BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 3 hónapja #126901 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ringil: Az egy yo film:) Bár Spaceytől a hideg ráz... ->rémálmok garantálva vér nélkül is:)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126899 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!!
Én az Amerikai szépséget néztem és hiába másodjára láttam,a halott Kevin S. láttára rémálmaim lettek :?

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126895 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ok, akkor megtalálták az ikertestvéreket, mert teljesen egyforma a fejük is, a termetük is, az életkoruk is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126894 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Olyan rossz, hogy meghalt a sárkány!! :cry: :(

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126886 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmm...

Otthon meg kell néznem még egyszer...
8O

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126885 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem ugyanaz....

John Leigh .... Háma
Bruce Hopkins .... Gamling

Brian Thompson (I) .... Brok

A forrás az IMDB-ről való, ne is próbáljatok megcáfolni :evil3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126884 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pedig Telcontarnak igaza van - ugyanaz a pasas. :twisted: Istenem, ezek a germán fejek... :wink:

Pennie, nem kevered össze véletlenül Hámát és Gamlingot?

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126883 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar írta: Az semmi, de Brokot, a király testőrét ugyanaz a színész játssza, mint Gamlingot. :)

Szerintem nem... miből gondolod? Nem is hasonlított rá.... Bruce Hopkins új-zélandi színész, és nem láttam a Sárkányszívet a filmográfiájában ;)
www.bruce-hopkins.com/film.html

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126857 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telcontar, fontos :!: privi ment!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126856 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sárkányszív.. Imádom!!!!!! Sinkovits Imre mit Draco... Még szerencse, hogy nem szinkronizálták ujra....... akkor falra másztam volna...Imádom Sinkovitsot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126855 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az semmi, de Brokot, a király testőrét ugyanaz a színész játssza, mint Gamlingot. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126853 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az RTL Klubon épp most kezdődik a Sárkányszív... :hello: Ha van, aki még nem látta volna... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126851 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gumipók írta:

Úgylátom mivel még mindíg vannak homályos foltok ezért letisztázok pár dolgot.

Az MTT első születésnapját Június 14-15-én ünnepeljük Királyréten, a Duna-Ipoly Nemzeti Park Igazgatóság Királyréti Oktatóközpontjában.

Odautazás egyénileg, vagy egyénileg szervezett csoportokban.

megközelíthető: Vonattal vagy busszal Kismarosig onnan pedig menetrendszerinti autóbusszal Szokolya-Királyrét irányába, vagy kisvasúttal ugyanide. Hogy mi honnan indul és mikor azt derítse ki valaki és ossza meg a többiekkel plz. :::

Ami van:
elhelyezés 5-8 ágyas szobákban (zsír új az egész, két hete adták át) kb 50 fő fér el.
konyha teljes felszereléssel (hűtő,rezsó,evőeszközök,étkészletek)
zuhanyzó, wc több is van az épületben.

Amit hozz.
Kaja, Pia (vásárlási lehetőség 10 kilóméteres körzetben nemigen van)
Meg a jókedvedet. énekhangodat, hangszeredet, fürdőruhádat (bár csak egy patak van nemmessze)
Szunyogriasztót (kilépsz az ajtón és ott az erdő :::)


Ami nem lesz.
Tábortűz (a tűzgyujtási tilalom alatt a Nemzeti Park Igazgatósági épületének tövében tüzet rakni...hát nemtudom :::))))


A véges számú férőhely miatt javaslom, hogy aki szeretne jönni, az jelentkezzen emilben vagy priviben Morgana-nal. ő fogja összeírni az embereket. (ez csak azért szükséges, hogy tudjuk beférünk e) :::

Remélem sokak kérdéseit sikerült eloszlatni :::

üdv. Gumipók

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126792 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Tud nekem segíteni valaki? Most upgrade-eltem az Internet Explorert 6-osra, és van egy nagy gondom vele: amikor egy oldalról új ablakban nyitok meg egy linket, akkor csak az üres (teljesen üres, átlátszó) ablak jön fel, aminek csak a kerete él. Ha a stop gombra nyomok és utána frissítek, akkor bejön az oldal, de ez sajnos csak a teljes, menüs-mindenes ablakoknál működik, a pop-up jellegűeknél nem, azzal nem tudok mit kezdeni. Van valakinek valami tippje, hogy mi lehet a gond?
Légyszi priviben (is) írjon, aki tud segíteni!
Köszi
Pennie

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126783 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
No, lehet tesztelni az én fórumomat is. :wink:
A címe: sil.fpn.hu/Forum/index.php
Van még pár hiba, amit nem sikerült még javítani (pl. hosszú ű, ő a fórumcímekben... :cry: ), de azért valószínűleg működni fog. Legalábbis remélem... :roll:

Nyitottam pár topicot, de persze még nem teljes... Rajtatok is múlik, mi lesz még. :wink: (És nálam lehet akár saját avatárotok is, csak küldjétek el emailben, és felrakom... :wink: )

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126767 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm Sil!!!!! :D


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126764 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Vilya írta: Üdv Mindenkinek!

Lenne egy kérdésem: Hogyan lehet megcsinálni azt, hogy például találok néhány képet valakiről és azt beszeretném másolni ide, úgy, hogy nem a címet, hanem csak azt írom ki, hogy klikk ide, vagy hasonló? :confused2:


Így:
[url=http://sil.fpn.hu/1.jpg]klikk ide[/url]

ennek az eredménye:
klikk ide

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126762 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv Mindenkinek!

Lenne egy kérdésem: Hogyan lehet megcsinálni azt, hogy például találok néhány képet valakiről és azt beszeretném másolni ide, úgy, hogy nem a címet, hanem csak azt írom ki, hogy klikk ide, vagy hasonló? :confused2:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126730 Írta: Evelyn
Evelyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Lyra írta:

Gandalf írta:

Telcontar írta: Brandan Fraser filmjei rulzz, főleg a George of the Jungle :) . A Múmia sem volt rossz, ott olyan Han Solo és Indiana Jones keveréket alakított.
Miért, van valami GyU-s hír vele kapcsolatban?


Jah, ő lesz a Banyapók! :evil3:

Húúú de gonosz valaki!!!
Azért ennyire nem rossz.
(Bár más szerep már nem nagyon maradhatna neki.... :twisted: )

Miért, tökre beleillik azzal a cuki hajával a GYU-ba!!!! :D

Sose bánd meg azt, amit már nem tudsz visszacsinálni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126718 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drágáim!

Június vége Lassi lapzárta!!!

Akinek ötlete, javaslata, talán kész cikke is van, írjon bátran!!!

Legyen még jobb az újság!!!

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126679 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

E. Eia Ayna írta:

Nilraen írta: off:nem tudja valaki mért van az hogy minden hozzászólásom után azt irja ki a gép h. "nincsenek hozzászólások ebben a témában"(csak ennél a topicnál)pedig ez nem az első hozzászólásom


Ezért már többször is panaszkodtunk az Óhaj,sóhajban, de továbbra se tudom a választ. :? (De legalább már nem írja azt ki, hogy "Pardon, csak a saját hozzászólását tudja törölni. :evil3: )


OK,azért kösz!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #126676 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta: off:nem tudja valaki mért van az hogy minden hozzászólásom után azt irja ki a gép h. "nincsenek hozzászólások ebben a témában"(csak ennél a topicnál)pedig ez nem az első hozzászólásom

Ezért már többször is panaszkodtunk az Óhaj,sóhajban, de továbbra se tudom a választ. :? (De legalább már nem írja azt ki, hogy "Pardon, csak a saját hozzászólását tudja törölni. :evil3: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126673 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dae-elena/sissee írta: [size=9:32l8fmq9]A circulus télleg gyűrűt jelent, csak nem ékszer értelemben[/size] :oops:

Nyugi, én puskázással vadásztam össze a négyest annak idején :wink:


lehet h. én is ezt fogom tenni...

off:nem tudja valaki mért van az hogy minden hozzászólásom után azt irja ki a gép h. "nincsenek hozzászólások ebben a témában"(csak ennél a topicnál)pedig ez nem az első hozzászólásom

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126671 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:2o7nw90f]A circulus télleg gyűrűt jelent, csak nem ékszer értelemben[/size] :oops:

Nyugi, én puskázással vadásztam össze a négyest annak idején :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126670 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dae-elena/sissee írta:

Nilraen írta:

Dae-elena/sissee írta: Nil: latin: Dominus Anulorum :wink:

Miért?
A szórendet tényleg elrontottam,de nem kéne egyeztetni a szavakat?


Dominus: a birtokos , ezért alanyesetben marad

Anulorum: anulus, anuli m. főnév pluralis genitivusa, azaz töbebs szám birtokos esete.


én azt hittem h. a birtokost is plur.gen. be kell tenni :oops:
de a circulus,-i (m) gyűrűt jelent és annak a plur.gen-je circulorum-az jó! :)
De mindegy!!Ugy látszik nem tudok latinul...(pedig 13án vizsgáznom kéne :? )

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126668 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sil: Köszönöm!! :D


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126667 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nilraen írta:

Dae-elena/sissee írta: Nil: latin: Dominus Anulorum :wink:

Miért?
A szórendet tényleg elrontottam,de nem kéne egyeztetni a szavakat?


Dominus: a birtokos , ezért alanyesetben marad

Anulorum: anulus, anuli m. főnév pluralis genitivusa, azaz töbebs szám birtokos esete.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126665 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dae-elena/sissee írta: Nil: latin: Dominus Anulorum :wink:

Miért?
A szórendet tényleg elrontottam,de nem kéne egyeztetni a szavakat?

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #126663 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nil: latin: Dominus Anulorum :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #126662 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Le Seigneur des Anneaux - franciául
Il signore degli anelli - olaszul
O senhor dos aneis - portugálul
El se

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.410 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére