BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 6 hónapja #113706 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ráadásul egyre szaporodnak a jómadarink.. előszőr egy vnetes.. (bár lethol azóta megjavult - hálistennek :D ) aztán egy axeleros (látta vki mostanában csillát?), most pedig egy miskcatv.broadbandos... (bár neki legalább van normálisabb taktikája... - pechünkre :? )
Min, azthiszem, Te még nem estél áldozatul... :roll:

Ajánlom az igazoltatást,bár ez nem esik mindenkinek jól (vagy senkinekse?)... de ha nem tudunk mást csinálni... :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113705 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem csak veletek fordult elő... :rmad2:
Bár nem tudom, az én nevemben írogattak-e már, de velem előfordult, hogy nem azzal beszéltem, akivel hittem, hogy beszélek... Úgyhogy jó lesz lassan egy rendes chat, regisztrációval és mindennel.

Reménykedjünk...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113687 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkitől elnézést.

Az én nevemmel is próbálkoztak ma.

A többiek nevében nem tudom mit csináltak, de ha valaki azt hitte, hogy velem társalog, és ordenáré módon viselkedtek vele, akkor legyen szíves jelezze nekem, mert nem én voltam.

Köszönöm, és mindenkitől elnézést!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113677 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
sziasztok !

elore is elnézést kérek a topicgazdátol , de ugy gondoltam ez talán többeket érint.

a 3EFC21F1.miskcatv.broadband.hu belépési kodu

Miskolci illetoségu, embernek nevezheto valaki renszeresen szorakozik , hogy ás nevével lép be.
kérek mindenkit hogyha kicsit is bizonytalan a beszélgetotárs személyében , akkor gyozodjon meg rola hogy valoban az a személy az akivel becél , akire gondol.
igy elkerulhetok lennének mások által létrehozott viták , félreértsek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113621 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113593 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ááá, csak most olvasom, mennyien gondoltatok rám a szülinapom alkalmából! Nagyon köszönöm, utólag is! :D :D

És utólag boldog szülinapot, Estel és Áfonya, nektek is!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113576 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Minerva írta: Valin Nostare Dez, Estel, Áfi!!!!!!!!!!!!!! :hello:

Én is csatlakoznék. Valin Nostare!

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113564 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát Min, e nekem akkora trauma hogy az már... igazi tolkienes szülinapom esz.... Kicsit se vagyok nagyképű...... :oops: :wink: :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113560 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jej, te szegény... :D Nekem szeptember 11-én :!: van... :roll:

És hát van jobb társaság, mint MTT-vel ünnepelni? ;)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113554 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hát hogy lehetek én iylen peches.... Pont akkor van a szülinapom amikor az MTT ülés van... Hát ez nem pech??? Most komolyan.. :)

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113548 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Dez, Estel, Áfi!!!!!!!!!!!!!! :hello:
Így utólag, bocsi, de a nethiány... tudjátok, hogy van ez... :oops: :roll:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113508 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Telu, Aug: Mért nem tetszik? :) Pedig két jó dolog is van rajta: Gollam, és a Pink Floyd 8)

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113474 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gyöngyszem írta: Kedves mindenki! :) ))

arra kérlek titeket, hogy aki már JFK-s (Jó Fejek Klubja), az célozzon meg egy privivel.

így könnyítem Eia dolgát ;)


Tudom, hogy elég fura, h magamat idézem, de most olyan nehéz egy privit írni nekem?

elég ha azt írjátok bele, h "JFK-s vaok".

Köszi!

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113443 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
)))
várd ki amig az ujitást felrakom...
több mint 2500 képem van most csak gyus!!
és egy csomo még nincsen fent!
Mert hülye az ftp)) de lassan majd menegetnek felfelé

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113442 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Húú, Rabyn! Most néztem + az oldalad!! nagyon teccik! :D :itscool:
A képek is tök jók! - Látom én is ott vagyok... :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113297 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Telumehtar írta: Aug: Drakulálok ;)
Én viszont ajánlom mindenkinek a Kört... aki szereti a parázós psyhothriller-eket annak meg főként ajánlom... szerintem marha jól lett megcsinálva, bár kicsit sokat kavarnak benne és elég sok a hiba isss... viszont a látvány az marha jó ;)


Thanx! Amúgy milyen hibák? :wink: Én nem nagyon vettem észre.
Off: most nézem a FOTR-t! Nyüssz! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113268 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Aug: Drakulálok ;)

Elrond: :lol: no comment

Én viszont ajánlom mindenkinek a Kört... aki szereti a parázós psyhothriller-eket annak meg főként ajánlom... szerintem marha jól lett megcsinálva, bár kicsit sokat kavarnak benne és elég sok a hiba isss... viszont a látvány az marha jó ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113243 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Off (csak nem tudok mit írni) :wink: :
Ez az 1000. hozzászólásom!
:arrow: Ha nem baj, akkor ezt most megünneplem ezzel a képpel:
www.lordoftherings.net/legend/ga ... ngorn6.jpg
:D
[size=9:1p5ldkhf]Ha baj, akkor töröljétek ki! [/size]

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113237 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Elrond: ez fájt! :D

Hát a Körről csak annyit, h én 1edül néztem meg, és utána 3 napig a videó közelébe sem mertem menni, és egész nap mindenhova köröket rajzolgattam. Amúgy azóta nem sikerült még fölmennem a hivatalos oldalra sem (vm. www.ring-themovie.com :arrow: Nem tudom pontosan), mert nem bírtam végignézni a belépésnél a trilert...
Mondjuk Esgal végigröhögte az egészet... :wink: Jah! és azt mg el kell mondanom, h más filmeket (horror, thriller, egyebek) simán végignézek. (Pl.:Kaptár, Vörös Sárkány, stb.) Szóval sztem ez az év legparább filmje. :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113231 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Augustíne írta: Viszont amit nem ajánlok, az a Solaris (!),és a Kör... :? :wink:


Héééééééé! A kör mér nem ajánlod???
Na jó, én is csak erős idegzetűeknek :wink: Éjszaka a paplan alá bújva aludtam. Mindig az a jelenet járt a fejemben, amikor Samara kimászik a tévéből :embarassed: :dead:

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113206 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112944 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
(Lemaradtam) BSZ Drága Dez és Estel!!! Hányadik is? :twisted:

Peace, hallgassatok Hotel Californiát. Olyan jóóóó :)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112883 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves mindenki! :) ))

arra kérlek titeket, hogy aki már JFK-s (Jó Fejek Klubja), az célozzon meg egy privivel, és aki csatlakozni szeretne, az is.

így könnyítem Eia dolgát ;)

előre is köszi mindenkinek!

(utolag happy b. és boldog névnapot az érintetteknek!)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112803 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot mindenkinek!! És boldog névnapot!! :P

Estel Adániel, kell Weörestől amit kérdeztem?

Eia, köszi!

Ma akkor öröm ért!! A szobával a szülinapomhoz ma jutottunk, hogy megtartsuk, és kaptam egy csomó csipszes kártyát és VAN KÖZTÜK LEGOLAS!! /Frodó, Aragorn, és Gandalf is../ :lol:


Minden jót mindenkinek!

Szülinaposok, névnaposok, fenékig azt a poharat!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112775 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Szméagol írta: Tényleg nagyon jó a névgenerátor!
Névrokona vagyok Frodó anyjának!!! Juhééé! :hello: Ennek nagyon örülök!


Én + Frodónak... :roll: :wink: :D

Valin Nostare Dez, Estel!!!
[size=9:3u46imez](Hány évesek lettetek?)[/size] Valin Estare, Hajni!!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112764 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dez, Estel: Happy Birthday!!!!! Nem érzitek magatokat egy évvel öregebbnek??? :D :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112742 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Vailin Estare Hajni!!!! :D :D :cheers: :cheers:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112741 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Boldog szülinapot Koppány... illetve Estel Adániel! (Felnégyelni! :twisted: )
Boldog szülinapot Dez!

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112679 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Gyöngyszem írta:

Peredhil írta: Sűrgős!!!! Ha valaki tudja, kérem mondja el a név generátor web címét. Köszi!


www.chriswetherell.com/hobbit

www.chriswetherell.com/elf

A másik fajtát sajna nemtudom.


A másik www.barrowdowns.com
Valin nostare Dez, Estel!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #112671 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSz, Dez, Estel! :cheers: :cheers: :hello: :cheers: :cheers:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.480 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére