BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 3 hónapja #125382 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: emberek akkora hírt halottam!!!!!
A TOLKIEN CSALÁD TILTAKOZIK A MUSICAL ELLEN!!! ééééljen!!! hát még is érdemes volt reménykednem bennük!

Tiltakoztak ők a film ellen is... (Főleg Christopher...) :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #125379 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm, a tokaji program lebonyolítására már van elég jelentkező, tartalékban is.
Kérek mindenkit, hogy jövő keddig erősítse meg és véglegesítse a részvételi szándékát, mert le kell adnom a végleges névsort. Aki még nem biztos benne 100%-ig, inkább minősítse magát tartalékos állományba.
Tehát a tokaji csapat: Gillz, Yavanna, Áfi, Kriszana, Evenstar, Gumipók, Peredhil, _Neo és én, tartalékban Angie és Gyémánt Hajnal. A részleteket majd személyesen, keresünk egy időpontot a megbeszélésre.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125378 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
emberek akkora hírt halottam!!!!!
A TOLKIEN CSALÁD TILTAKOZIK A MUSICAL ELLEN!!! ééééljen!!! hát még is érdemes volt reménykednem bennük!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #125373 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BN, varda! :hello: :cheers: :cheers: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125321 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ulmó: ének-zene :D (Ulmó kürtje)
szvsz a biosznak két valája van: Yavanna és Morgoth (a kis genetikus)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125318 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli: Biosz: Yavanna
Kémia: Aule

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125317 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Úgyszintén off, de majd a jövő héten kitörlöm...
Aki volt olyan kedves és ránk szavazott, annak küldenek a szervezők egy mailt, amire válaszolni kell! A csapat: Mákvirágok; csapat száma: 013.
Köszönöm!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125314 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli: ez egyszerű, nem a valákat kell segítségül hívni, hanem magát Erut... :roll: Tapasztalat... :wink: (90%-on felüli arányban bejön... Piros lámpánál, busznál, vizsgáknál... :oops: :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125313 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elrond írta: még hat tz-t írok jövő héten... :?

annyi pozitívum legyen, hogy meglett az ECDL vizsgám! :) a második a hétből.

[size=9:1cm9arzi]618-al a 35.-ik... nem is rossz...[/size]


Te is ECDLezel? Én is ez annyira uncsi... (most is épp ott -itt- ülök). Most a 3 modult járom, de a második vizsgát még nem raktam le. (épp beteg voltam, és azótase voltrá érkezésem utánajárni...)
Manndil: Ez nattyon tetszik! Mondjuk én nem ilyenekregondoltam...

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125310 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
még hat tz-t írok jövő héten... :?

annyi pozitívum legyen, hogy meglett az ECDL vizsgám! :) a második a hétből.

[size=9:1m2ojnic]618-al a 35.-ik... nem is rossz...[/size]

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125306 Írta: Manndil
Manndil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy biztos.a matek tanárok kiszámíthatatlanok, a föci tanárok meg feltérképezhetetlenek......

Járd a saját utad, s ha társad akad, fogadd barátságát, míg együtt haladtok, s válj el könnyű szívvel tőle, ha új útra térsz, s emlékezz rá barátsággal, míg utad végéig érsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125287 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én nekem mostanság azon ötletem támadt itt a suliban, Rabyn eredményeivel vetekedő év végi drukkomban (na hát ez értelmesre sikeredett...), hogy ha már múltkor ilyen tök jó mondásokat találtunk(tatok) ki, akkor már csak azt kéne kitalálnim, hogy milyen atntárgyhoz milyen valát lehet segítségül hívni.
Nimdorccal gondolkodtunk is rajta, (fizika doga előtt), hogy talán a fizikához Manwet lehetne (elektomosságtan) segítségül hívni, de szerintem ez valahogy sántít, ígyhát feldobom a közössé elé, hiszen több szemtöbbet lát, több ész többet tud... :lol: (mellesleg a fizikám pocsék lett... :cry: )

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #125285 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én örülök, hogy a 2. oldalon rajta vagyok... :roll: (Hozzászólásokból)
DE igyexünk, igyexünk... : ))

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125281 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Tokaj-Hegyalja Fesztiválon részt vevő Magyar Tolkien Társaság programja és minden ezzel kapcsolatos egyéb tudnivaló itt megtalálható. Várlak benneteket szeretettel.
Figyelem! Még két résztvevőnek lehetősége van eljönni némi munka fejében! Jelentkezés privátban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125220 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én még csak a 3x-edik helyen keverek-kavarok, de kezdhettek félni... :mrgreen: :evil3:

Welcome back Ganxsta Lamorak...!!! :evil3: :twisted:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125206 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elanor írta: Ha-ha Sil, vigyázz, szorosan a nyomodban vagyok!!! 1100!! :lol:

Elanor, voltál te előttem is, elég sokáig... :roll: :twisted: :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125204 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha-ha Sil, vigyázz, szorosan a nyomodban vagyok!!! 1100!! :lol:

Remélem, Lam hozott nekünk hasonló jó témákat a Lassiban, mint a mostaniban a riport!!! :hello:

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125158 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv itthon, Lamorak! :D

[size=9:23e3v0w0]1100...[/size] :hello: [size=9:23e3v0w0]Lassan benne leszek az első 10-ben...[/size] :tongue:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125145 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv, újra itthon, Lam! :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125143 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdvözlünk újra itthon Lameroc! :gollum1: :dance: :gollum2:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125138 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Vilya írta: Bocsáss meg E. Eia Ayna, hogy fárasztalak az egyre butább kérdéseimmel, de merre keresem azt a linket? :oops: :oops: :oops:


Kattints rá az előző hozzászólásomban a "linkre" szóra... :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125137 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocsáss meg E. Eia Ayna, hogy fárasztalak az egyre butább kérdéseimmel, de merre keresem azt a linket? :oops: :oops: :oops:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125129 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Vilya írta: Lehet, hogy h***e kérdés, de hogyan lehet szavazni? :oops: :oops:


Rámész a linkre és ott találsz olyat, hogy szavazás... a kire kérdésnél a Mákvirágok csapatot jelölöd ki, aztán beírod a mailcímed, és rákkattintasz a "szavazás" gombra... :wink:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125128 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Isten hozott itthon, Lamorak! :gandalf2:

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125125 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta: Ez most naon off, úgyhogy ki is törlöm majd, de fontos...
Van egy Kihívás2003 nevű játékm, ahol a csapatom bejutott a döntőbe... és úgy gondoljuk, hogy mivel valszeg helyezést nem érünk el, szeretnénk a közönségdíjat megnyerni...
Ezért kérek mindenkit, hogy szavvazzon a Mákvirágokra, minnél több mailcímmel... 8) Szavazni itt lehet, ha vkit sikerült meggyőznöm...


Lehet, hogy h***e kérdés, de hogyan lehet szavazni? :oops: :oops:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125101 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ha jól tudom,ma érkezik/érkezett haza Lam kis hazánkba.
Ha így van, és erre jár: Örülök, hogy visszajöttél. :hello: :cheers:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125082 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na emberek beraktam a humorba a tegnapi alkotásunkat..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125079 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jajdejóóó!!!! Navégre! :D *aug most örül a fejének*
Amúgy ha nem nézem meg addig mással, akkor lenne vk.-nek kedve közületek Ljönni vasárnap +nézni az Utolsó éjjelt?

Eia: én is 5x szavaztam. :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125058 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
NEKEM IS VAN BEJELENTENI VALÓM!!!!
HÁRMAS LESZEK FIZIKÁBÓL!!!! ÚGY HOGY FÉLÉVKOR TOTTÁLISAN MEGBUKTAM!!! DE MOST HÁRMAS LESZEK!!!!!

MÁR CSAK A KÉMIA MATEK TÖRI ÉS A BIOSZ VAN HÁTRA!!! ÉS EZEKEN KIVÜL NEM LESZNEK KETTESEIM!!!EZ LESZ A LEGJOBB BIZIM HA EM BUKOM EMMIBŐL!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125054 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Öt szavazatot kaptatok. :wink:

Telcontar: én azért még odavenném Al Pacinot is... :)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.620 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére