LEP 2004.

Több
20 éve 8 hónapja #162090 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Olosta írta:

Corvin Budapest Filmpalota oldala írta: Kedves Vendégeink!
J.R.R.Tolkien, a "Gyűrűk ura" szerzőjének tiszteletére 2004 január 3-án a Corvin moziban ismét megrendezésre kerül a tavaly nagy sikert aratott TOLKIEN SZÜLETÉSNAP.
Napijegyek korlátozott számban december 25-től elővételben kaphatók a mozi kijelölt pénztáraiban!


Ezek szerint aki január 3-án esik be, és nem vett elővételben jegyet, lehet, hogy nem juthat be??? 8O :roll:


Nem adtunk el elővételben 5000 jegyet, úgyhogy semmi pánik. :D Mindenkit várunk szeretettel :!:

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162089 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Dehogynem juthat be. ez másik jegy. Tudjátok lesz filmvetítés és annak a jegyei nem átruházhatók (én is nyertem jegyet anyunak:D)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162084 Írta: Arden Borough
Arden Borough válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Mivel sok emberke jegyeladásra van beosztva ezért feltételezem hogy lehet majd kapni jegyet 3.án is...

Örökké nem eshet...
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162070 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Nekem Brisa azt mondta,h 3-án lesz még jegy.De nem tudom :roll:
Jól nézek ki,ha 3-án felmegyünk családdal és nem engednek be.(ha felmegyünk :cry: )

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162068 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Corvin Budapest Filmpalota oldala írta: Kedves Vendégeink!
J.R.R.Tolkien, a "Gyűrűk ura" szerzőjének tiszteletére 2004 január 3-án a Corvin moziban ismét megrendezésre kerül a tavaly nagy sikert aratott TOLKIEN SZÜLETÉSNAP.
Napijegyek korlátozott számban december 25-től elővételben kaphatók a mozi kijelölt pénztáraiban!


Ezek szerint aki január 3-án esik be, és nem vett elővételben jegyet, lehet, hogy nem juthat be??? 8O :roll:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162051 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.

_Neo írta:

Silmeniel írta: Egyéni szocproblem, de ha kellek díszíteni, meg 3-án éjjel pakolni, akkor valaki adjon nekem szállást 2 estére... Lécciiii... :oops: :twisted:


hat, ha egy kollegiumi szoba megfelel... ß)


OFF: még mindig nincs fűtés és melegvíz? :) :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162034 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Silmeniel írta: Egyéni szocproblem, de ha kellek díszíteni, meg 3-án éjjel pakolni, akkor valaki adjon nekem szállást 2 estére... Lécciiii... :oops: :twisted:


hat, ha egy kollegiumi szoba megfelel... ß)

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162029 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Aiya meldonyar!

Akinek Januar masodikan delutan 2 es (max)5 kozott FONTOS es BAZINAGY szallitanivaloja lenne, jelezzen nekem, privi, email, telefon, barmi szoba johet (a postat kiveve)!!!!

Elorebocsatom, csak nagyon fontos es nagy (ertsd: mashogy abszolute nem szallithato) cuccokert megyunk el!
A 6arido: 2K4.01.01. 24:00
Pontos cimet mondjatok, utvonalat kell tervezni, nem mindegy, mennyi benzint hasznalunk! Masfelol, a teherauto szivesseg, nyilvan nem fogjuk pofatlanul kihasznalni a sracot, akinek 17.000.000 mas dolga lenne emellett...
Szal tenyleg csak az keressen, akinek a csaladja elete mulik a dolgon!

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162012 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.

A jegyek a helyszínen, a vetítés napján reggel 10:00 órától a 14:40-ig vehetőek át fényképes igazolvány bemutatásával a mozi kijelölt pénztárában, abban az esetben, ha ennek a levélnek a megválaszolásával megerősíti igényét. A nyeremények nem ruházhatók át másra.


De tényleg, lehte, hogy ez csak arra vonatkozik, hogy nem veheti át más! :idea: Ha átvétel után odaadom nekik, azt már úgysem lehet ellenőrizni. :twisted:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162011 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Kincső írta: Mi az, hogy a kvíz jegyei nem átruházhatók??? :(
Én nem fogom tudni és nem is akarom megnézni a TTT-t, de jönnek barátnőim. Miért nem adhatom oda nekik a jegyet??? :evil: :( Csak ezért mondjak le róla???

Nem átruházhatók? 8O (Ezt hol írja?) Ha felveszem őket, miért nem adhatom utána annak, akinek akarom? Én se tudom megnézni, de lesz ott egy csomó barátom, ismerősöm, akiknek nincs nethozzáférésük, direkt miattuk játszottam, hogy legalább ketten közülük be tudjanak jutni rá...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162008 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Mi az, hogy a kvíz jegyei nem átruházhatók??? :(
Én nem fogom tudni és nem is akarom megnézni a TTT-t, de jönnek barátnőim. Miért nem adhatom oda nekik a jegyet??? :evil: :( Csak ezért mondjak le róla???

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162003 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Bea ha auincum nincsen neked messze akkor jöhestz hozzám. (amugy páran mehetünk lélihez vagy anához én még nemtom hol leszek anánál is lélinél is macska van ugyhogy ott nem kapok levegőt de azért még eldöntöm hol alszom)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161987 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Üdv!

Silme: 2-áról 3-ára aludni jöhetsz hozzánk (illetve a nővéremékhez), feltéve, ha velem jössz. Én legkorábban fél 2-kor szabadulok a Corvinból, de lehet, hogy később (attól függ, ki akar még jönni).

Brisa: Lécci, ne harapd le a fejem, de 'ultragonosz kriszana néni' (azért szeretlek :wink: ) ma szólt, hogy 6-tól lesz beéneklés az énekkarnak, szóval a 'Megismételt előadásokon' már nem tudok részt venni... :oops: Sajnálom...

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161957 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Sorel írta: Lhet, hogy nagyon hülye vagyok, de 2-án, 6-ra hová kell menni? És én is menjek?


Igen kérlek, gyere. Téged ugyanis még külön meg is kell ismerni. :wink: Amúgy pedig természetesen a Corvinba várunk. :wink:

Silm: Ha nincs szállás, inkább ne maradj, hanem menj haza időben. Legalább egyel több kipihent emberkénk lesz 3-án. Az infópultban ez külön előny lesz... :wink:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, egyszerűen nincs időm a beosztás befejezésére. Remélem nem bánjátok, ha 2-án kapjátok meg a végleges beosztást. Ugye nem? *szépen néz az emberekre* *könyörő tekintet* [size=9:jw0m5v7q]Viszont akkor már sajna fellebbezésnek nem lesz helye.[/size]

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161944 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: LEP 2004.

xyz:-))) írta:
Sziasztok!

Lehet, hogy nagyon maradi vagyok, de el tudná nekem mesélni valaki, hogy mi is ez a LEP?
Csak mert nem tudom!! :cry: (De szeretném tudni!)
Üdv.: XYZ:-)))


Olvass vissza...

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161917 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Lhet, hogy nagyon hülye vagyok, de 2-án, 6-ra hová kell menni? És én is menjek?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161912 Írta: Silcucc
Silcucc válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Egyéni szocproblem, de ha kellek díszíteni, meg 3-án éjjel pakolni, akkor valaki adjon nekem szállást 2 estére... Lécciiii... :oops: :twisted:

"...valamiben hinni kell, akkor is, ha nem felel... melléd ül és koccint veled az Isten..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161910 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Fio, Kincső: Vittétek a zeneadagolást. :wink:

Rabyn, küldtem egy sms-t Lam-nak. Remélem te pedig küldtél neki mailt...

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161908 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
a Tolkien napot nézd meg a főoldalon!!


EMBEREK VALAKI ÍJRA MEG LAMONAK, HOGY SZEREZTEM NEKI HPW-ST!!! A sirius nevű lényzót, akinek nemztdom megírtam-e a rendes nevét telszámáz de ha szükség van rá akkor hívja fel mindenképp!! (a csaj egyébként is jön a lepre és már ismeri a társaság egy részét a Hegyalja fesztuválról)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161901 Írta: xyz:-)))
xyz:-))) válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Sziasztok!

Lehet, hogy nagyon maradi vagyok, de el tudná nekem mesélni valaki, hogy mi is ez a LEP?
Csak mert nem tudom!! :cry: (De szeretném tudni!)
Üdv.: XYZ:-)))
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161884 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: LEP 2004.
...és olyan ruhát vegyen fel, aminek nem számít, ha jó koszos lesz.

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161856 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Emberek!! Attól függetlenül, hogy ma egészen jól haladtunk a paravánokkal szeretnék megkérni mindenkit hogy aki ráér az menjen el pls Batti irodája felé (ott le a pincéb vagy mibe) és holnap fessen paravánt. Aki megy az ölltözözzön fel jól mert rohadt hideg van!!!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161851 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Emberek, jan. 2-án 18:00-tól várjuk a szervezők - lehetőleg - mindegyikét eligazításra, valamint dekorálásra és egyéb munkák elvégzésére.

Az előbbin (eligazításon) tényleg örülnénk, ha mindenki ott lenne, viszont a díszítésre nem kell mind a 100 ember (igaz, ennek fele eleve próbál). (Ez amúgy éjszakába nyúló munka!)

A beosztásban jelentős változások várhatóak.

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161824 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Galadh, semmi baj. Simán elvoltunk nélkületek is. És nagyon jó felőletek is jó híreket hallani. Akkor ti is ügyik voltatok.

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161822 Írta: Gyémánt_Hajnal
Gyémánt_Hajnal válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Gyerekek! Mindannyian ügyik voltunk! Gratula! :) :) :) :up:

"És ha egyszer rajtam lánckerék taposna

Alattam a Föld is sírva beomolna."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161820 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ne haragudj Brisa, hogy nem voltam csomagolni... Nudliékkal voltam paravánt és egyebeket készíteni. Nagyon jól haladunk, a paravánok össze vannak ácsolva, csak le kell festeni őket. A Surfdeszkák az NHE-re iskész vannak ;)

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161815 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Kevesebb, mint 3 óra alatt végeztünk a csomagolással. Ügyes kis csapat jött össze. Jók voltatok! :itscool: [size=9:1xncdez2](Meg én is egy picikét...)[/size]

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161778 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Fiona írta: Azt szeretném megérdeklődni, hogy aki nem MTT tag, de "dolgozik" a LEPen, annak kell belépőt fizetnie???


No, végre sikerült kipréselnem a "hivatalos" választ erre a kérdésre. A szervezőknek semmiféleképpen nem kell fizetniük!

Ennek feltétele, hogy nálam meglegyen a teljes neve.

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161774 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Arwena írta: Kincső te kb mikorra mész?


Kiszámíthatatlan, legrosszabb esetben csak 6 után... :roll:
Vállalom az első (15-16) HC-s zeneadagolását! :idea: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #161764 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Azt szeretném megérdeklődni, hogy aki nem MTT tag, de "dolgozik" a LEPen, annak kell belépőt fizetnie???

Brisa: a zene adagolást szívesen elvállalom a 17.30-18.30-as előadáson......

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.390 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére