BESZÉLGETŐS topic

Több
21 éve 8 hónapja #99033 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hello!!!!!
Bocsi, hogy belekontárkodom a beszédtémába... :roll: :twisted: , de : MIÉRT NEM RENDEZÜNK EGY TÖK JÓ, FERGETEGES FARSANGOT? :roll: :lol: 8) :dance: :up: :dance: :evil3:
Iru.

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99023 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
a Godspell hihetetlenül jó elöadás :!: én a Magyar Színházban láttam még régebben, és hát elragadó :D viszont én nem láttam szinkronizáltan a filmet, úgyhogy nemtom, hogy uaz -e Júdás hangja Gollaméval :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99019 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Jah!aza zemberke(Végh Péter)játszotta Júdást,aki Kígyónyelvu matyarhangja isz vala...és a jelmezben oam Kígyónyelvu-beütése is volt! :roll:

ehhemm,nem szeretnek beleszolni(azertis szolok bele :twisted: ),de NEM Vegh Peter szinkronizalta Grimat :!:
ugyan mindenki osszekeveri vele,mert tenyleg nagyon hasonlit a hangjuk.
de higgyetek el,tutira tudom,mert a Peter a tanarom :)
/es egyebkent tunderi egy ember :D :D !!/

'a prayer for the wild heart,kept in cage'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98968 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic

zsoffija írta: Mockosz kisz élet!Leégtünk anyagilag... :( pedig eccez mi isz megnézzük ám feliratoszan is... 8)
:bawling:
Hihi-yesterday cínházban voltunk benne osztály társaságában.../Godspell :arrow: hát az vajhmi iszonyú (jóóó) volt :!: :lol: :lol: :lol:
cak eztartott 10ig...a beígért(nem,senki nem mondott iet :oops: ) 9heett...+1 órát wártunk a bucra isz... :roll:
De naaaaaaagyonteccett! 8)
Jah!aza zemberke(Végh Péter)játszotta Júdást,aki Kígyónyelvű matyarhangja isz vala...és a jelmezben oam Kígyónyelvű-beütése is volt! :roll:
hi-hi.
:wink:
jah,a színdarabot ajánlom minden[size=9:1970i7pp]pihentagyúnak[/size]kinek!


Magyar színház? Ottl áttam én is 2-3 héttel ezelőtt...

BSZ Eia!!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98954 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Hmmm...

A tali pénteken...
A mozi vasárnap...

Szombaton, amikor ráérnék mér nem csinál senki semmit???

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98946 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mockosz kisz élet!Leégtünk anyagilag... :( pedig eccez mi isz megnézzük ám feliratoszan is... 8)
:bawling:
Hihi-yesterday cínházban voltunk benne osztály társaságában.../Godspell :arrow: hát az vajhmi iszonyú (jóóó) volt :!: :lol: :lol: :lol:
cak eztartott 10ig...a beígért(nem,senki nem mondott iet :oops: ) 9heett...+1 órát wártunk a bucra isz... :roll:
De naaaaaaagyonteccett! 8)
Jah!aza zemberke(Végh Péter)játszotta Júdást,aki Kígyónyelvű matyarhangja isz vala...és a jelmezben oam Kígyónyelvű-beütése is volt! :roll:
hi-hi.
:wink:
jah,a színdarabot ajánlom minden[size=9:3ljt8o5h]pihentagyúnak[/size]kinek!

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98928 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
MOZI!
Vasárnap du. 13:15-től Duna Plazában FELIRATOS TTT nézésre várok mindenki8t szeretettel! Találka 12:45kor a mozipénztás előtt.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98926 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
És köszöntjük az 1000-et sok szerettel! :P

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98906 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Sziasztok Emberek!
Ma regisztrált az 1000. felhasználó kedvenc oldalunkra :wink: A Tolkien.hu-ra. Éljen, éljen, éljen óó :hello:
Kár,hogy ennek a sok embernek, csak 1/3-a aktív résztvevő :(

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98856 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek aki vizsgázott/nehéz dogát írt...:Gratula!! Ügyik vagytok,biztos tök jók lettek! :wink:

Szülinaposok/Névnaposok: Nagyon-nagyon boldog szülinapot/névnapot!!!

És mindenki másnak(na meg az előzőeknek is): Legyen szép,vidám,mosolygós napotok és ne szomorkodjatok semmin!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98821 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Kedves Eia!

A drága jó Isten éltessen nagyon sokáig erőben, egészségben, boldogságban, minden jóban!! :P

Cicafül drága! Szívemből gratulálok és minden jót a továbbiakra Neked is és a többieknek is! :P

Én is ma letudtam a vizsgákat. Végre.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98816 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm mindenkinek...névszerint: Ulmo :wink: Fiona :wink: :D

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98804 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Mindenkinek nagyaon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon gratulálok. :D :wink: :cheers: :aragorn1: :pimp: :hello: :hello:


Senki sem akar csetelni??

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98802 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Cicafül: fogadd szívből jövő gratulációmat!!! :hello: Én is így örültem legutóbb a Világgazdaságtan 3-asomnak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98790 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek, Tündék, Hobbitok, Törpök...ésatöbbi!!!

Meglett a mechanikám!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D YesYesYesYes...!!!!!


[size=9:3qslsvzf]bár valószínusítem, h ezt senkit nem érdekel...én mégis majd kiugrok a borömbol!!!!!! - nem sokmindenki mondhatja el magáról, h egy 3as (! - ez is nagy szó!!!) mechanika jegy tulajdonosa.... [/size]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98777 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Emberek, csakúgy megjegyezném, hogy Samu9 nevezetű felhasználóval elértük a 999-es taglistát!!!

[size=9:2v8j8imt]Igaz, hogy ennek legalább fele olyan, aki egyetlenegyszer sem írt a fórumra.... :? [/size]

I feel complete when I feel sick inside

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98764 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm! :oops: :oops::oops::oops::oops:
Brisa: Már visszaragasztottam.. de ha adasz scannert.. ;)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98745 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Füled érjen bokádig!!! :D

"Be the change you want to see." Gandhi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98678 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin Nostare Eia

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98670 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Valin nostare, Eia! :cheers:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98667 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Eia drága, kívántam neked előző nap BOLDOG SZÜLINAPOT , most utólag is megteszem: BOLDOG SZÜLINAPOT ! :mrgreen: :cheers: :dance: :celebrian1:

Aztán majd a füledet lécci... :evil3:

Brisa

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98559 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Köszönöm mindenkinek! Ennél szebb szülinapom (meg előtte lévő napom ;) ) még soha nem volt! Köszönöm! :oops: :oops: :oops: :D :D :D
Anyám: Nem R-el? ;) :P 8)
Ithil: Szvszt nem hoztál? ;) (jut eszembe.. meglátogattam ma.,. :) )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98557 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
HAPPY BIRTHDAY Gyermekem, Shalafim, Unokahúgom, Unokaöcsém, Unokatestvéreim, Kismacim!

[size=9:3197uxiv](Aki nem tudná, Eiáról van szó :) )[/size] :disappear:

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98547 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Bruhahahaha...

a hétvégén mindenki sztétvizsgázta magát, én meg pihiztem a Mátrában...

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98541 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Na, csak a rend kedvéért: boldog szülinapot, Elijah! (de szigorúan a rend kedvéért :heu: ) :frodo2: És Eiának is! (ezt már nam csak azért :wink: )

Végre, megvan a bizonyítvány! 5 db 4-es, a többi 5 :mrgreen: Egész jó lett az osztályátlag is: 4,valamennyi

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #98539 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Iennincs!vagyis van...ittem vagyegyhétig bedöglött az internet-már nemistudtam,hová legyek... :roll: Demostvan,juppííí...

Boldogszülinapot az illetékeseknek! :D

Móka az a Faramir ottan... 8O

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98532 Írta: Ithil Iarfeniël
Ithil Iarfeniël válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BSZ EIA!!!!!!
[size=9:11lx0e0c](ez itten egy Faramiiiiiiir akar lenni :wink: )[/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98462 Írta: Misteq
Misteq válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
BOLDOG SZÜLINAPOT EIA!!!!

"Soha nem hittek semmiben!Most semmivé lettek!"
"a hervadás fölé hajolva mosolygok tehetetlen"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98455 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Remélem a sok szerencse és szülinapos kívánalmak közt nem felejtitek el, hogy ma délután 4re várunk mindenkit az astoriai Burger Kingbe, hogy emeljük poharunkat Eliajhra, és Eia-ra :!:
Boldog születésnapot mindekettőtöknök :!:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98452 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: BESZÉLGETŐS topic
Nagyon Boldog Születésnapot Eia!!!!!!!

És persze Lijnek is ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.542 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére