BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 4 hónapja #119732 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hú, emberek, én is túlestem a Körön, nem semmi egy film volt. 8O
Egy barátommal voltam, asszem ő fejezte ki jól: most meg kell néznem vmi Balu kapitányt, hogy aludni tudjak. :)
Amúgy illetékesektől, akik látták, lenne egy kérdésem, mert nem sikerült rájönnöm: hogyan csinálta a nő a videót?

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119657 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telcontar, gratula. :hello: :cheers:

Én pedig ezennel elérkeztem a 800. hozzászólásomhoz, ha minden igaz... :dance:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119558 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar írta: Tisztelt Nagyérdemű,
Ma 10.24-kor megszületett Horváth Boglárka Jáde, a testvérem ötödik gyermeke. Három nővére és egy bátyja (Attila, pár talin már volt, pl. Farsangon és kirándulásokon) köszöntötte. :hello: :cheers:

Gratulálunk :hello:
Isten hozta a picike emberkét a mi világunkban :!: Reméljük, jól fogja itt érezni magát. 8)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119518 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tisztelt Nagyérdemű,
Ma 10.24-kor megszületett Horváth Boglárka Jáde, a testvérem ötödik gyermeke. Három nővére és egy bátyja (Attila, pár talin már volt, pl. Farsangon és kirándulásokon) köszöntötte. :hello: :cheers:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119452 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Hegyirabló írta:

Sil írta: [size=9:1vkzstq2]
És még mindig nem írt senki privit. [/size]:cry:


Hé Én senki vagyok?! :wink:
H.

Nem úgy értettem, hanem a linkkel kapcsolatban. :roll: De most már van 2 érdeklődőm... :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119447 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: [size=9:8n9kanf9]
És még mindig nem írt senki privit. [/size]:cry:


Hé Én senki vagyok?! :wink:
H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119442 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gyerekek, hogy én milyen iszonyatosan jó oldalat találtam... 8O :D Írtam egy kicsit róla a Filmzene topicban, de nem linkelem be ide... (Ha valaki már ismerné, bocsi...)
A lényeg: hegyekben állnak a letöltögetnivalók, mindenféle, máshol nem hozzáférhető zene, és videó (filmek!), stb, több gigabájtnyi anyag, minden, ami szem-szájnak ingere, ezt tényleg látni kell. :roll: Már ahhoz is regisztrálni kell, hogy egyáltalán lássa az ember a linkeket, utána meg GetRight-tal ftp-zgetni, de megéri... :wink:
Még mindig nem tértem magamhoz... [size=9:3vvmk0vi]
És még mindig nem írt senki privit. [/size]:cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119437 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Itt leszek, ne aggódj! :disappear:

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119414 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ugye milyen jó annak, aki olvasott már Tolkient? :D A rengeteg sok mindenen túl arra is jó, hogy még az ilyen helyzetekben is frappánsat és helyzethez illőt tud mondani az ember... :itscool:

[size=9:225hpbm2]Csak aztán el ne tűnj a szemünk elől![/size] :lol:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119398 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat! Nagyon meghatott, nem is tudom, mit mondjak... :crying:
Köszönöm!



Az itt lévők felét se ismerem fele olyan jól, mint szeretném, és a fele részüket sem szeretem fele annyira, mint kellene! :D

De azért köszi! :wink:
Hegyirabló

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119303 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:mk6ijctd]Sztem Nimuénak volt a legjobb- azzal a tudattal hagyta maga mögött az egész hercehurcát, hogy a világ legnagyobb varázslója volt a tanítója, a szeretője, és az önbecsülésére is jelentősen rátett, hogy legyőzte a fent említett személyt (még ha annak beleegyezésével is...)- amúgy bocs, hogy belekotyogok :oops: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119240 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, lett is haszna belőle... :D
Végignézhette, ahogy minden bajtársa odalesz.
8)

(Gonosz Morgana...)
:D

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119238 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Percivale meg megtalálta a Grált. Azért az se semmi... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119230 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #119229 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos, akkor kard ki ...varázserő!
:D

Végül is Morgan le Fay azon kevesek közé tartozott, akik túlélték az egészet...
8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119211 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nos, én Sir Percivale megtestesüléseként a Khirályt védem. :D Lesz itt még párbaj, úgy látom... :) A boszorkány varázspálcája a lovag kardja ellen...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119204 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot, Morgi, Hegyirabló!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #119166 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ó, hát éppen onnan. 8)
Szegény Arthur...
Néha rám tör a királybuktató kényszer. A legkülönfélébb módszerekkel.
Mordred kitűnő tanítvány volt...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119164 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Morgana: Szemmel verést nem mondanék, de más boszorkányos dolgot... khmmm... (jaj, mindjárt gyíkká változom) 8O
Jut eszembe, honnan is e név, Le Fay kisasszony? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119156 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, Hegyirabló! :cheers: :hello: :cheers:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119155 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Képes lennél megégetni???
Hát ártottam én neked akár egy apró szemmel veréssel is?
8)
Asszem megyek, de biztosat holnap mondok.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119151 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Morgana: ne gondolkodj, hanem gyere és hozz tűzrevalót magadon kívül is. :)
Tényleg, nem ártana tudni, kik jönnek, hogy összeszervezhető legyen a második turnus. Az első turnus 16.00-kor indul a Nyugatitól.
Feltéve, ha mindannyian Beltaine-ról beszélünk... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119144 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Estel Adániel írta: B. Sz. az ünnepelteknek! :hello: :cheers:
Vagyis:

Valin Nostare Fiona drága, Morgie, Hegyirabló !
:D ;)


Csatlakozom az előttem szóló ünneplő táborhoz :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119141 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hányan mentek (kik) a kirándulásra. Erősen gondolkodom, hogy veletek tartok... :)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119140 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Morgie: én benne vagyok... Beltainén majd rendezünk egy is szülnapi bulit, jó???? :) :wink: Én nem tiltakozom ellene..

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119138 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon édesek vagytok!!!
:oops:

Tartunk bulit?
Mit szólnátok egyhez? 8)

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119124 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Helly srácokk!

Le vaok maradva, mint borravaló, azért nagyon boldog szülinapot kívánok Fiona, Hegyirabló és Morgana! (így, abc sorrendben)

Happy birthday! :cheers: :dance: :hello:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119098 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
B. Sz. az ünnepelteknek! :hello: :cheers:
Vagyis:

Valin Nostare Fiona drága, Morgie, Hegyirabló !
:D ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119086 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!

en inkabb ugy mondanam, Valin nostaré (tekintve, hogy targyesetben leledzik az szulinap ß) )
btw, csatlakozom az elottem szolok taborahoz!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #119007 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin nostare Morgana & Hegyirabló! :cheers:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.612 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére