BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 6 hónapja #110849 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: én husdarálon szoktam ledarálni , és néha mazsolával izesitem.
de ha nincs kedvem darálni , akkor van darált keksz , ami pár FT-tal több mint a sima háztartásikeksz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #110843 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hello!

Brisa: örök hála a receptért...... miota keresem már!! :)

Tessék nekem holnap szurkolni, mert matekból irok..... Előre is köszi
:wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110809 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elég gázos... Főleg a Kör után... :) :wink:
Én is pont fizikából és kémiából vagyok a legzoknibb... :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110800 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jhaj ezt ismereem-))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110797 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gyöngyszem írta: [size=9:3608r1k5] Én vhogy így reagáltam a linkre: Telu megadja a chatben(Nézzétek meg!)
Jó megnézem rákattolok, várok betöltődik. Na végre! Elkezd menni az a zene+ a szöveg. Úristen, mi ez a nyálas izé? No problemo, majd lesz valami. Közben más oldalt nézek. Erre egy sikítás. Oh, mi ez? Megnézem. Nah, biztos nem ezt küldték szépségversenyre..... [/size]


Ja, hogy ahhoz hang is volt? :oops: :roll: :D
Amúgy teccett, helyes kis feje volt! :P

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110795 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elanor:

Telumehtar írta:
Jahh és itt van egy jó kis link, érdemes megnézni nagyon jó ;)
isd.usc.edu/~barney/Pics/romance.swf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110793 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gyöngyszem írta:

Augustíne írta: Telu: Az a link! 8O Jézus! (Én nem is erre gondoltam! nekem 1 másmilyen mailt küldtek át, de az is hadsonló volt... :wink: )


Csak azért írom kisbetűvel, hogy előbb nézzétek meg a linket, ne lőjem le előre a poént ;)

[size=9:1g6snxe5] Én vhogy így reagáltam a linkre: Telu megadja a chatben(Nézzétek meg!)
Jó megnézem rákattolok, várok betöltődik. Na végre! Elkezd menni az a zene+ a szöveg. Úristen, mi ez a nyálas izé? No problemo, majd lesz valami. Közben más oldalt nézek. Erre egy sikítás. Oh, mi ez? Megnézem. Nah, biztos nem ezt küldték szépségversenyre..... [/size]


Hol van ez a link? Hiába keresem, nem találom... :?

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110792 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyöngyszem: nekem is detto ugyanez volt a reakcióm. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110789 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nekem sajnsa puskázni kell most i tauni kéne de nincsen kevdem...
:cry:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110782 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem ugyanaz tanítja a kémiát és a fizikát is, de olyan fura a csaj, hogy dogánál, nem kell puska, lazán ki tudjuk nézni a füzetből, vagy épp megkérdezni az egy sorral mögöttünk ülőtől.... :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110750 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Többen kérdezték a kekszes-kókuszos süti receptjét. A nagyim volt oly kedves és leírta nekem a nagy családi titkot. :wink: Íme:

Keksz szalámi

50dkg háztartási keksz
5dkg porcukor
1 csomag margarin
3 egész tojás
3 kakaó (talán 3 kanál, de nem tudom elolvasni, ezt még meg kell kérdeznem... :oops: )

A kekszet összetörjük nyújtódeszkán a nyújtófa segítségével, hogy legyen benne darabos törmelék is. A kekszet ízlés szerint rummal meglocsoljuk., vagy rumaromával és egy kis tejjel állni hagyjuk.
A margarint odatesszük egy nagyobb edényben olvadni kis lángon, és hozzáadjuk a cukrot is. Mikor már elolvadt a cukor is, lehűtjük. Egyenként hozzáadjuk a tojásokat, elkavarjuk őket azonnal, majd hozzáadjuk a kakaót is. Még egyszer lassú tűznél felforraljuk és összekeverjük a keksszel. Vigyázz, mert hamar leég! Állni hagyjuk. Mikor már langyos, rudakat formálunk belőlük. Jól összenyomkodjuk. Sütőpapírra szórunk kókuszreszeléket, azon megforgatjuk. Hidegen a legjobb. Lehet fagyasztani is.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110746 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Augustíne írta: Telu: Az a link! 8O Jézus! (Én nem is erre gondoltam! nekem 1 másmilyen mailt küldtek át, de az is hadsonló volt... :wink: )


Csak azért írom kisbetűvel, hogy előbb nézzétek meg a linket, ne lőjem le előre a poént ;)

[size=9:1elbtz8y] Én vhogy így reagáltam a linkre: Telu megadja a chatben(Nézzétek meg!)
Jó megnézem rákattolok, várok betöltődik. Na végre! Elkezd menni az a zene+ a szöveg. Úristen, mi ez a nyálas izé? No problemo, majd lesz valami. Közben más oldalt nézek. Erre egy sikítás. Oh, mi ez? Megnézem. Nah, biztos nem ezt küldték szépségversenyre..... [/size]

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110661 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azén fizikit tanerőm is elég laza de sajnos akkor sem értem amit mond-)))))
A kémia meg ugy veszi az anyagot mintha ebből akarnék érettsigit tenni.
még jo hogy most elmélet van azt lehet puskáni

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110633 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nekem a fizikatanárom nagyon laza volt, a kémiatanárom meg szektás...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110625 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr egen....
nembaj kiheverem csak nagyon nehéz lesz

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110620 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
zsoffija: Ne menj be dogát írni lázasan, mert teljesen alul fogod teljesíteni magad, és csak még betegebb leszel ráadásul lesz egy rakat rossz jegyed.

Pont fizika meg kémia???

A nitroglicerin összetevoit szívesen elárulom, de egyébként...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110605 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Zsóf: én sem vagyok bennt. egyszerűen nincen lelkierőm bemenni ennek követkzetben ma fizikát magolok és kámia puskát gyártok..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110592 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jajjjjjjjj!!!
Ez vmi szörrynű.
Most,hogy 1heti hiányzás után kifejtettem magamnak,hogy akkor se fogok hiányozni,ha történetesen beledöglenék,3 napja itthon vaok 38fokkal... :x
és semmitnemjavul,és holnapbekénemennem!/doga minden mennyiségben/
Jelen állapotpmban vicont mitévőlegyekjajj... 8O
:?:

/kémiából hölye vaok,fikábók meg nem vaunk rákényszerítve a tanulásra.../

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110564 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elrond: nemtom mennyire értesz a kémiához, de engem is tudnál?:))
sajna én sem vagyok valami jó...bár a bukástól messze járok, zavar, hogy nem értek semmit:(

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110552 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Maráhra unatkozom :?

Kérédés: ki az aki itt jó volt kémiábl és fizikából??
Mogy tom te tudsz nekem fizikát segiteni csak mire átmennék hozzáktok már fáradt vagyok..
szal valaki olyan kéne aki igy neten tudengem korepolni..


kémiából esetleg én

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110511 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Maráhra unatkozom :?

Kérédés: ki az aki itt jó volt kémiábl és fizikából??
Mogy tom te tudsz nekem fizikát segiteni csak mire átmennék hozzáktok már fáradt vagyok..
szal valaki olyan kéne aki igy neten tudengem korepolni..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110494 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu: Az a link! 8O Jézus! (Én nem is erre gondoltam! nekem 1 másmilyen mailt küldtek át, de az is hadsonló volt... :wink: )

Valin Nostare/Estare MINDENKINEK!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110472 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot Kincses!!!!!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110461 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ivó: Gilraen Aragorn anyja

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110458 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ivó: ez ugyan off, de Aragorn apja Arathorn...
(még ha csak a Kalandot olvastad is tudhatod)
anyja nem tudom, de valaki majd megmondja

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110378 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
színházzal kapcs: mikor, hova mire?
nem sűrűn megyek, leginkább anyagi okok miatt, ezért pl nem ssízvesen nézek meg olyan darabor kétszer, ami nem nagyon tetszett...

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110369 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Igy utólag is,Boldog névnapot,szülinapot, mindenkinek!
Bocs,de nem tudom,hogy ki Aragorn apja,és ki az annya :oops:
Alyr: Dumcsizzunk erről

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110363 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin nostare, valin estare minden érintettnek...


Egyébként ez itten a beszéletos topic, mi lenne ha beszélgetnénk is valamirol?



"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110306 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
színhézba én is szívesen mennék!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #110238 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.507 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére