BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 8 hónapja #99783 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Estare, Ulmo!

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99730 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Elrond írta: MINDEN BALÁZS VENDÉGEM EGY SÖRRE!! :D :D


Elrond: nem lehetne inkább tequila? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99724 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Ulmo írta: Min: Thaur csak előrelátó :)

És akkor egy hónap múlva kíván névnapot? :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #99722 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MINDEN BALÁZS VENDÉGEM EGY SÖRRE!! :D :D

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99721 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah tényleg
*Thaur fáradt*
VALIN ESTARE! :D :D

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99718 Írta: Gandalf

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99716 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat! :oops:

Min: Thaur csak előrelátó :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99713 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

Thaur írta: Valin Nostare Ulmo!!! :D


Nem, nem! Az Valin ESTARE!!! :D A Valin Nostare a szülinap... :roll: :D

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99699 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Ulmo!!! :D

Farsangban én is bennevaok

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99686 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
IGEN, IGEN!
BOLDOG NÉVNAPOT MINDEN BALINAK!!!!!! :dance: :up: :itscool: :sungl: ( különösen Neked, Ulmi!) :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #99680 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Alyr: tecc az avatarod ;)
Iru: benne vok a farsangban, számíthatsz rám :D

Nerwen: gratula ;)

És végülk, de nem utolsó sorban:

BOLDOG NÉVNAPOT, ULMI!!!!!!!!!!!! :hello: :bounce: :dance: :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #99677 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Csináljunk egy farsangot!!!!!!!! Benne vagyok nagyon.

:dance: :cheers: :bounce: :cooljump: :hello: BOLDOG NEVNAPOT ULMO!!!

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99541 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Tök ügyi vok!Két nap alatt kidolgoztam az összes tételem :D ...már csak meg kéne tanulni szerdáig...mi az nekem :lol:
Farsangot támogatom :D

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99495 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Farsang: én is benne vagyok, de hely kéne hozzá. Mennyien lennénk szerintetek?

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99450 Írta: erwianne
erwianne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Iruinen: Mikor és hol? :legolas3:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99359 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Irunien:ez jó 5let én benne vagyok... :D

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99213 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
én viszont föl tudtam jönni a suliból, egy pár percre, aztán otthon semmi... :(

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99208 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Dez: ez komoly??? Dejóóó!! :hello: :cheers:

Iruinen: nekem határozottan tetszik az ötlet!!! 8)

Most meg fogtok ölni, deee nem tudjátok véletlenül, hogy honnan lehet letölteni az MTV-s paródiát....??? Nemrég betette vki vhova, de fogalmam sincs, ki és hova... szóval nem tudja vki? :)

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99194 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nem volt szép dolog, hogy pont tegnap nem volt fórum, mikor egész 3-tól 8ig itt voltam... :?

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99186 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
tündeszerű lány? csak nem Morgana? :lol:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99185 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok!

Te jó ég, láttátok már a februári Cinemát? Egy EGÉSZ OLDAL van benne a Tolkien-szülinapról!

"Egy határozottan tündeszerű lányt igyekszem megszólítani az információs pultnál, de a lármásan nyüzsgő hobbit sereg - kísérőm szerint: gyerekek - elsodor."

De örülök, hogy oda is bekerült a rendezvény!
Olvassátok el, érdemes!

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99182 Írta: [Nerwen]
[Nerwen] válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Ahh, matek írásbelim 3-as lett :x hogy sikerülhetett ilyen xarul?Az osztba nem is lett 5-ös, csak két 4-es, szal ez kicsit vígasztal.
Szerdán szóbelizek!Jajistenemjajistenemjajistenem!Mek is tételet dolgozni.
Ráadásul a bizimbe 3 3-asom lett (fizika, angol, kémia), pedig eddig egy se volt :( Abból kitudtam volna javítani legalább 2-tőt, de az oszt.konf. hetén beteg voltam :(

"In my sleep unsuspecting put a gun to my head.
I hate my pathetic life"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99181 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Üdv kedves tolkien.hu! :) Jajj, de régen nem jártam itt! Meséljetek valamit...Mi újs.?

Üdv :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99162 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köci az ujjam :!: máris jobban van... :D

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99161 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
huhh.. sokminden történt veled, látom 8)
Az ujjad, gyorsan gyógyuljon meg.. a néptáncról meg nem mondok smmit.. én jobban szerettem, mint a tesit.. 8) (viszont a tegnapi fórum-megvonás télleg rémes volt :roll: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99160 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Angelina: :oops: de hasonlóóó hangja volt!!! :bawling: De annak örülök,hogy "tündéri ember" :!: :D (jófejneklátszott! 8) )
Mind1,azért jó volt! :oops:
:D
Télleg jók az avatarok! 8)

Jah!eltörtem azujjam!miiicsoda pech! :evil:

Jammeg:tesiórán néptáncóra volt-kész rémálom! 8O

Az a tegnapi fórum-megvonás... :eek2:

Mostlátom: :legolas3: (ééédi!)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99112 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Szia Augustíne :) ! Most van itt mindenki, hogy végre ismét műxik a fórum :?: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99109 Írta: Augustíne
Augustíne válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
neked is jó az avatarod , Supersonica!! :D - Meg Alyrnak is! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99106 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
jó az avatarod, Alyr!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99092 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Amint látjátok, megváltozott az avatarom...

Ha már foglalt, írjatok és visszacserélem a régire...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.355 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére