LEP 2004.

Több
20 éve 8 hónapja #162849 Írta: Sötét Úr
Sötét Úr válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Én is hadd köszönjek meg mindenkinek mindent, és bocs, ha valakit kifelejtettem volna! Azt hiszem, hogy valami egyedülálló dolognak vagyok a részese: egy csapatban lehetek veletek!

Nem is szaporítom a szót, csak még egy ötletet felvetek: mit szólnátok egy Rayan Fan Club-hoz? Csütörtökön még azt hittem, hogy elég edzett vagyok, és már nem tud a sziporkáival meglepni. Ma már tudom, hogy több alkalommal is újra meg tudott!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162845 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Fuh, erre Én is kivi vagyok, főleg így képileg, nagyon jó lenne megnézni. :D Mégegyszer látni az egészet! (Adjátok ki kazin. :D )Én biztos megvenném. :D

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162844 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Alcarcalimo írta: valaki felvette a Feanort is - arra nem lett volna talán hely a kazin - asszem Rózsa, vele címet kellett volna cserélni, de elkeveredtünk...


Igen, én vettem a Feanort, meg egyébként Laurelen anyukája is [size=9:2ujnzd3j](ugye ő?)[/size], de anyu/Rózsa felvette az énekkart, meg aztán én is az NHE-t, meg azt még vki, akinek nem tudom a nevét, pedig tudnom kéne... :oops: :roll: És felvettem az lső HC-st is.
Alcar, te digikamerával vetted?
Szóval ha igaz, van 3 NHE és 2 Feanor (szóljon, akinek még van), ha van valaki ügyes ember, aki össze tudja vágni, az jelentkezzen. De egy biztos: hogy én nem adom ki a kezemkből a kamerát (na jó, 1-2 megbízható ember kivételével). :roll: [size=9:2ujnzd3j](Tábori tapasztalatok...)[/size] De nekünk van egy programunk, csak én nem tudok vele vágni, csak szkennelni (ha nem felejtettem el augusztus óta...). De ha vki ért hozzá, és a többiek hajlandóak ideadni az anyagot, akkor itt nálunk meg lehetne vágni. :idea:
Mellesleg aki ad videókazettát, annak átjátszom, amit kér!
Ha lesz rá időm, CD-változatot is írok, csak az nagyon-nagyon lassan megy... :roll:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162842 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Szeretném megkérdezni, hogy a LEP-en készült interjú a szinkronszínészekkel fel lett-e véve vagy rögzítve lett-e valahogy. Előre is köszi :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162838 Írta: Géza
Géza válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Köszönöm Anyukámnak, Apukámnak, és az Akadémiának! :D

Na félre a tréfával!
Azoknak köszi, akik elviselték egész nap az idióta poénjaimat.

H.

"Az nevet igazán, aki utoljára nevet." - közmondás
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162837 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Silmeniel írta: Ahha... Jó ötlet, de akkor John, Ronald, vagy Reuel napot ünneplünk?! ;) Vagy mindet külön, aztán még egyszer közösen is?! ;) Az már a LEP-pel együtt 5 alkalom... Biztos?! ;) :roll:


Egyet kiválasztunk és azt. :D Bár Én az öt alkalmat sem utasítanám vissza! :D

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162834 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Iowa írta:

anNamärie írta: Nem lehetne ezentúl Tolkien névnapot is ünnepelni? Hogy évente két buli legyen? :D :D :D

Ez egy nagyon jó ötlet! :D


Ahha... Jó ötlet, de akkor John, Ronald, vagy Reuel napot ünneplünk?! ;) Vagy mindet külön, aztán még egyszer közösen is?! ;) Az már a LEP-pel együtt 5 alkalom... Biztos?! ;) :roll:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162831 Írta: Iowa
Iowa válaszolt a következő témában: LEP 2004.

anNamärie írta: Nem lehetne ezentúl Tolkien névnapot is ünnepelni? Hogy évente két buli legyen? :D :D :D

Ez egy nagyon jó ötlet! :D

Lij, you are my life!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162829 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Emberek, tegnap akkora volt a kavarodás, hogy eltűnt egy sötétkék, laza orkánanyagból készült táskám. Nem vitte valaki haza véletlenül, vagy azért, mert nem hagyhatta ott? Ha igen, értesítsetek
0613491188
és keressétek Barbarát. Kösz!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162827 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: LEP 2004.

csudi írta:

_Neo írta: Szoval, ez az ev eleg gyorsan kezdodott, most fogok eloszor ket oranal tobbet aludni es vegre kikapcsolom a mobilom. ]


Neo, elfelejtetted kikapcsolni... szal, bocs, hogy megint felebresztettelek.
Mindenkinek kosz a fantasztikus elmenyt! Kifujas, es kezdodik a melo, legalabbis nekem. Nehez lesz visszazokkeni a rendes kerekvagasba az elmult honapok, hetek utan.

Nyaron csinaljunk tabort megint, amig tart a lelkesedes, es hivjuk el Nasmith-et, ugyis megigerte mar, hogy eljon...

8)


es meg sokmindent elfelejtettem es elcsesztem...
talalkozunk kedden ß)
illetve megsem ß)

PS: mikor lesz vegre tenyleg vege a LEP-nek??? ß) ß(((

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162815 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Mivel kezdjem, azzal hogy Imádlak Benneteket, v. azzal, hogy Imádlak Benneteket...? 8)
Akkor inkább azzal,hogy...


KÖSZÖNÖM!


Hatalmas ölelés minden MTT-snek, akik dolgoztak azon, hogy csodáltossá tegyék a tegnapi napot! Számomra legalábbis az volt (a kisebb-nagyobb bosszúságokól eltekintve :? ).
Külön pussz:
:arrow: az infopultos csapatnak: Morganának, aki végig kitartott, és az infopultosok gyöngye :D , Cicának, Lothnak, akik mindig feldobták a hangulatot, és természetesen mindenkinek, aki segített: Alyr, Estel, Silmeniel, Lau, Varda...
:arrow: mindenkinek, aki odajött az infopulthoz és szórakoztatott/felvidított/lefoglalt minket :D

Csodálat és elismerés:
:arrow: a színdarabosoknak (akikért az első sorból izgulhattam, azt hiszem sosem tapsoltam még ennyit :D ), a lenyűgöző alakításoknak, amiket láthattunk, és természetesen a tünc-táncosoknak!! (büszke vagyok rátok, *tudtam* hogy nagyszerűek lesztek!)
:arrow: a vidám kórusnak
:arrow: a móriai giXer minden "áldozatának" (:mrgreen:), akik egyszerűen frenetikusak voltak

[size=9:359998t6]Ezúton is bocsi bocsi bocsi mindenkitől, ha néha haraptam (elvileg bírom a stresszt... egy bizonyos mértékig... :twisted: ), remélem nem voltam nagyon ijesztő.. :oops: [/size]

És minden illegális bulizónak (:wink: tudjátok, kik vagytok) külön ölelés!

Ó! És természetesen Boldog Születésnapot, J.R.R. Tolkien! Tegnap annyi dolgom volt, hogy még egy sms-t sem tudtam küldeni a falra... :roll:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162807 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Nem lehetne ezentúl Tolkien névnapot is ünnepelni? Hogy évente két buli legyen? :D :D :D

Any
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162785 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Rabyn írta: :arrow: Köszi a Sminkes lánynak (akit sajnos nem tudok ki volt), hogy annyira jól elmaszkírozta az orkokat, és a Feanorosok olyan szépeklettek (Ery és Gal megolyan ilyesztő)


Lujzának hívják :wink:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #162777 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Hol kezdjem???...

Fantasztikusan, fenomenális nap volt a tegnapi!!!!

Őszintén szólva az előző este még voltak kétségeim mindennel kapcsolatban: elkészülünk-e (amikor éjjel 4kor a rajzos paravánok még mindig a földön feküdtek - ezer köszönet azoknak, akik fölállították!!), sikerül-e az előadás, a tánc (amikor a próbán 6-ból 6szor rontottam), hányan jönnek el (féltem, h a belépő miatt kevesen leszünk)...

Ám ezek elillantak... :D az utóbi akkor, amikor megérkeztünk a Corvinba, és jöttek mellettünk az emberek - ugyanoda, én meg teljesen izgatottan kérdeztem Fintől - ugye ők is odajönnek??? Mikor beléptünk már akkor sokan voltak! Az info pultban, mint tavaly most is nagyon jó volt a hangulat és peregtek a dolgok (Áfi, Morgana puszi Nektek :) ), észre se vettem és máris 12 lett és jött a váltás...
Én meg mentem szinkronos előadást nézni (anyukámmal) Ami valami fantasztikusan sikerült! A színészek nagyon aranyosak voltak és dícséret illeti a két műsorvezetőt is - Ati: nagyon ügyi voltál és borzasztó büszke vagyok Rád!
Amikor kikeveredtem a teremből meghökkenve néztem le a galériáról és csak ámultam a hömpőlygő tömeget - nem akartam elhinni! 8O
Majd visszatérve Brisa egyből jött, hogy kéne valaki, aki árul - mentem. Belecsöppentem szerintem az egyik legnagyobb káoszba.Mindenki vásárolni akart. (hogy mennyi pénzük van az embereknek?! :lol: ) (Míriel, no meg SÚ köszönöm, hogy nem kaptatok ideggörcsöt az "ez mennyibe kerül" kérdésektől.)
Ezután kis szusznyi pihenő volt az előadásig, ruha, smink miegymás (Lau, köszike a tünc-smniket) - no meg közben próba...mindenki ideges volt - Loth - így utólag megmondva, még én is :)
Majd az előadás. A legjobb az volt, hogy a reflektoroktól nem láttuk a közönséget, így nem kellett mitől félni. És hibátlanul táncoltunk! (Bocsánat, hogy magunkat írtam előre... :oops: ) Illetve a függöny mögött/mellett/alatt/felett lélegzet visszafojtva hallgattuk a színészeket. Leguan, Ery és a többiek mind-mind zseniálisak voltatok! Nagyon-nagyon tetszett, ahogy a szilmarilok megalkotását megoldottátok. Majd a végén az óriási, szünni nem akaró taps!!! Csodálatos! Közületek valószínű többen álltatok már színpadon és tapsoltak meg benneteket, nekem ez volt az első ilyen nagyszabású elismerésem. A legjobb érzés az volt, mikor kint ismeretlenek jöttek oda és mondták, hogy fantasztikus volt!
Az énekkarosok előtt le azzal a bizonyos csúcsos süveggel! Gyönyörűen énekeltetek! Onering, annyira ügyes voltál és szépen játszottál - annyira örültem Neked!
NHE szereplői/szervezői, mit is mondhatnék? Szuper, fergeteges, zseniális, über-atom sirály volt!!!!! :lol: Nem akarok mindenkit felsorolni - kiemelni meg szintén nem szándékszom, tehát az egyszerűség kedvéért, mindannyiótoknak hatalmas dícséret és gratuláció jár! Bár Kriszana megkapja a külön szervezői kézszorítóját, vállveregetését és ölelését! :D

Külön köszönöm a Tüncöknek mindent! Én úgy érzem ezzel nem befejeződött valami, hanem pont ellenkezőleg...elkezdődött!!!

És MINDENKINEK, aki részt vett: nagyszerűek voltunk és fantasztikus volt, hogy mire képes egy ilyen lelkes "kis" csapat!

Ja, és ezt én mondtam:
"Hajnali ötig voltunk fent, elpróbáltuk néhányszor a darabot, álmomban is táncoltam, aztán reggel nyolckor keltem, és kilencre már itt is voltam" – sorolja egy tünde még a moziban.


"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162774 Írta: csudi
csudi válaszolt a következő témában: LEP 2004.

_Neo írta: Szoval, ez az ev eleg gyorsan kezdodott, most fogok eloszor ket oranal tobbet aludni es vegre kikapcsolom a mobilom. ]


Neo, elfelejtetted kikapcsolni... szal, bocs, hogy megint felebresztettelek.
Mindenkinek kosz a fantasztikus elmenyt! Kifujas, es kezdodik a melo, legalabbis nekem. Nehez lesz visszazokkeni a rendes kerekvagasba az elmult honapok, hetek utan.

Nyaron csinaljunk tabort megint, amig tart a lelkesedes, es hivjuk el Nasmith-et, ugyis megigerte mar, hogy eljon...

8)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162773 Írta: Niphredil/Szméagol
Niphredil/Szméagol válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Szeretném megköszönni az MTT-nek a tegnapi nap minden egyes pillanatát! Imádlak Titeket!

I've seen the moon
And the first sunrise
I'll leave it to the memories
And kiss the wind goodbye
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #162763 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Hajaj, de nehéz helyzetben vagyok... mit is mondhatnék utánatok!!!
Talán az lesz a legjobb, ha a Lassi-ból idézek Gumipók után...
"...
Rendezvényszervező
- Fölemeli a hegyeket és alattuk járkál
- lesöpri a balrogot Ardáról
- a kilőtt nyilat a fogával kapja el és megeszi
- egyetlen pillantásával megfagyasztja a vizet
ERU...
"

ezzel tán ki tudom némileg fejezni, mennyire el vagyok ámulva a fantasztikus szervezéstől, a rendezők, előadók hihetetlen munkájától! Köszönöm Nektek, mert óriási volt!

Nagyon röviden egyebek:
* Léli jóvoltából tán először nem tévedtem el Pesten: simán odataláltam a Corvinba...
* ugyancsak Léli jóvoltából egész nap "kígyót melengettem a keblemen" (merthogy kaptam tőle egy tök jó kígyócskát, amit az ingzsebemben hordtam... :D köszi!)
* huh, most köszöneteket akarok mondani, meg emlékezni, ami nagyon nehéz lesz (a névmemóriám pocsék). Úgyhogy kicsit összeszedetlen leszek!!!
Drága Léli, Eia, Silmeniel kishúgom, Galadh, Jaco, Toma, Neo "öcsi", Cueddo, Arden, Fio, Gandalf, Szürke, Dín, Dodie, Kriszana, Ery kollega (plusz még sokan mások)! Köszönöm a sok-sok szeretetet amit kaptam tőletek, "régi" ismerősöktől!
Tomának és anyukájának voro hantale a hazafuvarért!
Morgana, Andris, Mogy, Minerva, Sil, Ankalimon, Brisa, Telcontar, Svin, Gumipók... (és még akit kihagytam, 1000 bocs!!!) nektem is köszönöm, hogy megismerhettelek végre Titeket személyesen is, nagy élmény volt! És a kedvességeteket is!
Kriszana! Kösz a helyet (ahol megismertem macskáidat, el is neveztem őket "rohani macsekoknak"), na meg a "szerepet" - bár lehidaltam kicsit:)))... Tünde tömeg!!!
Nagyon örülök, hogy végre találkozhattam Amanival, amit már nagyon vártam, ismét összefuthattam Ninniach-al, Sindarin-os nővérkémmel (vagy mi...) Lamorakkal...
Az előadások frenetikusak voltak (Amani, _Neo...), nagyon sokat tanultam belőlük!
A színelőadások meg... nem találok szavakat! Le a kalappal (vagy tündecsuklyával)
apropó... elkészítettem a videokazettát, tartalma kb: esti próba (röhögéstől remegett a kamera), munkák, reggeli tömeg, díszlet, énekkar, köszöntő, Móriai Gixer... mind fel van véve, a kazit kinek kell eljuttatnom??? valaki felvette a Feanort is - arra nem lett volna talán hely a kazin - asszem Rózsa, vele címet kellett volna cserélni, de elkeveredtünk... de gondolom, valahogy megoldódik ez is!!! Bocs, ha a felvételen néha köhögök, de sajna piszokul meg vagyok fázva...
További örömök? Végre beléptem az MTT-be, tudtam venni Lassi-t, és egyáltalán az egész, úgy ahogy volt, péntek este 7-től másnap este 11-ig!!!
Csak gratulálni tudok mindenkinek!!!
Befejezem, mert többet aligha tudnék mondani... várom a következőt, ahol remélem többet tudok majd segíteni!
Millió pussz mindenkinek!!!
Alcar

p.s. na nem egészen... a lányoknak pussz, a fiúknak kézfogás... Legsinek is :mrgreen:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162757 Írta: Tarathradiel
Tarathradiel válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Na megismétlem a kérdésem: Mikor és hogyan kaphatom majd vissza a Művészeti Pályázatra beküldött rajzokat?

És mégegyszer köszi a szervezőknek, nagyon jól éreztem magam!! :)
Ugye jövőre is lesz?

"A művészet a kimondhatatlan tolmácsa..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162756 Írta: Toma gazda
Toma gazda válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ccsak gratulálni tudok a szervezésért és a Színészekért Feregeteges volt

:?: :geek:
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
Milyen foglalkozást vezessek?
:geek: :?:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162747 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Nos, szeretném megköszönni...
-A rendezvény megszervezését és lebonyolítását
-A színdarabokat
-Hogy elviseltetek legfáradtabb állapotomban is :twisted:
-Hogy olyan kedvesek voltatok Idrillel, s akkor is törődtetek Vele, amikor nekem mással kellett foglalkoznom (mindenkit üdvözöl és puszil, nagyon szeret Benneteket és nagyon fogtok hiányozni Neki)
-Minden mást, ami most nem jut az eszembe.

A vendégek fantasztikusan érezték magukat, s azok számára, akik a tábor óta nem találkoztak egyes emberkékkel, hihetetlenül csodálatos élmény volt újra beszélgetni egymással, felidézni a velemi emlékeket, stb. Az ő számukra ez a nap több volt egy rendezvénynél...
SZERETLEK TITEKET! (nocsak, még egy mágus is tud elérzékenyülni néha?) :wink:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162730 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Mivel számomra még nem teljesen ért véget a LEP, ezért most csak röviden: én is köszönök mindenkinek mindent!

Elnézést kérek mindazoktól, akikkel türelmetlen és ingerült voltam, valamint akikre nem tudtam odafigyelni. Különösen Szméagoltól!

A többit majd később, ha befejeztem a befejeznivalót.

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162723 Írta: Julcsi_
Julcsi_ válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Itt azt hiszem, nincsenek szavak, amelyek kifejezhetnék azt a sok mindent, amit itt belül érzek. Fantasztikus volt. Gyönyörű volt. Csodálatos volt.

Természetesen maga a rendezvény fergetegesen sikerült. Az azonban, ami végleg megmaradt majd belőle, amire még nagyon sokáig emlékezni fogok, az Ti vagytok. Ti, akik szerepeltetek, akik eljöttetek és megnéztetek minket, akik mások számára kinyíltatok... Tegnap mindenki megnőtt egy kicsit, mindenki szebb volt, mint valaha, figyeltünk egymásra - már ezért megérte LEP-et szervezni. Szinte láttam, ahogy áramlik, özönlik a szeretet, a lelkesedés, a boldogság.

Köszönöm, hogy ezt megtapasztalhattam, köszönöm, hogy közétek kerülhettem.

Szeretettel: Nóli/Julcsi

U.i.: Mostantól üres lesz a szombat délelőtt és a vasárnap délután - nem tudom elhinni, hogy vége van. Megcsináltuk. Felfoghatatlan, hogy nincs tovább...

argh
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162721 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Üdv!

Szeretnék veletek valamit megosztani.
Tegnap este, az NHE-s előadások után, a pakolás közben nekem sajnos 11 körül már el kellett mennem. Hulla fáradt voltam már, se állni, se menni nem igazán bírtam, beszélni szintúgy, minden bajom volt már... és akkor, a búcsúzkodások alatt eccer nem az agyam, hanem a szívem szólt:

Lam: Köszönöm az egész napi munkátokat!
Én: Szívesen, jövőre is :)


"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162704 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ezúton szeretnék gratulálni a színiseknek, még 1x

bravo, bravo!

:hello:

üdv

Huhú :)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162698 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Sziasztok!
(Bocsi, el van szállva a hosszú ö, meg ü betum...)
Nagyon-nagyon jól éreztem magam a LEPen, idén már mint 'szervezo' :D .
Köszönet:
:arrow: Brisának, hogy megszervezte a beosztásokat, no meg sok minden mást ;)
:arrow: mindenkinek, hogy ott volt :D ;)
:arrow: Ardennek, hogy ijesztgethettem
:arrow: A Feanoros színdarabban résztvevoknek, nagyonnagyonnagyon jók voltatok!!!
:arrow: Az énekkarosoknak, akik nemkülönben ;)
:arrow: no meg persze Móriai Gixer rúlz :D
:arrow: Lélinek, hogy folyton vádolt ;)
:arrow: Alcarnak a kóláért
:arrow: Eiának a kólás kituzoért :D még mindig rajtam van ;)
:arrow: továbbá még mindenkinek, aki most nem jut eszembe hülyeségem és fáradtságom okán - nagyon szeretlek Titeket ;)
Na majd még folytatom valószínuleg... ;)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #162697 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
nojo én is írok egy rendes köszönős cuccot!

Előszőr is köszönöm mindenkinek aki ott volt eljött, megnézett minket.
Aztán köszike a szervezőknek, akiket most nem tudok mind felsorolni de pár nevet megemlítenék:

:arrow: Köcc Léli, hogy rám gondoltál pipp szerepére,
:arrow: Köcc Pók és Rayan, hogy írtatok szöveget, és tanítottatok táncot
:arrow: Köcc Brisa, hogy megszervezted azt asok embert, hogy ki hol legyen és, hogy nem haraptad le a fejem amikor az öcsém eltűnt.
:arrow: Köcc Ancy, Batti, Virág meg az összes többi főszervező akiket nem tudok névszerint, hogy megszerveztétek az egészet, hogy beszéltetek a sz.hangokkal.
:arrow: Köccike Anának, hogy énekkaros lehetek és, hogy a Feanor olyan jól sikerült.
:arrow: Köcc a Többi színésztársnak, hogy olyan zseniálisak voltatok!
:arrow: Köszi a Sminkes lánynak (akit sajnos nem tudok ki volt), hogy annyira jól elmaszkírozta az orkokat, és a Feanorosok olyan szépeklettek (Ery és Gal megolyan ilyesztő)
:arrow: Köcc Finwének, Nudlinak a díszletért!
:arrow: Köccike az infósóknak, hogy állták a sarat amikor odaküldtünk az embereknek.
:arrow: Köcc a Corvinnak, hogy ott lehettünk és köcc a támogatóknak akik támogattak.
:arrow: Köcc _Neonak Ulmonak és a többieknek, hogy megcsinálták a Gépeket!
:arrow: Köcc Ádámnak és Kingának a hangszereket, és, hgy olyan ügyesen (nem is hanem csodásan) játszottak!!

Azt hiszem mindenkinek megköcöntem a dolgokat, ha valakit kihagytam attól millió boscit kérek!!

Ja és Gratula a HCseknek, hogy elő tudták adni a HC-t! :itscool:

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162696 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Kedves mindenki!

A LEP egyszerüen aran volt, sirály, király sőt még könig is! Nagyon jó volt, a hangulat egyedi volt, felejthetetlen (végre egy magyar convention) :)

:arrow: köszönöm azt a sok puszit és nyakbabordulást
:arrow: az összes nevet nem tom ide felírni, mert annyian vagytok!

De őket nem hagyhatom ki:

Eventstar: azzé' mégis kellett vóna nekem az a puzzle
Rabyn: A tudjuk mi :wink:
Elanor: Végre! Végre! Végre!
Thaur&Ecó&Artemisz: úgy mindent
Adastra: ez se kanaszta volt!
Gorni (tudom ki): a sok rugdosás
_Neo: köszi, hogy egy nap alatt 3x elviselted egy szőke lány nyafogását :wink:

és még sorolhatnám és a szinkron parodia nálam a csúcson van!

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162689 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Sziasztok!
Most csak felugrottam, és egyébként is elhatároztam, hogy először úgy írok, hogy nem olvastam el a többiekét.
Először is KÖSZÖNÖM MINDENKINEK , hogy közétek tartozhatom, és ezt a fantasztikus napot közösen megvalósítottuk. Időnként nagyon kis porszemnek éreztem magamat.
Köszönet és gratuláció még külön:
:arrow: az este két hősének: Leguánnak, csodálatos Feanounknak, zeneszerzőnknek és gitárosunknak :wink: ; és Kriszanának, aki az egészet megszervezte :wink: , [size=9:2efk6byv]és még a 10 percig tartó vastaps után sem tudta, hogy jó volt-e a Feanor :) [/size].
:arrow: a Feanor összes szereplőjének, szövegírójának, koreográfusának és egyebének, hogy létrehozták ezt a csodát.
:arrow: (Az énekkarról csak annyit mondok, hogy egy ilyen Feanor után széttapsolt kézzel nem volt nehéz énekelni.) De külön garatulálok Oneringnek, hogy bár az elején egy picit rontott, nem esett pánikba és az összes többit jól végigjátszotta!
:arrow: az NHE-seknek
:arrow: az egész nap a tömeggel hősiesen és kitartóan küzdő infópultosoknak és árusoknak
:arrow: a főszervezőknek
:arrow: a HC-seknek
:arrow: az előadástartóknak
:arrow: és mindenkinek, aki egész nap rohangált, dolgozott, és külön azoknak, akiknek még este volt ereje, kedve és kitartása pakolni.

Egyelőre ennyi, mert nem jut több az eszembe.
Sosem fogom tudni eléggé megköszönni, hogy közétek tartozhatom.

Kincső

[size=9:2efk6byv]u.i.: és bocs, hogy ma nem mentem pakolni, de az előző napi 4 óra alvás után ma 1/2 5-ig aludtam... :roll: [/size]

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162677 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Képek a szinkronos beszélgetésről (sajnos a terem világítása nem volt túl jó, úgyhogy nem lettek tökéletesek :cry: )
kep.tar.hu/hedge_hog/index.phtml ... id=4153346

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162676 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: LEP 2004.

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.371 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére