A 3. rész - A király visszatér

Több
19 éve 9 hónapja #231342 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hopp, tényleg az őr kezéből kapja ki. :oops: Nem szóltam!
Szauron Szája: mosolygó ellenség módjára beszélt, mint aki ráér napestig körmondatokban meg rébuszokban beszélni.
De ha már az orkok is olyan sportszerűek, hogy megvárják, amíg Aragorn elmondja a buzdító beszédet, pont Szauron Szája ne lenne udvarias? (Olyan jó, amikor a halálos ellenségek is betartanak bizonyos szabályokat...)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231341 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Nem, Gandinak kölcsönvett lándzsája van.. szvsz meg is szúrja vele, nem? A múltkor nem figyeltem, melyik végével taszajtja le...

Szauron Szája vicces lett? Hááát... furcsa lehet...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231340 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta: Ami nem annyira tetszett de kellett bele/ nem kellett bele de tetszett:
- Szauron Szája

Na ja, az vicces volt... Tényleg jót lehett rajta röhögni, de túl barátságos volt, nem? Vagy csak utoljára poénkodni akart egyet Szauron, mielőtt végez mindenkivel?

Gandalf botja: nekem eddig fel se tűnt, hogy nem a saját botjával üti le Denethort...
Ha jól emlékszem, a nazgult nem Rohan kürtje űzte el...

Boromir- Faramir- Denethor- jelenet Osgiliath visszafoglalásánál: egyre szimpatikusabb Boromir. Ez nekem nagyon tetszett, mint + a könyvhöz képest.
Jaaaaj, amikor Denethor Boromirnak örül, hogy "Fiam!"!!! :cry:

Az "Elég a vinnyogásodból"- dolog csak nem oldódott meg..

"Egy figyelmeztető lövést a bal füle mellé!" :lol: :lol:
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231337 Írta: Lominas
Lominas válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Igen, Denethor még mindig nagyon zavart és szerintem simán belefért volna +2 perc amiből kiderül, hogy miért őrült. NAGYON hiányoltam.
Ami pedig mostmár nagyon zavaró volt Denethorral kapcsolatban, az a lángoló menekülése. Mivel a bővítettből kiderült, hogy pontosan a város mely részén is temetkeznek a királyok, elég valószínűtlennek tűnik az a száguldás. Akárhogy nézem Denethornak több száz métert kellett volna rohannia lángolva, át a tróntermen hogy aztán levesse magát... röhej.

Ettől az egy dologtól eltekintve - ami azért tekinthető szőrszálhasogatásnak is - nagyon-nagyon tetszett és ezen a filmen is nagyon sokat dobott az egész.
Nekem borzasztóan tetszett a Szarumán-hangja jelenet. Ott jöttem rá arra, hogy a tolkieni művek sokszor igen erőteljes nyelvezete is átjön a filmen és ez nagyon tetszett. A jeleneteket nagyon méltóságteljessé teszi.

Hasonlóan szép volt Éowyn álma vagy éppen Éowyn és Faramir rövid párbeszéde az Ispotályban :)

A Nagy Homály tényleg érdekes, bár lehet h PJ számára ez kimerült néhány súlyosabb szürke felhőben - amik azért végig jelenvannak, csakhát a könyv nem teljesen erről szól. Filmen viszont valóban sokkal látványosabb, hogy világosabbak a terek.

Értékeltem a szinkronizálási változásokat (pl.: gyiá helyett gyerünk Éomernél), viszont volt olyan is, amit hagyhattak volna és az eredeti jobb volt - szerintem sokkal hatásosabbak voltak a Boszorkányúr szavai Gandalffal kapcsolatban (eredetileg: ˝Majd én megtöröm˝ most meg valami ilyesmi: ˝Ő az én gondom˝).

A Holtak ösvénye is tetszett, kicsit izgalmasabbá tették, bár kicsit zavart a poenkodás. Még az a ˝cigifüst˝ oké lett volna, de a koponyákból tényleg nem kellett volna poént csinálni...

Érzékeny vagyok a földrajzi változtatásokra is - nagyon elnagyolt ábrázolás volt, mikor Aragornék kilépnek a barlangból és a lábuknál az Anduin folyik... ez nagyon fájt.

Mordorral már egészen kibékültem, bár itt is zavarnak a távolságok, de végülis egész jó ábrázolás, bár nem így képzeltem.

A keresztúti jelenet csodálatos volt, felemelő, hasonlóan a fehér fa kivirágzása, csodálatos, megrendítő volt Faramir és Denethor párbeszéde, Samu és a csillag Mordorban.

Érdekes volt Szauron szája is... távolról sem így képzeltem (gondolom ezzel nem vagyok egyedül). Jól értettem, hogy ez a fickó vak volt? Bár ha nem is lett volna az, akkor se sokat láthatott ebben a biliben :) Lehet, hogy Szauron látott helyette...

Összefoglalva: nagyon jót tett a filmnek a bővítés, bár ez a négy óra már tényleg a tűréshatár. Annyit nem javított rajta, mint a TTT-n (mivel lényegesen jobb film volt), de azért nagyon kellett bele :) .

Most viszont már tényleg nem tudom mit fogunk várni :( Vége egy nagyon szép szakasznak az életünkben :( Hajrá Hobbit :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231330 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Egy mágus oda esik, ahová akar! :twisted:

Egyébként, Bosziúr pont a legrosszabbkor tartja fel Gandiékat, nem?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja - 19 éve 9 hónapja #231328 Írta: Beren Erchamion
Beren Erchamion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Az a Boromiros rész nagyon tetszett. Először néztem egyet, hogy mi van, Denethor meghülyült, hogy úgy néz Faramirra...

A mordoros rész még a bővített jelenetekkel együtt sem nyerte el a tetszésemet. Mielőtt Frodóék megszöknek, mutatják Udunt egy pillanatra. Hát elég kicsi... Még mindig haragszom, amiért a távolságokat töredékükre csökkentették.

A koponyaomlásos rész nagyon gáz... Meg aztán az is, hogy Dúnhargból elindulva Pelargirnál jönnek ki az alagútból...

A Fa kivirágzása tényleg jó. Bár az eredeti jelenet még jobban tetszett volna..

Egyébként az Aragorn-palantír jelenet után kissé más fényben nézi az ember, ahogy Aragorn szomorúan lovagol ki Minas Tirithből a sereg élén. Azért fura belegondolni, hogy még a koronázáskor is azt hitte, Arwen halott...

Gandalf botjának széttörésénél én azért azt vártam volna, hogy legalább elkergeti a Boszorkányurat. Gyakorlatilag az jön le, hogy ha nem jönnek meg Théodenék, akkor Gandalfnak annyi. A könyvben a kapu betörésénél azért nem ezt lehet érezni...
És mellesleg (tudom, hogy ez már volt), milyen már, hogy Szürkerévben újra van botja?!

Szarumán halála annyiban hiteles, hogy Kígyónyelvű öli meg, hasonló szitációban, mint a Megyében. A tűzlabda egyébként jól nézett ki... De az szerintem fura volt, hogy Orhanc tetején álltak. Mondjuk az erkélyből nehéz lett volna Szarumánt kilökni. És még egy megjegyzés. Szarumán a fizika törvényeinek teljesen ellentmondva esik arra a forgó kerékre, amiről látszik, hogy nem közvetlen a torony mellett van...

Alyr Arkhon írta: Noigen, mintha Ulmo azt mondta volna eccer régen, hogy az "Áltámadást "kijavították "Megtévesztésre." ezexerint mégsenem?


Nem, az áltámadás benne maradt, de egy csomó baromságot kiszedtek, szerencsére...

"...a quendek szépsége ifjúságukban fölülmúlt minden más szépséget... s a bánat meg a bölcsesség csak gazdagította."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231327 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Képzelem, milyen... nem kellett volna kipróbálni az LSD-t, Helytartó úr...
Például, miket nyilvánul, ami hülyén hangzik? *kíváncsimintegyTuk*

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231324 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Fela: tudod "A hatalmamban vagy" (by Alyr)

Hol lehet leszedni az ispotályos zenét?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231323 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Niéla Alondriel írta: Kivirágzik a Fa???? HELYES helyes helyes!!!!!!!!! Én már a könyvben is ezt vártam volna!!!!!!!!!!!!!!!!! (Tannhäuser rúlz....)

Á, a kedvenc jelenetemet (gy. k.: a máglyásat) eszerint még Khirályabbra bővítették... elnézést Helytartóbbra...
Palantírja most sincs neki? :cry:

Jajjj... most még jobban felcsigáztatok...


Nem, nincs neki egy fél palantírja sem, és emiatt kicsit hülyén hangzik egynémely megnyilvánulása.

Kivirágzik a fa, ami a könyvben lévőtől eltér de mint írtam ez is jó szvsz.

Noigen, mintha Ulmo azt mondta volna eccer régen, hogy az "Áltámadást "kijavították "Megtévesztésre." ezexerint mégsenem?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231322 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Niéla Alondriel írta: Könyörgöm, csak azt áruljátok el: milyen, amikor Boromir megjelenik? Egyáltalán, mitől jelenik meg?


Attól jelenik meg, hogy Denethor vizionál miközben Faramirral veszekszik.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231319 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Könyörgöm, csak azt áruljátok el: milyen, amikor Boromir megjelenik? Egyáltalán, mitől jelenik meg?

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231303 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Kivirágzik a Fa???? HELYES helyes helyes!!!!!!!!! Én már a könyvben is ezt vártam volna!!!!!!!!!!!!!!!!! (Tannhäuser rúlz....)

Á, a kedvenc jelenetemet (gy. k.: a máglyásat) eszerint még Khirályabbra bővítették... elnézést Helytartóbbra...
Palantírja most sincs neki? :cry:

Jajjj... most még jobban felcsigáztatok...

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231293 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ami nekem még nagyon nem tetszett (csatlakozva Alyr mesterhez), az Gandi botjának el(/szét)törése volt.
1) tök szép kis bot volt, kár érte
2) Ez azt jelképezte, hogy a Boszorkányúrnak hatalma volt Gandalf fölött (lásd ugye a Szarumános jelenetet). Holott ez nem egészen így volt... :?

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja - 19 éve 9 hónapja #231286 Írta: Angwen
Angwen válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Alyr Arkhon írta:

Felagund írta:

Phaedra/Namarie írta: Én viszont egy valamit továbbra sem értek: miélrt pont Legolast látja meg elsőnek Frodó?


Mikor? :hein:


Szvsz Galadriel tükrében.

Mi mást látna meg először egy tükörben? ;)

Panda írta: Nektek hogy tetszett Szarumán halála?

Hát, ott nehezen tudtam megállni, hogy el ne kezdjek kiabálni örömömben, hogy "A MEGYE MEG VAN MENTVE!!!" :mrgreen:

"Bízz Istenben, és tartsd szárazon a puskaport!" (Oliver Cromwell)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231285 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Felagund írta:

Phaedra/Namarie írta: Én viszont egy valamit továbbra sem értek: miélrt pont Legolast látja meg elsőnek Frodó?


Mikor? :hein:


Szvsz Galadriel tükrében.
És sztem azért mert az a jelente egy az egyben az előtte való haldíros beszélgetés visszképe.

De tekintve hogy ez az első részben van... nem biztos h itt kéne folytatni.


A bővítettről röviden (vigyázat, spoilerek) szvsz. :

Amiért PJ nevét aranyba foglalnám:
- A keresztút jelenet (Panda, a könyvben is fák vannak körülötte az emlékeim szerint)
- A kivirágzós fa (PJ első önálló ötlete ami tényleg megáll a lábán szvsz)
- Denethor szövege a máglya előtt
- Gollamtól a "Szméagol hazudott..." mondat

Ami jó de azér aranyba nem foglalnám:
- Szarumán hangja (rendben van hogy jó dolog a látvány, de van egy határ ami után fölösleges)
- Faramir és Pippin
- Az Ispotály
- Kalózhajók
- Boszorkányúr (azért nem eggyel feljebb került mert Pjnek sosem bocsátom meg hogy nem a kapun jött be)
- Gandalf hosszabb Minas Tirith-i szerepei. (bár amikor kineveti Pippint... )

Ami nem annyira tetszett de kellett bele/ nem kellett bele de tetszett:
- Ivászati jelenet (nem lógott ki végül és humoros is)
- Trufa esküje (enyhe kifejezéssel szólva elnagyolt)
- Holtak ösvénye addig amíg meg nem érkeznek abba a csarnokszerű részbe.
- Gothmog legyakása
- Mordor hosszabban
- Szauron Szája
- A hobbitok lelki életének hosszabb kibontása (nekem nem hiányzott annyira de lehet hogy csak a könyv ismerete miatt)

Ami hiányzott, de nagyon:
- A Néma Őrök
- Magyarázat a lovak megszűnésére a Morannon előtt. (Bár Szauron Szája mindenestül szublimált, de akkoris)
- A Nagy Homály. ( PJ olyan szinten feladta magának a labdát, hogy több se kell, csak leütni felejtette el. A Homály széle továbbra is - a moziváltozathoz hasonlóan - tíz lépésre volt Minas Tirith kapujától, és az istennek se akart közelebb jönni... )

Ami nélkül meg lettem volna és inkább a fentebbieket rakták volna be meg bővítették volna:

- A Holtak Ösvényének koponyaomlása. (egyrészt nagyon mű másrészt az embernek végig az az érzése, hogy "Jesszasz Pítör, kaptunk tíz konténer műanyagkoponyát Tajvanból, mi a rákot kezdjünk vele?" )
- Gothmog túl hosszas lecsapása.
- Túl hosszú csatajelentek több helyen is
- Szarumán tűzlabdája és halála...


(amennyiben még emlékszem vmire majd felírom)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231261 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Phaedra/Namarie írta: Én viszont egy valamit továbbra sem értek: miélrt pont Legolast látja meg elsőnek Frodó?


Mikor? :hein:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231260 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Felagund írta:

Panda írta: Hű, nagyon jó volt a tegnapi maratoni GyU- nézés! :) :D :cry:
Nektek hogy tetszett Szarumán halála?


Hát, konkrétan a halála szvsz elég gyér volt. De előtte a Szarumán hangja eléggé ütött :up: (naná, mert Tolkien prof írta a szövegkönyvet :lol: )

Én sajnos nagyon odakentnek éreztem, az ispotállyal együtt- még Szarumán halála nem is volt annyira elnagyolva, de az Ispotályból pont azokat a finom, lélektani mélységeket hiányoltam, mai a könyvben megvan, és amiben benne van Faramir minden bölcsessége, tapitatat, lélekbelátása. Az ivóversenytől előre viszolyogtam, de nagyon kulturáltan oldották meg, és ez tetszett.

Panda: amit Frodó galadriel tükrében lát- a filmben is, és ha jól értelmeztem, a könyvben is - lehetőség. A filmben ezt külön hangúlyozzák. A könyv alapján a Megye feldúlása a jelenben zajlik, vagyis akkor, amikor Frodóék Galadrielnél vannak.

Én viszont egy valamit továbbra sem értek: miélrt pont Legolast látja meg elsőnek Frodó?

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231240 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Panda írta: Hű, nagyon jó volt a tegnapi maratoni GyU- nézés! :) :D :cry:
Nektek hogy tetszett Szarumán halála?


Hát, konkrétan a halála szvsz elég gyér volt. De előtte a Szarumán hangja eléggé ütött :up: (naná, mert Tolkien prof írta a szövegkönyvet :lol: )

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231233 Írta: Panda
Panda válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Hű, nagyon jó volt a tegnapi maratoni GyU- nézés! :) :D :cry:
Nektek hogy tetszett Szarumán halála? Volt valami értelme ezt így "megoldani"? Akkor nincs értelme az égő Hobbitfalva képének, amit Frodó látott Galadriel tükrében...
Keresztút? Nekem nem tetszett, hogy kidőlt fák voltak mellette, és az egész egy erdei földútnak tűnt. Én nagy szabad téréség közepére képzeltem, meg sokkal monumentálisabbnak a naplementét, ez kicsit kiábrándító volt.

Ti hogy bírtátok a 12 órás mereven bámulást? Nem fáradt el a szemetek? Nekem elapadtak a könnycsatornáim :lol: , hogy aztán annál jobban sírjak az utolsó jeleneteknél. :cry: (Jó, bocs, ezt úgyis kitörli a topikgazda.)
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231223 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta:

Nimrodel (Melklerien) írta: Tehát Arwen mégis énekel? :o És mikor?

Az Ispotályos jelenetnek ez az aláfestő zenéje.


:?: :?: :?: 8O 8O 8O
Annál a jelenetnél bőgtem..... :cry: Nagyon szép! És Arwen igenis tud énekelni!!!!!!!!!!! :crying:

Extratesztek (spoilerekkel): extrák

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231208 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Nimrodel (Melklerien) írta: Tehát Arwen mégis énekel? :o És mikor?

Az Ispotályos jelenetnek ez az aláfestő zenéje.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231202 Írta: SJ
SJ válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Jó, ez igaz, de a többi 40 színész az tényleg gagyi. És én például nem zsigerből utálok minden szinkront, emlékszem még azokra az időkre, amikor olyan színészek dolgoztak, akik jobb szinkront csináltak, mint az eredeti. Itt elsősorban régi filmekre gondolok, pl. Kelly hősei, meg ilyenek. Neked is be kell látnod, a hang a film élményének jelentős százaléka. A színész és a rendező sokat dolgozik egy-egy jelente tökéletesítésén (pl. "go home" jelenet), és tudom, hogy magyarul is többször elpróbálják, de nem fordítanak rá akkora hangsúlyt. Arról ne is beszéljünk, amikor egy-egy színész külön képzi magát, pl. Ewan McGregor sokat gyúrt arra, hogy úgy beszéljen, mint Alec Guinness. Mi jön át ebből a szinkronon? És ne hidd, hogy az angollal vagyok elfogult, a német, francia, spanyol és kínai filmeket is eredetiben szeretem. Visszatérve, Kerekes József tényleg jó, de ha becsukom a szememet, Jim Carreyt játom....
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231201 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Gandalf írta: Sok pletyka keringett Arwen (Liv Tyler) énekéről, hát most mindenki meghallgathatja maga, ezen az oldalon a legfelsőbb linknél Cél mentése más néven...
www.herr-der-ringe-film.de/v2/de/news/news-detail_1097.php


Hmm...
Melyik marha mondta, hogy Liv Tyler nem is tud énekelni?
Kössz, Gandalf! :up:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231185 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

SJ írta: Azt mondjátok meg, hogyha volt lehetőségünk angolul nézni, akkor miért kellett végigszenvedni az egész napot amatőr magyar szinkronszínészeket hallgatva? Mi volt az a kis csel, amikor a hatodik rézt angolul kezdték el, már tökre örültem, aztán vissza az egész. Egyébként több ponton csalódnom kellett, én nem vagyok egy gazdag ember, de itthon jobban szól a DVD-m, mint az ország egyik legtutibb mozijában, miért van ez így? Amúgy nektek srácok köszi a szervezést, télleg jó, hogy egy ilyet össze tudttok hozni, a fent említett problémákról nyilván nem ti tehettek.


Azért én a színészek nevében is kikérném magamnak az "amatőr" jelzőt. Bács Ferenc, Szakácsi Sándor, Vitay András, Újréti László, Kerekes József nagyon is jók (és nagyon nem amatőrök). Arról nem ők tehetnek, hogy egyesek zsigerből utálják, ha egy film nem eredetiben szól. Mellesleg a fentiek közül Újréti László az, aki nagyot alakít Théodenként. Sokszor majdnem jobb, mnit az eredeti.
Az ország egyik legtutibb mozjában azért szól gagyin a DVD, mert egy asztali lejátszó, amiről a film ment, ennyit tud a mozi hangrendszerével összekötve, finombeállítás nélkül.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231180 Írta: SJ
SJ válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Azt mondjátok meg, hogyha volt lehetőségünk angolul nézni, akkor miért kellett végigszenvedni az egész napot amatőr magyar szinkronszínészeket hallgatva? Mi volt az a kis csel, amikor a hatodik rézt angolul kezdték el, már tökre örültem, aztán vissza az egész. Egyébként több ponton csalódnom kellett, én nem vagyok egy gazdag ember, de itthon jobban szól a DVD-m, mint az ország egyik legtutibb mozijában, miért van ez így? Amúgy nektek srácok köszi a szervezést, télleg jó, hogy egy ilyet össze tudttok hozni, a fent említett problémákról nyilván nem ti tehettek.
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231175 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez hihetetlen... Ezt az álmot én már egy hónapja megírtam novellaként Sil honlapjára!!! 8O Uramatyám...

Egyébként az a zene annyira tetszik, hogy nem győzöm újrahallgatni. Olyan... Különleges.


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231153 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elenath Edainme írta: Tudom, nem vág igazán témába, de napok óta furdalja az oldalamat a kíváncsiság, hogy Éowyn álma vajon miről szól. Erről lehet már tudni valamit?

Persze, a rotk-see-n leírják a jelenetet, németül... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231140 Írta: Coralie
Coralie válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér

Elenath Edainme írta: Tudom, nem vág igazán témába, de napok óta furdalja az oldalamat a kíváncsiság, hogy Éowyn álma vajon miről szól. Erről lehet már tudni valamit?

Hát, ez engem is érdekelne... :roll:
Tehát Arwen mégis énekel? :o És mikor?

Nimrodel
... és egyszer csak lezuhanok és kinyírom a dínókat...
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231102 Írta: Tittä
Tittä válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Sziasztok!
Én még új vagyok, de ki lesz holnap a maratoni mozizáson?
:?:
Nagyon király Arwen éneke, nekem bejön! :D Remélem benne lesz a filmben!
Aki holnap jön, azokkal majd találkozom!
Sziasztok! 8O
Téma zárolva.
Több
19 éve 9 hónapja #231087 Írta: Tinfang Gelion
Tinfang Gelion válaszolt a következő témában: A 3. rész - A király visszatér
Ez finom(mondjuk egy színésznek elvileg énekelni is tudia kell)! Csak nem tudom sehova se illeszteni... Van benne egy kis vízcsobogás; lehet, hogy Arwennek hirtelen "dolga" akad az erdőben, mielőtt hazalovagolna, és hogy ne unatkozzon közben, énekel? :lol:

Ami lehetetlen, nem szállhat el
mint egy álomkép
ami hihetetlen, nem múlhat el
mint az ébrenlét
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.076 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére