BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 3 hónapja #127789 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek!!!!!

4.5 lesz az átlagom évégén és ma ballagtam!!! Nincs több általános suliiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127773 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Akkor csak sorjában... ; )
Húgom! Gratula! Ne is add alább! ; )
Bátyóm: persze, hogy gondolok rád! ; ) És tényleg nem leszel nyáron? : ( Hiányozni fox...
Niph: :nono: Nem minden tanár... Egyrészről mert anyum is az, másrészről igenrühellt osztályfőnökömről eddig azt hittem, hogy absz. kötsög, de most megkaptam a dogámra a négyest (ami amúgy kb. nagyopn jó szívvel lehetett volna csak 3as) , és így megkaptam az évvégi töri 5öst (évek óta először! : ))
Szünetnek meg nem örülök... :bawling:
Jegyeimet nem tudom... :roll: Mondjuk absz. meg vagyok elégedve velük, volt már jobb is (egész pontosan ez az eddigi legrosszabb, de ez évek óta így van...), de amiből szeretnék, abból 5ös vagyok...
Elryn: neked meg csak egy ilyen jár: : P Tanulni kellett volna év közben, nem nézelődni... Mondom én... : )

Amúgy most itt dekkolok Bp-en, hmm, kert, hűs... Cool. B )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127764 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elryn írta: Az én évvégim is elég sh*t lett...
4 db 5 (töri, ének, angol, gyógytesi), fizika 3, minden más 4.
:roll:


Mit akarsz, az tök jó! :D

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127744 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Helloka!!
VAKÁCIÓ!!!!! :D :) 8) :lol: :agree: :bounce: :itscool: :cheers: :dance: :up: :hello:


kELLEmeS vAKÁciÓT mINdeNKInEk ,aKi nEM fOG iNTErnEtHEz jUTNI....
éS GRATU MINDENKINEK ,ÉS SZORITOK AZOKNAK AKIKNEK KELL...


Az én bizim ilyen lesz(ha minden igaz):
angol:5,latin:5(?,asszem..),matek:3(legjobb esetben 4),töri:4,fizika:5(kész csoda.),magyar:nem tudom,nyelvtan:4,biosz:5,föci:függőben(4 vagy 5)
[size=9:3c3d4e3h]ének:részt vett,tesi:5,info:?,de ezek nem lényegesek[/size]

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127707 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Niphredil/Szméagol írta: Alyr: meglesz :wink: És sok sikert mindenki másnak, akire még vár valami rettenet!
A jegyek miatt ne szomorkosdjunk, a tanár egy igen gonoc állatfajta... Inkább örüljünk a szünetnek!


A tanár is ember, csak néha elfelejti...

Én nyári szünet alatt igen ritkán leszek a neten fellelhető... sajnos...
Jó szünetet...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127705 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr: meglesz :wink: És sok sikert mindenki másnak, akire még vár valami rettenet!
A jegyek miatt ne szomorkosdjunk, a tanár egy igen gonoc állatfajta... Inkább örüljünk a szünetnek!

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127702 Írta: Kovács Rezsuk Dániel
Kovács Rezsuk Dániel válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
:D Tudom hogy ez nem egy társkereső oldal de ennek ellenére szeretnék megismerkedni velem egyérdeklődésű lányokkal. Én egy 15 éves fiú vagyok Szegedről. 178cm magas, barna haj, zöld szem, mackós testalkat de nem kövér. Szeretek olvasni, zenét hallgatni( POD, Sum41, Blink41,Papa Roach), verseket írok, szeretek mozizni, netezni. Imádok táncolni, de nem olyan szórakozóhelyeken ahol tömegnyomor van, inkább házibulikba járok. Jól tanulok, nem rég vettek fel egy jó gimibe. A nyári szabadidőmet szívesen tölteném olyan 12-16 éves érett, kedves, jó humorú és legfőképp őszinte lánnyal aki olyan társra vágyik akivel lehet jót dumálni, bulizni, kikapcsólódni és legfőképp tud szeretni. E-mailom idenieldreco@freemail.hu , vagy írj SMSt:06702870354.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127660 Írta: Elryn
Elryn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Az én évvégim is elég sh*t lett...
4 db 5 (töri, ének, angol, gyógytesi), fizika 3, minden más 4.
:roll:

"Hajamba hét csillagot és szalmát tűztem én"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127617 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmmm...

Nekem most nem fontos az év végi átlag mert ez csak egy egyéves kitérő volt.
Kérhetek június 27re és július 9 re egy erős rámgondolást? (felvételi céljából)





"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127610 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Grat. mindenki, hajrá,mindenki :!: :itscool:
Elrond:nemrosszaz :!: :wink:
Enyém oan 4,4? átlagú(accem...matyart nemtoom :dead: )
de hótmindegy :?
volt jobb is,lecc ez még így se... :roll:

Hihi,most örülök,merthotty tökvéletlenül müxik az internet.
Erre nincs egy fia értelmes gondolatom... :? :roll:
úgyhogy leállok...
:!:
Nincstöbboskola!!!!!!!!!!!!!!!!! :dance: :hello: :dance: :hello: :dance: :hello:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127568 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Húúú, gratulálok Nektek! De irigyellek titeket..
nekem jövő héten 2 db. szigorlatom is lesz....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127566 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
ha már az osztályzatoknál tartunk: kinek milyen lesz az évvégie?
[size=9:2wqovt88]Nyelvtan: 5, Magyar: 4, Matek: 3, Biosz: 4 (amiatt a tanár miatt aki két hónapig helyetesített nálunk. Amúgy 5 lenne ez is), Föci: 5, Angol: 4 (három olyan jegy miatt amiről nem is tudtam), Német: 3 (egy négyes lesz a csoportban), Áb. geom: 4 (nem is tudok rajzolni...), Fizika: 4, Hittan: 3 (a tanár a világ legrondább és legbutább embere. én is keresztülnézek rajta, amúgy pikkel rám), Töri: 5 (4,3-ra!!), Kémia: még függőben[/size]

A sajátomat csak ilyen picibe írom. Az eddigi legroszabb évvégim...

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127548 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Sziasztok!

Örömmel tudatom minden kedves emberkével, aki gondolt rám, hogy a film szigorlatom
5-ös lett!!!!!!!!

:dance: :cheers: :bounce: :hello: :cooljump:


Gratulálok!!
:D

******

Én meg (ugytunik) h kitünő leszek év végén!!! cool 8)

(még xerencseh a földrajzot egyben osztályozzák a biosszal, mert akko nemistom h mi lenne..)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127540 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Emberek, ha átnátok az entingünket... Gyönyörű! Egy koróból dúslevelű kis fácska vált. Nagyon szép. Pedig nem sok remény volt arra, hogy megmarad.

Nos, fogod Svin digitális fényképezőgépét... :roll: ...és máris láthatjuk... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127536 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Gratu mindenkinek minden vizsgához!

[size=9:1d5kgxb7](úgy látszik én leszek az egyetlen, aki mindenből bukni fog...)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127534 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Brisa írta: Emberek, ha átnátok az entingünket... Gyönyörű! Egy koróból dúslevelű kis fácska vált. Nagyon szép. Pedig nem sok remény volt arra, hogy megmarad.


Valamikor meg lehet kukkolni a kis drágát?

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127526 Írta: Nilraen
Nilraen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hello!
Boldog szüli és névnapot mindenkinek akinek volt/van/lesz!!!! :hello:
És gratu mindenkinek akinek sikerültek a vizsgák, dogák, szigorlatok, érettségik és még egyéb mittudomén mik..... :itscool: (úgy látszik már csak nekem kell holnap latin vizsgáznom(sajnos).....lécci szoritsatok!!!!!)

"Tolkien úgy érezte Középfölde varázsa Aragornnal együtt meghalt."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127491 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És igeeeen :!: Hosszú hetekig tartó vajúdással megszültem az egyetemi éveim utolsó dolgozatait. Sőt már le is adtam őket. :dance:

[size=9:16eu79z5]Most jön egy kis pihi, aztán neki is láthatok az államvizsgatételeknek. :roll: :? [/size]

Gratula Morgie, ügyi voltál. :wink: (Fin már megkapta a magáét. :mrgreen: )

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127461 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Fin, Morgana, draklua! :D :hello: :hello: :hello: :D

khmm... és most... visszaszámlálás vége... 8)
!
!!
!!!
Ó!!!
IÓ!!!
CIÓ!!!
ÁCIÓ!!!
KÁCIÓ!!!
AKÁCIÓ!!!
VAKÁCIÓ!!!


Vége, vége, vége, végre... 8)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127455 Írta: Mimy14
Mimy14 válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Morgana írta: Sziasztok!

Örömmel tudatom minden kedves emberkével, aki gondolt rám, hogy a film szigorlatom
5-ös lett!!!!!!!!

:dance: :cheers: :bounce: :hello: :cooljump:


:cheers: OH, YEAH!!!!!!!!!

Ügyi vagy!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127449 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Én meg egy ötöst és egy négyest kaptam ma!!!! :mrgreen: :dance: :bounce:

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127425 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Örömmel tudatom minden kedves emberkével, aki gondolt rám, hogy a film szigorlatom
5-ös lett!!!!!!!!

:dance: :cheers: :bounce: :hello: :cooljump:

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127376 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127374 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek, ha átnátok az entingünket... Gyönyörű! Egy koróból dúslevelű kis fácska vált. Nagyon szép. Pedig nem sok remény volt arra, hogy megmarad.

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127343 Írta: Vilya
Vilya válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog Szülinapot és Névnapot! :D


[size=9:17rof5fd](Frodó & Samu)[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127321 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek akinek volt és van, nagyon sok boldog születés-és névnapot erőben, egészségben, minden jóban! :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127315 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin nostare, Onering! :cheers:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127314 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Rayan írta: angie: Ilyen tekintetben akkor is Kevin Szpéci rules. Komolyan, én még ilyet nem láttam... konkrétan olyan búrája van a pasinak, mint aki most szabadult a zártosztályról. Olyan tipikus 'jajdeszépkislányvagy, gyereapapához" szadista gyilkos alkat :biggrin2: *yuck*


Ghehehe :lol: :lol: !!
Azert a Hetedikben telleg hatborzongato volt 8) !
Sebaj;en akkoris imadomm :tongue: !!hm..ezek szerint lehet,hogy perverz vagyok??najo;nem lehet,hanem biztosssss :evil3: !!

Amugy pedig boldog szulinapot/nevnapot mindenkinek :D !!

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127312 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Azért ide is írom: Bulldog Szülinapot Onering Drága!

:up:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 3 hónapja #127303 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, akinek ma van! :hello: :cheers: :cheers: :hello:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 4.083 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére