BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 4 hónapja #121855 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A SZTE-n is marha kemény az Analízis. Nem próbáltam, csak láttam, hallottam....

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121820 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar írta:

_Neo írta: Hmm... Szerintem az elso analizis zh utan firkantotta valamelyik koltoi lelkuletu kollegam ß)

az "érez-e" visszafele olvasva ezer é ß) igy elso pillanyatra, hajnali fel kettokor.

szegyen, hogy a Tolkien.hu gyorsabb a freemailnel. Nem tervezzuk egy ingyenes levelezorendszer bevezeteset? A webes feluletet szepen megcsinalnank, s akar POP3 is lehetne... Megszavazzatok? ß)


Analízis???? Ne viccelj, mit szólsz akkor a valószínűségszámításhoz meg a kétváltozós szélsőértékek lineáris programozásához? Én épp ezt nyűvöm. :(
A privink tulajdonképpen egy zárt e-mailrendszer, nem? ;)
Fél kettőkor meg tanulni tessék, ne fórumozni. :) (Ez inkább magamnak szólt.)


Telcontar baratom, mifelenk az ELTE TTK-n (hamarosan mar ITK-n...) az Analizis igenis szivatos tantargy...
Lehet, hogy a privi az, de meg lehetne oldani, hogy ne zart legyen.
Khm... Forum... hm. Tanulj csak, en osszerakom a gepem.

~:~

Ailoleo: az Avatarod Tamok Ria festette, meghozza elektronikusan (a prog neve asszem Maia, v valami hasonlo :oops: ). A holggyel viszonylag sokaig alltam levelezesben, "mentorom" volt, ha szabad igy fogalmaznom. Nem mellesleg az RPG.HU logojat is o tervezte, valamint az RPG.HU polon lathato sarkanyt is, az Almodok illusztracioirol nem is beszelve.

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121798 Írta: Ailoleo
Ailoleo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli: Ezek szerint te is jövőre érettségizel, csakúgy mint én és Nima, de sztem is nehéz lesz, bár a magyar tanárom szerint lehet még nevetségesebben könnyű is. REméljük.

Neo: Az avataromat nem tudom, ki festette, ha van vmi tipped, közöld lécci.

"Minden egész eltörött,
Minden láng csak részekben lobban,
Minden szerelem darabokban,
Minden egész eltörött."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121785 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: Elkészültek a közgyűléses képeim, valaki vállalja a szkennelést? Most nincs sok[size=9:3lgteb58], de végre elkaptam Lélit[/size]... :wink:

És megvannak az utánrendelések is a LEP-ről, csak tudnám, ki kért... :oops: (Törlődött pár olyan privim a letöltögetős linkes üzik miatt, aminek nem kellett volna... :cry: )

A múltkori adag kinél van? Be lett szkennelve? :roll:


Egy adag nálam van (kicsi@világ, farsang), de még nem szkenneltem be (bocsi). Mikorra kéred vissza?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121783 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta:

Minerva írta: Most majd kiderül, h a Te anyád is... :) (

Minerva, nem izélgetésképpen, de ezt jól ideírtad... :lol: 8O :lol:

Igen, gondoltam is rá, hogy kicsit fucsán hangzik... :lol: De mki tudja, h nem úgy értettem. :P :P

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121782 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar írta: Gratulálok mindenkinek, akinek van miért. :) Lazításképp egy szombati banzáj mehet?


NANÁ!!!! :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121774 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én mindnkit rohadtul irigylek aki most érettsigizett...
Nekem bezzeg 6 tárgyból kell és valószinű lesz kötelező emelt szintű is valamből (na az lesz a magyar bár én szakközepes vagyok ugyhogy már semmit sem tudok) Szóval mázlisték vagytok.
Akik jövöre lesznek azok vagy szívnak vagy nagyon könnyű érettségiük lesz! Ti lesztek az uccsok ebben a rendszerben..

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121760 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

_Neo írta: Hmm... Szerintem az elso analizis zh utan firkantotta valamelyik koltoi lelkuletu kollegam ß)

az "érez-e" visszafele olvasva ezer é ß) igy elso pillanyatra, hajnali fel kettokor.

szegyen, hogy a Tolkien.hu gyorsabb a freemailnel. Nem tervezzuk egy ingyenes levelezorendszer bevezeteset? A webes feluletet szepen megcsinalnank, s akar POP3 is lehetne... Megszavazzatok? ß)


Analízis???? Ne viccelj, mit szólsz akkor a valószínűségszámításhoz meg a kétváltozós szélsőértékek lineáris programozásához? Én épp ezt nyűvöm. :(
A privink tulajdonképpen egy zárt e-mailrendszer, nem? ;)
Fél kettőkor meg tanulni tessék, ne fórumozni. :) (Ez inkább magamnak szólt.)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121758 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimdorc írta:

Rían írta:

Nimdorc írta: Akiknek még nincs elegük a matekból és az irodalomból:

Bír-e, érez-e ember nyugalmat,
ha lelkét bús emlék zaklatja szüntelen?

Kérdés: Mi ihlette a verset? (annyit súgok, hogy inkább matek, mint irodalom.


Egy nagy matek hasas? :?: :!: :?: :?:


Ez bizony matek. :D Kb. fel eve hozta be egy osztalytarsam es napokig ezen gondolkodtunk magyaron meg focin. :roll: De nem ez a mego. :( Szamokat keress! :wink:


Hmm... Szerintem az elso analizis zh utan firkantotta valamelyik koltoi lelkuletu kollegam ß)

az "érez-e" visszafele olvasva ezer é ß) igy elso pillanyatra, hajnali fel kettokor.

szegyen, hogy a Tolkien.hu gyorsabb a freemailnel. Nem tervezzuk egy ingyenes levelezorendszer bevezeteset? A webes feluletet szepen megcsinalnank, s akar POP3 is lehetne... Megszavazzatok? ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121750 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez most nagyon onteltnek tunhet, de negy pelda ranezesre megvan. Egy meg valoszinuleg kijonne. Bocs, de a sorozatos is benne van a negyben. Igaz, az elmult egy honapban csupa ilyenekkel foglalkoztunk. A negyesem talan meglenne.
Ha jol tudom, mi leszunk az elsok a ket szintu erettsegivel. Ezt a szivast!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121746 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rían írta:

Nimdorc írta: Akiknek még nincs elegük a matekból és az irodalomból:

Bír-e, érez-e ember nyugalmat,
ha lelkét bús emlék zaklatja szüntelen?

Kérdés: Mi ihlette a verset? (annyit súgok, hogy inkább matek, mint irodalom.


Egy nagy matek hasas? :?: :!: :?: :?:


Ez bizony matek. :D Kb. fel eve hozta be egy osztalytarsam es napokig ezen gondolkodtunk magyaron meg focin. :roll: De nem ez a mego. :( Szamokat keress! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121726 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Ide írom be :)

Június 5.-én a Petőfi Csarnok szabadtéren lesz Nightwish koncert
A Summer Rocks Fesztivál keretében a kétnapos jegy 11000ft
jegy: 6500Ft
kapunyitás: 16.00

csak ezt szerettem volna beírni

Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121724 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Sil írta: A múltkori adag kinél van? Be lett szkennelve? :roll:


Nem tudom, hogy az a múltkori-e, de van egy adag (egy kivételével) anyám drágánál :wink: :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121722 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elkészültek a közgyűléses képeim, valaki vállalja a szkennelést? Most nincs sok[size=9:7y3zn4w3], de végre elkaptam Lélit[/size]... :wink:

És megvannak az utánrendelések is a LEP-ről, csak tudnám, ki kért... :oops: (Törlődött pár olyan privim a letöltögetős linkes üzik miatt, aminek nem kellett volna... :cry: )

A múltkori adag kinél van? Be lett szkennelve? :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121714 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Léli: ettől sztem nem kell félni olyan nagyon. Tavaly mi is mérget vettünk volna rá, hogy ugye a tavalyi feladatsor is nevetséges volt (mármint érettséginek, én a tavalyi matekot sem tudtam volna hármasnál jobbra megírni...), akkor mi kikapunk vmi átkozottul nehéz sort... De úgy tűnik, amíg be nem vezetik az új érettségi-rendszert, addig marad ez a felállás, mármint hogy a gimisek együtt írják az érettségit a szakközepesekkel. Ez pedig, úgy látszik, majdhogynem garancia a könnyű érettségire. :P
[size=9:3llwk0xn]
De azért ne fogd rám, ha jövőre mégis kitolnak veletek...[/size] :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121705 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Miért kellett ilyen könnyűnek lennie az érettséginek??? :cry: :cry: :cry: Jövőre tök nehéz lesz nekünk. Bezzeg, ha most kellett volna... Vörösmarty gondolatait bármikor megírom (abból írtunk házidogát!) + a matekot is megcsináltam (szerintem jól). A fene essen beléjük... :evil:

Azért gratula az érettségizőknek. Ezeken már túlvagytok. :wink:

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121702 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!

Gyorsan irok, mert epp vacsizom, aztan rohannom kell...

1. Udvozoljuk Morganat ismet a forumon ß)))) Hip-hip hurra! ß)))

2. Ailoleo avatarjat tudjatok, ki festette? ß)

3. Az idei erettsegi tenyleg pofatlanul konnyu volt, mind a matek, mind a magyar. Bezzeg a mi idonkben ß) Tovabbi sok sikert a nyelvekhez es a szobelikhez!

Rohhanok

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121690 Írta: Ailoleo
Ailoleo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Látom, itt is az érettségi a téma.

Nos, nekem még van egy évem, és eléggé elszomorított, hogy Adyt idén adták, mert akkor jövőre nem lesz, pedig őt szerettem. De minden cím szimpi volt, igazán szerencsések azok, akik most voltak. Jövőre bizti nehéz lesz.
Viszont a matek is könnyű volt, 5-t megcsináltam itthon, a sorozatoshoz hozzá se szagoltam, bizonyítani meg nem tudok, ezért kb egy négyest kapnék. De ez most elég, 1 évem van felhozni magam.

A TOVÁBBIAKHOZ MINDENKINEK GOOD LUCK, ÉS I KEEP MY FINGERS CROSS FOR YOU!!!!

:hello: :up: :agree: :clown: :up:

"Minden egész eltörött,
Minden láng csak részekben lobban,
Minden szerelem darabokban,
Minden egész eltörött."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121652 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimdorc írta: Akiknek még nincs elegük a matekból és az irodalomból:

Bír-e, érez-e ember nyugalmat,
ha lelkét bús emlék zaklatja szüntelen?

Kérdés: Mi ihlette a verset? (annyit súgok, hogy inkább matek, mint irodalom.


Egy nagy matek hasas? :?: :!: :?: :?:


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121647 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nimdorc írta: Bír-e, érez-e ember nyugalmat,
ha lelkét bús emlék zaklatja szüntelen?


Nekem ezt az érzést per pillanat az ihleti, hogy eszembe jutott, hogy kellett volna megcsinálni az egyik olyan feladatot, ami az istennek sem akart eszembe jutni... :P :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121644 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akiknek még nincs elegük a matekból és az irodalomból:

Bír-e, érez-e ember nyugalmat,
ha lelkét bús emlék zaklatja szüntelen?

Kérdés: Mi ihlette a verset? (annyit súgok, hogy inkább matek, mint irodalom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121604 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Most majd kiderül, h a Te anyád is... :) (

Minerva, nem izélgetésképpen, de ezt jól ideírtad... :lol: 8O :lol:


Mogy, sok boldog névnapot! :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121588 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon boldog névnapot mogyi!!!! B))))) (földim, egy suliba járunk/tunk)

Telcoo: igen! igen! igen! Tábortüzest szeretnénk :oops: :oops: :oops: Irány a Találkozások!!
Ezen a szifiliszesen behaltam.

És yes, a matekon is túlvagyunk! (Kén' ide egy pálmafás, koktélos emotikon)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121581 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rabyn írta: Amugy ma van mogy nevenapja


Akkor: Boldog névnapot! :hello: :hello: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #121580 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Mogy!!!!

[size=9:o2mgoszl]A szombatot meg majd meséljétek el...[/size]

[size=9:o2mgoszl]Eia nem jössz most csetre?[/size] :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121579 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telcontar ezt a találkozások topicba is!!!!

Amugy ma van mogy nevenapja

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121576 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratulálok mindenkinek, akinek van miért. :) Lazításképp egy szombati banzáj mehet?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121575 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Halihó! :D

Na megjöttem... Öt és fél feladatot tudtam a hétből, azt megcsináltam egy óra alatt, további egy órát ücsörögtem a maradék felett, aztán meguntam és beadtam :) Összességében sztem nem volt nehéz, bár a sorozatos feladatot nem tudtam megcsinálni... :roll: [size=9:3k8x25e5]avvót az egyetlen anyagrész, amibe bele sem szagoltam....[/size]

De jó érzés túlleni rajta :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121559 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gandalf írta: Elrond: milyen könyvesbolt? 8O


Nemrég vettem én is észre. Pár hete nyílt, és elég sok Tolkienhoz kapcsolódó kötetet láttam a kirakatban. Ha akarod megnézem a pontos címet.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #121551 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A legtöbb szerencsét!

:roll:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.393 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére