BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 7 hónapja #108783 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare Alyr, Dín!
Jocii: ez aranyos volt!
:D
Én most épp a 950. hozzászólásomat próbálom elérni... :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108715 Írta: Oisin
Oisin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Irunien írta: Még pénteken ott maradt egy toll a Nevadában , ha kell vkinek tŒlem megkaphatja.


Nálam is van egy toll, amit még a farsangon kaptam kölcsön egy lánytól, aki Loth mellett ült.

Üdv, Oisin

If I saw my son Osgar and God hand to hand on the Hill of the Fiana, my son put down, I'd say that God is a strong Man!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108684 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Lameroc izé... Lamorak! ;) :)
Boldog névnapot Dín bácsi!
Boldog névnapot Alyr úr!

Meg boldog névnapot annak, akinek ma van!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108671 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon sok boldog Gergely és Krisztián- napot meg születésnapot mindenkinek!
:P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108666 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hello!
Boldog névnapot minden Gergelynek és Krisztiánnak!!!!!!!

U.i: Még pénteken ott maradt egy toll a Nevadában , ha kell vkinek tŒlem megkaphatja. ( És nálam van Árnyelf+Rayan alkotása is. :D :twisted: )

Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108663 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telcontar Gartula!
Én nemrég léptem túl a 600-at...
Jociii, ez nagyon aranyos volt :)
Ilyet legközelebb is hozz :P

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #108591 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Alyr, Dín, Lam! :hello: :hello: :hello: És minden Gergelynek aki ma ünnepli 8)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108568 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Augustine és mindenki, aki gondolt rám, akár nő-akár más nap alkalmából: nagyon szépen köszönöm és neketek is hasonló jókat! :P


Telcontar: Gratulálok!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108470 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez a 200. hozzászólásom :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108464 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jocii: Ez nagyon aranyos-)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108459 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jocii, szerintem a Beszélgetős topicban nincs OFF :) Pont ezért van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108456 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
elnézést az Off-ért de ezt ajánlom mindenkienk:

www.ziv.hu/honlap/hangulat/baby.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108372 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Most mondjátok meg:

Van egy állati jó száma a Rhapsodynak és én azt hallgatom és miközben azt mondják, hogy MARCH OUR HERO (HUNTING THE DARKLORD)
én ott mindig azt értem hogy mazsola..... hát mosz szoljatok hozzá...enyire lüke azért nem lehetek. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108363 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Supersonica, az aláírásodról jutott eszembe egy vérbeli kósza mondás:
"Hogy milyen messze van? Varjúröptén számítva öt mérföld. De én tudok egy rövidebb utat az erdön át."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108295 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkienk utólag is Valin Nostare/Estare (kezd unalmas lenni ez a szöveg... :wink: ), és ha véletlenül holnap nem jönnék, akkor előre is
VALIN NOSTARE, NAMARIE! [size=9:ctpn29sz]Ugye most van?[/size] :D

Jocii: ez aranyos volt - Hannon le! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108287 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare Ry!!! :)

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108277 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Anyám és barátnőm az ERU sajtgyárban dolgozik :) így itthon tejben - sajtban úszunk :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108266 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Óhh. :oops: Köszönöm szépen!
Meghatódtam ám, kb. egész környezetemben összesen annyi embernek jutott eszébe, mint itt... :roll:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108258 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fimbrethil írta: jocii:igenis tudsz szépen irni, nagyon +hato volt, minden hölgy nevében köszönöm

sajna csak a nagyapámtol kaptam virágot mert apám azt mondja a nönap kommunista ünnep, a korombeliek meg... :down:
persze akinek nem inge...


Fimbrethil, nyugi én se kaptam virágot...de még egy nyamvadt képeslapot se....... :evil: :x

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108244 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar írta: És ha már ilyen téma: a Medve sajton van egy nagy piros ERU embléma. :D

Az nem csak a Medvén van. Azon kívül már 2 féle sajton is láttam már :) egyik lapkasajt, a másik meg valamilyen ömlesztett sajt :) Sajtgyáros Eru Illúvatar :D

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108229 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

kriszana írta:

Ithil Iarfeniël írta: Én mondjuk már néhány évvel a FotR előtt is ismertem ezt a kekszet... :roll: de az biztos hogy azóta jelentősen nőtt az eladott mennyiség a GyU rajongók körében.... :D :wink:

Szia Ithil :) Azt hiszem, nem egy kexről beszélünk. A narancssárga-citromsárga csíkos csomagon rajta van, hogy 2001-ben jegyezték be... :wink:


Hello!
Én '97-ben ettem elöször pontosan ezt a csomagolást viselö és ezt az ízt birtoklo Hobbit kekszet. Jól emlékszem, amikor egy haverom hozta egy találkára. :)
Dátumokról: a GYU 3. kiadásában (és lehet, hogy többen is) pl. az szerepel, hogy az elsö kiadás '85-ben jelent meg... Valójában négy évvel hamarabb.
És ha már ilyen téma: a Medve sajton van egy nagy piros ERU embléma. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108215 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare & Estare mindenkinek, akit illet!

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108202 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare Ryana , és mindenki más, aki az Ildikó nevet kapta szüleitől! :cheers:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108173 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Fimbrethil írta: sajna csak a nagyapámtol kaptam virágot mert apám azt mondja a nönap kommunista ünnep, a korombeliek meg... :down:


Ahelyett, hogy örülne neki, hogy legalább valami jó is volt abban a nagy kommunizmusban... (sztem más is volt jó, de ez nem a gondolatok topic)

A korombeliek és egyéb virágot nem adók nevében elnézést kérek, de kevés kivétellel tolem is csak jókívánsgot kaptak...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108126 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo:köszi,ezt jó hallani;egy kicsit izgultam,hogy jó gimit választottam-e!De látom,hogy igen! :wink: Sok szerencsét a vizsgádhoz! :itscool:

Fimbrethil:ne szomorkodj:én senkitől se kaptam virágot! :cry: Szinte csak itt a fórumon törődnek velünk!

Most pedig én is ki szeretném venni a részem a jókívánságokból:Valin nostare/estare + nőnap mkinek!És jó vizsgázást ill. felvételizést! :itscool:

Fiona:én reagáltam:tetszik az ötleted! :wink:
______________________

"Ash nazg durbatuluk
Ash nazg gimbatul
Ash nazg trakatuluk
Agh burzum ishi krimpatul"
:gandalf2:

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108125 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jocii:igenis tudsz szépen irni, nagyon +hato volt, minden hölgy nevében köszönöm

sajna csak a nagyapámtol kaptam virágot mert apám azt mondja a nönap kommunista ünnep, a korombeliek meg... :down:
persze akinek nem inge...

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108122 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát szerintem már nekem is túllépte..csak nem a 200at hanem a 2000et :mrgreen:

Egyébként meg útólag is / előre is Mindenkinek Boldog Névnapot és Születésnapot :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108106 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ari: Nekem már túllépte 8)

Boldog névnapot Rynek és minden Ildikónak! :hello: :hello: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108102 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv néktek!

Ki volt az a "kiválasztott" aki az elobb opot adott nekem a chaten?

Sajna éppen valahol erre kószáltam ezért aztán nem voltam ott.

Szeretném neki ezúton megköszönni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108091 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

El írta: Ulmo:jövőre fogok oda járni,ugyanis 8.-os vok!Jó suli?Jobb,mint az Eötvös?Felvesznek az egyetemen matek tanszakra? :roll:


Ha spanyolt akarsz tanulni, akkor jó, főleg az anyanyelvi tanárok miatt. (az Eötvöst sajna nem ismerem :oops: ) Ha később matek szakra akarsz menni, akkor majd válassz matek fakultációt, nekem sokat segtett, azóta soha nem volt gondom ezzel a tantárggyal (és remélhetőleg 23-án sem lesz, akkor vizsgázom Gyöngyösön :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.375 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére