BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 3 hónapja #125052 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez most naon off, úgyhogy ki is törlöm majd, de fontos...
Van egy Kihívás2003 nevű játékm, ahol a csapatom bejutott a döntőbe... és úgy gondoljuk, hogy mivel valszeg helyezést nem érünk el, szeretnénk a közönségdíjat megnyerni...
Ezért kérek mindenkit, hogy szavvazzon a Mákvirágokra, minnél több mailcímmel... 8) Szavazni itt lehet, ha vkit sikerült meggyőznöm...

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125050 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Lehet, hogy meg fogtok kövezni, de nem ugrik be, ki az az Edward Norton...
(biztos láttam, de bár a név ismerős, nem tudom archoz kötni... :P )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #125047 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Augustine, a fogadalmad teljesült. :) Edward Norton lassan a kedvencem, Bobby de Niro, Kevin Spacey és Brad Pitt mellett (már a színészi képességek tekintetében, de a filmjeik miatt is).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124988 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Mennyi hozzászólás! A TAVASZ miatt van? Már Amanibhavam is visszaszorított engem a negyedik helyre... :(
:mrgreen:

Min, persze, mert te folyamatosan törlöd a saját hozzászólásaidat is... :roll: Amani meg rövid és tömör "nem"-eket szokott válaszolni mostanában... :wink:

Amúgy én meg szépen jövök fel (12., yeah, khirály...), egyszer majd találkozunk... :wink:

Aug: persze, hogy szeretjük, hiszen zseniális színész. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124986 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Augustíne írta: Bocs, h ilyen hülye kérdéssel zaklatlak titeket, de +fogadtam, h találok vk.-t a fórumon, aki szereti Edward Nortont!!!
Szóval ki szereti?... :roll: :wink:


Nagyon. Szerintem hatalmas színész, valahol Al Pacino mellett... :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124985 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Augustíne írta: Bocs, h ilyen hülye kérdéssel zaklatlak titeket, de +fogadtam, h találok vk.-t a fórumon, aki szereti Edward Nortont!!!
Szóval ki szereti?... :roll: :wink:


ENENEN!!!! :D :D :D

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124978 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bocs, h ilyen hülye kérdéssel zaklatlak titeket, de +fogadtam, h találok vk.-t a fórumon, aki szereti Edward Nortont!!!
Szóval ki szereti?... :roll: :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124958 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mennyi hozzászólás! A TAVASZ miatt van? Már Amanibhavam is visszaszorított engem a negyedik helyre... :(
:mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124866 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratu minden ünneplőnek :wink:
Boldog névnapot Emil! 8)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124806 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Dínchamion írta: Tarám, tarám, papparatarám...:

600!! :D :itscool: :mrgreen: :hello:

Üdv:


Gratu, de hát kb 2 hete még csak 500 volt! Itt valakinek szó***sa van!... (Bocs)

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124804 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!
Az F451 területre (náluk volt található az uhu.hu pályázata is a kölökgandalfról) felkerült a Silmarilion letölthető állapotban. f451.host.sk/
Megnéztem az utolsó oldalt és íme, az utolsó mondat:
...aztán a Görbe Világ tengerei elfogytak alóluk, s a kerek ég szelei nem zavarták többé a hahót, amely a világ párája fölötti tiszta légben elszállt az Osi Nyugatra, s a regék és dalok eldái eltűntek mindörökre.
Ezek szerint Bombadil Toma is velük ment? :)
Továbbolvasva egy másik oldalt (a Quenta Silmarilion végét) ezt leltem:
az embernemzetségek közül egyedül az edánok harcoltak a valókért, míg sokan mások Morgoth oldalán.
Hm, a valókért? Ez nem lett lektorálva, csak félintelligens programmal scannelve... Hogy C-3PO szavait idézzem: "Jellemző..." :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124799 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula!!
Én a Dominicos topicban értem el a 600at-))

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124771 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dínchamion, Telcontar, gratulálok! :lol: :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124754 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tarám, tarám, papparatarám...:

600!! :D :itscool: :mrgreen: :hello:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124692 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telcontar: gratu... :wink:

Gyöngyszem: nézz be az MTT-s topicba, ott volt erről szó.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124686 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hallom lesz vmi tokaji rendezvény (asszem telcontar lejjebb emlitette is) és erről szeretnék többet megtudni

(hol? mikor? milyen rendezvény? stb....)

kinél érdeklődhetek?

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124682 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ééééééééééés.... 400! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124500 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar írta: Ez majdnem olyan jó mint a novellapályázat Gandalf gyermekkoráról. :)


Nem, az rosszabb... :? Mert azt olyanok írták, akik - elvileg - Tolkien-rajongók. Ez még betudható a tudatlanságnak és tájékozatlanságnak.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124437 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez majdnem olyan jó mint a novellapályázat Gandalf gyermekkoráról. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124381 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
amelyek aztán Középfölde különböző teremtményeinek birtokába kerültek. Máshoz került a Kilenc, a Hét és a Három gyűrű
Megszenvedtek, hogy ki legyen a megrendelt terjedelem... :D

Kész szerencse, hogy az effélék általában súlyos nyelvtani- és/vagy logikai hibákkal gondoskodnak teljes hiteltelenségükről. :?

A konkrét példával csak az a baj, hogy kb. a második fejezet után mindenki belátja, hogy marhaság, aki meg csak a filmet nézi meg, idáig magától is eljut (de inkább tovább). Viszont amitől ismerőseim általában idegesek lesznek (az "ez ki is volt?" kérdés), azon nem sokat segít.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124378 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

A Gyűrűk uráról kezdőknek


Később az orkok megölték Isildurt, ő még mielőtt meghalt volna, a folyóba dobta a Gyűrűt, amely ott pihent a fenéken egészen addig, amíg Szméagol, egy hobbit meg nem találta. A Gyűrű sötét hatalma Szméagolt egy szörnyű torz teremtménnyé, Gollammá változtatta. Amint azt A babó című könyv leírja, Zsákos Bilbó (Bilbo Baggins) csellel megszerezte a Gyűrűt Gollamtól


A gonosz Bilbo csellel megszerzi...
Szméagol megtalálja...
Isildur a Gyűrűt a folyóba dobta...
Úristen...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124299 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem új hír (2001-es), de gondoltam ideírom, hogy hangsúlyosabbá váljon, miért van szükség az MTT-re...

A Gyűrűk uráról kezdőknek

Tolkien trilógiája a 20. század legnépszerűbb regényei közé tartozik, igazi „alapművé” vált. Azoknak, akik véletlenül nem olvasták - lenne ilyen? - következzék egy kis ismertető a történetről.


Szauron, Mordor Sötét Ura 20 mágikus hatalommal bíró gyűrűt készíttetett, amelyek aztán Középfölde különböző teremtményeinek birtokába kerültek. Máshoz került a Kilenc, a Hét és a Három gyűrű. Az úgynevezett Egy Gyűrű azonban Szauroné maradt, ez biztosította számára a hatalmat a többi gyűrű és azok birtokosai fölött is. A döntő csatában Isildur, Aragorn őse, a Gyűrűvel együtt levágta Szauron ujját. Így az Egy Gyűrű Isilduré lett, aki tudta, hogy csak az a tűz pusztíthatja el azt, amelyben kovácsolták a Végzet Hegyén. Azzal is tisztában volt, hogy meg kell semmisítenie a Gyűrűt, de az annyira a hatalmába kerítette, hogy nem volt képes ezt megtenni. Szauron vereséget szenvedett, de tudta, hogy amíg a Gyűrű létezik, van esély rá, hogy visszatérjen és visszanyerje hatalmát.

Később az orkok megölték Isildurt, ő még mielőtt meghalt volna, a folyóba dobta a Gyűrűt, amely ott pihent a fenéken egészen addig, amíg Szméagol, egy hobbit meg nem találta. A Gyűrű sötét hatalma Szméagolt egy szörnyű torz teremtménnyé, Gollammá változtatta. Amint azt A babó című könyv leírja, Zsákos Bilbó (Bilbo Baggins) csellel megszerezte a Gyűrűt Gollamtól, s A gyűrűk ura azzal kezdődik, hogy Bilbó unokaöccsére, Zsákos Frodóra hagyja azt. Így a kilenc kiválasztott, köztük elsősorban Frodó feladata lesz, hogy visszavigyék a Gyűrűt a Végzet Hegyére és ott megsemmisítsék, mielőtt még Szauron visszaszerezhetné és segítségével egész Középföldét sötét uralma alá hajthatná.

A LOTR (a Lord of the Rings általánosan használt rövidítése) szereplőiről, Középföldéről és egyébb érdekességekről további részleteket olvashattok a PremierParkon.


Ennyi marhaságot... :? Kezdődik azzal, hogy nem trilógia, de inkább nem is sorolom.

Komolyan propagálni kell az MTT-t, mert ameddig ilyen szintű hülyeségek megjelenhetnek... :roll: És a Google az elsők között adta ki. Rettenet.

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #124133 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ötletgazdag emberek segítségét várom, sürgősen!
A Magyar Tolkien Társaság Tokajban és a Szigeten önálló sátorral képviselteti magát (bár utóbbi rendezvényen csak részidőben). Ehhez szükség lenne egy frappáns sátornévre, ami jól néz ki írásban is.
Az alap a Tolkien Sátor vagy A Gyűrűk Ura Sátor. A tokaji buli szervezője a Gandalf Sátra nevet javasolta. Hátha jobbat is tudunk! Ötlethalmazokat priviben kérem kedd estig. Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123943 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli írta: Honnan lehet letölteni? Csak nem a Tolkien.ru-ról? (egyre jobban szeretem azt az oldalt.) Megadnád a pontos címet?

Nem, de majdnem... Privi megy. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123931 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Erről a BBC-s 13 részes Gy.U. hangjátékról van szó? Bár ezt a Bantam Books adta ki, és az Amazonon sem írják a szereposztást (Ian Holmon kívül)...
Egyébként az egész letölthető arról a bizonyos orosz oldalról, amit már párszor említettem... :wink:

Aha, ez ugyanaz. Eddig ennyit találtam a szereposztásról: Ian Holm - Frodó, William Nighy - Samu, Michael Hordern - Gandalf.
www.scifidimensions.com/Sep02/lotrbbc.htm


Honnan lehet letölteni? Csak nem a Tolkien.ru-ról? (egyre jobban szeretem azt az oldalt.) Megadnád a pontos címet?

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123890 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratulálok! Ilyen nem sok van más. :hello:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123782 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És ezennel... tárá-tárá...

1000!!! :dance: :hello:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #123667 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Egy kis topictakarítás következik (a Filmzene topicból) :roll: :

Kar'sa írta: Tudom, hogy ez nem ide illik, de egy új honlap a
WWW.FANGORN.TRICON.HU

csak ennyi.

egyelőre egy térképet nézhettek meg, de lesz újítás.

Dace írta: tyűha

Sil írta: Kar'sa, drága, hogy jön ez ide? :? Talán inkább a Beszélgetős topicban...

Dace írta: faipari reklám :twisted:

vicceltem

Szeretem az enteket és fákat

Kar'sa írta:

Sil írta: Kar'sa, drága, hogy jön ez ide? :? Talán inkább a Beszélgetős topicban...

Jaj, ugyan már!
Szinte csak ide írtam eddig!


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123629 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar írta: Bár OFF (és ezért bocsánat), de tudom, hogy sokan szeretik a társaságból és valahol el kell mondani...
Az HBO-n vetített Moulin Rouge egy nagy kalap olvadt hópelyhet sem ér. A pocsék szinkron hazavágta az egész filmet, akárcsak azoknak a rövid, hatásfokozó pillanatoknak a hiánya, amely miatt a film egy kapkodó cselekménysorozattá vált, mintegy 40 perccel rövidebben...
Gyász költözött a szívembe... (Eredetiben az egyik kedenc filmem.)



ez ugyibár az Ewen (nemtom hogy irják) Mcgregor főszerepes film? NEKEM AZ A FILM NAGYON NAGYON NEM TETSZETT!!!!!! NAGYON NEM!! Itthon megvan felirattal......

Jut szmbe Ancalimonék ménem szótak, hogy benne lesznek a TVben??
Tegnapelőtt egy osztálytáram odajön: Láttam az MTTseket a viván. mondom kiket láttál ird le!!
Há volt ott valami nyakighaju hapsi akinek szép nagy szemei votak meg egy másik rövidhaju..
Mondom a nevüke nem mondták?? Há valami Füzesíí (így ahogy irom mondta ő) meg nemtom mi..
kiccsit szomru voltam hogy nem láttam.


Ja és megnéztem de nem látom hogy hol lehet az ismétléseket megkukkintani

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #123616 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azt én is láttam, és egyetértek! Amikor meghallottam a pasi hangját... :roll: A film jó, a szinkron szar. Én is először angolul láttam, és hát úgy vhogy jobb volt...........

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.346 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére