /bafta.jsp
itt van a jelöltek listája, díjátadás február 23-án:
www.bbcamerica.com/genre/movies_ ... ballot.pdf

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103606 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare Léli!
Eru éltessen sokáig! :hello: :dance: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #103603 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot kívánok drága Anyámnak/Kismacimnak/Padavanomnak/Nyagybátyámank! :hello: :hello: :hello:
(huh.. egy nagybácsi Zsuzsa névvel.. :mrgreen: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103599 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Minden kedves Zsuzsanna nevü lánynak

BOLDOG NÉVNAPOT KIVÁNOK !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103597 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nam: Szerintem a LOTR kártyajáték(Vegyes) topicban érdemes kérdezősködnöd... :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103549 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratulálok Aug! :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103544 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha már úgyis ez a beszélgetős topic: ez a 800. hozzászólásom!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103536 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha kell valakinek egy tűz Uruk-hai kártya, amin joob oldalt 8 van, baloldalt 2, szívesen elcserélem egy bármilyen Legolasra. Ha hülye ötlet, elnézést, ha nem, szóljatok!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103344 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ithil:egy kortárs, csak kb 1 héttel vagy fiatalabbb....

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103343 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hello Emberek!( tündék, hobbitok, törpök, orkok, ki mit akar...)

Elég nagy a pangás a jelmezre való jelentkezés terén! :evil:
Szóval aki szeretne beöltözni farsangkor( márc 1., Almássy),
az jelentkezzen nálam!!!!!!!! 8) :D

Iru. :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103276 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ebben a topicban nincs OFF téma, azért beszélgetős :)
Min: egyébként tényleg az a baj, hogy a vmortensen.com oldal nem elérhető :( Pedig olyan szívesen megnéztem volna...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.850 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére