BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 6 hónapja #117019 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A vírusokhoz van egy aranyos szöveg:

Ön most egy ukrán vírust kapott. Mivel mi itt Ukrajnában nem értünk a porgramozáshoz, ezért ez a vírus a bizalom elvén működik. Kérjük, töröljön minden állományt a merevlemezről és küldje tovább ezt a levelet az összes ismerősének.


Szerintem állat. :D

Ja, és ez volt a 400 .

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116945 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tábor program megbeszélés!

Helye: Camelia teázó (VII. kerület Wesselényi utca, Erzsébet krt. mellett közvetlenül, a kínai étkezdénél)
Időpont: április 22 kedd, este 18.30
Téma: a tábori programok végső egyeztetése, döntés arról, mi legyen, mi nem. Azokra számítunk, akik tevékenyen részt akarnak venni a programok lebonyolításában és előzetes megszervezésében.
Ötleteiteket legkésőbb e hét péntekig részletesen kifejtve, írásban küldjétek el nekem, másképp nem kerül be.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #116933 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Cicafül írta: A jelentkezések leadási határideje április 30. Ezt a határidőt egyszerűen meg kell várni, hogy minden lehetséges jelentkezés befusson. Csak ezután tudjuk postázni a visszajelzéseket, amik május 15ig mindenhova meg fognak érkezni!!


Ó, köszi, megnyugodtam! :wink:
Csak azt nem tudtam, hogy megvárjátok az összes jelkezést. :roll:

Ja, és nézegessetek egy pár szép Pécsi képet ! ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116899 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: FONTOS!
AKI OLVASSA, ADJA TOVÁBB!!

A neten új vírus van, WTC a tárgy, amivel levelet kaphatunk, ami tönkrevágja az egész C meghajtót. A levél ismerős nevében érkezik. Nem szabad kinyitni. /Remélem, a Fontos figyelmeztetés nem ennek az alfaja/


Azt én is megkaptam... (mármint a figyelmeztetést) Csatolás is járt hozzá... És ismerőstől jött... Ezek szerint ki lehetett volna nyitni.
Most már ezt is tudom.

Sok locsolót/tojást mindenkinek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116886 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi, Pennie!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116884 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jahaaaj,hácc épp táborkor kell octáykirándulnunk??? :cry:
itty a jóbüdöséletbenektookbeilleckedniamaködzösségbe... :(
nyekk.
:dead:

Nodeamijéritrontomalevegőt! :twisted:
JóHúsvétotnyulattojástlocsolótstbmindenkinek!!!
/holnap elutadzunkk.../

(ami a vírust illeti:ritkameggondolatlan1fajankó vaok(na ne túlozzunk...), de mayd vigyázokk! :roll: )

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116883 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A HOAX leveleknek két változata van. Az egyik típus:

"olyan körlevelek, amik arra szólítanak fel, hogy küldd tovább minél több embernek, például "ha a napokban ilyen vagy olyan email-t kapsz, akkor ne nyisd ki, mert az egy vírus", vagy "segítsetek a 11 éves kislányom veseátültetéséhez, ha továbbkülditek száz példányban, akkor a nemtommilyen szervezet fizet 3 centet levelenként"). Az ilyen levelek általában hamis információt tartalmaznak, vagy már évek óta keringenek a világban, és régen elvesztették az aktualitásukat. Viszont egy csomó ember idejét és a postaládájának a tárkapacitását igénybe veszik. Ne dőljünk be ezeknek!"

Ezek általában ártalmatlanok, csak az idődet és a rendszerkapacitást veszik igénybe.

Ám van egy veszélyesebb változata a HOAX leveleknek:

"Bocsánat a zavarásért, nem szoktam hasonló leveleket küldeni, de kaptam egy emilt egy amerikai ismerosömtol, aki egy vírusról írt és megnéztem a gépemen, ott van-e, és ott volt. Egyszeru eltávolítani, úgyhogy ezért ajánlom mindenkinek a figyelmébe.
Még egyszer elnézést, nem tehetek róla.

Itt küldöm a vírusról küldött információk fodítását:
Ez a vírus a címlistát fertozi meg, és mivel a te címed is szerepel az e-mail listámon, elég nagy esélyed van arra, hogy a te gépeden is megtalálható. A vírust (jdbgmgr.exe) nem észleli a Norton és a McAfee
vírusirtó (és tartok tole, hogy másfajta hasonló program) sem. A vírus 14 napig nem csinál semmit, csak aztán teszi tönkre a rendszert. sajnos automatikusan elküldi a Messenger vagy a címlistád, nem kell hozzá
egy e-mail sem küldeni. Így tudhatod meg, ott van-e a vírus a gépeden, és hogy hogyan törölheted ki:

1. Menj a START menüre, azon belül KERESÉS menüre
2. A fájlok és mappák keresése menüt kell kiválasztani és ott kell beírni a vírus nevét: jdbgmgr.exe.
3. Mindenképpen meg kell vizsgálni eloször a C: meghajtót és aztán a többit is.
4. Klikkelj rá a 'keresés most' menüre
5. A vírusnak macis ikonja van, és persze nem szabad kinyitni!!!
6. Hanem a Szerkesztés menüpontban (a kép tetején) válaszd ki 'az összes kijelölése' pontot. Így kijelölheted a fájlt anélkül, hogy megnyitnád.
7. Ezután a Fájl ( vagy File) menüpontban válaszd ki a 'töröl' pontot.
8. Így a Lomtárba kerül a vírus.
9. Ha mindezt megtetted, NAGYON FONTOS, értesíts mindenkit a címlistádról!!"

Első és legfontosabb: ezek a levelek már nem csak a fent említett ártatlan levelek.
Ezek a Wnidows működéséhez nélkülözhetetlen rendszerfájlok törlésére szólítanak fel!
Amennyiben bedőlsz és törlöd a megnevezett fájlokat, a Windowsod nem fog tudni megfelelően működni! A fent leírt példa a hosszú fájlnevek kezelését teszi lehetetlenné a továbbiakban, de vannak ennél súlyosabb hibákat okozó HOAX körlevelek is.


Tehát kérek mindekit, hogy se a fórumra, se magánembereknek
ne küldjetek ilyen körleveleket tovább. Higyjétek el, hogy a vírusírtó cégek nem tudatlanok, és nincsenek olyan már hónapok óta keringő vírusok, amiket nem ismernek fel a nagyobb vírusírtó programok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116882 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha erre gondolsz, akkor az csak rémhír:
hoaxbusters.ciac.org/HBMalCode.shtml#wtcsurvivor
Mailben jönnek ezek a figyelmeztetések, hogy ilyen-és-ilyen levelek milyen pusztítást végeznek, és hogy küldd tovább a figyelmezteteést minden ismerősödnek... na ezek a figyelmeztetések rosszabbak, mint a vírus...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116881 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Namaire ilyet már én is kaptam...
Sose nyitom meg az ilyen viruveszélyes leveleket...
én remélem elment levelem hozzátok ha nem akkor nagyon nagyon szomi leszek-(((

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116880 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
FONTOS!
AKI OLVASSA, ADJA TOVÁBB!!

A neten új vírus van, WTC a tárgy, amivel levelet kaphatunk, ami tönkrevágja az egész C meghajtót. A levél ismerős nevében érkezik. Nem szabad kinyitni. /Remélem, a Fontos figyelmeztetés nem ennek az alfaja/

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116878 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Már mér' ne fogadnák el? 100 fős táborhelyet kellene megtöltenünk :!: 1 hete még csak 10 jelentkezési lapot kapott Virág (ez persze azóta már bizti megugrott). Szóval kár aggódni. :D

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116877 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én mostanság adom fel (és Fio is- most sikerült rábeszélnünk az ősöket :roll: ), szóval szerintem az enyémet nem fogják már elfogadni, de hát amíg élünk, remélünk... :? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116853 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ryana írta: Elég rég feladtam, nem kéne vmi visszajelzést kapnom?


Kedves Ryana és Mindenki!

A jelentkezések leadási határideje április 30. Ezt a határidőt egyszerűen meg kell várni, hogy minden lehetséges jelentkezés befusson. Csak ezután tudjuk postázni a visszajelzéseket, amik május 15ig mindenhova meg fognak érkezni!!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116845 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: GRATULÁLOK, SIL, A 700. HOZZÁSZÓLÁSODHOZ!!! :D

(Én meg annyit moderálom saját magam, hogy fogynak a hosszászólásaim... :? :D )

Nahát, észre se vettem... 8O :oops: :D Én is moderálgatom magam, de az én kis topicomban annyira nem offolnak. :roll: :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116843 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
GRATULÁLOK, SIL, A 700. HOZZÁSZÓLÁSODHOZ!!! :D

(Én meg annyit moderálom saját magam, hogy fogynak a hosszászólásaim... :? :D )

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116816 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Éniss! :D :bounce: (Tábor) Már, ha elfogadják a jelkezésemet. :roll: [size=9:27bbrmmd]Elég rég feladtam, nem kéne vmi visszajelzést kapnom?[/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116810 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Assszem én is megyek
csak még meg kell gyözni az ösöket hogy fizessenek be
holnap probálkozok fateromnál ugyhogy drukkoljatok
persze biztos megteszi
remélem
:wink:

ui:ennél hosszabban még sose irtam le 2 szavas dolgokat

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116788 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta:

Lili írta:

Rogue/Arwen írta: Mellesleg, ha megkérdezhetem itt (nemhiába beszélgetős topic), ki szándékozik jönni a táborba?

Én megyek!!! :D (jaj ez már bennem volt pár napja,csak nem akartam sehova offként beírni)
Mondjuk még csak ma adtam föl a jelentkezési lapot,de remélem mehetek... :roll:


Én is :D :wink: De tényleg írja már be aki még jön, lécci! Én is kíváncsi vagyok :)

Én is megyek (mennék), csak még meg kell kérdeznem a főnökömet, hogy vehetek-e ki szabadságot akkorra. :?

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116710 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lili írta:

Rogue/Arwen írta: Mellesleg, ha megkérdezhetem itt (nemhiába beszélgetős topic), ki szándékozik jönni a táborba?

Én megyek!!! :D (jaj ez már bennem volt pár napja,csak nem akartam sehova offként beírni)
Mondjuk még csak ma adtam föl a jelentkezési lapot,de remélem mehetek... :roll:


Én is :D :wink: De tényleg írja már be aki még jön, lécci! Én is kíváncsi vagyok :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116678 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
The Two Towers has been nominated for 5 MTV Movie Awards, including Best Movie and Best Male Perfomance (Viggo Mortensen).

Read more here: www.mtv.com/news/articles/1471227/200304...jhtml?headlines=true
Vote here: www.mtv.com/onair/movieawards/ma03/

SZAVAZNI ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116591 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kiskósza, igen, ez a beszélgetős topic, minden off-témának [size=9:yy51tqt7](ami elég hülyén hangzik, meg hülyén is nézne ki, hiszen már az se tetszik nekem, hogy Cica átküldte a beszámolósokat ide, de végülis van benne vmi...)[/size] De ajánlom neked a chatet , mivel ez nem chatelős topic :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116586 Írta: kósza tündelány
kósza tündelány válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ó! itt tényleg hivatalosan lehet beszélgetés-félébe torkollani? Hát ez tök jó! Van is itten most valaki?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116563 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok! Nem tudom ismeritek-e, de azért beteszem. :oops:

Szóval egy kis kvíz. Itt mindenféle Gy.U.-val kapcsolatos kérdés van. [size=9:2zx7q61f]Nekem néha elég nehezek[/size] Sok sikert!

www.kvizpart.hu/index.kviz?temalist=44

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116506 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rogue/Arwen írta: Mellesleg, ha megkérdezhetem itt (nemhiába beszélgetős topic), ki szándékozik jönni a táborba?

Én megyek!!! :D (jaj ez már bennem volt pár napja,csak nem akartam sehova offként beírni)
Mondjuk még csak ma adtam föl a jelentkezési lapot,de remélem mehetek... :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116426 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia: Bocsánat.
Ennyi Legoistát egy helyen... :) Mellesleg, ha megkérdezhetem itt (nemhiába beszélgetős topic), ki szándékozik jönni a táborba?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116388 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kaptam pár légifelvételt a városomról, 3-at felraktam a honlapomra közülük. Ha érdekel valakit:
free.x3.hu/sil/Galeria/baja.htm

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116278 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.council-of-elrond.com/

ezt tessék megnézni!nagyon sok jó kép van rajta!!


Hogy lehet megkarmolni magam 3x a nemlétező körmömmel?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116255 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ivó írta:

Melkor a Vala írta:

Ivó írta: Melkor a Vala: Ez tényleg nagyon jó oldal! :D
Hol találtad meg?

Aki keres az talál! Nem árulom el forrásaimat! (nehogy már más arassa le a babérokat) ;)


Melkor a Vala: Jóm, a forrást ne mondd meg, csak azt, hogy keresőbe írtad be, vagy sem. Amúgy, én is tudnék ilyen jó kis honlapokat szerezni :P


Az a helyzet, hogy most nem tudok, csak fejből.
www.greenleaf.com
www.orlandomultimedia.net

ez is nagyon jó!

www.horror.lap.hu

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116246 Írta: Ivó
Ivó válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Melkor a Vala írta: Kerestem képeket és ahhoz hogy ide beillesszem jobbklikk rajta és ottan láttam mag a címet! :itscool:


Akkor már értem

Ahol tűz van,
ott leled meg a
Szenvedés Kapuját... :rmad2:

Ivó

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #116245 Írta: Melkor a Vala
Melkor a Vala válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kerestem képeket és ahhoz hogy ide beillesszem jobbklikk rajta és ottan láttam mag a címet! :itscool:

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.627 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére