BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 4 hónapja #122263 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta:

E. Eia Ayna írta:

Rabyn írta: Meghalt a chat!

Gyere hozzám :D

Eia, aztán én is kapjak ám az esküvői meghívókból. Márha Rabyn igent mond... :evil3: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Brisa, sajnos nem kaptam választ :cry: Legközelebb talán szerencsém lesz... :wink: :biggrin2: (Neked is mondanám, hogy látogass meg, ha nem Svin lenne a főfő :twisted: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122259 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: Szerintem minden további nélkül engedélyezik majd. Továbblépni úgy lehet, hogy fel kell hívni az adott számot, meg meg kell nézni, mint mond erről a törvény. Az angolban, ha jól tudom, amúgy is létező és használatos név. Én akkor akadnék meg maximum, ha valaki azt írná, hogy ő Arwent vagy Galadrielt akar anyakönyveztetni.

Ha a sorozatomk mindenféle nevét engedélyezik, erre is jó esély van.


Egyáltalán nem biztos, hogy sikerülni fog, ugyanis vmi új törvény nevében nem lehet egy gyereket mindenféle hülyeségnek enevezni, csak ahogy a Magyar utónévkönyben benne van, Hosszú és kilátástalan vitát kell flytatni a MTA tagjaival, ha vki mégis ragaszkodik az általa kiválasztott névhez. Tavaly asszem több százból csak 3-at engedélyeztek.
(Info from my odegbeteg magyartanár, de attól hogy idegbeteg, attól még sokat tud, csak tanítani nem. Szóval szvsz az info helytálló)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122239 Írta: Ailoleo
Ailoleo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Namarie: Én ismerek egy lányt, pontosabban még nem beszéltem vele, de tzdom, hogy Arwennek hívják. A dolog nem semmi, nem hiszem, hogy így teljes életet fog tudni élni. Mert ki bízná mondjuk az ügyét egy Kis Arwen nevű ügyvédre??? Szerintem senki, viszont az Elanor tényleg szép, és használható is, bár én asszem megmaradok a régi magyaros neveknél.

"Minden egész eltörött,
Minden láng csak részekben lobban,
Minden szerelem darabokban,
Minden egész eltörött."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122227 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta:

Rabyn írta: Meghalt a chat!


Gyere hozzám :D


Eia, aztán én is kapjak ám az esküvői meghívókból. Márha Rabyn igent mond... :evil3: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122197 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pontosabb info névügyben:

Grétsy László nevére kell küldeni egy levelet a Magyar Nyelvtudományi Intézetbe. A levélben írd le, hogy milyen nevet szeretnél adni, és hogy ez nem anyakönyvezhető, de kéred, hogy a Te gyereked részére lehessen anyakönyvezni, és ezt engedélyezzék. Többet egyelőre nem tudok mondani.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122152 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Meghalt a chat!


Gyere hozzám :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122136 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Meghalt a chat!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122121 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Külfdölgön Elenor van.. (Elanorrol nem tudok)
De Galadrierről igen...
Meg egy Frodoról is.. (szegényke)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122091 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szerintem minden további nélkül engedélyezik majd. Továbblépni úgy lehet, hogy fel kell hívni az adott számot, meg meg kell nézni, mint mond erről a törvény. Az angolban, ha jól tudom, amúgy is létező és használatos név. Én akkor akadnék meg maximum, ha valaki azt írná, hogy ő Arwent vagy Galadrielt akar anyakönyveztetni.

Ha a sorozatomk mindenféle nevét engedélyezik, erre is jó esély van.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122084 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valaki azt javasolta, hogy a "Csavardi Samu" topicban régóta tárgyalt "Hogyan lehetne anyakönyveztetni az Elanor nevet?"-kérdést itt vitassuk meg. Én írtam az MTA ügyintézőjének emilt, a válasz ez volt:

Tisztelt Asszonyom!
Helyesírási és utónévügyekben
munkanapokon 10.00-14.00 óráig
a Nyelvtudományi Intézet: www.nytud.hu/
(1068 Bp., Benczúr u. 33.)
közönségszolgálata ad felvilágosítást a
321-4830/123, 124, 125-ös telefonszámon!
Szívélyes üdvözlettel
Csapó Mónika
MTA Nyelv- és Irodalomtudományok Osztálya

Kíváncsi vagyok a véleményetekre ezzel kapcsolatban. Továbbléphetünk vajon innen, s ha igen, hogyan?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122042 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát ez benne a szivastás!!!!
Ugyan is az egyetem fősulik nagyrsze nem fogadja el az emeltszintűt és saját felvételiz tart.. akkor meg mi a frásznak??
Én csak magyarbol, töriből, énekből akarok emeltszintűt.. a többiből nem!
(meg nyelvből de addigra lesz nyelvvizsgám és akkor könyebben fog menni)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122038 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Nem muszáj emelt szintű érettségit tenni, csak ha tovább akarsz tanulni...


Jó dehát mostmár mit ér egy ember egy érettségivel? Semmi különöset...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122037 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta:

Gandalf írta: Nem muszáj emelt szintű érettségit tenni, csak ha tovább akarsz tanulni...



De ha csak mondjuk öt év múlva, akor is?


Nem. De akkor meg kell írni 5 év múlva a felvételit is, ami egy emelt szintűnek felel meg.
Tehát egyxáltalán nem lesz nehezebb a diákoknak a kétszintű érettségi, sőt! Könnyebb lesz. Mert aki az érettségi évében felvételizik annak csak egyszer kell megcsinálnia, s az érettségi és felvételi is egyben. Ráadásul nem minden felsőoktatási intézmény követeli meg az emelt szintűt. Ezt minden főiskola/egyetem eldöntheti.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #122035 Írta: Laurelin
Laurelin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Segítsetek nekem , kérlek! Hol lehet a Cross Borns-hoz hozzájutni, mert annyiszor beszéltetek már róla, de én még sohasem hallottam, pedig szeretném. Lééégysziii!!! :roll:

Lemostam a festéket arcomról
most látszik csak, nem mosolygok,
a rettenet fintora ez.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121996 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek!
Kérem szépen, ha vki úgy érzi, ki tud segíteni 2 Cross Borns számmal, az kérem, szóljon, dobjon rám privit, vagy vmit, és megbeszéljük!
Előre is köszi... ;)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121988 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta: Gyere hozzám :D


oda sem enged fel :( #&@{]đĐ (- ezek helyére mindenki olyan csúnyaságot képzeljen, amilyet csak tud...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121986 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dae-elena/sissee írta: Mijazatyaúristenért nem enged fel a csetre???? :evil: Végigírja hússzor, hogy Connecting to (itt sok szám következik), aztán Unable to connect server, és Connection cloes :( Mit csináljak?


Gyere hozzám :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121984 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Nem muszáj emelt szintű érettségit tenni, csak ha tovább akarsz tanulni...



De ha csak mondjuk öt év múlva, akor is?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121976 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát, nálunk (PTE-KTK) ugyan nem volt külön Analízis (vagyis volt, mint Gazdmat I), de éppen elég szivatós tárgy volt... És utána csak tovább durvult... De mindez semmi sem volt a Statisztika I-III nevü képződményhez képest... És amikor az ember már azt hinné, hogy túl van rajta, az összes szigorlattal együtt, akkor ott van még ötödéven az "Ökonometria és Prognosztika" fantázianevű szörnyűség (2 db 2 féléves, nagyon durva statisztikai jellegű tárgy, összesen 1 félévbe sűrítve...) (Bár azt azért nem mondhatom - ellentétben sokakkal -, hogy máig rémálmaim lennének, ha csak meghallom pl. a heteroszkedaszticitás szót, mert én mindig is a "matekzsenik" közé tartoztam... :roll: )

De a legdurvább szórós tantárgy a jogászoknál a Római jog. Amikor elsőéves voltam, az akkori párhuzamos évfolyamon a jogi karon a 300 főből 6 ment át elsőre Római jogból...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121970 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mijazatyaúristenért nem enged fel a csetre???? :evil: Végigírja hússzor, hogy Connecting to (itt sok szám következik), aztán Unable to connect server, és Connection cloes :( Mit csináljak?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121956 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem muszáj emelt szintű érettségit tenni, csak ha tovább akarsz tanulni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121948 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én szerencsére még a régi rendszerben fogok írni, így megúsztam azt, amit ti el fogtok szenvedni. Előre is sok sikert mindenkienk, aki 2 év múlva kezdi ezt a rémálmot...
A mostaniaknak pedig szurk, drukk!

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #121904 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

kriszana írta: Javítsatok ki - de most sincs másként, a szakközepesek, nem ugyanazt írják, mint a gimnazisták. Jól tudom?



Már nem... tavaly volt először közös az érettségi, és így lesz a váltásig, amennyire én tudom... :P [size=9:xkr0nv6u] Köszi Krisz [/size]:)

Ja és ez a 300. :cheers: :dance: :pimp:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121887 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

kriszana írta: Közös mozizás szervezés: május 19. Részletek a Találkozások topicban!
Jelentkezés péntekig nálam e-mailen, priviben, vagy mobilon!


A filmet ajánlom én is megnézni, én nagyon-nagyon jóízűeket kacagtam rajta :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121877 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Közös mozizás szervezés: május 19. Részletek a Találkozások topicban!
Jelentkezés péntekig nálam e-mailen, priviben, vagy mobilon!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121872 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem akarok emelt szintű érettségit!
Szerintem a Fazekasban megtanulok annyit, hogy egy felvételitől ne kelljen félnem, meg ugyebár van az a pontok alapján felvételt nyert (legalábbis bátyám -meg asszem a nővérem is- úgy csinálta, nem tudok arról, hogy ez megszűnt volna), de az érettségitől amúgy is nagyon parázni fogok, nem tudom, miért kell ezzel az emelt szintű kifejezéssel még félelmetesebé tenni.
Meg ráadásul, ezzel teljesen bekavarnak nekünk, szegény kis elsősöknek, met jövőre el kell döntenünk, hogy miből szándékszunk majd emeltet lerakni, és hát a franc se tudja!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121868 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dae-elena/sissee írta: Léli: ettől sztem nem kell félni olyan nagyon. Tavaly mi is mérget vettünk volna rá, hogy ugye a tavalyi feladatsor is nevetséges volt (mármint érettséginek, én a tavalyi matekot sem tudtam volna hármasnál jobbra megírni...), akkor mi kikapunk vmi átkozottul nehéz sort... De úgy tűnik, amíg be nem vezetik az új érettségi-rendszert, addig marad ez a felállás, mármint hogy a gimisek együtt írják az érettségit a szakközepesekkel. Ez pedig, úgy látszik, majdhogynem garancia a könnyű érettségire. :P

Nem tudom, hogy ti mire emlékeztek, de mikor én érettségiztem - cirka 5 éve - akkor még külön volt a gimnáziumi és szakközépiskolás érettségi. S a szerint váltakozott is: egyik évben a gimis érettségi volt nehezebb, másik évben, pedig a szakközepes. Nekünk sikerült kifogni a szakközepes nehezebbet - ugyanis én Könnyűipariban végeztem.
Javítsatok ki - de most sincs másként, a szakközepesek, nem ugyanazt írják, mint a gimnazisták. Jól tudom?

Ezúton gratulálok minden érettségizőnek, hogy túlélte az írásbeli vizsgákat. Tartsatok ki, már nem tart soká! És szorítunk nektek!

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121866 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli: az új rendszer 2005-től várható- szóval igen, valószínűleg beleesel. Viszont, ha emelt szintű érettségit teszel, akkor letudtál mindent-ugyanis az egyben fog számítani érettséginek és felvételinek, ennek megfelelően lesz nehéz. Az alapszintű érettségit nem tudom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121863 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dae-elena/sissee írta: Léli: ettől sztem nem kell félni olyan nagyon. Tavaly mi is mérget vettünk volna rá, hogy ugye a tavalyi feladatsor is nevetséges volt (mármint érettséginek, én a tavalyi matekot sem tudtam volna hármasnál jobbra megírni...), akkor mi kikapunk vmi átkozottul nehéz sort... De úgy tűnik, amíg be nem vezetik az új érettségi-rendszert, addig marad ez a felállás, mármint hogy a gimisek együtt írják az érettségit a szakközepesekkel. Ez pedig, úgy látszik, majdhogynem garancia a könnyű érettségire. :P
[size=9:2i3ssitc]
De azért ne fogd rám, ha jövőre mégis kitolnak veletek...[/size] :)


Vagyis ez azt jelenti, hogy mire én odaérek, röpke 3 év múlva, tök zokni aggyal, addigra már sokkal, de sokkal , nagyon sokkal nehezebb lesz???? :?: :?: :?:
Ez nem ér! Én is könnyű érettségit akarok írni! Én nem leszek ehhez az érettségihez elég érett

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121860 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sopronban, a NYME-n is durva az analízis, ez a nagy szórótárgy, száztízből hetvenet kiszórtak az egyetemről, akik olyan nehéznek találták, hogy abba is hagyták vagy átmentek máshova.
De a valszámhoz képest mégiscsak könnyű... Ott ugyanis az analízisben megtanultakat készségszinten kell alkalmazni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.409 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére