BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #129373 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, Evi néni és Ery! :cheers: :hello: :cheers:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129367 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSZ, Pennie és Evi! :wink: :smokin: :cheers: :bounce: :dance:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129363 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare, EVENSTAR!!! :dance: [size=9:o55eawjd]Így utólag... :oops: :D ;) [/size]

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129344 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Vilya írta: Kukucs!

Ugye ilyen aláírást lehet használni? :D /Arra az égő fáklyára gondolok. :D /

Inkább ne. Egy időben egy csomó mindenkinek volt kép az aláírásában, és Svindler szólt, hogy szedjük ki... Lassítja a fórumot.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #129337 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HAPPY BIRTHDAY PENNIE ÉS EVI!!!!!!!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129336 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kukucs!

Ugye ilyen aláírást lehet használni? :D /Arra az égő fáklyára gondolok. :D /


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129312 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Pennie! :hello:

(csak tán nem egynapon ünneplünk?)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129253 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot Pennie!! :cheers:


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129243 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: [size=9:1ka4w1tb]Ahogy józan érvekkel nem lehet lebeszélni téged sem arról, hogy ne szeress egy olyan lányt, aki mondjuk nem érdemel meg, vagy nem szeret viszont, ha már egyszer teljesen beleszerettél. :D [/size]


Mi vagy te, médium? 8O :roll:

Amúgy mindent bele! :wink:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129220 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Pennie: Kék születésnapot kívánok én is!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129214 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare!
Boldog szülinapot!
Happy birthday Pennie!!!
:dance:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129211 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Craiges Szülinapot Pennie!!! :hello: :cheers: :dance: :hello:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja - 21 éve 2 hónapja #129198 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, Pennie! :hello: :cheers: :hello:

[size=9:xn70x1be]Brisa: ok, ok... majd törlök is, de most nincs energiám... asse tom, mi volt itt az elmúlt napban (annyit igen, hogy meginn RR... de ezt is csak Galadh hozzászólásából...)[/size]

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129193 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin nostare, Penni! :hello:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129177 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Jocii írta: BOLDOG

SZÜLETÉSNAPOT

Penni :)


Csatlakozom! Boldog szülinapot! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129175 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG

SZÜLETÉSNAPOT

Penni :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129140 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Brisa: :D Azt meghiszem! Ilyen jó töriórákat amúgy sem látnál máshol! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129136 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ez ne felejtődjön már el. Eia, kérlek segíts, hogy minél több emberke szeme elé kerüljön. [size=9:lt9a8pia](Ja, és ki kéne venni Galadh által beillesztett kiritkát is. Meghagytam neked a munkát. :evil3: )[/size]

Brisa írta: Más téma.

Még tavaly Ring elkérte tőlem a Szép új világ c. könyvemet. Én nagylelkűen oda is adtam neki, ő pedig nagylelkűen tovább is adta miután elolvasta... Ancalimonnak. És innentől kezdve nem tudni semmit róla. Esetleg valakinél nincs egy felesleges Szép új világ? Antikváriumi példány, de nagyon jó állapotban van (remélem még mindig).

Szívem csücske az a könyv, úgyhogy nagy örömet okozna, ha visszakaphatnám...

A reakciókat privibe írjátok holnaptól (szombat), mert egy jó ideig nem leszek netközelben.

Előre is köszönöm a segítséget.


Gandalf, majd csak akkor leszer tanár bácsi, ha megvolt a tanítási gyakorlatod, megírtad a szakdogádat és leállamvizsgáztál. Amúgy megnézném az egyik órádat. Kíváncsi vagyok... :wink:

Dín, miután leállamvizsgáztam és kinyaraltam magam, megbeszelünk egy időpontot és megnézegetjük, valamint kielemezgetjük a bejegyzéseidet. Aztán majd közösen eldöntjük, hogy alacsony-e az ingerküszöböm. :wink: Jó?
Addigis légy jó fiú. :wink:
Ha rám hallgatsz, a cikkedből mellőzöd a beígért gúnyt is. Ja, és amúgy sok értelme nincs logikailag mecáfolni egy érzelmi indítottságú és tartalmú írást, ugyanis ez két különböző sík. [size=9:lt9a8pia]Ahogy józan érvekkel nem lehet lebeszélni téged sem arról, hogy ne szeress egy olyan lányt, aki mondjuk nem érdemel meg, vagy nem szeret viszont, ha már egyszer teljesen beleszerettél. :D [/size]
Ennyit a tanácsaimról...

Most pedig elvonulok nyaralni és államvizsgázni. Jún. 25-én, szerdán 13:45-kor (plusz-minusz 2 óra) mindenki ungabungázzon nekem. Ugyanis akkor lesz a kivégzésem, államvizsga címén... :roll: :mrgreen:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129128 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telcontar_Leli írta: Ismét gratula, Gandi ;) (ugye kémia tanár leszel/vagy? Azok csinálhatnak órán tűzijátékot :D )


Ilúvatar óvjon a kémiától! 8O
Töri szakos vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129119 Írta: Lyra
Lyra válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én is gratulálok!!!!!!és a tüzijátékban én is benne vagyok :twisted:

"Ki a csillagok közt él, mint aki rég odaköltözött, most visszatér, s leül a tűz mögött."
Lyra

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129118 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Grat az illetékeseknek! :itscool:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129111 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ismét gratula, Gandi ;) (ugye kémia tanár leszel/vagy? Azok csinálhatnak órán tűzijátékot :D )

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129106 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gandalf: az összes istenek ereje óvja meg tőled a gyanútlan gyerekeket! :mrgreen: :twisted:

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129102 Írta: Neframíel
Neframíel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratu, Gandi!!! :D

Pussz: Nefra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129096 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Négyes lett a PePszi szigorlatom iiiiis!!!!!!!! 8)
Elméletileg most már akkor pedagógusnak számítok? :lol:
Megyek is, megnevellek Titeket! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129079 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Mi van a link alatt? Nekem nem nyitja meg. :(


Próbáld meg ezzel: www.amazon.com/exec/obidos/searc ... 56-2899918

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129078 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Mi van a link alatt? Nekem nem nyitja meg. :(


Menj az amazon.com-ra, és a keresőbe üsd be, hogy "Pale Blue Eyes"... :wink: Lamorak zenekarának három száma van fent, le lehet tölteni, elképesztően jók... Főleg a What's Wrong Part II -- állandó szereplője a Winampomnak. :)

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 2 hónapja #129076 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mi van a link alatt? Nekem nem nyitja meg. :(

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129071 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
www.amazon.com/exec/obidos/tg/st ... 84-9652722

Tesék letölteni, naggggyonnnn jóóóóóó! :!: :D [size=9:37vwyedp](Amúgy Lamorak... :wink: )[/size]

Üdv:

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #129066 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Más téma.

Még tavaly Ring elkérte tőlem a Szép új világ c. könyvemet. Én nagylelkűen oda is adtam neki, ő pedig nagylelkűen tovább is adta miután elolvasta... Ancalimonnak. És innentől kezdve nem tudni semmit róla. Esetleg valakinél nincs egy felesleges Szép új világ? Antikváriumi példány, de nagyon jó állapotban van (remélem még mindig).

Szívem csücske az a könyv, úgyhogy nagy örömet okozna, ha visszakaphatnám...

A reakciókat privibe írjátok holnaptól (szombat), mert egy jó ideig nem leszek netközelben.

Előre is köszönöm a segítséget.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.426 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére