A 3. rész - A király visszatér

Több
19 éve 5 hónapja #248956 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Oh... képzeljétek azt a gyönyört, ahogy a rohírok 3D-ben vágtatnak Pelennoron...

vagy a Banya 3D-ben támad... 8O

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248849 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
the rohirrim (?): Hige sceal

Thereon, a vándorló varázsló
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248346 Írta: Nileth
Nileth válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Beleg írta: Csak úgy érdekességnek!

Nemrég volt Las Vegasban a Showest (márc. 14-17.), ez olyan filmkiállítás-féle. Szóval idén a 3D volt a fő téma, meg egy eljárás amivel 2D-s filmeket 3D-be lehet átültetni. Többek között a Gyűrűk Uraból és a Star Wars-ból is lejátszottak egy rövid 3D-s jelenetet. 8O

Állítólag George Lucas bejelentette, hogy köszönhetően az új technológiának SW 30 éves évfordulójától kezdve (2007) 1 rész/év "sebességel" megjelenteti mind a 6 epizódot ebben a formátumban.

Gondolom sokan örülnénk egy 3D-s GYU-trilógiának.
Belegondolni is félelmetes! :tongue:


Akarom, akarom, akarom, akarom, akarom... :cheers: :dance: :cooljump: :bounce: ... :)

Az élet szép.
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248269 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Beleg írta: Csak úgy érdekességnek!

Nemrég volt Las Vegasban a Showest (márc. 14-17.), ez olyan filmkiállítás-féle. Szóval idén a 3D volt a fő téma, meg egy eljárás amivel 2D-s filmeket 3D-be lehet átültetni. Többek között a Gyűrűk Uraból és a Star Wars-ból is lejátszottak egy rövid 3D-s jelenetet. 8O

Állítólag George Lucas bejelentette, hogy köszönhetően az új technológiának SW 30 éves évfordulójától kezdve (2007) 1 rész/év "sebességel" megjelenteti mind a 6 epizódot ebben a formátumban.

Gondolom sokan örülnénk egy 3D-s GYU-trilógiának.
Belegondolni is félelmetes! :tongue:


:cheers: :dance: Én nagyon örülnék neki... 8O hah! amikor a Balrog begyalogol a nézők közé... :twisted:
:sungl: :itscool: Remélem lessz belőle valami... :roll: :bounce: :bounce: :bounce:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248267 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Csak úgy érdekességnek!

Nemrég volt Las Vegasban a Showest (márc. 14-17.), ez olyan filmkiállítás-féle. Szóval idén a 3D volt a fő téma, meg egy eljárás amivel 2D-s filmeket 3D-be lehet átültetni. Többek között a Gyűrűk Uraból és a Star Wars-ból is lejátszottak egy rövid 3D-s jelenetet. 8O

Állítólag George Lucas bejelentette, hogy köszönhetően az új technológiának SW 30 éves évfordulójától kezdve (2007) 1 rész/év "sebességel" megjelenteti mind a 6 epizódot ebben a formátumban.

Gondolom sokan örülnénk egy 3D-s GYU-trilógiának.
Belegondolni is félelmetes! :tongue:

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248220 Írta: Nileth
Nileth válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: Bár nem egészen ide tartozik:

A Gyűrű Szövetségét leadja tavasszal a Zertéelklub. Igazából az a jó ebben hogy addig is reklámozzák. :D


Hű de jó, nekem meg akkor király, méghozzá nagyon, mert nekünk meg van a GYU trilógia kibővített változata. Most (ha nem vetődött volna el a program), akkor GYU 3-at néznénk a családdal! Kár, hogy mégse nézünk! :shake:
Pedig szivesen nézném :frodo4: -t, :sam3: -t, :merry5: -t, :pippin5: -t, :gandalf2: -ot, :aragorn3: -t, :legolas6: -t, :gimli2: -t, :denethor1: -t, :faramir1: -t, és a banda többi tagját! :bawling:

Az élet szép.
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248211 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azért itthon is elvagyunk. Én pl. a film kezdete előtt öt perccel estem be, és vagy tíz percig bizonygattam, hogy igenis elmúltam 12. :? Még jó, hogy sok előtte a reklám. :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248209 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

cortez71 írta:

.Elessar király. írta:

Ulmo írta:

.Elessar király. írta: Szerintetek az normális, hogy a Jelek című thrillert a hbo 12-es korhatárral, a TTT-t pedig 16-os korhatárral adják le? Akkor a Rotk már 18-as lesz?


Azért a TTT-ben kissé több a véres jelenet, mint a Jelekben :roll: Én azon csodálkoztam annak idején, hogy a RotK PG-13 minősítést kapott Amerikában, pedig sok helyen enyhén szólva is durva a film...

Hát van egy-két jelenet, ami tényleg eléggé brutális. Pj csak ebben a részben mutatta meg, hogy ő nagy horrorfilmrendező.

A Jelek egy poénfilm. De télleg :) . Hát nemtom, anno mikor a RotK-ot néztem a moziban, a moziteremben 6-7 éves gyerekek szaladgáltak... Korán érő típusok :P


Ja...és az egyik majdnem rám borította a kukoricáját meg az XXL-es kóláját, amikor megjelent a Banyapók a vásznon. Itthon is komolyabban kéne venni a korhatár-besorolásokat, és nem kellene boldog-boldogtalant beengedni a vetítésekre.

Nálunk akkor 2 gyerek felsírt, egy kiscsákó meg beszólt: " Vigyázz Frodó ottvan mögötted a pók!" :D
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248208 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

cortez71 írta:

.Elessar király. írta:

Ulmo írta:

.Elessar király. írta: Szerintetek az normális, hogy a Jelek című thrillert a hbo 12-es korhatárral, a TTT-t pedig 16-os korhatárral adják le? Akkor a Rotk már 18-as lesz?


Azért a TTT-ben kissé több a véres jelenet, mint a Jelekben :roll: Én azon csodálkoztam annak idején, hogy a RotK PG-13 minősítést kapott Amerikában, pedig sok helyen enyhén szólva is durva a film...

Hát van egy-két jelenet, ami tényleg eléggé brutális. Pj csak ebben a részben mutatta meg, hogy ő nagy horrorfilmrendező.

A Jelek egy poénfilm. De télleg :) . Hát nemtom, anno mikor a RotK-ot néztem a moziban, a moziteremben 6-7 éves gyerekek szaladgáltak... Korán érő típusok :P


Ja...és az egyik majdnem rám borította a kukoricáját meg az XXL-es kóláját, amikor megjelent a Banyapók a vásznon. Itthon is komolyabban kéne venni a korhatár-besorolásokat, és nem kellene boldog-boldogtalant beengedni a vetítésekre.
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248207 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

.Elessar király. írta:

Ulmo írta:

.Elessar király. írta: Szerintetek az normális, hogy a Jelek című thrillert a hbo 12-es korhatárral, a TTT-t pedig 16-os korhatárral adják le? Akkor a Rotk már 18-as lesz?


Azért a TTT-ben kissé több a véres jelenet, mint a Jelekben :roll: Én azon csodálkoztam annak idején, hogy a RotK PG-13 minősítést kapott Amerikában, pedig sok helyen enyhén szólva is durva a film...

Hát van egy-két jelenet, ami tényleg eléggé brutális. Pj csak ebben a részben mutatta meg, hogy ő nagy horrorfilmrendező.

A Jelek egy poénfilm. De télleg :) . Hát nemtom, anno mikor a RotK-ot néztem a moziban, a moziteremben 6-7 éves gyerekek szaladgáltak... Korán érő típusok :P
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #248184 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ulmo írta:

.Elessar király. írta: Szerintetek az normális, hogy a Jelek című thrillert a hbo 12-es korhatárral, a TTT-t pedig 16-os korhatárral adják le? Akkor a Rotk már 18-as lesz?


Azért a TTT-ben kissé több a véres jelenet, mint a Jelekben :roll: Én azon csodálkoztam annak idején, hogy a RotK PG-13 minősítést kapott Amerikában, pedig sok helyen enyhén szólva is durva a film...

Hát van egy-két jelenet, ami tényleg eléggé brutális. Pj csak ebben a részben mutatta meg, hogy ő nagy horrorfilmrendező.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #248129 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

.Elessar király. írta: Szerintetek az normális, hogy a Jelek című thrillert a hbo 12-es korhatárral, a TTT-t pedig 16-os korhatárral adják le? Akkor a Rotk már 18-as lesz?


Azért a TTT-ben kissé több a véres jelenet, mint a Jelekben :roll: Én azon csodálkoztam annak idején, hogy a RotK PG-13 minősítést kapott Amerikában, pedig sok helyen enyhén szólva is durva a film...
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #248051 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintetek az normális, hogy a Jelek című thrillert a hbo 12-es korhatárral, a TTT-t pedig 16-os korhatárral adják le? Akkor a Rotk már 18-as lesz?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247918 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez a fantasy-egyveleg szerintem is khirály! :itscool:
Le lehet vhol tölteni?
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247837 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: Bár nem egészen ide tartozik:

A Gyűrű Szövetségét leadja tavasszal a Zertéelklub. Igazából az a jó ebben hogy addig is reklámozzák. :D


Huhh, amikor megláttam :) 8) :cool2: :hello: :dance: :biggrin2:
Ez a klub most nagyon ráfeküdt a 'fantasztikus' filmekre... Vajon miért? :) ))

Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247660 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Bár nem egészen ide tartozik:

A Gyűrű Szövetségét leadja tavasszal a Zertéelklub. Igazából az a jó ebben hogy addig is reklámozzák. :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247595 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szeretnék mindenkit megkérni, hogy a Hobbittal és egyéb filmekkel kapcsolatban használja az Előzetesek, bemutatók topicot. Köszi.

Szolgálati közlemény vége.
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247572 Írta: Thomas.b
Thomas.b válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Peter Jackson bejelentette hogy A Hobbitot legkorábban 3 év múlva kezdhetik forgatni mert jogi problémák adódtak a Sonyval akié most a könyv joga!!! :confused2: :crap: :quasi:
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247546 Írta: Gil-Celeb
Gil-Celeb válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Üdv körünkben! :wink:

"My fall will be for you,my love will be in you,
if you be the one to cut me,I'll bleed forever"
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247478 Írta: +Earendil+
+Earendil+ válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Végre!!!!!!!! Sikerült belépnem a fórumba!!! :bounce: :hello: :dance:

Az Útnak vége nincs soha,
Ha egyszer az ajtón kifut;
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247359 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Ilúvatar Gyermeke írta:

Tharkún írta: Én olvastam, hogy Ian már aláírta a szerződést a Hobbithoz! (Ezen a néven fog futni.)


Melyik Ian? A Holm vagy a McKellen? :roll:


Ian McKellen
Ő lenne a producer... :P

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247355 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tharkún írta: Én olvastam, hogy Ian már aláírta a szerződést a Hobbithoz! (Ezen a néven fog futni.)


Melyik Ian? A Holm vagy a McKellen? :roll:

There is no reality. Only perception.
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247354 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Tharkún írta: Én olvastam, hogy Ian már aláírta a szerződést a Hobbithoz! (Ezen a néven fog futni.)


:D Erről én is hallottam... 8)

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247353 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ilúvatar Gyermeke válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lutrz hadnagy írta:

Mornambar írta: Frodó??? :roll: :roll:
Azt te hogy teszed bele?


Erre én is kíváncsi vagyok.


Ki beszélt itt Frodóról? :roll:

Galmir írta: Szerintetek ki lesz Bilbó? sztem biztos nem Ian Holm.
De bírnám, ha Elijah lenne

Azaz Elijah játszaná Bilbó szerepét... Frodóról szó sincs, hogy bekerülne a "Hobbit"-ba! 8O
[size=9:em5zqz7r]Egyébként tavaly volt egy szavazás arról, hogy ki játssza el Bilbót: lsd. Szavazás topic.[/size]

There is no reality. Only perception.
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247352 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hát, ha lesz is valamikor ezzel a társasággal Hobbit-film, abból eddig csak 2 szereplő a tuti: Gandalf (Ian McKellen) és Gollam (Andy Serkis). A többi még bizonytalan. Ahogy maga a megfilmesítés is. :?
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247320 Írta: Lutrz hadnagy
Lutrz hadnagy válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Mornambar írta: Frodó??? :roll: :roll:
Azt te hogy teszed bele?


Erre én is kíváncsi vagyok.

"Amit írtam megírtam!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247303 Írta: Tharkún
Tharkún válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én olvastam, hogy Ian már aláírta a szerződést a Hobbithoz! (Ezen a néven fog futni.)

" ...Shadowfax bore him, shining, unveiled once more, a light starting from his upraised hand... "
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247302 Írta: Mornambar
Mornambar válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Frodó??? :roll: :roll:
Azt te hogy teszed bele?
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #247299 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
:D Az álandó szereplőkket meg kellene tartani: Gandalf, Gollam, Bilbó...
Meg a helyszíneket is, de egy biztos: rosszabb nem lehet mint a GyU!!! :?

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #247298 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Pedig eredeti szereplőkkel hatásosabb lenne. Tehát Gandalf alapból Ian, meg a törpök közül is aki Gloint játsza. (Kis Weta-smink azt felvétel :) )

Thereon, a vándorló varázsló
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.053 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére