Díjak

Több
20 éve 7 hónapja #168775 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: Díjak
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168771 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Díjak
Elég valószínűtlen, hogy a Pro7 adja a BAFTA-t...
Valami angol csatornát kéne megnézni.....ami itthon is fogható :?: :?: :?:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168769 Írta: Eldafinde
Eldafinde válaszolt a következő témában: Díjak
Ó, Eru!!!

Ráadásul: 4-ből 4!!!

"Ó, tünde-nép Völgyzugolya,
mint villám vágtatunk oda"
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168753 Írta: BaLi
BaLi válaszolt a következő témában: Díjak
De jó most megint van mit várni :D
Remélem érdemes lesz.

'I amar prestar aen...
han mathon ne nen...
han mathon ne chae...
a han noston ned gwilith.'
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168727 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Díjak
Az Oscar-jelöléseket magyar idő szerint délután fél 3-kor hozzák nyilvánosságra. :wink:

Emlékeztek még, amikor a Filmzene topicban szó volt Cameron Duncan-ről? Emlékeztetőül: Cameron egy új-zélandi színész volt, aki nemrég, 17 évesen meghalt rákban. (A betegségéről forgatott egy filmet is.) PJ-ék régóta ismerték, és az ő halála ihlette az Into the West dalszövegét. :cry: Most, hogy az Into the West elnyerte a Golden Globe-ot, Fran Walsh a köszönőbeszédében Cameron Duncan-nek emlékének ajánlotta a díjat.
www.stuff.co.nz/stuff/0,2106,2795220a10,00.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168702 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Díjak
:P Nekem megvan kazin az egész :biggrin2:
pár darabot tudok másolni... :roll:
ha érdekel valakit győrbe tudok vinni :roll:
angoltudásuak előnyben

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168697 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak
Lili: a Pro7 oldalán nem találtam róla semmi infót, tehát ott nagy valószínűséggel nem lesz. :?
GG galéria itt
És itt

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168695 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak
Kár,hogy nem adják le,tök jó lett volna élőben követni az esményeket,mint ma éjszaka...(még most sem egészen hevertem ki az éjszakázást... :lol: )
Jövő héttől azt hiszem akkor nézni kell a pro7-et,mert innentől kezdve a GyU számít az egyik legnagyobb esélyesnek az Oscaron... :roll: Biztos sok minden lesz a RotK-ról ezekben a műsorokban...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #168694 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak
Kár,hogy nem adják le,tök jó lett volna élőben követni az esményeket,mint ma éjszaka...(még most sem egészen hevertem ki az éjszakázást... :lol: )
Jövő héttől azt hiszem akkor nézni kell a pro7-et,mert innentől kezdve a GyU számít az egyik legnagyobb esélyesnek az Oscaron... :roll: Biztos sok minden lesz a RotK-ról ezekben a műsorokban...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168690 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Díjak

Lili írta:

Áfonya írta: Eme kép tanúsága szerint Sean Bean ott volt... Érdekes, hogy nem mutatták egyszer sem... (Bár lehet, hogy csak partizni ment. )
yyclubsh.51.net/others/sean%20in%20GG.jpg

Sztem is csak partizni ment,mert az átadás közben én sem láttam egyszer sem és amikor átvették a legjobb filmnek járó díjat akkor sem volt a színpadon.Vagy csak vak vagyok... :oops: :roll:

Ja véletlenül nem tudja vki,hogy a BAFTA-t le szokták-e adni élőben a tv-ben?Mondjuk nem lesz pl a pro7-en?? :roll:


Nem, Sean B. tényleg nem volt ott a színpadon. :(
A PRO7 jövő héttől már az Oscarral foglalkozik (a TAFF, SAM és Galileo c. műsorokban, ha ez mond vkinek vmit. :D ), a BAFTA-t szerintem nem adják le (nem szokták). :(

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168684 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak

Áfonya írta: Eme kép tanúsága szerint Sean Bean ott volt... Érdekes, hogy nem mutatták egyszer sem... (Bár lehet, hogy csak partizni ment. )
yyclubsh.51.net/others/sean%20in%20GG.jpg

Sztem is csak partizni ment,mert az átadás közben én sem láttam egyszer sem és amikor átvették a legjobb filmnek járó díjat akkor sem volt a színpadon.Vagy csak vak vagyok... :oops: :roll:

Ja véletlenül nem tudja vki,hogy a BAFTA-t le szokták-e adni élőben a tv-ben?Mondjuk nem lesz pl a pro7-en?? :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168681 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Díjak

Lili írta:

Artemisz (Celebthil) írta:

Lili írta: Annyira édesek voltak,ahogy fölvonultak mindnyájan a színpadra:PJ,Lij( :P ),Dominic,John Rhys Davies,Cate Blanchett,Howard Shore....Inkább nem is sorolom tovább.... :D

És Viggo? Meg Dave? Meg Karl Urban? 8O
:wink: :lol:

Ne már, hogy nem voltak ott! Na meg Orli?

El kell,hogy szomorítsalak,ugyanis egyikük sem volt ott.Ezenkívűl Billy sem és Sean Astin sem... remélem az Oscaron már többen ott lesznek... :roll:



Eme kép tanúsága szerint Sean Bean ott volt... 8O Érdekes, hogy nem mutatták egyszer sem... (Bár lehet, hogy csak partizni ment. 8) )
yyclubsh.51.net/others/sean%20in%20GG.jpg

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168677 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak
Jajj, nem bírom ki, hogy beírjam ide: annyira örülök! :dance: :dance: :dance:

Úgy tűnik, most már az amerikai díjazók is behódolnak a Király előtt 8) . Remélem, hogy az Oscaron sem lesz másképp, egyszerűen nem lehet. Eddig szinte mindenhol nyert a ROTK, ahol jelölték, nem? Remélem, nem ez lesz a kivétel :)
[size=9:2xytxq2y](((De azért azt egy cseppet igazságtalannak érezném, ha az Into The West kapna Oscart, úgy, hogy sem a May It Be, sem a Gollum's Song nem kapott. Nálam ez a kettő még mindig megelőz Annie Lennoxot. Persze azért örülni fogok neki, ha így lesz!)))[/size]

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168610 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak

Artemisz (Celebthil) írta:

Lili írta: Annyira édesek voltak,ahogy fölvonultak mindnyájan a színpadra:PJ,Lij( :P ),Dominic,John Rhys Davies,Cate Blanchett,Howard Shore....Inkább nem is sorolom tovább.... :D

És Viggo? Meg Dave? Meg Karl Urban? 8O
:wink: :lol:

Ne már, hogy nem voltak ott! Na meg Orli?

El kell,hogy szomorítsalak,ugyanis egyikük sem volt ott.Ezenkívűl Billy sem és Sean Astin sem... remélem az Oscaron már többen ott lesznek... :roll:
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168607 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Díjak

Lili írta: Annyira édesek voltak,ahogy fölvonultak mindnyájan a színpadra:PJ,Lij( :P ),Dominic,John Rhys Davies,Cate Blanchett,Howard Shore....Inkább nem is sorolom tovább.... :D

És Viggo? Meg Dave? Meg Karl Urban? 8O
:wink: :lol:

Ne már, hogy nem voltak ott! Na meg Orli?

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168596 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak

Elza Eldaniella írta: Újabb cikk a Golden Globe átadásról.
Izelitő az index.hu cikkéből: "...a hobbitok ténfergését bemutató nagy ívű kalandfilm kapta a legjobb film díját...".
A Király visszatértet, mint hobbitok ténfergését jellemezni, szvsz egy kicsit túlzás.

Az index-től már megszokhattuk ezt a hangnemet... :?

Egyébként én tök pesszimistán ültem le nézni a Golden Globe-ot,kb arra gondoltam,hogy nem fog egyet se nyerni,úgyhogy aztán rendesen leesett az állam ahogy kapta a díjakat:filmzene,betétdal,rendező és végül a film is!!! :D
Annyira édesek voltak,ahogy fölvonultak mindnyájan a színpadra:PJ,Lij( :P ),Dominic,John Rhys Davies,Cate Blanchett,Howard Shore....Inkább nem is sorolom tovább.... :D

Asszem megérte fönnmaradnom! :lol:
Most viszont már tűkön ülök az Oscar jelölések miatt... :D
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168581 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Díjak
Újabb cikk a Golden Globe átadásról.
Izelitő az index.hu cikkéből: "...a hobbitok ténfergését bemutató nagy ívű kalandfilm kapta a legjobb film díját...".
A Király visszatértet, mint hobbitok ténfergését jellemezni, szvsz egy kicsit túlzás.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168579 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Díjak

Hegyirabló írta: Valószínüleg Apukám éttermében, ott elférünk 30-40-en. Vidéken van ugyan, de nem messze, 40 perc busszal.
De ha tud valaki jobb helyet mindenképpen jelezze!!!


SZUPER VAGY!!!! :itscool: :up: :hello:

Oscarlesésért bármit!!

[size=9:2hzn9w74]OFF: "szívem"... hihi.. most eszembe jutott az a nyuszimamuszos reklám:
-Hallod. szívem?
-Ne szívemezz engem!
-És ha azt mondom, hogy Egyetlenem....áááá.......
OFF vége![/size]

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168577 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak

Artemisz (Celebthil) írta: Pedig tök poén lett volna szervezni egy közös éjféli drukkolást... büüü :cry: :cry:


Szívem, holnap még csak a jelölteket hozzák nyilvánosságra, díjátadás február 29-én lesz.
Olvass vissza, mert már beírtam, hogy abban az esetben, hogy ha sok és fő díjakra jelölnek, akkor szervezek egy ilyen éjszakai közös drukkolást.
Valószínüleg Apukám éttermében, ott elférünk 30-40-en. Vidéken van ugyan, de nem messze, 40 perc busszal.
De ha tud valaki jobb helyet mindenképpen jelezze!!!


H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168576 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak

Ilmen írta: Helyi vagy amerikai idő szerint!


Magyar idő szerint írtam!

H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168568 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Díjak

Rabyn írta: Woowo:DDDDD
Ugye az Oscardíjatást valaki felveszi videora??

Noffene! 8O

Nem is gondoltam, hogy az Oscar ilyen közel van már!
Pedig tök poén lett volna szervezni egy közös éjféli drukkolást... büüü :cry: :cry:

Na, mind1.

Ha legmerészebb álmaim beválnának, Elijah kapná a legjobb férfi főszereplőt, Sean Astin a férfi mellékszereplőt, és PJ-vel meg a rendezői Oscarral kiegészülve hobbit-táncot lejtenének mezítláb a színpadon...
:roll: :P :lol: :lol:

Hát nem lenne poénos? :wink:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168557 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Díjak
Woowo:DDDDD
Ugye az Oscardíjatást valaki felveszi videora??

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168556 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Díjak
HURRÁ!!!!!!!!!!!
:dance: Tudtam, hogy győzni fogunk!!!!!!!!!!
PJ a díj átvételekor tisztára olyan volt, mint a hobbitok a filmben, mikor mindenki őket ünnepelte.... úgy meghatódott.....
Remélem az Oscaron is így fognak/fogunk örülni!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168555 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: Díjak

Hegyirabló írta: Ne felejtsétek, hogy holnap, 27-én úgy du. három-négy óra körül az American Motion Pictures And Art Society elnöke és Sigourney Weaver nyilvánosságra hozzák az Oscar-díj jelölteket.


H.


Helyi vagy amerikai idő szerint!

FANTASZTIKUS, hogy megnyerték mind a négy díjat!!! :bounce: :dance: :hello: :bounce: :dance: :hello:

Én személy szerint a Golden Globot szakmailag sokkal többre tartom, mint az Oscart. Az utóbbi években az Oscar egyre inkább csak pénzről és showról szól és nem magukról a filmekről és a készítőikről - legalábbis a fő kategóriákban.
Persze ez nem azt jelenti, hogy nem bújnék ki a bőrömből örömömben, ha a Rotk kapná az Oscart - ha lehet akkor minnél többet -, de nem egy cíkket olvastam már, ami azt taglalta, hogy filmes körökben a Golden Globot nagyobb becsben tartják, mint az Oscart.

Mégegegyszer gratula P.J.-nek, a színészeknek és az összes készítőnek - a legutolsó statisztának és aszisztensnek is!

Ú i vethed nâ i onnad.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168552 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Díjak
www.hfpa.org/html/Videogallery.html

Itt a videógaléria a GG-ról (dumcsi PJ-vel, Elijah-val, Howard Shore-al).

Gratula nekik!!! :hello: :itscool: :dance:

(Annyira meg voltak hatva, amikor nyertek, te jó ég. Komolyan, könnyeztek. *szipp*)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168538 Írta: fehér Aredhel
fehér Aredhel válaszolt a következő témában: Díjak
Hihetetlen! Alig akarom elhinni!Kellemeset csalódtam, hiszen ilyen filmnek nem nagyon osztogatják a Golden Globe-okat, csak a drámai alkotásokat díjazzák. De ez csodálatos!!!! Az órán (amikor megtudtam) örömömben felkiálltottam!!! :D :hello: :cheers:

"I amar prestar aen...
han mathon ne nen...
han mathon ne chae...
a han noston ned gwilith."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168536 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak
Ne felejtsétek, hogy holnap, 27-én úgy du. három-négy óra körül az American Motion Pictures And Art Society elnöke és Sigourney Weaver nyilvánosságra hozzák az Oscar-díj jelölteket.


H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #168517 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: Díjak

Lili írta: Sziasztok!!!!!!!!!!!!! :D

Gondoltam elsőként írom be,hogy a RotK megnyerte mind a 4 Golden Globe díjat,amire jelölve volt!!!!(film,rendező,filmzene,betétdal)
Álmaimban sem hittem volna,h mind a négyet elviszik és most tök boldog vagyok!!! :bounce: :bounce: :up: :cheers:

:P Drakulálok neki! Éljen sokáig A Király visszatér, és mindenki, akinek a siker köszönhető! Engem ma reggel arra ébresztettek, hogy nyert A Gyűrűk Ura. Percekig ujjongtam.
www.theonering.net/scrapbook/group/1293
www.theonering.net/scrapbook/group/1294

Remélem, az Oscar után is ilyen hangulatban (vagy még jobban) lehetek majd! :roll:

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #168515 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Díjak
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #168487 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Díjak
Olvasom, már többen hallottatok a Golden díj esőről. :dance: :up: :hello: :bounce: :itscool:
Én pár perce hallottam a rádióban, hogy megnyerte mind a négyet. Erre ugrottam egyet a székemen és mondtam, hogy "Hurrá! Ez az!"- erre mondanom sem kell mindenki kicsit furán nézett rám a közelemben.
Csak így tovább az Ocsarig!
Egyébként tényleg nem az a lényeg, hogy mennyi díjat nyer, mi akkor is szeretjük. De végre úgy tünik a díjadók is mutatnak valami fejlődést pozítiv irányban. :D
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.639 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére