BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 6 hónapja #114270 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk hülyültünk rendesen és a legtöbb tanárt meg lehetett fűzni és vették a lapot:

1. óra : Matek

Mindenki tök kussban ült, mert félünk a matektól, meg hát volt ofőnöki, az ofőnk a matektanár (brrr, egyébként szeretem, csak a tantárggyal van némi probléma).

2-3. óra irodalom

Elbújtunk a WC-be, de felfedeztek és a tanárnő röpit íratott, szerencsére nem kellett beadni :) . Sajnáltuk rendesen mert filmet néztünk volna :P

4. óra

2. nyelv: angol-francia-német

a németesek kimaradtak a buliból tz-t írtak
Az angolosokkal közel volt a 2 terem ezért néhány embert cseréltünk, a francia tanárnő először észre sem vette, hogy mások vannak ott :D :D .

5.óra történelem

Megfordítottuk a padokat, visszafelé jelentettünk :D . Kivittük a tanári asztalt a folyosóra ráírtuk h 3500Ft ajándék terítővel

6. óra osztályfőnöki

A padokat úgy hagytuk így az utolsó sorban üldögéltem, és közbe novellát írtam :) , mondjuk a tanár észrevett, de nem csinált semmit, szerencsére

7. óra tesi

A fiú és a lány öltözőket felcserélték, szal lányok a fiúöltözőben, fiúk a lányokéban, így némi tévedésre is sor került :D
Nem a mi részünkről

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114268 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
nálunk se volt semmi :( ((

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #114267 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:3rhzkanp]Üdv!

Jó egyeseknek... ilyen április 1-jékkel...

A mi sulink túl komoly az ilyen dolgokhoz (bár két srác (aznapi ruhatárosok) megcsinálták, hogy vizipisztollyal berontottak egyes osztályokba, és a diákokat megfenyegették, hogy lelövik a tanárt, ha nem lesznek jók...). Mi fizikából TZ-t írtunk (előtte 1 hetet hiányoztam :evil: ) + én még német pótTZ-t is :evil: + aznap jelentette be az egyik oszt.társam, hogy elmegy a suliból... :cry:

Talán majd jövőre jó ápr. 1-jém lesz :)

Léli[/size]

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114263 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta: Sil, 2002? mer ha gondolod megkeresem... :D Legalább neked konkrétabb adataid vannak, mint dodienak.. (hopp.. az övét még mindig nem találtam meg :oops: ezerbocs meg egy jegesmaci :D )

Persze, 2002. Megtennéd? :D Azért emlékszem rá, mert vizsgaidőszak volt. :wink: De lehet, hogy csak februárban írtam be először, mert egy ideig csak olvasgattam.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #114262 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sil, 2002? mer ha gondolod megkeresem... :D Legalább neked konkrétabb adataid vannak, mint dodienak.. (hopp.. az övét még mindig nem találtam meg :oops: ezerbocs meg egy jegesmaci :D ) Mien topicokba jártál?

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114260 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia, hantale len! Jaj, de jó, most olvasgatom... Jobb, mint az Archívum. (Nekem valahogy nem egészen működik az Archívumban a keresés...) Itt sokkal könnyebb visszaolvasgatni. n8n kérdései... :wink: Meg Remény Emberlánya... :wink: De azt még nem találtam meg, mikor jöttem. :cry: Valamikor január végén - február elején. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114177 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jujj, de elfogultak veletek a tanárok.....nálunk vették a lapot :) ))

tesi óra: mindenki átöltözött tesicuccba, és arra visszavettük a ruhát, vártuk a tanárt. bejön, mondtuk h senkinek sincs felszerelése, mire a tanár: "Április elseje!"

matek óra: DOLGOZAT (szerencsére ötös lett :) )

biológia: "sehall,selát dömötör"-ök voltunk :) üldügélünk, adnak egy tízsoros elolvasnivalót, "Aki elolvasta jelentkezzen!" 15 perc múlva senki sem jelentkezik. Asszem egy kicsit bepöccent a tanár a hallgatásunkra. :P

angol: fordítva ültünk le, hátrafele néztünk, erre a taár is fordítva ült le :) ))

töri: DOLGOZAT :P

angol szakkör: (az igazi tréfálás) a kilinc kívül rúzzsal, belül fogkrémmel bekenve, a kréták befújva sprayvel, + bekenve fogkrémmel, a tanári asztal+ szék borssal teleszórva........nah, mindegyik poén sikerült

meg néhány szekrénynek bekentük a lakatját fogkrémmel, ennek viszont nem naon örültek a diáktársak.....

összefoglalva: jó volt :)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114168 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi bekentük a kilincet fokrémmel.. De nem örültek neki..
Meg számtechen DOGÁT IRTUNK értitek??? tiszta rossz volt!!
DE azért ott is volt egy polyén csaj kilkukasztja a lufit erre a másik elkezdi porolni a szivacsot. TANÁRUR FELROBBANT A GÉP!!
SAjnos nem vették a polyént....

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114160 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hú, ha mi ilyneket csinálnánk, tuti súlyos következménnyel járna.. 8O :roll: [size=9:rs1xk0rg](Mármint az április elsejések)[/size]
Nem nagyon szeretik az ilyent a tanáraink. Még akkor is tanítanak, amikor a fél osztály hiányzik, pedig biztos tudják, milyen nehéz pótolni... :?
Szal asszem úgy az osztály megkapná az igazgatóiját... :? :roll:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114123 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Él a régi Fórum? HOL? 8O Olyan nosztalgiázhatnékom van. :wink:


Sil:lehet, hogy ezért leszedik a fejem, mivel már a régi fórum "megszűnt" (ugye? ;) ) és az archívumban is lehet keresni, de ha kell, akkor itt van :D Ezt az alkalmat megragadva megemlíteném, hogy még Völgyzugoly is él... (meg JaMaN oldala is.. igaz, JaM nélkül.. és kissé túlságosan elszabadult legoistákkal/woodistákkal :evil: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114065 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta: (Csak zárójelbe, mert talán még itt is off: Svin, ha véletlenül látod ezt a bejegyzést, ne zárd be a régi fórumot... plííííííííz.. vagy ha hatásosabb lenne, akkor össznépi tiltakozást szervezünk :twisted: - vagy.. ugye csak tréfa volt.. UGYE?)

Él a régi Fórum? HOL? 8O Olyan nosztalgiázhatnékom van. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113991 Írta: equus5
equus5 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Április 1.

1. óra:

Matek... összevont óra volt (emeltesek és alaposok együtt). Nem nagyon csípjük az alapos tanárnőt, úgyhogy elkezdtünk gondlkozni mi legyen. Valakinek remek ötlete támadt, mégpedig az, hogy zárjuk be a terembe. Szavazásra bocsátottuk a kérdést, és (mily meglepő) 100%-os győzelmet aratott :roll: Elkértük a kulcsot a portáról, az egész osztály (a fiúk is) bezsúfolódott az alagsori lányvécébe (ott van a termünk) és egy srác beállt az ajtó mögé. Csengetés után nem sokkal meg is jelent a tancsi, a srác rácsukta az ajtót, mindenki kitódult a folyosóra és röhögött, a tanár meg mindenfélét kiabált, de nem értettük :lol: 5 perc után kinyitottuk az ajtót, és bementünk. Nem üvöltött, csak kissé idegesen közölte, hogy azért azt gondolta énnél már értelmesebbek vagyunk, és hogy milyen hülyék vagyunk, hogy 15 percet elhúztunk az órából... Na ja kb 7 perc volt....

2. óra:

Irodalom.... az ofőnk a tanár, de volt még egy törink is vele, úgyhogy a 'tréfálkozást' későbbre hagytuk

3. óra:

Angol..... Az angolos és a németes csoport helyet cserélt, de sajna a mi tanárunk észrevette, hogy abecsöngőkor a németesek nyargalnak vissza abbs a terembe, ahol nekünk kellett volna lennünk, úgyhogy nem jött be :evil:

4. óra:

Biosz... A tanárnő rendkívül szellemes volt; Nagydogát írtunk....

5. óra:

Angol.... Itt már rendesek voltunk :)

6. óra:

Töri.... khm :lol: Leszereltük a táblánkat, és ráírtuk hogy Boldog Április elsejét, meg azt hogy ezt meg tetszett szívni, majd odaállítottuk az ajtóba (teljesen eltakarta az ajtónyílást), majd mögé toltun 6 padot; 3-at alulra, 3-at a másik három tetejére, plusz a tanári asztal. Egy-két emeltes az ablakon kívülről figyelte az eseményeket, mert nekik ilyenkor nincs órájuk. Becsöngő után nem sokkal jön is az ofő: Ajtónyitás hangot hallottunk, majd azzal a lendülettel be is csukta, mi meg vártunk, hogy lesz-e valami. már épp készültünk visszatenni a cuccokat, amikor az ablaknál megjelent az ofő, röhögve, és közölte, hogy az egy dolog, hogy ő nem tud bejönni, de mi se tudunk kimenni.... És hogy várja az alaptöriseket holnap első órában... Gyorsan elkezdtük visszapakolni a cuccokat.....

Amúgy tetszett neki a dolog :roll: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113990 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát remélem, h a csetre az én nevemmel még senki sem lépett fel (mondjuk úgysem szoktam olyan sokat járni)... :?

Hát tegnap csak a szokásos poénokat sütöttük L:
a 8.-osokkal, + az A-sokkal osztályt/tanárt/órát/gyereket cseréltünk, :wink: padokat fordítottunk L, táblát szappanoztunk, és vm.-lyik hülyegyerek bevajazta a kilincset is. :wink: :roll: Szóval Lvoltunk.
A fizikatanárunk + tök jó fej volt, mert olyan röpdogát iratott (a legkönnyebb anyagból), amit visszafelé kellett elolvasni, és a végén be sem kellett adni. :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113979 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi első órában megcseréltük az A és B osztályt, mi mentünk a B-sek termékbe, ők meg hozzánk, de nem volt nagy cucc, sztem a tanárok már fel voltak rá készülve.
Viszont az egyik B-s emberke, aki késett tíz percet eléggé meg volt lepődve, hogy mi vagyunk az osztályukban :lol:
Látni kellett volna az arcát:
-Csókolom, elnézést a késé... oopsz :)

Aztán, mikor megyünk föl az osztályunkba, látjuk, hogy a másik osztály megfordította a padjainkat, és a tanári asztalt az osztály másik végébe vitték... :) Aztán a többi órán úgy maradt :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113954 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nálunk nem volt semmi tréfa...
Hacsak a kémia tanci nem gondolta annak a dolgozatot... :roll: [size=9:6yvr9ioh](Remélem, az volt. :oops: )[/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113855 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dín kedves, csomószor próbáltam, segítettek, eredmény semmi. Hacsak az nem, hogy a saját nevemmel se tudtam ma felmenni.
A net szeszélye.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113847 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Chat: el kell keserítsek mindenkit, mert regisztrálni is tud akárki...

Keménykezű fellépés meg nem mindig jön be, ugyanis elég rapszodikusan osztja a szerver az operátori jogokat... :?

Arra viszont én is kérnék mindenkit, hogy ha belép valaki, ne tenyereljen rá a +op gombra, mert kínos események következhetnek be, ha vidám barátunk/barátaink operátori jogokkal kezdenek kalózkodni.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113835 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is megvicceltem ma a népet. gépeltem a szakdolit, ezerrel ömlik a napfény, egyszer csak megszólalok: nézzétek, hogy zuhog az eső! Mindenki kinézett. Műkorcsolya-rajongó ismerősömnek meg beadtam, hogy jön Pluschenko Szegedre. Elhitte szegény.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #113834 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is elmondom, mit csináltunk.. bár nem volt nagy szám :D

Éneken csöndbe voltunk (ami már magába is meglepő).. de amikor Szani tanár úr elkezdte, hogy nos, akkor énekeljünk.. és egyedül ő énekelt :D
Kémián szívtunk, ugyanis az osztály egy része nem volt hajlandó beszállni a átékba... :evil:
Matekon megcseréltük a 2 csoportot.. - bár a mi tanárunk nem lelkesedett érte.. sőt, enyhén szólva mérges volt... :?
Németen.. - hát ez volt az egyetlen jó dolog a napban... :lol: Elénekeltük a Micimackó első versszakát németül (fordítás by Szalóki Dávid) Tanárnő reakciója: *vigyorogva* És kinek az ötlete volt? (mi): Szalókié... ő fordította le (Tnő): És miért? (Szalóki): Egy hétvégén volt időm, és lefordítottam (Tnő): Ja, szóval semmi plusz feladatot nem adtam? Na, Adri, majd mindig figyelmeztess, hogy ne felejtsek el pluszházit adni.
Fizikán április elseje alkalmából dogát írtunk...

(Csak zárójelbe, mert talán még itt is off: Svin, ha véletlenül látod ezt a bejegyzést, ne zárd be a régi fórumot... plííííííííz.. vagy ha hatásosabb lenne, akkor össznépi tiltakozást szervezünk :twisted: - vagy.. ugye csak tréfa volt.. UGYE?)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113832 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hú, mosz beszámolok:
Matek óra: a padokat elfordítottuk 180 fokkal a tanári asztalt hátra vittük és egész végig igy voltunk. És mindenki eldugta a felszerelését hogy neki nincsen felszerelése. :) És nem csináltunk semmit.

Irodalom óra: bemászott a tanári asztal alá egy osztálytárs az irodalomkönyvvel. Jött a tanár és leült. Mikor leült akkor igy jól belelendült az asztalba és a csaj feljajdult. A tanár lenézett és akkor a lány elkezdi olvasni Radnóti Tétova ódájának első felét. Mindenki röhögés. Ugyanitt felelés: Egy GYU mániás osztálytárs felelt. Ki volt maga előt nyitva a könyv (mármint a GYU) s azt hitte a tanár, hogy az az irodalomkönyv. És mondja: "na, Edina olvasd fel azt a verset, hiszen már ugy is nyitva van előtted a könyv" Jó , a Lány olvasni kezdi: " Emitt a veszély, amot a halál....."


Biologia:bebujtunk a lány/fiu WC-be és ott vártunk öt percet, amig a tanár be nem megy. Bement. Még öt percet várunk, majd mindneki rohan be a terembe és ott a tanár, mndnekiegyszerre: "Éljen áprlilis elseje!"


Hát röviden ennyi. de ez csak egy nagyon vázlatos fogalmazás...

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113811 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sajna nekem is voltak már konfliktusaim a chaten, ugyanis régebben feltűnt egy másik Elanor, biztos ismeritek, én még soha nem találkoztam vele, és sokan azt hitték, hogy én vagyok, stb... de azóta asszem ezt sikerült tisztázni, legalábbis remélem... :?

Na, kérem szépen, ma ugye mindenki tudja, milyen nap van... 8)
Esetleg nincs kedvetek bszámolni róla, hogy ki hogyan viccelte meg a családját, tanárját, barátját, stb, vagy Titeket hogyan vicceltek meg..., ha történt ilyesmi ma... rám férne egy kis derültség... :roll:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #113795 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Jej, te szegény... :D Nekem szeptember 11-én :!: van... :roll:


Én 44 évvel a D-nap után... Mármint a névnapom.

Ha valaki az én nevemmel mer szemétkedni saját kezűleg fojtom meg!! :twisted:
Én sose chatelek, mer' nem működik, szal én biztos nem lehetek a tettes.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113771 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Valin Nostare Dez, Estel, Áfi!!!!!!!!!!!!!! :hello:
Így utólag, bocsi, de a nethiány... tudjátok, hogy van ez... :oops: :roll:

Morfeuszt idézve: I know exactly what you mean! ;)
Hantale len! :hello:
És persze én is köszönöm mindenkinek, aki kifejezésre tudta juttatni a jókívánságait, és annak is, aki csak szerette volna!! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113768 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eh ha valaki ehgy Rabynnal beszélne a chaten na az 100 hogy nem én vagyok mert nekem nem műxik a chat-) Ha meg cahtre megyek akkor a nevem mögé teszek vmit

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113754 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát igen.....a chat kezd eldurvulni.

És már én is áldozatul estem ezeknek :mad2: :mad2: , mostanában lora néven vok fenn, úgyhogy ha egy Arwennel találkoztok, nem biztos h én vok, győződjetek meg róla......

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113743 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem két dolog kéne:

1. ne hagyjuk becsapni magunkat /

2 pár keménykezű ember, aki vállalja, hogy adott időpontokban fent van a chaten, és esetleg ki tudja hajigálni a nem odavalókat. /igaz, ezzel az a baj, hogy pár perc múlva visszamászik/. /nem kéne egész nap,/

Tudom, hogy esélyt kell adni a megjavulásra etc. de attól félek, hogy elterejdt, a tolkienesekkel lehet szórakozni. Nem szívesen mondom, de talán itt az ideje bekeményíteni...

Ez lehet akár a tegnap esti nem veszem figyelembe-dolog is.

Más: kéne szervezni egy talit, ahol át lehetne beszélni, mi a teendő, mert erre már én is azt mondom, hogy csücskös...

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113736 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fiona: uhu az a miskolci akirol irtam , o az aki bejár mostanában más neveken , mint pl azokon amiket alább irtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113732 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meg ne hagyjátok ki a sorból Uhut. Unom már, hgy egyfolytában az megy végig, hoyg fingottam és zöld telibepofavigyor.,..... És egyszer bejötem csetre, és kit láttam? Hát egy másik Fionát. És kiderül, hogy ...... volt az.

Meg mindig igazoltattak hogy én vagyok e. Bár bevallom ezt élvezem, de .... :) Kéne vmit csinálni a kalózokkal. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113722 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na igen..a chat kezd egyre zűrösebb lenni a kedves kis szórakozóktól....
Minnek sztem igaza van..kell vmi normális regisztráció...

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113720 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia: igazold magad :) )

zárolag csak anyit kéretem hozzátenni , hoyg egyes személyek sziveskedjenek az oylan jellegu hazudozásokat mellozni , hogy Csilla = .......
mert én nagyon jol tudom hogy nem.
Ami Csilla dolgot illeti az az én hibám :(
Mert küldött egy email-t amiben volt egy cuki trojai ami elkuldte neki pár dolgom :(
ezért sorry .....-tol ,akit miattam ért sok bántás :(
majd igyekcem valahogy kárpotolni neki az elszenvedett sérelmeket :)

a nevet szándékosan nem irtam , ki ezzel si elkerulve a problematikákat :)

MIn: akiket én tudok hoyg jár be más a nevukon az: Alyr , Aragorn , Arwen , Namarie , Nelgar , Gyemant Hajnal , Lara ...... ezeken a neveken jár be általában a miskolci barátunk :)

récemrol ezel ez befejezve , aki hagyja magát becsappni azt sajnálom .
figyeljetek oda jobban

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.524 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére