A 3. rész - A király visszatér

Több
19 éve 5 hónapja #249613 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
OFF Köszönöm Beleg :D ON
Na, témára visszaugorva, olvasta vki azt a hírt, hogy állítólag a New Line kevesebbet fizetett PJ-nek, mint amennyi a szerződésben van??? És állítólag most pereskednek...
Nemtom most mi van, lehet, hogy csak engem informáltak félre :oops:
Vki tud az esetről?
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249610 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Szerintem Corteznek jó ízlése van. :D :D

:oops: Na jó bocsánat! :oops:

Szerintem kijelenthető, hogy megértettük, és többet nem fordul elő.

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249473 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Próbáljunk a jóízlés határain belül maradni. Köszönöm.

Szolgálati közlemény vége.

Utóirat: reklamálni a topicgazdánál lehet, csak és kizárólag priviben.
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249469 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

cortez71 írta:

.Elessar király. írta:

Lagoril/Niéla írta: Illatos film? Én a Szindbádot nézném meg úgy. Az ízeket úgyis érezni... Dayka Margit levese... mmmm... OFF vége

Na és mikor a kis piromániásunk lángol? :twisted:

Ennél már csak az lenne realistább, ha mikor Frodóka belehasal a Holtlápba, lefröcskölné a közönséget... :twisted:

Azért a döglött urukoknak sem lehetett vmi jó szaguk helm-nél. Sőt már lehetne ilyen tapintós mozi. Olyasmi, mint a feszti körkép!

Ja, Arwent azért letapiznám :D :D :D


Khm.

Sztem ez törlendő.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249467 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

.Elessar király. írta:

Lagoril/Niéla írta: Illatos film? Én a Szindbádot nézném meg úgy. Az ízeket úgyis érezni... Dayka Margit levese... mmmm... OFF vége

Na és mikor a kis piromániásunk lángol? :twisted:

Ennél már csak az lenne realistább, ha mikor Frodóka belehasal a Holtlápba, lefröcskölné a közönséget... :twisted:

Azért a döglött urukoknak sem lehetett vmi jó szaguk helm-nél. Sőt már lehetne ilyen tapintós mozi. Olyasmi, mint a feszti körkép!

Ja, Arwent azért letapiznám :D :D :D
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249449 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Lagoril/Niéla írta: Illatos film? Én a Szindbádot nézném meg úgy. Az ízeket úgyis érezni... Dayka Margit levese... mmmm... OFF vége

Na és mikor a kis piromániásunk lángol? :twisted:

Ennél már csak az lenne realistább, ha mikor Frodóka belehasal a Holtlápba, lefröcskölné a közönséget... :twisted:

Azért a döglött urukoknak sem lehetett vmi jó szaguk helm-nél. Sőt már lehetne ilyen tapintós mozi. Olyasmi, mint a feszti körkép!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249406 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Illatos film? Én a Szindbádot nézném meg úgy. Az ízeket úgyis érezni... Dayka Margit levese... mmmm... OFF vége

Na és mikor a kis piromániásunk lángol? :twisted:

Ennél már csak az lenne realistább, ha mikor Frodóka belehasal a Holtlápba, lefröcskölné a közönséget... :twisted:

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249345 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Beleg írta: Ha már a szagoknál tartunk, vannak kiábrándítóbb dolgok is.
Arwen szájszaga (márha egy tündének lehet ilyen) például elég kiábrándító lenne. :x :x

Én inkább maradok a szagmentes változatnál. Legalább az illuzióim maradjanak meg. :wink:

(Persze vannak még ilyen buktatók, lásd Gimlit az ivópárbajnál)

ott úgy se lehetne semmit sem érezni a ser mámorító illatától.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249337 Írta: Beleg
Beleg válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ha már a szagoknál tartunk, vannak kiábrándítóbb dolgok is.
Arwen szájszaga (márha egy tündének lehet ilyen) például elég kiábrándító lenne. :x :x

Én inkább maradok a szagmentes változatnál. Legalább az illuzióim maradjanak meg. :wink:

(Persze vannak még ilyen buktatók, lásd Gimlit az ivópárbajnál)

"...nincs semmi sem, csak semmi van, s e semmi én vagyok." - Babits
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249334 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

.Elessar király. írta:

Nelossel írta: De valahogy rajta nem látszik. Ő ugyanis tünde, és nekik mindig van alkalmuk a mosdársra. :)

Persze, beássa magát az avarba egy kis harmatért...
De nem baj, mert úgy is Aragornra kerül a végén a korona! Akkor aztán már jó sok fürdetőlánya boldog tulajdonosának érezheti magát!


:D A tündék természetes tulajdonsága, hogy a kosz nem áll meg a bőrükön, és csak elég esténként megrázni magukat... :roll:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249305 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nelossel írta: De valahogy rajta nem látszik. Ő ugyanis tünde, és nekik mindig van alkalmuk a mosdársra. :)

Persze, beássa magát az avarba egy kis harmatért...
De nem baj, mert úgy is Aragornra kerül a végén a korona! Akkor aztán már jó sok fürdetőlánya boldog tulajdonosának érezheti magát!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249302 Írta: Galmir
Galmir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hé!!! 8O A kedvencem ő!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Legolas is jó, de nekem Aragorn jön be. Bár Viggo a magánéletben ahogy kinéz..... maradhatott volna ez a stílus, ami a forgatásokon! Sztem ő a sztoriban a "hős", a férfi. De Gimli se rossz :P

Hallgatni arany.
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249299 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
De valahogy rajta nem látszik. Ő ugyanis tünde, és nekik mindig van alkalmuk a mosdársra. :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249293 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Galmir írta: Azt mondták nekem a cseten, h szerverhiba volt. Nekem sem lépett be.
A szagokra gondolva: én élvezném! A Holt-láp, igen, nyammi, meg a bűzös urukok, orkok, trollok. De gondoljatok csak a főszereplőkre!
1 évig ugyanabban a ruhában! Frodóéknak még lehetőségük sincs a mosdásra Lórien után. Meg Aragorn! Nagyon bírom, de az ő "szaga" sem lehetett rózsás a verekedések után. Jaj, Gimli!! :D DDD
Maga Orlando Bloom mondta, h a parókája alatt izzadt a feje és tök büdi volt. :lol: Szarumánnál sem hiszem, hogy volt egy termál-fürdő. Grímával biztos pancsiztak volna, míg az entek szétszedik az udvart. Vagyis lehet ott később építettek egy uszodát a vas-folyó vizével!
A reklámja: Lásd meg Te is! Érezd! Orkcafatok, csak most, csak nálunk a gyerekmedencében!

erre beneveznék!
De miért kell mindig Aragornt szivatni??? Csak azért, mert pár tincs félrlóg, miközben 10 urukot vág le egyszerre? Legolas is ugyanolyan mocskos volt, mint ő!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249285 Írta: Galmir
Galmir válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azt mondták nekem a cseten, h szerverhiba volt. Nekem sem lépett be.
A szagokra gondolva: én élvezném! A Holt-láp, igen, nyammi, meg a bűzös urukok, orkok, trollok. De gondoljatok csak a főszereplőkre!
1 évig ugyanabban a ruhában! Frodóéknak még lehetőségük sincs a mosdásra Lórien után. Meg Aragorn! Nagyon bírom, de az ő "szaga" sem lehetett rózsás a verekedések után. Jaj, Gimli!! :D DDD
Maga Orlando Bloom mondta, h a parókája alatt izzadt a feje és tök büdi volt. :lol: Szarumánnál sem hiszem, hogy volt egy termál-fürdő. Grímával biztos pancsiztak volna, míg az entek szétszedik az udvart. Vagyis lehet ott később építettek egy uszodát a vas-folyó vizével!
A reklámja: Lásd meg Te is! Érezd! Orkcafatok, csak most, csak nálunk a gyerekmedencében!

Hallgatni arany.
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249279 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Mi volt az oldallal, mert tegnap és ma délben sem akart belépni?
Útólag is KELLEMES HÚSVÉTOT!!!
ROTK 4EVER!!!!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249272 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

.Elessar király. írta:

cortez71 írta:

.Elessar király. írta:

Gandalf írta: Hm, arra is gondoljatok, hogy a kellemetlenebb jelenetek is 3D-ben lennének, pl. Gollam beleharap a halba, Denethor paradicsomot eszik, Lurtznak leesik a feje, Gori kócos, zsíros haja a szád elé lóg, Gollam kukacot szopogat, Frodó tokája és habzó szája (Banyapók csípése)térben, stb. :lol:

Gori haját nem szidni!
Egyébként milyen lenne, ha még szagot is szolgáltatnának. Úgy hallottam, hogy vannak már ilyen "szagos mozik". Úgy érdekes lenne a holtláp meg Vasudvard. No meg Mordor.

Ja, a szagos hobbit-lábak, meg az izzadt Gimli, gondoljátok el... Az ivóversenyes jelenet :D . Gimli szép büfikéi :D . Vagy az uruk-hai tábor "zamata" :P

Vagy a Banyaók trutymójának illata. :lol:

Ja, a legújabb Dolce Gabana parfümre gondolsz :lol: :lol:
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249197 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

cortez71 írta:

.Elessar király. írta:

Gandalf írta: Hm, arra is gondoljatok, hogy a kellemetlenebb jelenetek is 3D-ben lennének, pl. Gollam beleharap a halba, Denethor paradicsomot eszik, Lurtznak leesik a feje, Gori kócos, zsíros haja a szád elé lóg, Gollam kukacot szopogat, Frodó tokája és habzó szája (Banyapók csípése)térben, stb. :lol:

Gori haját nem szidni!
Egyébként milyen lenne, ha még szagot is szolgáltatnának. Úgy hallottam, hogy vannak már ilyen "szagos mozik". Úgy érdekes lenne a holtláp meg Vasudvard. No meg Mordor.

Ja, a szagos hobbit-lábak, meg az izzadt Gimli, gondoljátok el... Az ivóversenyes jelenet :D . Gimli szép büfikéi :D . Vagy az uruk-hai tábor "zamata" :P

Vagy a Banyaók trutymójának illata. :lol:

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249150 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

.Elessar király. írta:

Gandalf írta: Hm, arra is gondoljatok, hogy a kellemetlenebb jelenetek is 3D-ben lennének, pl. Gollam beleharap a halba, Denethor paradicsomot eszik, Lurtznak leesik a feje, Gori kócos, zsíros haja a szád elé lóg, Gollam kukacot szopogat, Frodó tokája és habzó szája (Banyapók csípése)térben, stb. :lol:

Gori haját nem szidni!
Egyébként milyen lenne, ha még szagot is szolgáltatnának. Úgy hallottam, hogy vannak már ilyen "szagos mozik". Úgy érdekes lenne a holtláp meg Vasudvard. No meg Mordor.

Ja, a szagos hobbit-lábak, meg az izzadt Gimli, gondoljátok el... Az ivóversenyes jelenet :D . Gimli szép büfikéi :D . Vagy az uruk-hai tábor "zamata" :P
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249149 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Hm, arra is gondoljatok, hogy a kellemetlenebb jelenetek is 3D-ben lennének, pl. Gollam beleharap a halba, Denethor paradicsomot eszik, Lurtznak leesik a feje, Gori kócos, zsíros haja a szád elé lóg, Gollam kukacot szopogat, Frodó tokája és habzó szája (Banyapók csípése)térben, stb. :lol:

Gori haját nem szidni!
Egyébként milyen lenne, ha még szagot is szolgáltatnának. Úgy hallottam, hogy vannak már ilyen "szagos mozik". Úgy érdekes lenne a holtláp meg Vasudvard. No meg Mordor.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249147 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hm, arra is gondoljatok, hogy a kellemetlenebb jelenetek is 3D-ben lennének, pl. Gollam beleharap a halba, Denethor paradicsomot eszik, Lurtznak leesik a feje, Gori kócos, zsíros haja a szád elé lóg, Gollam kukacot szopogat, Frodó tokája és habzó szája (Banyapók csípése)térben, stb. :lol:
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249117 Írta: .Elessar király.
.Elessar király. válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Én 3D-ben azt a részt élvezném nagyon, mikor a fotr-ben Móriában a goblinok bekerítik a szövetséget. No meg persze Helm-szurdokot. Vagy az olifántokat a Rokt-ban. HÚÚÚ!

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249086 Írta: Nelossel
Nelossel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Igaz, off, de:

Kreatív Szekció :arrow: Versek
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249085 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Artanis Rodwen írta:

Thereon írta: the rohirrim (?): Hige sceal


Thereon, a vándorló varázsló
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249064 Írta: Isilcala
Isilcala válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Vagy az első részben, mikor a kamera megy le Vasudvarnál! Moziban is lenyűgöző, hát még 3d-ben?! Wow, azért kiváncsi leszek milyen lesz, ha lesz!

"A szerelem megszállotja voltam. Kösz hogy kigyógyítottál!" /Moulin Rouge/
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249063 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Niéla Carangil írta: Oh... képzeljétek azt a gyönyört, ahogy a rohírok 3D-ben vágtatnak Pelennoron...

vagy a Banya 3D-ben támad... 8O

vagy amikor Gandalf 3Dben elzseblámpázza a Nazgúlokat :twisted: :lol:
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249058 Írta: Artanis Rodwen
Artanis Rodwen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Thereon írta: the rohirrim (?): Hige sceal


Szólj, gondolj, tégy jót, s minden szó, gondolat és tett tiszta tükörként fog visszamosolyogni Rád!
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #249050 Írta: Nileth
Nileth válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gilgolwen Nimrandir írta:

Niéla Carangil írta: Oh... képzeljétek azt a gyönyört, ahogy a rohírok 3D-ben

vagy a Banya 3D-ben támad... 8O


Hűűűűűű, az egyik legjobb jelenet még 2d ben is amikor a rohírok Pelennor mezején vágtatnak hát még 3d-ben :)


Aragornék mennek a Fekete-kapuhoz, hogy magukra tereljék a figyelmet! Az milyen lesz vajon? (persze 3D-ben!) :roll:

Az élet szép.
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248991 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Niéla Carangil írta: Oh... képzeljétek azt a gyönyört, ahogy a rohírok 3D-ben

vagy a Banya 3D-ben támad... 8O


Hűűűűűű, az egyik legjobb jelenet még 2d ben is amikor a rohírok Pelennor mezején vágtatnak hát még 3d-ben :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 5 hónapja #248959 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Niéla Carangil írta: Oh... képzeljétek azt a gyönyört, ahogy a rohírok 3D-ben vágtatnak Pelennoron...

vagy a Banya 3D-ben támad... 8O

Vagy 3Dben vágják le a fejed :) (Szauron Szája) :P
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.250 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére