Díjak

Több
21 éve 6 hónapja #110449 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Díjak
újabb 5 díj! :D :D :D

a legtöbbel egyet is értek, de Reese Witherspoon????Nem volt azért olyan jó! :? De Orli és Viggo Rulz! "végre" ők is kapnak v.mit :wink: :D :D

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #110333 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Díjak

Gandalf írta: Mi az a best line?

Egyébként a csókon nem csodálkozok, hisz hol van Aragornék smárolása ahoz a fejjel lefele-csókhoz képest... :roll:


Best line: kb legjobb szöveg (ennyi erővel lehetett volna Samu megszólalása is: "-A testőröd?" "- A kertésze." :) )
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #110311 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Díjak
Mi az a best line?

Egyébként a csókon nem csodálkozok, hisz hol van Aragornék smárolása ahoz a fejjel lefele-csókhoz képest... :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #110299 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: Díjak
Tegnap véget ért az AOL Moviegoers Award szavazása. Az eredmények:

:arrow: Best Picture: The Lord of the Rings: The Two Towers
:arrow: Best Actor: Viggo Mortensen, The Two Towers
:arrow: Best Actress: Reese Witherspoon, Sweet Home Alabama
:arrow: Best Supporting Actor: Orlando Bloom, The Two Towers
:arrow: Best Supporting Actress: Emma Watson, Harry Potter and COS
:arrow: Best Director: Peter Jackson, The Two Towers
:arrow: Hottest Kiss: Kirsten Dunst and Tobey Maguire, Spider Man
:arrow: Most Unforgetable Scene: Gollum's argument with himself, The Two Towers
:arrow: Best Line: "Whatver life holds in store for me....." Tobey Maguire, Spider Man
:arrow: Best Song: Lose Yourself by Eminem, 8 Mile

Tízből öt a TTT-nek. Nem is rossz.
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #110161 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Díjak

hódica írta:

Sesy Olórea írta: Tegnap a Magellánban azt mondták, hogy kiosztották az effekt-oscarokat, és a GyU nyert. Ezt most hogy? Lehet, hogy hüe vaok, de nem igazán értem, hogy ez miért történt. :roll:


azért annyira csak nem félreinformáltak :roll: lehet hogy v.mi olyan díjat kapott, ami technikai-oscarnak hívnak vagy v.mi ilyesmi :roll: :roll:


Én is csak erre tudnék tippelni, hogy ez nem az a "hivatalos" Oscar díj, csak így hívják... hááát, nem tudom.
Talán a díjkiosztón erről is mondanak vmit... :? [size=9:244hx8he]Kevesebb, mint egy hét... 8) [/size]

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #110104 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Díjak

Sesy Olórea írta: Tegnap a Magellánban azt mondták, hogy kiosztották az effekt-oscarokat, és a GyU nyert. Ezt most hogy? Lehet, hogy hüe vaok, de nem igazán értem, hogy ez miért történt. :roll:


azért annyira csak nem félreinformáltak :roll: lehet hogy v.mi olyan díjat kapott, ami technikai-oscarnak hívnak vagy v.mi ilyesmi :roll: :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #110033 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak
Na, itt a cikk, 2002 áprilisi Cinema:

Németek kapták a technikai Oscart
Két dortmundi szoftverguru Speciális effektus progaramot fejlesztett ki A Gyűrűk Urához
A díj neve Technical Achievement Award, és az Akadémia már március 2-án átadta. Idén a dortmundi Uwe Sassenberg és Rolf Schneider volt a két díjazott. A páros egy 3D-Equalizer nevű szoftvert fejlesztett ki, amely arra szolgál, hogy térbelinek láttassa a kétdimenziós felvételeket. A programot többek között Peter Jackson is használta A Gyűrűk Urához. A két díjazott magabiztosan állítja, hogy az elismerés jól mutatja: a szakmásjukban ők a világon a legjobbak.

Lehet, hogy az Első kézbőlnek mégis igaza volt, és idén is nyertek. Ezesetben örüljünk! :)

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #109913 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak
Tavaly is volt a Cinemában egy cikk, hogy németek kapták az effektus-Oscart (ök készílettek valami programot a GyU-hoz is), és ez különbözött a nagy díjátadón kiosztott Legjobb vizuális effektus díjtól. Majd megpróbálhatom beidézni ezt a cikket. Persze lehet, hogy a müsor tévedett. :roll:

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #109835 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak

Sesy Olórea írta: Tegnap a Magellánban azt mondták, hogy kiosztották az effekt-oscarokat, és a GyU nyert. Ezt most hogy? Lehet, hogy hüe vaok, de nem igazán értem, hogy ez miért történt. :roll:


Én is néztem nagyokat mikor meghallottam,de sztem nagyon féreinformálhatták őket,mert tuti,hogy az effekt-oscarokat még nem osztották ki... :roll:
Lehet mondjuk,hogy ez egy másik díj volt... :?
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #109738 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Díjak
Tegnap a Magellánban azt mondták, hogy kiosztották az effekt-oscarokat, és a GyU nyert. Ezt most hogy? Lehet, hogy hüe vaok, de nem igazán értem, hogy ez miért történt. :roll:

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #109051 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak
Sziasztok!

Jó, jó bocsánat. Csak:
1. "Kimerít" ez az egész Oscar ügy. Már belefáradtam az izgulásba... :?
2. Rettentő érzékenyen érint ez a háború dolog, ezt remélem megértitek.

Hódica: Nem pont rád értettem, hanem úgy általában. (Ugyanis van egy olyan ismerősöm, akit tényleg jobban érdekel az Oscar(olyan, mint egy hobbit: teljesen elzárkózik a külvilág bajaitól, rossz híreitől(tudod strucc effektus :wink: ), tehát, ha valakire konkrétan mondom az ő.
De azért szíves elnézészed kérem. :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #108930 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Díjak

Szméagol írta: Sziasztok!

hódica írta: itt az áll, hogy mindenképen lesz Oscar-díjátadó(háború ide vagy oda :roll: :? ) :arrow:
www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=7775


Már bocsánat, de képes vagy az Oscaron jobban izgulni, mint a háborún? Inkább törjön ki a háború, minthogy elmaradjon az Oscar? (Tőlem aztán el is maradhat, úgy ahogy van csak ne legyen háború. :? Én tudom, hogy a TTT jó film és kész. :D Önzés? Nem. Szvsz PJ is az utóbbit választaná.)

Szobor ügy???


Honnan veszed, hogy az Oscar jobban érdekel, mint a háború??? 8O :x Azért tettem be ezt a cikket, mert beszéltünk arról, hogy esetleg az iraki-ügy miatt elmarad az Oscar.Sokmindenki hallott ilyesmi híreket, de itt világosan kiderül, hogy meg lesz tartva.
Amúgy meg Kriszanának igaza van. :? :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #108857 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Díjak

Szméagol írta: Sziasztok!

hódica írta: itt az áll, hogy mindenképen lesz Oscar-díjátadó(háború ide vagy oda :roll: :? ) :arrow:
www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=7775


Már bocsánat, de képes vagy az Oscaron jobban izgulni, mint a háborún? Inkább törjön ki a háború, minthogy elmaradjon az Oscar? (Tőlem aztán el is maradhat, úgy ahogy van csak ne legyen háború. :? Én tudom, hogy a TTT jó film és kész. :D Önzés? Nem. Szvsz PJ is az utóbbit választaná.)
Szobor ügy???

Szméagol, édes vagy, hogy nem akarsz háborút, de sajnos ezt nem mi döntjük el. És Bush szemében ez már régóta eldöntött ügy: lesz háború. Nem kérdés. Nem az Oscaron múlik.

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #108780 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak
Sziasztok!

hódica írta: itt az áll, hogy mindenképen lesz Oscar-díjátadó(háború ide vagy oda :roll: :? ) :arrow:
www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=7775


Már bocsánat, de képes vagy az Oscaron jobban izgulni, mint a háborún? Inkább törjön ki a háború, minthogy elmaradjon az Oscar? (Tőlem aztán el is maradhat, úgy ahogy van csak ne legyen háború. :? Én tudom, hogy a TTT jó film és kész. :D Önzés? Nem. Szvsz PJ is az utóbbit választaná.)

Szobor ügy???
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #108469 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Díjak
itt az áll, hogy mindenképen lesz Oscar-díjátadó(háború ide vagy oda :roll: :? ) :arrow:
www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=7775

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #108463 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak

kriszana írta:

Niphredil/Szméagol írta: Jövöre NYERNI KELL!

Jövőre nyerni is fogunk! Ne aggódjatok. Mindent a maga idejében.
A LOTR Oscar-záporának még nincs itt az ideje!
Egyébként pedig kár lenne a díjkiosztót csak a GyU szereplői miatt nézni. Rengeteg jó film készült az elmúlt évben. Sok új és letűnőfélben lévő üdvöske van a piacon. Lehet szemegetni. Már csak 12 nap. 8)

Nagyon remélem,hogy igazatok lesz,mert különben én olyan,de olyan szomorú leszek. :( És különben se lenne igazságos,ha nem kapná meg a legjobb film díját jövőre... :roll: :?
Az Oscart pedig már én is nagyon várom,tesómat rávettem,hogy nézze meg velem.És fogadásokat is kötöttünk az összes kategóriára.(ő a TTT jelölte meg legjobb filmnek,én meg nem.Pedig ő nem is rajongó.Érdekes mi? :? )
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #108462 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Díjak
Egyetértek Kriszanával! Azért vannek még jó filmek a TTT-n kívül(persze egyik se jobb :wink: ).Érdemes nézni a díjkiosztót, bár nem hiszem hogy sok babér fog nekünk teremni :cry: :?

képek a SAG-ról :arrow:
www.bagendinn.com/sag03.htm

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #108457 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Díjak

Niphredil/Szméagol írta: Jövöre NYERNI KELL!

Jövőre nyerni is fogunk! Ne aggódjatok. Mindent a maga idejében.
A LOTR Oscar-záporának még nincs itt az ideje!
Egyébként pedig kár lenne a díjkiosztót csak a GyU szereplői miatt nézni. Rengeteg jó film készült az elmúlt évben. Sok új és letűnőfélben lévő üdvöske van a piacon. Lehet szemegetni. Már csak 12 nap. 8)

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #108454 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: Díjak
Ha azt nézzük, hogy a Chicagonak 13 jelölése van, mint a tavaly a FotR-nek, még az is lehet, hogy épp úgy nem kap sokat... Vagy ilyet egy amcsi filmmel nem csinálnak? :? Meg aztán ott van még a többi film is, vannak olyanok, amikre nem is számítunk, aztán ki tudja, milyen meglepetések érnek. Biztos mindegyik film nagyon megérdemli, akármelyik kapja is, de A Két Torony akkor is rúlz!
Én akkor is boldog leszek, ha TTT akár csak egyetlen egyet is nyer. Díjnak az is díj, mint a többi. (Persze az is elöfordulhat, hogy mindet megnyeri, amire jelölték! :D )
Tavaly Robert Redford nem kapott életmüdíjat? Én emlékszem valami ilyesmire. :roll: Az már 2 ember, s akkor még lenne remény, hogy idén kap Lee is. Persze ki tudja, mit írnak össze az újságok...
Jövöre NYERNI KELL!

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #108406 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: Díjak
Ha figyelembe vesszük a tavalyit,a Moulint is pont a musical kategória miatt nem tartották esélyesnek.Ha jövőre sem nyernek:NINCS IGAZSÁG A FÖLDÖN

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #108324 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Díjak

Lili írta: Sziasztok!

Tegnap volt a SAG(Screen Actrs Guild) díjkiosztó,ahol többek között díjazzák a legjobb színészgárdát is.Itt volt esélyes a Két Torony,de persze,hogy megint a Chicago nyert. :( :(
Azt hiszem ennyi díj után mostmár végképp nem kérdéses ki nyeri a legjobb filmnek járó Oscart. :(



Annyira ajnározzák ezt a filmet, hogy tuti, hogy ez fog egy csomó díjat kapni :bawling: , pedig nekem a bemutató alapján nem igazán nyerte el a tetszésemet.
Tényleg nem az elfogultság beszél belőlem, mert szeretem a musicalt, de valahogy még a bemutató sem tudott "megfogni", pedig abban mindig a legjobb jeleneteket vágják össze. Persze, ha megnézném, lehet, hogy változna a véleményem.
Nagyon kíváncsi leszek a harmadik rész díjazására 8O . Lehet, hogy pesszimista vagyok, de mi van, ha jövőre is jön egy ilyen "Chicago" és megint lőttek az egész díjnak? :twisted:
Pedig annyira megérdemelnék a díjat!!!! Rengeteg munka van benne és nem akármit hoztak össze!!!
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #108274 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: Díjak
Nagyon remélem hogy nem marad el az Oscar-kiosztó,
és remélm hogy még ha a második rész csak azokat is kapja meg amit az első,
azért a harmadik a trilógia előtti tisztelgés gyanánt sokkal töbet kap majd! :!:

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #108236 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak
Sziasztok!

Tegnap volt a SAG(Screen Actrs Guild) díjkiosztó,ahol többek között díjazzák a legjobb színészgárdát is.Itt volt esélyes a Két Torony,de persze,hogy megint a Chicago nyert. :( :(
Azt hiszem ennyi díj után mostmár végképp nem kérdéses ki nyeri a legjobb filmnek járó Oscart. :(
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #108221 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Díjak
Hódica: ha megfigyelted, csak a FoTR-ból volt minden... :roll:

Én is szavaztam - de én McKellenre. :roll: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #108203 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Díjak

kriszana írta: Még egy új hír az Oscarról: egyes források szerint elképzelhető, hogy az egész fényes ceremónia az Irak elleni támadás miatt elmarad :evil:
Eddig háromszor változtatták meg az díjkiosztó időpontját a 75 év alatt!
Először 1938-ban - árvíz volt Los Angelesben
Majd 1968-ban Martin Luther King meggyilkolása miatt nem ünnepeltek időben
Végül 1981-ben Ronlad Reagen elleni merénylet avatkozott közbe.
Háborús helyzet még soha nem okozott gondot... reméljük, most sem fog :?


Hát ha elmaradna azt már tudnánk, mivel már kb. fél éve lehet tudni, hogy háború lesz, tehát már így kalkulálhattak a szervezők...

Szavaztam én is :D de Gollam miért nincs a legjobb animált szereplő listáján????? 8O :x

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #107986 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Díjak

Lili írta:

Undómiel írta: Na, akkor ez is megvan... Én nem láttam, hogy más is kapott volna...
És az Év filmese kategóriában kit választottál... Aki még nem tudná, McKellent és Jacksont is jelölték... Nekem nehézséget okozott...


Ja,hát én is nagyon gondolkoztam a dolgon,végülis PJ-re szavaztam.Te?
És,hogy a Gyu minnél sikeresebb legyen még képes voltam Liv-re is szavazni. :lol: :o h:

Sziasztok lányok :)
Én is szavaztam itt:
www.cinematrix.hu/honlapok/cinematrixdij/#

és hosszas gondolkodás után úgy döntöttem: PJ
Szavazzatok ti is!

Még egy új hír az Oscarról: egyes források szerint elképzelhető, hogy az egész fényes ceremónia az Irak elleni támadás miatt elmarad :evil:
Eddig háromszor változtatták meg az díjkiosztó időpontját a 75 év alatt!
Először 1938-ban - árvíz volt Los Angelesben
Majd 1968-ban Martin Luther King meggyilkolása miatt nem ünnepeltek időben
Végül 1981-ben Ronlad Reagen elleni merénylet avatkozott közbe.
Háborús helyzet még soha nem okozott gondot... reméljük, most sem fog :?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #107983 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak

Undómiel írta: Na, akkor ez is megvan... Én nem láttam, hogy más is kapott volna...
És az Év filmese kategóriában kit választottál... Aki még nem tudná, McKellent és Jacksont is jelölték... Nekem nehézséget okozott...


Ja,hát én is nagyon gondolkoztam a dolgon,végülis PJ-re szavaztam.Te?
És,hogy a Gyu minnél sikeresebb legyen még képes voltam Liv-re is szavazni. :lol: :o h:
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #107982 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Díjak
Na, akkor ez is megvan... Én nem láttam, hogy más is kapott volna...
És az Év filmese kategóriában kit választottál... Aki még nem tudná, McKellent és Jacksont is jelölték... :oops: Nekem nehézséget okozott... :oops:
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #107976 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak

Undómiel írta: Lili,tavaj is 1 valaki kapta...Sydney...anyám,mi a vezetékneve...Elég idős néger színész!!!Poitier...Talán...Gyöngus az emlékezetem és a franciám...


Jaja,tavaly tudom,hogy Sidney Poitier kapta,de nekem teljesen úgy rémlett,hogy még vki más is kapott. :roll:
De ezek szerint rosszul emlékeztem. :oops:

Azt pedig tökre sajnálom,hogy Lee mégsem kap életműdíj-oscart. :(
Ja és én már szavaztam a cinematrixon. :D
Téma zárolva.
Több
21 éve 6 hónapja #107971 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Díjak
Lili, tavaj is 1 valaki kapta... Sydney ... anyám, mi a vezetékneve... Elég idős néger színész!!! Poitier... Talán... Gyöngus az emlékezetem és a franciám...

Haldír Lórien! Én valami filmes folyóiratban olvastam nyáron, hogy Lee Oscart kap... Tehát nem kell lehülyézni senkit, mi is pontosan tudjuk, hogy O' Toole kapja... Elég régen megjelent a jelöltek hivatalos listája.

www.cinematrix.hu/honlapok/cinematrixdij/#
Itt is lehet szavazni, rengeteg a GYU-jelölés... :D
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.665 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére