Díjak

Több
21 éve 5 hónapja #113999 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Díjak
én nagyon szeretem Catherinet, de az már igaz, hogy ezért a szerepéért nem érdemelt Oscart.. :? Nicolenak én állatira örültem, szvsz már tavaly meg kellett volna kapnia, tehát már akkorsem volt igazság... :D (minden rendben lenne, ha Nicole megkapta volna tavaly, Z meg idén :D )
de ez az Oscar nem igazán arról szól, hogy valóban az is kapja, aki megérdemli, az egész egy szép cukormáz...

(de nekem azértis tetszett a Chicago, akármit mondtok :twisted: )
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113994 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Díjak

hódica írta: (azon megint lehet vitatkozni hogy Mrs. Douglas megérdemelte-e vagy sem az Oscart, de szerintem nem :? Reneé Zellweger klasszisokkal jobb volt, bár annak sem örültem volna, ha Nicole Kidman helyett ő kapja :roll: :wink: )

egen, ez a nagy dilemma...mert ugye - szvsz - a Chicago egyetlen fénypontja Zellweger kisasszony volt :agree: de ugye Kidman anyánk is zseniálisat alakított Viginia Wolf-ként, s hát ráfért már az a nyamvadt Oscar, valljuk be. Én is örültem, hogy megkapta.
De ez így nem fair! Mert így Zeta-Jones kapott díja, Zellweger meg nem... hol itt az igazság?
Ja, hogy odaát van... :roll:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113970 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Díjak
Végre nekem is sikerült a Chicagot megnéznem...hát nem vagyok tőle elájulva :roll: Nem azt mondom, hogy rossz, de azért nem hasonlítható össze mondjuk az Órákkal vagy a a BM-al. Persze nem is lehet őket egy kalap alá venn, mert ugye teljesen más műfaj. A Chicago egy maga nemében jól megcsinált musical, jó zenével, tánccal, nekem még a sztori is tetszett. Az Órák, vagy a BM pedig elgondolkodtató, valóban mondanivalóval rendelkező film.

(azon megint lehet vitatkozni hogy Mrs. Douglas megérdemelte-e vagy sem az Oscart, de szerintem nem :? Reneé Zellweger klasszisokkal jobb volt, bár annak sem örültem volna, ha Nicole Kidman helyett ő kapja :roll: :wink: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113884 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: Díjak

Ilmen írta: Sziasztok! :wink:
Szerintem nem a díjak határozzák meg a filmeket. Lehet Az egy csodálatos elme a tavalyi év legjobb filmje, vagy a Chicago az idei Oscaros, ha tized annyi nézővel és rajongóval sem büszkélkedhetnek, mint a GyU. :D
Egyébként 4 évvel ezelőtt láttam a Chicagot színházban és a film kísértetiesen hasonlított hozzá. Kívéve persze a szereplőket!

Ha már a Chicagoról van szó:
Én is láttam színházban néhány éve 2x is: 1x Debrecenben a Csokonai Színházban, másodjára pedig Londonban.
Továbbra is az a véleményem, hogy színházban összehasonlíthatatlanul nagyobb élmény, mint moziban...
és Zeta-Jones kisasszony akkor sem érdemelt Oscart ezért :!: :twisted:

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113857 Írta: Ilmen
Ilmen válaszolt a következő témában: Díjak
Sziasztok! :wink:
Szerintem nem a díjak határozzák meg a filmeket. Lehet Az egy csodálatos elme a tavalyi év legjobb filmje, vagy a Chicago az idei Oscaros, ha tized annyi nézővel és rajongóval sem büszkélkedhetnek, mint a GyU. :D
Egyébként 4 évvel ezelőtt láttam a Chicagot színházban és a film kísértetiesen hasonlított hozzá. Kívéve persze a szereplőket!

Ú i vethed nâ i onnad.
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113600 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Díjak
Ne haragudjatok, valamit elszúrtam... :oops:

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113599 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Díjak
Egyetértek ,hogy a csodálatos elme nagyon jó film! :wink: De sztem lehetett tudni ,hogy a Gy.U. nem nyer túl sokat most, mert sztem az utolsó résszel fog nyerni több Oscart, és nem csak a zenéje, és az effektjei miatt, de lehet, hogy maga a film is mint fog nyerni, mint a legjobb film.. :?: Vagy a szereplők..

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113598 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Díjak
Egyetértek ,hogy a csodálatos elme nagyon jó film! :wink: De sztem lehetett tudni ,hogy a Gy.U. nem nyer túl sokat most, mert sztem az utolsó résszel fog nyerni több Oscart, és nem csak a zenéje, és az effektjei miatt, de lehet, hogy maga a film is mint fog nyerni, mint a legjobb film.. :?: Vagy a szereplők..

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113597 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: Díjak
Egyetértek ,hogy a csodálatos elme nagyon jó film! :wink: De sztem lehetett tudni ,hogy a Gy.U. nem nyer túl sokat most, mert sztem az utolsó résszel fog nyerni több Oscart, és nem csak a zenéje, és az effektjei miatt, de lehet, hogy maga a film is mint fog nyerni, mint a legjobb film.. :?: Vagy a szereplők..

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113456 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Díjak

Gandalf írta: Miért igazságtalan? Talán elő kéne írni, hogy minden jelölt kapjon belőle? És mit szóljon a Gangs of New York, mely az év Oscar-vesztese? 10 jelölésből 0-át kapott! 0-át! Értitek? Ezek után a 6-ból 2-re senki se panaszkodjon!


Hát pont ezért igazságtalan. Mert a Gangs of New York sem kapott.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113455 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Díjak
Ez igaz... pedig a Gangs of NY ráadásul nagyon jó film, 1000x jobb, mint a Chicago....
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113454 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Díjak
Tavaly az Egy csodálatos elme megérdemelte a legjobb filmnek járó Oscart, de a Chicago... Megnéztem szombaton, és nem értem, hogy mitől lett ez a legjobb film 8O OK, a zene jó, a táncok jók, de a sztori...
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113453 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Díjak
Miért igazságtalan? Talán elő kéne írni, hogy minden jelölt kapjon belőle? És mit szóljon a Gangs of New York, mely az év Oscar-vesztese? 10 jelölésből 0-át kapott! 0-át! Értitek? Ezek után a 6-ból 2-re senki se panaszkodjon!
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113452 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: Díjak

Gandalf írta: Felesleges fikázni a többi filmet!


Így van. Egyébként nem is az a baj, hogy a többi film rossz, hanem az, hogy minden évben kipécéznek egy filmet (mint most a Chicago-t), aztán az visz mindent. Ez az igazságtalanság!

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113450 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak

Hegyirabló írta: A Csodálatos elme jó film, de valljuk be ilyet minden rendező tud csinálni, kimegy egy amerikai egyetem udvarára, leszúrja a kamerát, és azt mondja a színészeknek:"Tessék!" De 18 hónapig forgatni egy óriási stábbal a világ olyan részein, ahova még ember nem tette be a lábát! Ez az igazi filmgyártás! Ez az igazi rendezés! A Gyűrűk Ura - A Gyűrű Szövetsége és a Csodálatos elme mögött álló munka egy napon sem említhető!


Csak magamat tudom idézni, nézéttek vissza eme korábbi írásomat, abban leírtam miért fúj ránk az akadémia, és miért kellene nekünk nyerni!

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113448 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: Díjak
FIGYELEM FÓRUMOSOK!

Nem tudom ismeritek-e az IMDB-t (Internet Movie Database), de ha nem kérlek látogassatok el az oldalra ( www.imdb.com ), regisztráljatok (nem nehéz), és keressetek rá a két elkészült GYU filmre. Minden filmnél található egy VOTE (szavazás) gomb, amivel lehet osztályozni a filmeket 1-10-ig. A FOTR jelenleg a Top 250-es listán az 5. 91000 szavazat után, a TTT a 17. 41000 szavazattal! VIGYÜK FELJEBB ŐKET!!!! FIGYELEM:
Mindenképpen regisztrálni kell az oldalon, mert csak regisek szavazhatnak. Ja és senki ne lepődjön meg, ha nem azonnal adódik hozzá a szavazata, ehhez kel 1-2 nap, de hozzáadják!

Hajrá!

Hegyirabló

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113447 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113444 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Díjak
Fereste :
Azért nem kell összehúznod magad, szerencsére itt értelmes emberek vannak nem hiszem hogy bárki is megkövezne :) De azért tényleg ne hangoztasd a tolkien fórumon hogy jobb a chicago még akkor is ha esetleg igaz is. Egyébként a Csodálatos elme a GYU.-tól függetlenül szerintem nagyon gyenge film.

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113431 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113422 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Díjak
már megint azt csináljátok, amit tavaly is a Csodálatos elme esetében.. :?
most mindenki utálja a Chicagot, csak azért mert az söpört be minden díjat, és nem a GYU. hát én bevallom: nekem a Chicago sokkal jobban tetszett. *Fereste összehúzza magát, és kezét arca elé teszi, hogy védekezzék a rázóduló kőzáportól*
már ennek a 2 Oscarnak is örülni kéne szvsz ...
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113403 Írta: Ghargoqurk
Ghargoqurk válaszolt a következő témában: Díjak
Hát erről a PJ-s dologról lemaradtam. Lehet hogy kissé kési a hozzászólásom az Oscarhoz de azért megkérdem, miért vártok olyan sokmindent a Rotk-tól. Nem tudom semmivel sem érzem azt a filmet esélyesebbnek mint az első kettőt. Mindegyikünk tudja hogy az lesz a legjobb (legalábbis a könyv alapján) de ez semmit sem jelent. Igazából azért nem érzem túl esélyesnek mert mindkét oscar-gálán teljesen lekezelték a GY.u.-t. CSak akkor van esély szerintem a filmnek ha a bizottság a három filmet egynek tekinti és nem egy trilógiának. Nagyon remélem így lesz

Vita Verus Nunquam Com Morte Sum
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113100 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Díjak

adastra írta: Bocs! Viszont akkor még cifrább a dolog, akkor még nem is volt konfliktusa Jacksonnak velük...


Ezt most nem értem 8O 8O Kivel volt PJ-nek konfliktusa?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113076 Írta: Ringil
Ringil válaszolt a következő témában: Díjak
Tegnap végre én is láttam...Maradandó(an rossz) élmény volt :down:

"Minden ember a Holdhoz hasonló;túlsó homályos oldalát senkinek sem mutatja meg"
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113058 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Díjak
Engem Annyira-Annyira hidegen hagy ez az egész Oscarosdi...a zsűri úgyis képtelen az én fejemmel gondolkodni...az meg,hogy mások szerint mi a legjobb film-nem mintha nem érdekelne...!-nem tud befolyásolni... :roll:
(de jövőre bictos többet nyer a Rotk!az uccsó részt bictos tolerálják-vmi-mayd!)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113056 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: Díjak
Videó a TORn party-ról:
64.226.37.40/celefinniel/seanfilm.mov

Úgy írták az oldalon, hogy Sean Astin PJ-vel beszél telefonon, de ez valami más.... :roll: Mindenesetre Sean.
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #113044 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Díjak

Andragorn írta: adastra: Állítólag igaz, de ezt a tavalyi Oscaron történt.


Bocs! Viszont akkor még cifrább a dolog, akkor még nem is volt konfliktusa Jacksonnak velük...
Eddig az Oscar történetében két film volt ami anélkül kapta meg a legjobb film díját, hogy rendezőjét jelölték volna: Grand Hotel (1932) és Miss Daisy sofőrje (1989). Pedig ezekben nem is volt annyi vizuális effekt, nem?! Vajon lesz harmadik?

:wink:

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #112978 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: Díjak
Sziasztok!

Én is a pro7-en néztem a díjatadást,szóval nem igazán értettem meg az amerikaiak által oly poénosnak tartott 2 jelenetet.Azért ez a "letöltéses" vicc elég durva.Ennyire nyíltan nem kellett volna már a Chicagot isteníteni. :roll:

Eldafinde írta: Majd otthon újra megnézem, és kielemzem.
Különben eléggé be voltak az amcsik rezelve, mert nemcsak a TTT-bejátszás volt rövid, hanem az összes többi jelölt filmé is....
Az egész gála rövidebb volt, mert eddig amikor reggel kb. 6-kor felkeltem, még menni szokott. Mindig elkaptam a lényeget: a legjobb ffi, női, ill. film kategóriát. Most meg már rég ment vmi hülye rövidfilm, mire bekapcsoltam a TV-t.

Jah télleg elég rövid volt.Majdnem 1,5 órával korábban lett vége mint ahogy az újságban írták. :roll:
Annyi volt,hogy kiosztották a díjakat és kész... :roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #112964 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: Díjak

adastra írta: Más: a Cinematrixon olvastam, hogy állítólag Orlandót, Billyt meg Domot nem engedték be az Oscarra, mert hogy nem fértek be, pedig ezért mentek át Angliából....? Igaz ez, és akkor fricska a Jacksonnak vagy csak álhír???


hát igen :roll: :roll: enyire "nagy sztárok" ők az USA-ban :roll: csak azért, mert nem kavarna v.melyik hollywoodi sztárocskával, s nem keresnek dolklármilliókat a filmjeikkel már nem mehetnek be az Oscarra...

még több kép a TORN partyról :arrow:
www.bagendinn.com/lilithtorn.htm
www.bagendinn.com/torn03-2.htm

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #112835 Írta: Andragorn
Andragorn válaszolt a következő témában: Díjak
adastra: Állítólag igaz, de ezt a tavalyi Oscaron történt.
Téma zárolva.
Több
21 éve 5 hónapja #112823 Írta: adastra
adastra válaszolt a következő témában: Díjak

Penngaladiel írta: Az első képek a TheOneRing.net partiról:
www.iansmith.co.uk/lotr/weblogs/ ... rd2003.htm


Olvastam a cikket is, szuper lehetett!!!! :D
És ami borzasztóan tetszett, hogy nemcsak a színészek közül többen (Billy B., Dom M., C. Parker, John-Rhys D. stb) mentek el a partira, hanem az oscar-díjazottak is! Még ott szorongatták azon melegében a szobrot a kezükbe. A hobbiccok meg valami zenekart rögtönöztek és felléptek a rajongóknak... Jacksonnal meg telefonon beszéltek Új-Zélandról...!
Szóval klassz, hogy nem valami puccos gálára mentek, hanem a rajongóikhoz! :itscool:

Más: a Cinematrixon olvastam, hogy állítólag Orlandót, Billyt meg Domot nem engedték be az Oscarra, mert hogy nem fértek be, pedig ezért mentek át Angliából....? Igaz ez, és akkor fricska a Jacksonnak vagy csak álhír???

"Home is behind
the world ahead..."
www.tar.hu/captainofgondor
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.627 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére