BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #128134 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nóli a rettenetes!! :twisted: :twisted:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128131 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli írta: Nyugi, ne aggódj! Cigizni nem akarok, a droggal ugyanez a helyzet...
Attól, hogy te antialkoholista vagy, attól az még lehet naggyon fincccsi!


Lehet, nem azt mondtam. Csak mérséklettel. Az efféle szövegeid... Megijesztesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128122 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nyugi, ne aggódj! Cigizni nem akarok, a droggal ugyanez a helyzet...
Attól, hogy te antialkoholista vagy, attól az még lehet naggyon fincccsi!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128118 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Nóli írta:

Rayan írta: SOK BÓDOG SZÜLINAPOT LILI, MTT ÉS GUMIPÓK!!!
*VIRTUÁLIS SZEBBJÖVŐRE* :cheers:
(bár ma már ittam eleget rátok :P )


Eleget? Abból sosem elég... (itt kiteregtem az alkoholoista oldalam titksit... Mostmár késő, már máshol is elszóltam magam... :lol: )


Kérlek! A következő rejtett oldalad drogos vagy cigis lesz? Vigyázz magadra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #128100 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: SOK BÓDOG SZÜLINAPOT LILI, MTT ÉS GUMIPÓK!!!
*VIRTUÁLIS SZEBBJÖVŐRE* :cheers:
(bár ma már ittam eleget rátok :P )


Eleget? Abból sosem elég... (itt kiteregtem az alkoholoista oldalam titkait... Mostmár késő, már máshol is elszóltam magam... :lol: )

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128079 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Éljen sokáig az MTT!!!

És boldog szülinapot Gumipók!!!

[size=9:2su41e49]Ma megint kaptam egy ötöst! :D (már csak egy szigorlat van hátra!)[/size]

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128076 Írta: Aralataion
Aralataion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az MTT egyik (legkisebb :wink: ) apjaként köszönettel fogadom egy éves "kisfiamnak" szóló jókívánságokat, és csatlakozom hozzá. Ezennel megfogadom, hogy "kisfiam" jóléte és jövője érdekében ezentúl pontosan fizetem be a tagdíjat. BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT MTT!!!

a kezemmel most mindenféle íveket rajzolok, amiből kiolvashatod a nevem ha tudsz gondolkodni az én fejemmel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #128070 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz mindenkinek, akinek van/volt/lesz, és BSz MTT!
Meg ungabunga a vizsgákhoz, a sikeresekhez meg drak.

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128041 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ungabunga...istenem...de rég hallottam ezt a kifejezést :lol: csatlakozom, szorítok minden vizsgázóért, lélekben egy kicsit Veletek idegeskedem :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128040 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv!

Boldog születésnapot Vízipók! vagy... Vízipisztoly? Nem... Gumipók! :wink:

És mindenkinek boldog mindent, ami a közelmúltban volt! :)
Gratulálok a sikeres vizsgákhoz, és sok sikert kívánok az elkövetkezőkhöz (egész héten Unga Bungázni fogok értetek)!

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128034 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek SOK BOLDOG NÉV- ÉS SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AZ MTT-NEK KÜLÖN IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Az enyém is most volt pár nappal ezelőtt! :lol:
Egyébként Evie cicusai nagyon édesek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(nekem sajna nem engedik :bawling: )de milyen szomorú lenne, ha nem lenne gazdájuk! :cry:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128032 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SOK BÓDOG SZÜLINAPOT LILI, MTT ÉS GUMIPÓK!!!
*VIRTUÁLIS SZEBBJÖVŐRE* :cheers:
(bár ma már ittam eleget rátok :P )

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128021 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratulálok minden államvizsgázónak, érittségizőnek, születés-és névnaposnak!

Az MTT-t pedig Isten éltesse sokáig minden égi-földi jóban!

Telcontar, Ulmo, nektek külön gratulálok! :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128008 Írta: Evelyn
Evelyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez jó ötlet,nem baj,ha átveszem? :wink: :Ha kell v.kinek fekete-fehér foltos macska,2 db van,írjon pü.-t!!!! Ja, és a nevük:Szundi és Anchsunamun!!!

Sose bánd meg azt, amit már nem tudsz visszacsinálni!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #128004 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
SEGÍTSETEK RAJTAM!!!! Nem kell vk-nek 1 zsemleszínű (a nyaka fehér), 4 éves nőstény tengerimalacka, aki Pogácsa névre hallgat??!!! Ha akarjátok küldök képet róla :arrow: nagyon ari!!! *Erőltetett mosoly*

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127991 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ery írta: Kissé félve jegyzem meg, hogy csütörtökön sikeres államvizsgát tettem történelemből, s mostantól hivatalosan is középiskolai tanárnak számítok. :wink:


Jesszus.... félek tőled :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127984 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!!
Gratu mindenkinek,mindenért!valmint Bsz a MTT-nek és Lilinek!
Azoknak akiknek még vannak vizsgáik: KITARTÁS!!

Nem tudom ki hogy van vele,de nekem hiányozni fognak az osztálytársaim...félre ne értsetek nem a suli fog hiányozni!!!

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127919 Írta: Telcontar
Telcontar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hello!
Az én örömhírem: sikeresen levizsgáztam statisztikából!!!!! :) Elsőre...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127897 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Lili&MTT!!!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #127895 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát akkor élj soká MTT & Lili! :hello:

A ballagásból én kimaradtam, mert ugye 4+8 osztos... : ) (Ill. már tavaly maradtam ki.)

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #127894 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Lili! :cheers:
és boldog szülinapot az MTT-nek is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja - 21 éve 3 hónapja #127889 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Drakula minden szülinaposnak, vizsgázónak, ballagónak, érettségizőnek, főleg annak, aki már túl van rajta (én még nem :( ) és kerek számú hozzászólónak! :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127884 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Most érkeztem haza Karintiából és csak el szerettem volna mondani,hogy úúúúúgy hiányzott a fórum... :D
Bár Karintiában többször éreztem úgy,hogy Középföldén vagyok,mert annyira szép volt minden...*hatalmas sóhaj* :roll: :oops:

Egyébként pedig Boldog Szülinapot az MTT-nek... :P
[size=9:1iytxvam]Csendben megjegyzem:nekem is ma van a 15.szülinapom... :oops: :P [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127861 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én már 5 vizsgámon túl vagyok a 6-ból,de pont az lesz a leghúzósabb!! És úgy irigylek mindenkit aki ezeken már túl van :cry:

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127855 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát nekem nagyon sz*r lesz a bizim! 3 2-esem is lesz, pedig 8. év végén 3-asom sem volt (4,5 volt az átlagom)... De mindenkinek gratula, akinek jó lett!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127839 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin nostare, avagy BSz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! az MTT-nek


Thaur&galad

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127834 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kissé félve jegyzem meg, hogy csütörtökön sikeres államvizsgát tettem történelemből, s mostantól hivatalosan is középiskolai tanárnak számítok. :wink:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127827 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratula minden ballagónak (ne örüljetek, szeptembertől rosszabb lesz :twisted: ), és külön gratula mindenkinek a jó évvégi és vizsgaeredményekhez! :hello: [size=9:2bv7q06b] (Nekem csak egy satnya számtech 4-est sikerült összehoznom múlt szombaton...)[/size]

Ez volt az 1000-ik hozzászólásom 8O :) :itscool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127797 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Luinefaciel írta: Fio: Gratula! :D

Neked ugy szintén.. :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127795 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Büszkén bejelenthetem, hogy ma én is elballagtam!!! :D
Agyőőő általános! :D

Fio: Gratula! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.585 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére