BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 7 hónapja #108079 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is növelem hozzászólásaim számát :twisted: !
Bizony mindenkinek minden jót! És csak várom, hogy az avatarom alatti kis számláó mikor pördül át 200ra...
Mindenkinek kellemes pontszámgyűjtést :lol:

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108072 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog nonapot minden hölgynek aki ezt olvassa!

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107844 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107841 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tőlem is Valin Nostare és Valin Estare mkinek így utólag , de nem voltam netközelben ( :oops: ) :hello:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107799 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG NŐNAPOT MINDEN KEDVES HÖLGYFÓRUMOZÓNAK!!!

És minden névnaposnak boldog névnapot!!
[size=9:1st2f2uq]FTC 1:0 UTE :) [/size]

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107790 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyonsajnálomhogytegnapelfelejtettem :oops: :oops:

Boldog névnapot Ancalimon!
Boldog névnapot Telcontar!
Boldog névnapot Svin!
Boldog névnapot Árnyelf!
Boldog névnapot Amani!

És boldog névnapot azoknak, akikről nemtudok!


Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107784 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot akinek van!! :hello: :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107743 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot mindenkinek! :P


Jocii: köszönjük a szép gondolatokat!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107726 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare a névnaposoknak mindenkinek :D !!!

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107725 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Utólagosan is Boldog névnapot azoknak a Tamásoknak, akik tegnap ünnepelték, és mára minden Zolinak! :hello: :hello: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107712 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
sajnos nem tudok szépen irni , de ez sokat mond:

"Ismerjük be férfitársaim: életünkben mindig központi szerepet játszott és játszik a nő, akár barátnő, feleség vagy anya szerepében.
Nélkülük?... Nem!
Nélkülük nincs élet, boldogság, szenvedély és öröm .
Az élet zenéjét a nok adják, akik oszintén, minden feltétel nélkül fogadják magukba a dolgokat, hogy érzéseiken át szebbé alakítsák át azokat
Ahogy Jókai Mór találóan megfogalmazta: "a férfi sorsa a nő..."

Ezt a sorsot várjuk, készülünk rá, küzdünk érte, "cipeljük" édes gyümölcsét, olykor nyűgös terhét, de mindig velük, sohasem nélkülük. Mert bárhogy csűrjük-csavarjuk a gondolatot, a végkifejlet mindig az a beismerés: ők azok, akik az élet teljességét ölelik magukhoz. Mert nemcsak adják az életet, hanem éltetik is azt, szeretettel, gondoskodással, simogatással, s ha kell figyelmeztetéssel, korholó szavakkal, az elhallgatott mondatokkal. Mindezt azért, hogy az életerő, a derű nap, mint nap újjátermelődjön, hogy rohanó világunkban legyen egy kis sziget számunkra, a nyugalom, a gondoskodás szigete.

Velünk, de értünk teszik!
Ezért vagyunk adósak nekik!
Ezért, s mindenért!

Még akkor is, ha évente egyszer szoktuk megfogalmazni, elismerni, köszöntő ürügyén közreadni: a szeretet, a gyöngédséget, a figyelmességet, a gyakori lemondást és a szépséget ők testesítik meg.
Az ő napjuk ez a március 8-i dátum
És a többi háromszázvalahány napon? Pedig akkor is vágyódnak megértésre, kedvességre. Mert a nők arra születtek, hogy szeressék őket. Amelyet százszorosan visszaadnak, barátnőként, feleségként, anyaként. Ne feledjük: egy anya szeretete, egyet jelent a család szeretetével.
Mikszáth azt írta egyszer: "Az asszony és a cserép hamar törik." Felismerő és figyelmeztető szavak ezek mindannyiunk számára. Feladatot és kötelességet is jelentenek. Megértést és azonosulást. De nemcsak a nőnapon, a virágos ünnepen. Móra Ferenc gondolatai muníciót is adnak ehhez: "a nő addig szép, amíg szeretik..."
Gondoskodjunk róla, hogy sokáig legyenek szépek"

befejezésul én csak ezekte teszem hozzá :

Kedves hölgyek nem tudom szavakkal kifejezni köszönetem.
Mi férfiak sokat köszönhetunk nektek.
Köszönjük azt a sok szép napot amit adtok nekünk.
Köszönjük a sok boldog perceket
Köszönjük azt hogy akkor is elviseltek minket mikor más nem.
Köszönjük hogy ....
Köszönjük hogy vagytok , léteztek.
Ez amit leirtam mind kevés ,
ezt jol tudom
elmondhatom őszintén, hogy nélkületek szürkébb lenne az életünk,sokkal nehezebb lenne elviselnünk a naponta adódó problémákat és konfliktushelyzeteket.

köszönünk mindent nektek

Boldog NŐnapot kivánok minden hölgynek !

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107695 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na az írásomra nem sokan reagálnak.... kár...

Köszönjük szépen Estel minden nőnemű nevében!!!!!!!!!! :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107680 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Estel Adániel!

A fórum nőnemű tagjai nevében is köszönöm, és a férfineműeknek is kívánok minden jót, erőt, békességet!

És boldog névnapot, akit illet! :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107653 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: Boldog Nőnapot minden nőnemű fórumozónak! :itscool:

Elrond: Tőlem kérded? Nem, én márciusi! 8) Ha viszont Esteltől, akkor elnézést. [size=9:2iy5fqlz](Merthogy már van a fórumon szimpla "Estel" is...)[/size]


Tőled, kérdeztem, csak elnéztem a hozzászólásodat. Szal, a te névnapod is júniusban van? Mer az enyém igen!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 20 éve 6 hónapja #107465 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmo:jövőre fogok oda járni,ugyanis 8.-os vok!Jó suli?Jobb,mint az Eötvös?

Továbbra is keresek Károlyis (spanyol 2tannyelvű) tanulókat!

Fiona:én jó ötletnek tartom a húsvétos bulit! 8)
_________________

"Ash nazg durbatuluk
Ash nazg gimbatul
Ash nazg trakatuluk
Agh burzum ishi krimpatul"
:gandalf2:

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107459 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Nőnapot minden nőnemű fórumozónak! :itscool:

Elrond: Tőlem kérded? Nem, én márciusi! 8) Ha viszont Esteltől, akkor elnézést. [size=9:1tcbvz4e](Merthogy már van a fórumon szimpla "Estel" is...)[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107443 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem kéne átnevezni BOLDOG SZÜLINAPOTra ezt a topicot?

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107433 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azon gondolkodtam, hogy mi lenne, ha rendeznénk husvétkor egy közös locsoló partit. Igaz izig-vérig utálom a pacsuli kölniket de vízet azt szeretem :) egy tolkienes megöntözés........

Mielőtt valaki lehordana, csak egy ötlet.....

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107400 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic


Nagyon sok boldog születés-és névnapot mindenkinek, akinek ma van, és hosszú, boldog, Istetől áldott életet, erőben, egészségben, minden égi-földi jóban!


VALIN NOSTARE!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107338 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSZ mindenkinek, akinek van, akinek lesz, és akinek volt!!!


Ja, és drukkoljatok nekem szombaton! Teremfoci bajnokság lesz a suliba', és jó esélyeink vannak!
[size=9:70tomq3w]Remélem nem fogják megint szétrúgni a bokámat, mint múltkor... :rmad2: [/size]

Estel: Te is júniusi vagy?

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107283 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Márc. 8-án Svin mellett Árnyelfet is ünnepeljük. :wink:

Boldog szülinapot kívánok én is Irunak, Lamnak és Ulmonak!

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107272 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog születésnapot Lamerok ( :D )!
Boldog születésnapot Ulmó!
Boldog születésnapot Iru!

:cheers: :dance: :deal:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107265 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
El: én csak jártam a Károlyiba. Tudok valamiben segíteni?

Mindenkinek köszönöm az eddigi jókívánságokat :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107256 Írta: Frodo Baggins
Frodo Baggins válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom,hogy lehet szerkeszteni!

Nagyon fontos lenne:jár valaki,vagy fog járni a Károlyi Mihály Spanyol Kéttannyelvű Gimibe?

___________________

"Ash nazg durbatuluk
Ash nazg gimbatul
Ash nazg trakatuluk
Agh burzum ishi krimpatul"
:gandalf2:

"Így tűntek el a világok, kikötők, révpartok és korall-lagúnák[...]"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107249 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

:dance:
Valin Nostare Irunien!
Valin Nostare Lamorak!
Valin Nostare Ulmo!

és előre is:
:cheers:
Valin Estare Ancalimon!
Valin Estare Amanibhavam!
Valin Estare Svindler!

Valamint mindenkinek, aki a közelmúltban, vagy közeljövőben ünnepli valamilyen évfordulóját! :D


[size=9:1wax8ia6]Ebben Mi is benne vagyunk bár a miénk csak negyed év... ;) [/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107245 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HAPPY BIRHTDAY ÉS NAMEDAY MIDENKINEK akit érint!!!!!! fiotol, a beteg tagtól. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107226 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin nostare mindenkinek!!!!
Jah és névnapot is, csak azt nem tudom tünde nyelveken...



Iru valóban szép hölgy, remélem Peredhilnek sikerül egyszer felkérnie...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107222 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos akkor minden érintettnek nagyon boldog születésnapot és névnapot kívánunk! :cheers: Sajnálom, hogy kimaradok a holnapi buliból :(
érezzétek nagyon jól magatokat :!:
Pusssz

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107180 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tudom, hogy néhányan ellene vannak, hogy itt -a témát megszakítva - kívángassunk szül ill. névnapot. De más topic erre nem alkalmas :D

Iru a találkozásokban írta: Ünnepeltek: Ulmo (szülinap, márc.6) :D
Ancalimon (névnap, márc7.) :D
Svindler ( névnap, márc.8.) :D
Telcontar (névnap, márc.7.) :D
jómagam (szülinap, márc.6.) :wink:


Nos, akkor Boldog szülinapot, Ulmo, Iru, Lam! meg akinek még most van... :D :cheers: :cheers: :hello: :cheers: :cheers:
(:mrfrodo: ;) )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #107127 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar Peredhil írta: Szivesen fel kértelek volna egy táncra, csak nem mertem. :)


Tudod:
Aki mer az nyer! :lol: 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.468 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére