BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 4 hónapja #121000 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog névnapot Lameroc!
Boldog névnapot Alyr!
Boldog névnapot Dín!


:cheers:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120990 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

anNamärie írta: Drukkolunk neked, Elrond, de ne aggódj, nem nehéz az! Nekem már 1 éve megvan mind a 7 vizsgám :) :D


Nekem ez lesz a második (a Wordot már kivégeztem, most jön a hőn utált táblázatkezelés).

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120989 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drukkolunk neked, Elrond, de ne aggódj, nem nehéz az! Nekem már 1 éve megvan mind a 7 vizsgám :) :D

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #120986 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Namarie írta: MINDEN ÉRETTSÉGIZŐNEK SOK SIKERT ÉS KITARTÁST! ÉS MINDEN BALLAGÓNAK HOSSZÚ, BOLDOG, BÉKÉS ÉLETET!!!

:P :celeborn1: :gandalf2: :battleelrond1: :goldberry1: :faramir1: :eowyn2: :pippin4: :sam2: :bilbo1: :aragorn1: :frodo2:

Az ő okosságuk és szeretetük, valamint a Valák kegyelme óvjon Titeket!!

Akkor legyetekj olyan szívesek, hogy drukkoltok nekem Május 24.-én. ECDL vizsgázom.

Valin Estare minden érintettnek!!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120983 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Estel: Tőled örö... ;)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120955 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatlakozom az előttem szólókhoz...
HAJRÁ!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120951 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
[size=9:39ezdjj6]:D A számból vetted ki ... :roll: [/size]

Valin Estare Lamorak, Dínchamion, Alyr Arkhon :!: :cheers:

Azonkívül szeretném megragadni az alkalmat, hogy egy hetes késéssel bár, de hasonló alkalomból gratuláljak
Sötét Úr-nak! ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja - 21 éve 4 hónapja #120924 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csatlakozom Namhoz: Soksikk minden éreccségizőnek!
kissé más: Boldog névnapot Lameroc, Dín, Alyr! :cheers: :hello: :mrfrodo: :hello: :cheers:


(Svin: Köszönöm az avatart! :D )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120857 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na meg Telumehtar és mogy is :) Meg Dodie Took is regisztrálva van, csak nem szokott írni :D

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120850 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MINDEN ÉRETTSÉGIZŐNEK SOK SIKERT ÉS KITARTÁST! ÉS MINDEN BALLAGÓNAK HOSSZÚ, BOLDOG, BÉKÉS ÉLETET!!!

:P :celeborn1: :gandalf2: :battleelrond1: :goldberry1: :faramir1: :eowyn2: :pippin4: :sam2: :bilbo1: :aragorn1: :frodo2:

Az ő okosságuk és szeretetük, valamint a Valák kegyelme óvjon Titeket!!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120811 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hú, mennyi ismerős így hirtelen! :)

anNamärie írta: Én Gyöngyszemet láttam már, de Adelardot még nem :o )


Pedig szoktam lenni.. de én általában a Confettiben.. igaz ott is legtöbbször csak a Viggos topicban :D amúgy azt tudom, hogy innen még Cassie is IM-NET-es, meg Augustíne, Iowa, Veronika, Erika is.. de Gyöngyszemről eddig nem tudtam, meg Rabynról se! Jó tudni :)

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120743 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Adelardot még én sem láttam....

ja azt tom h Rabyn=Pancsi :)

mondjuk nem oan régóta...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120737 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amúgy Rabyn = Pancsi, szal ő is IM-es :)

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120735 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én Gyöngyszemet láttam már, de Adelardot még nem :o )

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120727 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Adelard írta:

Gyöngyszem írta: anNamärie: tom honnan ismerős a neved! IMnetes vagy ugye?


Ő az ha jól tudom! De nem tudtam h te is az vagy :) nem szoktalak ott látni, ott is ez a neved?


ez a nevem......pedig vagyok....csak ne a Confettiben keress....onnan eltűntem...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120531 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aiya!

_Neo, megnéztem a honlapod, tök jól néz ki a grafikája!


koszi szepen, anNamärie. Orulok, h tetszett

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120514 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Sziget 2003 Fesztiválra benyújtott pályázatunkat elfogadták és kedvezően bírálták el, most már biztos, hogy a Társaság részt fog venni a rendezvényen. Oda és a Tokaj-Hegyalja Fesztiválra hasonló programokat szervezünk. Az ötleteitekre számítok, rövidesen leírom a részleteket, hogy pontosan miben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120510 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszi szépen, Ryana :)
_Neo, megnéztem a honlapod, tök jól néz ki a grafikája! :)
Szijja Rabyn :)
Gyöngyszem, bezony én vagyok az.
Hello Adelard :)

Any

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120503 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gyöngyszem írta: anNamärie: tom honnan ismerős a neved! IMnetes vagy ugye?


Ő az ha jól tudom! De nem tudtam h te is az vagy :) nem szoktalak ott látni, ott is ez a neved?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120351 Írta: Arwena
Arwena válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát ahogy elnézem ide felesleges beírni mert Eia megtette helyettem azzal hogy idézett[size=9:1k230i1w] (köszi)[/size] de akinek van tényleg küoldje el mert különben holnap leszedik a fejemet :roll:

Hatan jönnek sorjában
Sorsukat még nem sejtik
Égnek pokol lángjában
Bosszúm sosem feledik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120350 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Segítsetek!!!!!!!!!
Merre találom Esgal t? életbevágóan fontos!
Bocsi Eia, de nem tudom, hova írjam!
ha akarod, töröld... de azért ne rögtön...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120332 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Arwena a Humorban írta: :!: :!: :!: küldjetek nekem privibe rövid életbölcsességeket mert mi ballagtatunk és rámbízták a 4.eseknek szán bölcsességek gyüjtését még ma kéne előre is köszi & sorry az offért :!: :!: :!: [size=9:9hxz0zmd]Alyr majd holnap törölheted[/size]


Nos, örülnék neki, ha tudnátok segíteni :roll:

A találkozások topic már nincs zárolva, és ajánlom legközelebb ne kanászodjon el a téma :nono: Ha nincs más, akkor gyertek ide, bár nem mindig örülök neki... mivel máshol offtéma lenne ezért nem is fogok szólni :D (kivéve ha a beszámolók is ide kerülnek át)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120301 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
A Találkozások topik az elharapózó alkohol vita miatt lett lezárva, de biztos vagyok abban, hogy csak ideiglenesen. Sajnos a moderátoroknak néha drasztikusan kell közbelépniük :roll: Tényleg iszonyú idegesítő volt már. Végre ki lett pucolva...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120297 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kérdés: Miért lett lezárva a Találkozások rovat, és hol lehet a továbbiakban értesülni arról, hogy mikor és hol van tali?


/Nem lehetne esetleg visszanyitni?/

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120235 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gyöngyszem írta: (Biosztanár órán: "Siri csend és hullaszag" majdnem elröhögtem magam)

Nahát, annakidején a mi biosztanárunknak is ez volt a szavajárása... :lol: Meg ha valaki köhögött: "Fojtsd meg Isten, ne szenvedjen!" :D

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120219 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jéééé szia Anamrie néni!!!

Valaki emlitett nekem egy tuti oldalt ahol fentvolt a billiárdozás. (tudjátok amkor letépte szegény Billy melléről Dom a ragtapszt!)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120217 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
anNamärie: tom honnan ismerős a neved! IMnetes vagy ugye?

(Biosztanár órán: "Siri csend és hullaszag" majdnem elröhögtem magam)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120214 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dae-elena: dede, igazigaz ß)

tanulsag: hullafaradtan ne forumozz, mert hulyesegeket irsz ß)
koszonet a helyreigazitasert, orcamrol eg a bor :oops:

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120155 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

anNamärie írta: Oh köszi, csak nem tudom, hogy tudok mircről fölmenni, az oldalról meg nem működik :cry:


Ezeket kell beírni:
Irc server: Milwaukee.US.ChattersOnline.com
Port : 8080
Description: bármit, mondjuk Tolkien hu, avgy amit akarsz

És mikor connektelsz, akkor /join #tolkien_hu
Remélem, nem rontottam el semmit. ;) Ha nem műxik, szólj!

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 4 hónapja #120123 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
_Neo, ne haragudj, de az Elvenpath nem az Angels Falls Firstön van rajta... :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.560 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére