Díjak

Több
20 éve 7 hónapja #170707 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: Díjak
Na ezzel én is teljes mértékben egyetértek! Az a jelenet valami fantasztikus...
Andynek is gratula!! :itscool:

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170697 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Díjak

hedge_hog írta: Empire Awards 2004 díjazottak:

Scene of the Year - The Ride of the Rohirrim


Talán nem véletlenül... :roll: :D KATARZIS!!!!

Nyiff! Johnny Depp mégis kiütötte Viggot :? :cry: :cry: ... gáz...

ANDY: :cheers: :dance: :itscool: :smokin:

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170677 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Díjak
Empire Awards 2004 díjazottak:

Best Newcomer - Martine McCutcheon

Scene of the Year - The Ride of the Rohirrim

Best British Actress - Emma Thompson

Best British Actor - Andy Serkis

Best British Film - Love Actually (collected by Richard Curtis)

Independent Spirit - Roger Corman

Best Actress - Uma Thurman

Best Actor - Johnny Depp

Inspiration - Ray Harryhausen

Best Director - Quentin Tarantino

Best Film - The Return of the King

Lifetime Achievement - Sigourney Weaver

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #170480 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: Díjak
Esély, hogy a Gyűrűk Ura még több díjat kapjon, általatok!

www.dvdextra.hu

Bal oldalon, a mozgó menüben léphettek be.

Ú i vethed nâ i onnad.
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169760 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak

Lili írta: Ezt nem csak egy hét múlva azaz február 7.-én osztják ki?Csak mert a neten ezt írták... :roll:


Lehet, hogy Én tévedek, de mintha azt olvastam volna a DGA oldalán, hogy Awards Presented in 30 January. De mondom neked is igazad lehet, és én olvastam félre valamit.


H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169759 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak

Lili írta: ...az Into the West is ugyanolyan szép és szintén megérdemelné az Oscart. :roll: :(
Az számít,hogy kapott Golden Globe-ot? :roll: Mmint ezt úgy értem,h várható-e hogy az Oscart is ő kapja a GG után?


Sajnos nem egyértelmű. Tavaly Eminem sem nyerte el a Golden Globeot, de Oscart igen. Azaz aki a GG-t nyerte, az meg az Oscarróé maradt le.


H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169756 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak

Legolin írta:

Artemisz (Celebthil) írta:
Bár én inkább Viggot féltem Johnny ellenében, de reménykedjünk......


Ez milyen díj, és kik a jelöltek?

És mikor is lesz az Oscar?


Az Empire Awards-on van jelölve Sean és Viggo.

Best Actor:

Johnny Depp (Pirates)
Viggo Mortensen (The Return of the King)
Hugh Jackman (X2)
Sean Astin (The Return of the King)
Daniel Day-Lewis (Gangs of New York)

Az Oscar pedig február 29-én lesz.

Hegyirabló írta: Legjobb rendezés:
Amikor ezt írom, akkor már elvileg ki van osztva a Directors Guild of America díj, csak egy tetves híroldalon sem látok erről semmit, még a CNN-en, és a dga.com-on sem. Ha ezt elnyeri, akkor az jelzés. Meg a Clintnek már van két díja, ez a jelölés csak tisztelgés lehet a valódi tökös csődőr előtt. A többi rendező még nem tett le semmit az asztalra, csak Peter Weir, aki egyébként ausztrál lévén valszeg jó haverja PJ-nek.

Ezt nem csak egy hét múlva azaz február 7.-én osztják ki?Csak mert a neten ezt írták... :roll:

Hegyirabló írta: A legjobb dal:
Nem nyeri el. Ez nem GYU dal. A May It Be sokkal jobban kifejezte ezt a világot, benne tünde szöveggel. Annak kelett volna nyernie. Bár ne lenne igazam.

Szerintem is kaphatott volna Enya Oscart a May it be-ért,de szvsz az Into the West is ugyanolyan szép és szintén megérdemelné az Oscart. :roll: :(
Az számít,hogy kapott Golden Globe-ot? :roll: Mmint ezt úgy értem,h várható-e hogy az Oscart is ő kapja a GG után?
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169752 Írta: Legolin
Legolin válaszolt a következő témában: Díjak

Artemisz (Celebthil) írta:
Bár én inkább Viggot féltem Johnny ellenében, de reménykedjünk......


Ez milyen díj, és kik a jelöltek?

És mikor is lesz az Oscar?

... - very mátalo...

- Hold me.
- I can't.
/Edward Scissorhands/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169745 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Díjak

Hegyirabló írta: Legjobb film:
Különben is, ha nem nyer, akkor megyek LA-ba, és olyat csinálok, amilyet eddig még sosem. Azaz repülőre ülök!

Ezzel nem leszel egyedül, akkor egy jó páran veled fogunk tartani! :wink:

Hegyirabló írta: A legjobb dal:
Nem nyeri el. Ez nem GYU dal. A May It Be sokkal jobban kifejezte ezt a világot, benne tünde szöveggel. Annak kelett volna nyernie. Bár ne lenne igazam.

Ezzel teljesen egyet értek egy világ dőlt össze bennem amikor a May it be nem kapott Oscart :bawling:

Hegyirabló írta: Eredeti (azaz a forgatás helyszínén felvett) hang:
Nem tudok nyilatkozni erről, nem láttam a filmet eredeti nyelven.

Ha teheted nézd meg eredetiben, nagyon- nagyon jó, de ez még nem jelenti, hogy meg is fogja kapni... :?

Hegyirabló írta: Speciális effektek:
Ugyan kérem! Ebben a kategóriában nem is kellett volna több jelöltet indítani, alapból a GYU-nak kellett volna adni a díjat! Azé milyen rossz
lehet a többi jelöltnek, hogy tudják esélyük sincs!

A próféta szóljon belőled! :D [/quote][/code]

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169725 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak
Pot!

Tartanék egy kis esélylatolgatást Oszival kapcsolatban.

Legjobb film:
Meg kell kapnia, mert New Yorktól San Fransiscoig besöpört minden díjat, nem is beszélve a Golden Globeról, amit eddig még sosem sikerült GYU filmnek elnyernie. Különben is, ha nem nyer, akkor megyek LA-ba, és olyat csinálok, amilyet eddig még sosem. Azaz repülőre ülök!
Egyébként revidiálnom kell álláspontomat, ez(ek) valóban egy film, csak a forgalmazás átka miatt (talán szerencse) három részre van szabdalva. Ez is növelheti az esélyt, hisz az előző két rész is jelölve volt, ami példátlan, mert úgy, hogy a bemutatás évei egymás után következnek még nem jelöltek filmet.

Legjobb rendezés:
Amikor ezt írom, akkor már elvileg ki van osztva a Directors Guild of America díj, csak egy tetves híroldalon sem látok erről semmit, még a CNN-en, és a dga.com-on sem. Ha ezt elnyeri, akkor az jelzés. Meg a Clintnek már van két díja, ez a jelölés csak tisztelgés lehet a valódi tökös csődőr előtt. A többi rendező még nem tett le semmit az asztalra, csak Peter Weir, aki egyébként ausztrál lévén valszeg jó haverja PJ-nek.


Forgatókönyv:
Kövezzenek meg a Tolkien rajongók: Remek az átirat. Tom, hogy sok momentum másként lett a filmre víve, de ennyi szabadságot adni kell az íróknak.

A legjobb filmzene:
Ez a zene megint jól sikerült. ÉS nem csak maga a dallam lett remek, hanem a képekhez történő igazítása is, magyarul az aláfestés. Hiába van, hogy már kész témákat dolgozott fel Howard, annyira jó lett a zenei szerkesztés, hogy le a kalappal. Növelheti az esélyt, hogy két szereplő is dalra fakad. Ez rendhagyó egy drámai játékfilmben, hisz a Titanicban és a Braveheartban sem énekeltek a szereplők. Mindenképpen esélynövelő!

A legjobb dal:
Nem nyeri el. Ez nem GYU dal. A May It Be sokkal jobban kifejezte ezt a világot, benne tünde szöveggel. Annak kelett volna nyernie. Bár ne lenne igazam.



Jelmez:
El kellene nyernie, mégis bizonytalan vagyok. Vagy mégsem? Aragorn harci dísze remek, mintha Isildur jelmezét látnám az első filmből. Örülök neki, hogy figyeltek erre. Egyébként Oscar nem szereti az ilyen középkor-jellegű ruhákat. ismét Braveheartot kell említenem, jelölve volt, nem nyert. Mater And Commander lehet itt vetélytárs, esetleg a Last Samurai, bár abban az esetben is Ngila Dickinson nyerne, ez sovány vígasz a filmnek.

Legjobb vágás:
Ajánlom figyelmetekbe azt a vágást, mikor Keselyüstök, hátán Gandival felrugja a tébolyult Denethort ("A tébolyult Dleyfuss főfelügyelő!" - by Jacues Ive Clouseau) a máglyára. Zseniális!

Díszlet:
Minath Tirith fantasztikusan van megcsinálva a trónteremmel együtt, Mordor szobrai szintén őrjítően jók. Mindazonáltal ne feledjük, hogy tavaly sz*rtak rá, hogy egy egész várost felépítettek a film kedvéért, nem nyerte el. Az Oscar itt sem következetes. 1978-ban a Star Wars díszlete nyert, pedig konnektorokból meg linóleumból, szemétből volt csinálva az egész. Írom ezt, mint aki a GYU-nál csak az SW-t szereti jobban.

Smink:
Asszem, ha Bilbo sminkjére, vagy a nem rajzolt, Besenczy Árpád hangú orkra néze akkor nem lehet elvenni ezt a díjat a filmtől!

Eredeti (azaz a forgatás helyszínén felvett) hang:
Nem tudok nyilatkozni erről, nem láttam a filmet eredeti nyelven.

Speciális effektek:
Ugyan kérem! Ebben a kategóriában nem is kellett volna több jelöltet indítani, alapból a GYU-nak kellett volna adni a díjat! Azé milyen rossz
lehet a többi jelöltnek, hogy tudják esélyük sincs!


Ennyi!


H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169542 Írta: Nellas
Nellas válaszolt a következő témában: Díjak
Na én is szeretem Legsit, de hogy jelöljék??!!! Mire, könyörgöm? Amúgy én is féltem Viggot és Seant Johnnytól!

"Csak engedj élni... tüzekbe nézni...
tilinkószónál... mesét mesézni..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169541 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: Díjak

Áfonya írta:
:evil: A másik ilyen "kedves ember" Susan Sarandon volt, aki így mutatta be a Mystic Rivert: "Ebben a filmben csak egy speciális effekt van, az, hogy elrabolja az emberek szívét." (Persze, meg a férje, Tim Robbins játszik benne, jó hogy favorizálja. :nono: ) Ez elég egyértelműen odaszúrás a ROTK-nek... mikor fogják fel az emberek, hogy az effektek ellenére igenis lehet jó színészi/rendezői/egyéb munkát nyújtani?! :rmad2: Egyébként is, a LOTR-t *nem lehetett* volna effektek nélkül megcsinálni... (szerződtessenek le egy igazi nazgúlt, vagy mi?)


HUH!!!
Szerintem nem kell törődni az ilyen "véleményekkel". Vannak akik soha nem fogják elismerni a fantasy műfaját, meg a speciális effektusokat, mert azt hiszik, csak a minimalista eszközökkel forgatott dráma az igazi...
Valószínűleg még hírből sem hallottak a LOTR könyvről, mert ha olvasták volna, tudnák, hogy nem lehetett megcsinálni másképp....
:twisted: :twisted: :twisted:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169511 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: Díjak

Arelenwen írta: Az Oscar-jelölésekkel (ill. hiányukkal) kapcsolatban találtam egy aranyos kis írást, íme:
www.livejournal.com/users/mollyringwraith/9460.html


Ez NAGGYON JÓ!!! :mrgreen:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169506 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Díjak

Áfonya írta: Orlando rajongók most ne nézzenek ide... (és ne vagyék a szívükre a következőket) :roll:

Azért elnézést már emberek, de rá kéne jönni, hogy a "színész" és a "sztár" két különböző dolog... :rmad2: üsse kavics, akkor jelöljék a Karib-tenger kalózaiért (amit nem láttam, de abban azért több szerephez jutott, nem?), de Legsie-ért... hát...
Ami bánt, hogy az Empire szavazás alapján dől el, és a rajongólányok tuti fel fogják nyomni Orlit... :evil:

Sajna, kénytelen vagyok abszolút igazat adni Áfinak... :roll: :?
Ez tényleg elveszett ötlet így.. még itt M.o.-n is sokakat ismerek, akik inkább 50ezres telefonszámlát produkálnának, csak hogy Orli nyerjen..
Pedig ráadásul a Kalózokban szvsz jobb is volt! Jobban kibontakozhatott.


Bár én inkább Viggot féltem Johnny ellenében, de reménykedjünk......

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #169499 Írta: Artemisz
Artemisz válaszolt a következő témában: Díjak

Ithilgalad írta: Master and Commandert 10 oscarra jelölték? 8O
Huha... Megnekövezzen senki, de szvsz borzalmas... Persze lehet h én nem értem a lényege mélységeit...

Ez már volt itt?

Na, én 1etértek. Ámbár asszem Rabyn volt az, aki megmondta már régen, hogy ettől a filmtől tart nagyon mint konkurenstől, de sztem se egy nagy durr.. hogy finoman fogalmazzunk... :roll:

Ellana írta: És én annak örülök, hogy akárki akármit mond, szerintem ezek NEM mentek a színészi játék rovására. Mert mindenki nagyon jól játszott. És pl. Aragorn szerepét egy botcsinálta színész nem tudta volna hitelesen eljátszani.

Ez viszont tökéletesen ÍGY VAN!!!

Kár, hogy az ítészek valszeg nem olvasták a GyU-t, hisz akkor fel tudnák mérni azt a tömérdek nüansznyi árnyalatváltást, melyekről Tolkien oly részletesen ír, s melyek KIVÉTEL NÉLKÜL FANTASZTIKUSAN VISSZAKÖSZÖNNEK A SZÍNÉSZEK ARCÁN!!
E tekintetben Viggo, Sir Ian McKellen, Hugo Weaving, Elijah és Sean Astin egyaránt viszi a pálmát! HOgy JOhn Noble-ról meg David Wenhamról ne is szóljunk!

lassan kibomló
cseresznyevirág vagyok
Isten tenyerén


Az Erdő legyen Veletek!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169360 Írta: Arelenwen
Arelenwen válaszolt a következő témában: Díjak
Az Oscar-jelölésekkel (ill. hiányukkal) kapcsolatban találtam egy aranyos kis írást, íme:
www.livejournal.com/users/mollyringwraith/9460.html
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169261 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Díjak

Ellana írta:

Lili írta:

Áfonya írta: A másik ilyen "kedves ember" Susan Sarandon volt, aki így mutatta be a Mystic Rivert: "Ebben a filmben csak egy speciális effekt van, az, hogy elrabolja az emberek szívét."

Még jó,hogy nem tudok angolul és ezt a kedves kis beszólást sem értettem... :evil: Egyébként nem tudom mi bajuk van azzal,hogy a RotK-ban vannak speciális effektek?Attól még lehet ugyanolyan jó film... :evil:
Egyébként pedig többen voltak,akik még azzal sem tisztelték meg PJ-éket,hogy befogják a szájukat miközben megköszönte a díjat... :evil: (na jó nem dühöngök tovább... :? )


Szerintem sem baj, ha vannak speciális effektek egy filmben...persze, ezt a műfaj válogatja. Mert pl. egy romantikus filmben teljesen feleslegesek, de egy GyU-hoz hasonló filmben...szerintem meg sem lehetne csinálni nélkülük. És én annak örülök, hogy akárki akármit mond, szerintem ezek NEM mentek a színészi játék rovására. Mert mindenki nagyon jól játszott. És pl. Aragorn szerepét egy botcsinálta színész nem tudta volna hitelesen eljátszani.


Savanyú volt nekik a szőlő, de a besélgetéssel csak magukat minősítették...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169253 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak

Aldarion írta: Sorry, én a megkapott díjakról beszéltem :oops: :oops: :wink:


Félreértettem!
Bocsi! :oops: :look:

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169243 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Díjak
Jó, mondjuk az Áltámadás nem az ő hibája, ezt a szöveget kellett mondania :oops: Az a forgatókönyvíró hibája, hogy teljesen kiveszett belőle a tünde. Elég furcsa volt, hogy az ominózus olifántos jelenetben végig mosolygott, mintha élvezné az öldöklést.. Ez nem igazán vall egy tündére.. :roll: Meg az a fejrántás..
De nem csak ez volt a baj, valahogy hiányzott a játéka mögül valami, ami Sean-nál, vagy Billy-nél ott volt.. Nem játszott úgy a szemével, üres volt a tekintete.. Remélem értitek mire gondolok..
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169234 Írta: Cassie
Cassie válaszolt a következő témában: Díjak

Nightmare írta:

Áfonya írta:

hedge_hog írta: Best British Actor:

Jude Law (Cold Mountain)
Andy Serkis (The Return of the King)
Sir Ian McKellen (The Return of the King)
Orlando Bloom (The Return of the King)
Ewan McGregor (Young Adam)


Orlando rajongók most ne nézzenek ide... (és ne vagyék a szívükre a következőket) :roll:

Azért elnézést már emberek, de rá kéne jönni, hogy a "színész" és a "sztár" két különböző dolog... :rmad2: üsse kavics, akkor jelöljék a Karib-tenger kalózaiért (amit nem láttam, de abban azért több szerephez jutott, nem?), de Legsie-ért... hát...
Ami bánt, hogy az Empire szavazás alapján dől el, és a rajongólányok tuti fel fogják nyomni Orlit... :evil:


Én Orlando rajongó vagyok, és mégsem értek azzal eggyet, hogy jelölték;) Ugyhogy nyugi, nem kövez meg senki :lol:
Orlando, hmm, hogyismondjam nem éppen a legjobbat nyújtotta a ROTK-ban.. David, Miranda, Liv, Billy, vagy Lij 100x jobban megérdemelték volna a jelölést... de ez tényleg a rajongólányokon múlik.. Sajnos.. De ilyen díjnak is kell lennie..


Teljesen egyetértek Nighttal,engem Legsi:"Áltámadása."-teljesen letaglózott :wink:

" The greatest thing you'll ever learn os just to love and be loved in return."
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169233 Írta: Nightmare
Nightmare válaszolt a következő témában: Díjak

Áfonya írta:

hedge_hog írta: Best British Actor:

Jude Law (Cold Mountain)
Andy Serkis (The Return of the King)
Sir Ian McKellen (The Return of the King)
Orlando Bloom (The Return of the King)
Ewan McGregor (Young Adam)


Orlando rajongók most ne nézzenek ide... (és ne vagyék a szívükre a következőket) :roll:

Azért elnézést már emberek, de rá kéne jönni, hogy a "színész" és a "sztár" két különböző dolog... :rmad2: üsse kavics, akkor jelöljék a Karib-tenger kalózaiért (amit nem láttam, de abban azért több szerephez jutott, nem?), de Legsie-ért... hát...
Ami bánt, hogy az Empire szavazás alapján dől el, és a rajongólányok tuti fel fogják nyomni Orlit... :evil:


Én Orlando rajongó vagyok, és mégsem értek azzal eggyet, hogy jelölték;) Ugyhogy nyugi, nem kövez meg senki :lol:
Orlando, hmm, hogyismondjam nem éppen a legjobbat nyújtotta a ROTK-ban.. David, Miranda, Liv, Billy, vagy Lij 100x jobban megérdemelték volna a jelölést... de ez tényleg a rajongólányokon múlik.. Sajnos.. De ilyen díjnak is kell lennie..
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169224 Írta: Elza Eldaniella
Elza Eldaniella válaszolt a következő témában: Díjak
Keresztapa és Gyűrűk Ura - Oscar érdekességek
A cikk szerint a GYU a második trilógia - A Keresztapa után -, aminek mind a 3 részét jelölték legjobb film Oscarra. Na már ez is elég nagy teljesítmény szvsz.
De most már aztán tényleg meg kénne kapnia azt a szobrot!
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169211 Írta: Ellana
Ellana válaszolt a következő témában: Díjak

Lili írta:

Áfonya írta: A másik ilyen "kedves ember" Susan Sarandon volt, aki így mutatta be a Mystic Rivert: "Ebben a filmben csak egy speciális effekt van, az, hogy elrabolja az emberek szívét."

Még jó,hogy nem tudok angolul és ezt a kedves kis beszólást sem értettem... :evil: Egyébként nem tudom mi bajuk van azzal,hogy a RotK-ban vannak speciális effektek?Attól még lehet ugyanolyan jó film... :evil:
Egyébként pedig többen voltak,akik még azzal sem tisztelték meg PJ-éket,hogy befogják a szájukat miközben megköszönte a díjat... :evil: (na jó nem dühöngök tovább... :? )


Szerintem sem baj, ha vannak speciális effektek egy filmben...persze, ezt a műfaj válogatja. Mert pl. egy romantikus filmben teljesen feleslegesek, de egy GyU-hoz hasonló filmben...szerintem meg sem lehetne csinálni nélkülük. És én annak örülök, hogy akárki akármit mond, szerintem ezek NEM mentek a színészi játék rovására. Mert mindenki nagyon jól játszott. És pl. Aragorn szerepét egy botcsinálta színész nem tudta volna hitelesen eljátszani.

"Szállani, szállani, szállani egyre
Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre..."
/Ady: Új vizeken járok/
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169181 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Díjak

hedge_hog írta: Szerintem nincs azzal semmi baj, hogy van egy díj, ami a közönség szavazatai alapján készül. Sőt. A művészeti ágakban tevékenykedők saját bevallása szerint mindig a közönség véleménye a legfontosabb... :wink:


Öhm, azt hiszem kicsit félreértettél, nekem nem az a problémám, hogy a közönség szavazatai alapján döntenek (szerintem ez jó dolog, tényleg öröm olyan díjat kapni, amit a nézők "ítélnek oda"), csak azzal van gondom, hogy a rajongólányok csapatostól fognak nyomni Orlira, mert "hűűjajjLegsiemegolyanjópasi és látni akarjuk", és nem a színészi teljesítményt mérlegelik.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja - 20 éve 7 hónapja #169174 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: Díjak
Szerintem nincs azzal semmi baj, hogy van egy díj, ami a közönség szavazatai alapján készül. Sőt. A művészeti ágakban tevékenykedők saját bevallása szerint mindig a közönség véleménye a legértékesebb és a legfontosabb a számukra... :wink:

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169159 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Díjak

Áfonya írta:

hedge_hog írta: Best British Actor:

Jude Law (Cold Mountain)
Andy Serkis (The Return of the King)
Sir Ian McKellen (The Return of the King)
Orlando Bloom (The Return of the King)
Ewan McGregor (Young Adam)


Orlando rajongók most ne nézzenek ide... (és ne vagyék a szívükre a következőket) :roll:

Azért elnézést már emberek, de rá kéne jönni, hogy a "színész" és a "sztár" két különböző dolog... :rmad2: üsse kavics, akkor jelöljék a Karib-tenger kalózaiért (amit nem láttam, de abban azért több szerephez jutott, nem?), de Legsie-ért... hát...
Ami bánt, hogy az Empire szavazás alapján dől el, és a rajongólányok tuti fel fogják nyomni Orlit... :evil:

[size=9:3pwugcxe]Uff, a két kedvenc színészem (Ewan+Jude) egymás ellen, ráadásul Sir Ian és Andy... kinek fogok itt drukkolni? :D
Oké tudom... ANDY!!! 8)[/size]


Yes, Orli rajongók kövezzetek meg, de én is egyetértek...

[size=9:3pwugcxe]Én viszont azt nem tudom kinek drukkoljak jobban Viggonak v Seannek (Best Actor)?! Óriási dilemma...[/size] :lol:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169150 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Díjak

hedge_hog írta: Best British Actor:

Jude Law (Cold Mountain)
Andy Serkis (The Return of the King)
Sir Ian McKellen (The Return of the King)
Orlando Bloom (The Return of the King)
Ewan McGregor (Young Adam)


Orlando rajongók most ne nézzenek ide... (és ne vagyék a szívükre a következőket) :roll:

Azért elnézést már emberek, de rá kéne jönni, hogy a "színész" és a "sztár" két különböző dolog... :rmad2: üsse kavics, akkor jelöljék a Karib-tenger kalózaiért (amit nem láttam, de abban azért több szerephez jutott, nem?), de Legsie-ért... hát...
Ami bánt, hogy az Empire szavazás alapján dől el, és a rajongólányok tuti fel fogják nyomni Orlit... :evil:

[size=9:1zkc75nk]Uff, a két kedvenc színészem (Ewan+Jude) egymás ellen, ráadásul Sir Ian és Andy... kinek fogok itt drukkolni? :D
Oké tudom... ANDY!!! 8)[/size]

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169148 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Díjak
Sorry, én a megkapott díjakról beszéltem :oops: :oops: :wink:

Más lett a világ
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169146 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Díjak

Aldarion írta:

Hegyirabló írta:

Aldarion írta: Ez tényleg nagyon jó hír, de én azt szerettem volna, ha megdönti a 11-et (az eddigi legtöbbet). :? :)



Az eddige legtöbb jelölés 14 volt, nem 11 az All About Eve és a Titanic című filmekre.


H.

Tehát akkor a Titanic nem 11-et nyert. :?:


De a Titanic 14 jelölésből 11- et kapott meg végül.

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
20 éve 7 hónapja #169144 Írta: Aldarion
Aldarion válaszolt a következő témában: Díjak

Hegyirabló írta:

Aldarion írta: Ez tényleg nagyon jó hír, de én azt szerettem volna, ha megdönti a 11-et (az eddigi legtöbbet). :? :)



Az eddige legtöbb jelölés 14 volt, nem 11 az All About Eve és a Titanic című filmekre.


H.

Tehát akkor a Titanic nem 11-et nyert. :?:

Más lett a világ
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.640 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére