Díjak

Több
20 éve 6 hónapja #176414 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Díjak
Elmar Biebl a neve. Most arról beszél, hogy az ominózus Timberlake-J Jackson eset után vigyázni kell az élő közvetítésekkel. Jajj, csak nehogy emiatt tényleg úgy közvetítsék, hogy késni fog a kép!!!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #176413 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Díjak
Nah, a Pro7 a vörös szőnyeget mutatja, ahol most a német riporternő interjút készít egy német jelölt nővel.

Egyébként meg a stúdióban beszélgetnek egy német filmszakértővel, aki a 18.30-as adásban ma a RotK-ra tippelt, mint befutóra. Az ürge a Golden Globe bizottság egyik tagja.

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #176411 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Díjak
Lesznek képeim, mert fotózni fogok HBO-ról !!!!!!!!!
Ma be van programozva a videóm, de holnap este 9-kor lesz egy vágott változat. Az lesz meg gépen remélhetőleg, és onnan fényképezni fogok!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #176410 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Díjak
Nemsokára kezdődik az Oscar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KÓSZA :) gondolataim vannak: elhozzuk a "szobrocskákat"!!!!!!!!!!!

"Han noston ned 'wilith"

Persze, ez csak egy megérzés, eddig reménytelennek tartottam a dolgot...

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #176404 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak
A Pro7 honlapján azt írják, hogy ott is adják élőben, de hogy ez pontosan mit jlent, nem tudom.
www.prosieben.de/film/oscar2004/
Sonica: én asszem itt leszek! :wink:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #176381 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: Díjak
Remélem, sokan online leszünk ma éjjel :)
Én mindenesetre igen ;) , és jegyzem az Oscarokat :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #176185 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Díjak
:P Esetleg felveszem az egészet a HBO rol ! akit érdekel... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #176172 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Díjak
Egy kis önreklám következik :P :

Középfölde.uw.hu
Szavazzatok, hogy hány Oscart fog nyerni A Király Visszatér! :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175926 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak

Gwaleriol írta: www.moziplussz.hu/

OSCAR speciál - Online közvetítés a 76. Oscar gáláról

A hazai filmes oldalak közül elsőként a Moziplussz közvetít élőben az Oscar-díjak átadásáról. Amellett, hogy arra az estére a címlapon egy magától frissülő box jelenik meg, chatelhettek is a szerkesztőkkel IRC-n.


Senkit nem akarok elkeseríteni, de a fennt nevezett online közvetítésről senki ne higgye, hogy magát a műsort fogja tudni nézni a moziplussz.hu-n keresztül. Valószínüleg csak annyi lesz az online közvetítés, hogy egy szerkesztő begépeli az oldalra az aktuális eseményeket. Az ABC tv társaság a közvetítési jogokért szvsz 30000-50000$ kér el, ezt az HBO-n kívül magyarországon kötve hiszem, hogy bárki ki tudna fizetni, pláne nem egy internetes oldal.


H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175875 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Díjak
A TORn oldalán van egy szavazás, az Arany Gandalf díjat osztják ki :)

www.theonering.net/perl/goldengandalfsurvey.pl

Csak egyszer szavazzatok, különben érvénytelenítik a szavazataitokat. Eredményhirdetés a site-on lesz, az Oscar után valamikor.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175706 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: Díjak
www.moziplussz.hu/

OSCAR speciál - Online közvetítés a 76. Oscar gáláról

A hazai filmes oldalak közül elsőként a Moziplussz közvetít élőben az Oscar-díjak átadásáról. Amellett, hogy arra az estére a címlapon egy magától frissülő box jelenik meg, chatelhettek is a szerkesztőkkel IRC-n.

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175644 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Díjak

Elza Eldaniella írta: Van egy olyan érzésem, vasárnap este/éjszaka nem sokat fogunk aludni. :lol:
Szurkolni fogunk a GYU-nak!!!


AZ BIZTOS!!
Bár én sajnos élőben nem fogom tudni nézni, mert nincs meg egyik adónk sem, de azt hiszem aludni attól még nem leszek képes... :lol:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175638 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Díjak
Van egy olyan érzésem, vasárnap este/éjszaka nem sokat fogunk aludni. :lol:
Szurkolni fogunk a GYU-nak!!!
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175474 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Díjak
Köszi mindenkinek az infokat! :) Pontosan azért nem szeretem a magyar kommentárt, mint amit elmondtatok. Ezért néztem eddig minden évben a Pro7en, de egy héttel ezelőtt a kábelszolgáltató minden indoklás nélkül kivette a csomagunkbólból, így idén ott nem tudom nézni. :evil: Azt hiszem volt már róla szó itt is.( Lehet, hogy így akarnak plusz előfizetőket szerezni az HBOra :?: :roll: )

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175368 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Díjak
Naigen, a szinkrontolmácsok jól tudnak angolul de a fordításról lövésük sincs (legalábbis a többségnek) ezért aztán szavanként fordítanak... :roll:

Magyar kommentár: eddig az rtlklub tüzijáték közvetítése tetszett... két "szakértő" riporter... jaaaaajjj...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175348 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Díjak

Drowse írta: A magyar kommentátoroknak van egy olyan szokásuk, hogy amikor angolul elhangzik valami érdekes, amit ők nem tartanak olyan fontosnak, mint pl az átlag nézők 90%-a, elkezdenek oda nem illő dolgokrol beszélni, ha ketten vannak akkor beszélgetni. Így aztán nem hallani semmit az angol szövegből, ők meg nem mondanak semmi érdekeset.


Én is ezt utálom a legjobban. Az a jó, hogy másnap lead az HBO egy feliratos, igaz, rövidített változatot is.
Meg mindig beleröhögnek!!! Aztán meg szépen lemaradnak a fordítással... Jó lenne, ha türtőztetnék egy kicsit magukat! Elvégre ez a munkájuk...

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175345 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Díjak

Lin írta: nem tudja valaki, hogy az HBO-n mikortol közvetítik az Oscart? Az egyik újságban 2.30 van, de ha jól tudom a ceremónia 2kor kezdődik. 8O És tényleg aládumálnak magyarul? :evil: Ugye, nem :?:


Igen, az HBO-műsorfüzetben is asszem 2.30 van írva, de a PRO7-en előbb kezdik. Gondolom, többet mutatnak a "vörös szőnyegből", vagy mittomén... A németeknek szokásuk előtte villogni, hogy jajj, mi bizony ott vagyunk, és bemutatják a stúdiójukat, stb. Mindenkit megnyugtatok, hogy aki az HBO-t fogja figyelni, az sem marad le semmiről! :wink:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175264 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: Díjak
A magyar kommentátoroknak van egy olyan szokásuk, hogy amikor angolul elhangzik valami érdekes, amit ők nem tartanak olyan fontosnak, mint pl az átlag nézők 90%-a, elkezdenek oda nem illő dolgokrol beszélni, ha ketten vannak akkor beszélgetni. Így aztán nem hallani semmit az angol szövegből, ők meg nem mondanak semmi érdekeset.

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175174 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak

Lin írta: És tényleg aládumálnak magyarul? :evil: Ugye, nem :?:

Nem értem mi bajotok van azzal, ha az HBO-n az Oscar-díjátadás alatt magyar kommentár van. Nekem a magyar az anyanyelvem, szívesen nézem magyar narrációval a műsort, annak ellenére, hogy angolul is megérteném!


H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175104 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: Díjak
Örülök, hogy végre a színészi teljesítményt is elismerték ebben a filmben! :lol: Gratula nekik! :itscool: :cheers:
Bocs, ha off :oops: , de nem tudja valaki, hogy az HBO-n mikortol közvetítik az Oscart? Az egyik újságban 2.30 van, de ha jól tudom a ceremónia 2kor kezdődik. 8O És tényleg aládumálnak magyarul? :evil: Ugye, nem :?:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #175080 Írta: Elza Eldaniella
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174701 Írta: Saint
Saint válaszolt a következő témában: Díjak
SAG dijak

www.sagawards.org/images/10_phot ... lyboyd.jpg
www.sagawards.org/images/10_phot ... davies.jpg

ezt a dijat vittek el "For Outstanding Performance by a Cast in a Motion Picture"

[size=9:2vqmb4zv]es vegre Johnny is nyert!!:)))[/size]

Fear from the best and hope for the worst
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174268 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Díjak
Mellesleg tegnap láttam egy műsorban (asszem a BBC-n volt), hogy a Gladiátor majdnem csőd lett... A Proximo-t alakító Oliver Reed forgatás közben meghalt. Majnem nulláról kellett újrakezdeni az egészet új színésszel...
De annyira jól alakított Reed + a csöppnyi pluszköltség is belejátszhatott :) újraírták a forgatókönyvet, melyben meghal és az addigi felvételekből összevágták a végső verziót... Ehhez képest jóra sikerült :)

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 6 hónapja #174263 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Díjak
Szerintem semmi csodálatos nincs benne, a szereplők is meg a rendezés is jók, de egyik sem kiemelkedő... Szerintem azért értékelik túl mert egy már-már elfeledett műfajt élesztett újra :?: és úgy mutatta be a katonák hősiességét, hogy nem fulladt nyáltömegbe....
Ja, és Peter Weir egy elég különös rendező, kb. 5 évente csinál egy filmet, és az ilyenekre mindig odafigyelnek....bár szvsz ez messze nem elég (nem kéne, hogy elég legyen...) egy Oscarhoz!!! :nono:
PJ sokkal inkább megérdemelné...

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #173638 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Díjak

Palimir írta:

Sil írta: Hmm... A Legjobb Rendező díjat Peter Weir kapta, a Master&Commander-ért... :roll:

Csak megnéztem a M&C-t, kíváncsiságból + mindenki mondta, hogy milyen jó.... hát nem tudom, nekem közel sem nyújtott olyan élményt, mint a GyU. Nem vagyunk egyformák, az igaz :)
pedig Peter Weir-t szeretem, de mi volt ebben a filmben olyan csodálatos? :roll:


Én nem láttam a Master and Commandert, de több helyről hallottam, hogy Russel Crowe messze alulmarad a Gladiátorhoz képest... (nekem az a film nem tetszett de nem Crowe miatt)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #173625 Írta: Palimir
Palimir válaszolt a következő témában: Díjak

Sil írta: Hmm... A Legjobb Rendező díjat Peter Weir kapta, a Master&Commander-ért... :roll:

Csak megnéztem a M&C-t, kíváncsiságból + mindenki mondta, hogy milyen jó.... hát nem tudom, nekem közel sem nyújtott olyan élményt, mint a GyU. Nem vagyunk egyformák, az igaz :)
pedig Peter Weir-t szeretem, de mi volt ebben a filmben olyan csodálatos? :roll:

Minden megtörténhet... még az is ami nem.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #173623 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Díjak

Eldafinde írta: Egyébként a Vas Népe a Metro-val karöltve ugyanezt írta. :evil:

[size=9:3v8p0g3r]off: Biztos egymástól vették át a hülyeséget, igaz a mondás: egyik h***e, elkezdi a többi folytatja.[/size]
Egyébként örülök a legújabb díjaknak, főleg, hogy a 3.film ismét elvitte a legjobb film díját. :P
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #173616 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Díjak

Timona írta:

Erda niire (Area) írta: Hé, álljunk meg egy szóra! Itt van a Zalai Hírlapban, hogy idézem. " Az új-zélandi Peter Jackson nyerte el a legjobb rendezőnek járó díjat a Brit Film- és Televíziós Művészeti Akadémia (BAFTA) díjkiosztó ünnepségén vasárnap este...."
Én már itt tomboltam örömömben!!!!! :rmad2: :cyclops:


Minden bizonnyal nem figyelt teljes erőbedobással az eredményre az újságiró, mert Perenek Peter, de hogy Weir v Jackson nem teljesen mindegy :?


Hogy én miért nem lepődöm meg ezen......
Manapság divat utánanemjárni dolgoknak. Ennyit a médiáról. Ilyenkor derül ki, hogy kábé ennyire lehet hinni neki más dolgokban is. Pont.

Egyébként a Vas Népe a Metro-val karöltve ugyanezt írta. :evil:

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #173604 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Díjak

Erda niire (Area) írta: Hé, álljunk meg egy szóra! Itt van a Zalai Hírlapban, hogy idézem. " Az új-zélandi Peter Jackson nyerte el a legjobb rendezőnek járó díjat a Brit Film- és Televíziós Művészeti Akadémia (BAFTA) díjkiosztó ünnepségén vasárnap este...."
Én már itt tomboltam örömömben!!!!! :rmad2: :cyclops:


Minden bizonnyal nem figyelt teljes erőbedobással az eredményre az újságiró, mert Perenek Peter, de hogy Weir v Jackson nem teljesen mindegy :?

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #173596 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Díjak

Erda niire (Area) írta: Hé, álljunk meg egy szóra! Itt van a Zalai Hírlapban, hogy idézem. " Az új-zélandi Peter Jackson nyerte el a legjobb rendezőnek járó díjat a Brit Film- és Televíziós Művészeti Akadémia (BAFTA) díjkiosztó ünnepségén vasárnap este...."
Én már itt tomboltam örömömben!!!!! :rmad2: :cyclops:

Hmm... A Legjobb Rendező díjat Peter Weir kapta, a Master&Commander-ért... :roll:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.610 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére